Strona 27 z 32 PierwszyPierwszy ... 17232425262728293031 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 781 do 810 z 932

Wątek: Dean Klafurić. Trener na połowę lata

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    Niektórzy chyba zapominają o dość istotnym fakcie - praca trenera klubowego, a praca selekcjonera to dwie różne pary kaloszy.

Więc jeśli ktoś chce brać dorobek Nawałki i robić analizy, to bardziej miarodajne będzie branie pod uwagę jego pracy w klubach, a nie w kadrze Polski.
    Może i tak, ale mając w Legii w sumie dobry materiał to wystarczy po prostu dotrzeć do głów zawodników, znaleźć im optymalne ustawienie i zaszczepić mentalność zwycięzcy, ale po ciężkiej pracy.

W sumie to ciekawe co sam Nawałka ma za wizję na nasz klub. Ryzykuje bardzo dużo w swoim CV. Chyba, że odniesie z nami jakiś sukces i spieprzy szybko sam jak Stasiek.
    Ostatnio edytowane przez Marcino ; 29-07-2018 o 11:26
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez zbinky Zobacz posta
    Moim zdaniem boom kadry to w 90% zasługa Lewandowskiego. Co by o nim nie mówić jeśli jest w formie, dobrze wejdzie w mecz to ciągnie za uszy całą drużynę. Nawet inspiruje co być może jest słowem na wyrost ale on resztę kadry przerasta o co najmniej jeden poziom.
    Nawałka miał szczęście, że trafił na niego - fakt zapewne poukładał mentalnie drużynę i wprowadził do niej spokój ale przede wszystkim idealnie rozegrał asa jakim jest Lewy.
    Obawiam się, że Legia to zupełnie inna para kaloszy i tutaj Nawałka po prostu się nie sprawdzi. Chociaż osobiście nic do niego nie mam a nawet mam mnóstwo szacunku za te kilka lat radości z naszą reprezentacją.
    Lekko naciągana teoria z mitycznym Lewandowskim. Gdyby reszta nie grała na wyższym poziomie to i Lewandowski gówno by zrobił. Potwierdzeniem tego niech będzie fakt, że przed Nawałką Lewy też grał, i wykręcał bardzo dobre liczby w Dortmundzie, ale ta kadra gówno grała. Kolejny kamyczek do ogródka Nawałki wrzucony odnośnie lipnej pracy klubowej. Przejrzałem sobie te wyniki, i Jagiellonia i Górnik za jego rządów to chyba progress zaliczyły w stosunku do poprzednich sezonów, a nawet wyraźny progress, szczególnie Górnik. Dodając do tego fakt, że raczej wtedy w tych klubach się nie przelewało, to robił wynik ponad stan. Gadanie, że to kolejny trener który u nas będzie się uczył jest mega przesadzone. Uważam, że to jest akurat trener który będzie trzymał dyscyplinę, a tego u nas nie ma od lat, bo piłkarze rządzą,a nie trener.

Legionista Awatar zbinky
    Cytat Zamieszczone przez twarog1987 Zobacz posta
    Lekko naciągana teoria z mitycznym Lewandowskim. Gdyby reszta nie grała na wyższym poziomie to i Lewandowski gówno by zrobił. Potwierdzeniem tego niech będzie fakt, że przed Nawałką Lewy też grał, i wykręcał bardzo dobre liczby w Dortmundzie, ale ta kadra gówno grała. Kolejny kamyczek do ogródka Nawałki wrzucony odnośnie lipnej pracy klubowej. Przejrzałem sobie te wyniki, i Jagiellonia i Górnik za jego rządów to chyba progress zaliczyły w stosunku do poprzednich sezonów, a nawet wyraźny progress, szczególnie Górnik. Dodając do tego fakt, że raczej wtedy w tych klubach się nie przelewało, to robił wynik ponad stan. Gadanie, że to kolejny trener który u nas będzie się uczył jest mega przesadzone. Uważam, że to jest akurat trener który będzie trzymał dyscyplinę, a tego u nas nie ma od lat, bo piłkarze rządzą,a nie trener.
    Ale przecież w kadrze przed Nawałką też grał i też strzelał (fakt trochę mniej). Moim zdaniem eksplozja jego formy na najwyższym poziomie nastąpiła w momencie gdy przeszedł do Bayernu Monachium. Praktycznie zbiegło się to z przejęciem kadry przez AN.
    Selekcjoner skorzystał na tym i tyle. Doskonały przykład to ostatni mecz eliminacji MŚ z Czarnogórą. 2:0 dla nas, samozadowolenia, zachwyt reszty ekipy i gra jak na boisku szkolnym. I zbliżenie na Lewego, który widząc co się święci gestami każe podejść do przodu etc...... bo Czarnogórcy wcale przy tym wyniku się nie położyli.
    I nagle dwa gongi i robi się 2:2. I panika. I Lewandowski, który sam wypracowuje bramkę na 3:2. Dla mnie to była kwintesencja tego czym dla tej drużyny jest Lewy. Bo to Lewy reagował na boisku mobilizując piłkarzy a nie Nawałka.
    Przyjdzie do Legii - będę mu życzył jak najlepiej bo to Legia jest najważniejsza.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez zbinky Zobacz posta
    (...)
    Przyjdzie do Legii - będę mu życzył jak najlepiej bo to Legia jest najważniejsza.
    KwitEsencja (jak mawiał klasyk) sagi pt. "AN w Legii"

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez PTPTPT Zobacz posta
    Od rankingu, szczęścia i cudu zaczyna się budowanie poważnego klubu. Vide Moskwa w naszym przypadku. Jak to zmarnujemy idiotycznymi decyzjami to będzie dramat.
    Rok w rok w pucharach jest multum niespodzianek pokroju naszej wygranej ze Spartakiem. Ba, chciałbym Ci przypomnieć, że sezon później w ogóle nie załapaliśmy się do fazy grupowej europejskich pucharów, a trzy lata później przejechaliśmy się piłkarsko po Celticu, a to była dopiero przedostatnia runda eliminacji - byliśmy nierozstawieni, ale w ówczesnej formie nie robiło nam to różnicy, co potwierdziliśmy wygrywając grupę w LE. Nietrudno znaleźć przykłady, gdzie zespoły przechodziły cztery rundy i wchodziły do grupy będąc we wszystkich drużynami nierozstawionymi. Czysto z pamięci potrafię wymienić np. Gabalę z Azerbejdżanu. Nie neguję, że rozstawienie się przydaje, ale od kiedy UEFA zreformowała sposób przeprowadzania eliminacji, to mimo miliarda rund do przejścia, większość rywali jest z takiej póki, że gdyby nie wszelkiej maści debilne decyzje i nieudolność na ławce trenerskiej i za stołkami, to piłkarsko nie mielibyśmy się czego bać.

Twierdzenie ze Nawalka nie ma warsztatu, charyzmy i czucia piłkarzy to jakiś wyzszy poziom abstrakcji.

Morterator Awatar mort
    Tak wyglada pocalunek śmierci
    ...ta ziemia do Polski należy
    choć Polska daleko jest stąd,
    bo wolność krzyżami się mierzy
    historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Legionista Awatar Stout
    Wreszcie.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Do widzenia.

To jak - Nawałka wjedzie na białym koniu jeszcze dziś, czy jednak Loczek poczeka do rana, aż drużyna wróci z Trnavy?

Legionista
    Za niego niestety przyjdzie kolejny ananas.

----------------------
    Koniec. Dzięki za Mistrzostwo i Puchar, a teraz wypier*** i nigdy się nawet nie patrz w kierunku Ł3.
    Ostatnio edytowane przez Tibo ; 31-07-2018 o 21:24
    Kepcija, Klafurić, Lorenzo OUT -> Zadziałało

Dobry trener IN, Lenie z szatni OUT -> Zadziałaj

Legionista Awatar Jasper121
    Dziękuję, do widzenia.

Dawać następnego bałkańca do nauki.

Klaf dzisiaj odwalił najnormalniejszy sabotaż z tym składem

Żegnaj Klaf! Dzięki za Mistrzostwo i Puchar ale płakać po Tobie nie będę! Zabierz ze sobą Radovicia!

Legionista Awatar Chmielo
    Całe przygotowania szlifujemy 3-5-2, żeby w kluczowym meczu wyjść 4-2-3-1. Po jaki **** się pytam? W tym pierwszym wariancie tworzyliśmy chociaż sytuację. Wiadomo, że były błędy w obronie, ale były też składne akcje i przede wszystkim sytuacje bramkowe. A dzisiejszy sabotaż z Radovićem w roli głównej, Carlitosem i Szymańskim na ławce to był już szczyt szczytów.

Dziękuję za dublet i do widzenia.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Całe przygotowania szlifujemy 3-5-2, żeby w kluczowym meczu wyjść 4-2-3-1. Po jaki **** się pytam? W tym pierwszym wariancie tworzyliśmy chociaż sytuację. Wiadomo, że były błędy w obronie, ale były też składne akcje i przede wszystkim sytuacje bramkowe. A dzisiejszy sabotaż z Radovićem w roli głównej, Carlitosem i Szymańskim na ławce to był już szczyt szczytów.

Dziękuję za dublet i do widzenia.
    Brakowało Szymka gdzieś blisko Lopeza w drugiej połowie. No, ale co my się tam znamy,
    Klaf, dzięki za dublet, natomiast:
    - superpuchar - oddałeś po frajersku
    - start ligi jak zawsze
    - Europa jak rok temu

W drużynie potrzeba czystki największych lebieg. Nie jest nimi Pazdan ...
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.

Nie macie wrażenia że Klaf to taki wioskowy przygłup?

Jakby Carlitos wyszedł za Rado i od 1ej minuty byśmy tak napierali to ze 3-4 byśmy im wbili! Trnava to poziom Piasta Glowice albo Niecieczy

Kompromitacja Mioducha że zatrudnia samych amatorów stażystów na trenera. Tu tylko zmiany właściciela coś zmienią

Szacunek za zdobycie dubletu, ale kompletnie nie podołałeś zadaniu w nowym sezonie. Powodzenia w dalszej karierze.
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Legionista Awatar Adin
    Dziękuje za dublet, ale odejdź już proszę

Wysłane z mojego S60 przy użyciu Tapatalka
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Legionista Awatar Budyń_70
    Klaf - dziękujemy.....żegnamy.

Legionista Awatar Adin
    Mioduski w TVP: bla, bla przegraliśmy dwumecz w Warszawie. Dzisiaj byliśmy lepsi nawet w 9. Legia musi wygrywać, teraz celem jest LE. Widziałem dzisiaj serce i wolę walki ,lecimy dalej.

Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

coraz chudszy Awatar Kijek
    Typowa korpogadka pajaca.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

"wykonamy gigantyczną pracę aby znaleźć nowego trenera"

"Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."...

04.06 zatrudnił Klafurica
    31.07 "nie jestem w stanie myśleć o zmianie trenera"
    01.08 Klafuric zwolniony.

Kompetencje strategiczne

Legionista Awatar Jaco
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Typowa korpogadka pajaca.
    Daj Pan spokój. Po prostu King-Kong futbolu.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar klinton
    Mioduski pyerdoli coś o stabilizacji. Przecież jest stabilnie. Chuyowo ale stabilnie.

Legionista Awatar Stout
    Niech idzie robic biznes plany i kolorować słupki w Excelu.
    Niech od piłki trzyma sie z daleka.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
    Daj Pan spokój. Po prostu King-Kong futbolu.
    Czekaj, niech tylko pieski dostaną z Łazienkowskiej rozkazy od Adamowicza i jutro od 8 rano będziemy mieli jasność.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

"wykonamy gigantyczną pracę aby znaleźć nowego trenera"

"Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."...

04.06 zatrudnił Klafurica
    31.07 "nie jestem w stanie myśleć o zmianie trenera"
    01.08 Klafuric zwolniony.

Kompetencje strategiczne

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
    Mioduski w TVP: bla, bla przegraliśmy dwumecz w Warszawie. Dzisiaj byliśmy lepsi nawet w 9. Legia musi wygrywać, teraz celem jest LE. Widziałem dzisiaj serce i wolę walki ,lecimy dalej.

Prawda to, że powiedział iż LE od początku była jego celem?
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Adin
    Nie,mówił że Legia nie została osłabiona w lecie,a wzmocniona i jego cel był inny,niż ten w którym teraz są. Niestety jest jak jest i trzeba walczyć dalej. Coś takiego w skrocie

Legionista Awatar LOL3K
    Klaf dzięki, ale nara.
    Nie ze Słowakami...

hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

Legionista
    Mimo zdobytego mistrzostwa i puchary, nie zdał najważniejszego egzaminu. Egzamin ten został oblany tylko przez jego upór i brak wyciągania wniosków..., sorry ale te 3-5-2 w 1 meczu, po meczu z Lubinem to był sabotaż. Słaba Trnava to od razu wykorzystała i skończyło się tak, że odpadliśmy z amatorami, potrzeba nowej miotły...

Uprawnienia umieszczania postów