Strona 25 z 32 PierwszyPierwszy ... 15212223242526272829 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 721 do 750 z 932

Wątek: Dean Klafurić. Trener na połowę lata

Cytat Zamieszczone przez snorri Zobacz posta
    Podobno Nawałka od środy w Legii:

wp.pl
    Przynajmniej będziemy mieć trenera, nie wiem czy jest to dobra wiadomość dla pizd...ek noszących koszulki z Elką, bo jednak Nawałka to trener który trzyma dość ostry porządek(pomijając mundial).

Nawałka zanim zaczął pracę z reprezentacją, to kojarzył mi się z takim trenerem który pracuje od podstaw i buduje zespoły, oraz trzyma właśnie dyscyplinę. Pamiętam że piłkarze w przerwie musieli biegiem udać się do szatni, żadne tam spacery, gwizdek i wszyscy biegiem do szatni. Lekko z Nawałką chyba by nie było piłkarzom.
    Ja osobiście widziałbym w Legii Lewandowskiego z Zagłębia L., coś facet ma w sobie, taktycznie zniszczył Klafa, potrafi wprowadzać młodych do składu gdy jest taka możliwość. Trochę posiedział na Ukrainie w Szachtarze i zobaczył jak się trenuje i gra na wysokim poziomie. No ale niech potrenuje to Zagłębie L., zobaczymy co on tam zwojuje w duecie z Żewłakowem ,według mnie Legia powinna trzymać rękę na pulsie i obserwować tą nową fale trenerów. Jeśli nas nie stać na trenera z nazwiskiem za grubą kasę, to trzeba łowić u nas, a Lewandowski moim zdaniem spełnił się jako piłkarz w piłce klubowej oraz reprezentacji. Podobno w życiu po zakończeniu gry też sprawdził się na polu biznesowym, wygląda na ogarniętego człowieka, może być z niego klasowy trener, który podpatrywał i uczył się od naprawdę dobrych trenerów w Szachtarze, a nie kisił się w naszym grajdołku.
    Ostatnio edytowane przez snorri ; 28-07-2018 o 08:42

To jego trzymanie porządku to jest tylko wynik tego, że dziennikarze w naszym kraju to są kurvy do wynajęcia, które nie piszą jak rudy nie pozwoli. W Rosji dali za bardzo dupy, i już nie dało się tego bronić więc sobie popisali. Ja mam jak najgorsze przeczucia do tego ruchu, i jak się spełnią to dołączam do #TeamKijek

Legionista
    Pomijając Czerczesowa który był tylko tu pół roku, to od czasów Skorży będziemy mieć po raz pierwszy trenera który na Legii nie będzie się uczyć. Ja sam nie chciałem Nawałki bardzo, natomiast ja się boje tego kto miałby przyjść za niego bo nie wierzę w żadnego Markiewicza, a pewnie znów przyszedłby jakiś pajac z nikąd się uczyć, zamiast po prostu trenować.

Niech będzie więc Nawałka. Skończy się ten romans pewnie jak zwykle, za rok - jak dobrze pójdzie - za dwa czyli ogromną frustracją i ulgą - tak jak to bywało zawsze ostatnio z naszymi trenerami, ale jestem pewien że na jakiś czas będziemy mieć spokój.

Oby tylko jeszcze doczołgać się do tej LE. Chociaż ja jak głupi jeszcze wierzę w rewanż na Słowacji.

Legionista Awatar Lillo
    Ja mam nadzieję że Mioduch aż takim ******** nie jest żeby tu Nawałkę sprowadzać. Za 350k na pewno znalazł by się ktoś lepszy.

Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    To jego trzymanie porządku to jest tylko wynik tego, że dziennikarze w naszym kraju to są kurvy do wynajęcia, które nie piszą jak rudy nie pozwoli. W Rosji dali za bardzo dupy, i już nie dało się tego bronić więc sobie popisali. Ja mam jak najgorsze przeczucia do tego ruchu, i jak się spełnią to dołączam do #TeamKijek
    Dla mnie Nawałka to jest jednak bardziej trener, niż selekcjoner. W kilku klubach rzeźbił w gównie i robił często wyniki ponad stan, został selekcjonerem, jakieś sukcesy odnosił, według mnie zbudował sobie autorytet, teraz niech pokaże co jest wart jako trener, który nie musi rzeźbić w gównie, tylko dostanie do ręki klub MP i najlepszych piłkarzy w e-klapie .

Legionista Awatar Jestem
    Ostatnia nasza nadzieja w rozsądku naszych piłkarzoli. Jeśli chcą uniknąć kolejnych kłopotów, to na Słowacji muszą pogonić Latala trzema brameczkami.
    Problem jest nie tylko w samym zabobonnym Adasiu ale również w jego ekipie. Jak można brać do Legii antylegijnych kutasów?

Obym nie musiał zmieniać podpisu na Kijkowy!
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Lillo Zobacz posta
    Ja mam nadzieję że Mioduch aż takim ******** nie jest żeby tu Nawałkę sprowadzać. Za 350k na pewno znalazł by się ktoś lepszy.
    Ktoś znany i doświadczony z zagranicy za 350 tys EUR? Wolne żarty. Może jakiś Czech albo Słowak na dorobku. ****** tutaj po pierwszych 2 wtopach.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Problem jest nie tylko w samym zabobonnym Adasiu ale również w jego ekipie. Jak można brać do Legii antylegijnych kutasów?
    Kto jest w jego ekipie antylegijnym *******? Zupełnie poważnie pytam.

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez PTPTPT Zobacz posta
    Kto jest w jego ekipie antylegijnym *******? Zupełnie poważnie pytam.
    Ani myślę wprost pisać. Poszukaj sobie sam i sklej okruchy, są również na YT.
    Zobaczysz szybko gdy Kuchy poleci a drużyna zapełni się różnymi peszkinami. Na samej obietnicy wypromowania Szymańskiego i kilku kolegów Legia daleko nie pojedzie, obym się mylił.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar TNTP
    Cytat Zamieszczone przez snorri Zobacz posta
    Dla mnie Nawałka to jest jednak bardziej trener, niż selekcjoner. W kilku klubach rzeźbił w gównie i robił często wyniki ponad stan, został selekcjonerem, jakieś sukcesy odnosił, według mnie zbudował sobie autorytet, teraz niech pokaże co jest wart jako trener, który nie musi rzeźbić w gównie, tylko dostanie do ręki klub MP i najlepszych piłkarzy w e-klapie .

Ty w ogóle wiesz jakie kluby trenował Nawałka ?

W Wiśle miał gorsze wyniki niż trenujący w podobnych czasach (w sensie wczesnego/średniego Cupiała) Liczka, Skorża, Petrescu, czy tam Kasperczak.
    A porównywalne jak Maaskant, Lenczyk, Smuda, Engel.

W Zagłębiu Lubin wykręcił fenomenalne 0,78 pkt na mecze.
    W GKS miał w 2 lidze 1,45pkt czyli trochę lepiej niż Robert Górak i Wojtek Stawowy (1,31 pkt)
    W Jagiellonii 2 w 2 lidze 2 razy kończył na 6 miejscu (z czego w 2006 roku po jego wywaleniu Jagiellonia z 6 miejsca w ciągu 11 meczy awansowała na 3 i walczyła w barażach o ekstraklasę)
    Zaś w tym jego sztandarowym Górniku Zabrze to m=jego poprzednik czyli Komornicki miał 1,63pkt, zaś Nawałka 1,58.
    Później - po odejściu ANawałki faktycznie nastąpił duży zjazd do ~1,1 pkt za Wieczorka/Warzychy/Ojrzyńskiego/Żurka, ale już taki Brosz ma 1,69pkt.

Także resumując nie wiem jakie to miał wyniki ponad stan kręcić Nawałka, bo poza dyskusyjnym przykładem Górnika w innych zespołach w żaden sposób się nie wyróżniał - a przypomnę były to najczęściej zespoły 2 ligowe.
    Lieber tot als rot!!

Wierzyłem w Klafa, niestety sam ukręcił bat na swoją szyję. Leśny miał rację mówiąc, że trenerom odwala po zdobyciu MP.
    Lorenzo proszę, jako otoczenie Mioduskiego zróbcie wszystko żeby ten pajac Nawałka tu nie trafił.
    Nawałka z Legii won!

Legionista Awatar Chmielo
    Słodki Jezu, tylko nie Nawałka.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Benek
    Było to do przewidzenia. Dziwi tylko fakt, że dopiero od środy. Jakoś niechce mi się wierzyć ze PZPn robilby problemy.
    A teraz Miodek może wyjść na idiote jak Klaf wygra dziś a potem awansuje we wtorek.
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Miałem napisać dokładnie to samo.

Dostanie wielką pensję i wieloletni kontrakt, a pewnie wytrzyma najwyżej do końca sezonu. Nie podoba mi się to. Czy na prawdę nie mamy na oku kogoś innego?
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Legionista Awatar Strudzio
    Qrwa mać ale wy jesteście nudni.
    "Polscy trenerzy się nie nadają, dajta z zagranicy" - Przychodzi Hasi(który jakieś doświadczenie miał) "Leeee co to za trener, wygrał tylko mistrzostwo z Anderlechtem, my jesteśmy Legia, wiadomo 10 razy lepszy klub"
    Jakiś czas później.
    "***** grają dajta Polaka nie ma co polegać na tym magiku" - Przychodzi Magiera "Leee że Polak i to bez doświadczenia?! Co to ma być?"
    Saga trenerowa trwa
    "Łeee Magiera był słaby i nie gadał do piłkarzy w szatni, Polak się nie nadaje, dajta kogoś z zagranicy co młodych lubi"- Przychodzi Jozak, chyba największa **** jaka była także tu słusznie że go zwolnili XD, no ale dalej...
    "Dajcie trenera z doświadczeniem, Kodziorz gadał że takiego załatwi i co" - I wychodzi na to że przyjdzie Nawałka a wam i tak nie pasuje, wam to tylko pasuje jak macie bata nad głowa i ktoś was napierdala "Dajta Czerczesowa, dajta Markiewicz, dajta Petrescu!!!"
    Urban jak do nas przychodził to niby co wcześniej wygrał? Rezerwy Ossasuny, potem wykręcił 1,16(!!!) pkt z Zagłębiem i znowu do nas, wygrywając mistrza po 8 latach i zostawiając zespól co rozpierdala wszystkich na PL kartoflisku. Z globalizacją idzie łatwe sprzedawanie propagadny, na was jak widać to działa, wy serio myślicie ze jesteśmy jakimś kolosem, przyjdzie typo co z repra zrobił wynik ponad stan o jakieś 200% i tak źle, jakby Adaś był słowakiem jakimś Adam Novalkov to połowa by z zachwytu padła "OOOO Reprezentacje Słowacji prowadził"

PS Tutaj macie te swoje problemy z budżetem, jeżeli Mioduch daje 350k trenerowi.
    Ostatnio edytowane przez Strudzio ; 28-07-2018 o 10:40

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    A teraz Miodek może wyjść na idiote jak Klaf wygra dziś a potem awansuje we wtorek.
    I oby tak było. Myślę, że taka opcja nie jest poza zasięgiem. I życzę tego Klafowi z całego serca. To słaby trener, bez doświadczenia i pogubił się mocno w przygotowaniach taktycznych. Ale jest pozytywny, raczej skromny i poczciwy (zupełne przeciwieństwo buca Jozaka).
    Będę mu kibicował do końca jego policzonych dni w Legii.

Legionista Awatar Stout
    Już wyszedł na idiote.
    Taki profesjonalista och i ach.
    A odpier.dala taką szopkę z Klaufem.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Moim zdaniem ale Legia wybierze budowanie akademii kupowanie rocznie kilkunastu najzdolniejszych malolatow plus swoi z regionu. Wtedy oczywiście mistrzostwo raz na dwa trzy lata albo właściciel musi pójść na grubo. Nie mioduski oczywiście bo goły. Tu już nic nie dają transfery na poziomie kontraktu 200/800tys euro. Era leśnego i obecną to pokazała.. To daje względna dominację w lidze. I też że słabym poziomem i zabawa z golasami typu jaga czy Lech.. Niestety Legia jest na zakręcie.. I tylko te dwie możliwości są w stanie przynieść efekt. Oczywiście stawianie na młodych.. Pozniej

Legionista Awatar Antares
    Nawałka, Nawałką, ale zaraz przy Ł3 będą te wszystkie zakazane mordy jego ludzi ze sztabu... Zające, Tkocze, Rzepki.. Niech jeszcze Iwana wsadzi na dyrektora, a tego buca Kwiatkowskiego na rzecznika.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Beziooo Zobacz posta
    Dostanie wielką pensję i wieloletni kontrakt, a pewnie wytrzyma najwyżej do końca sezonu. Nie podoba mi się to. Czy na prawdę nie mamy na oku kogoś innego?
    A szczena Gmoch?

Legionista Awatar Jaco
    Cytat Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
    Już wyszedł na idiote.
    Taki profesjonalista och i ach.
    A odpier.dala taką szopkę z Klaufem.
    Ja bym zalecał wstrzymanie się z komentarzami do środy. Wirtualna Polska to Fakt-bis.
    Pożyjemy, zobaczymy. Poza wszystkim to i tak nie mamy na nic wpływu.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez MSP Zobacz posta
    A szczena Gmoch?
    ... i jeszcze Strejlau, pogodzili by się na stare lata a na asystentów Dziekan, Kubicki i Wdowczyk

Legionista Awatar Stout
    Jacku ja to wiem.
    Ale przyznaj,że zachowanie prezesa w uj nie poważne.
    Powinien konkretnie załatwić temat.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar Jaco
    Cytat Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
    Jacku ja to wiem.
    Ale przyznaj,że zachowanie prezesa w uj nie poważne.
    Powinien konkretnie załatwić temat.
    A on kiedyś zachował się poważnie? To zimny kalkulator, wychowanek Kulczyka. The Man of dirty methods.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Nawałka, Nawałką, ale zaraz przy Ł3 będą te wszystkie zakazane mordy jego ludzi ze sztabu... Zające, Tkocze, Rzepki.. Niech jeszcze Iwana wsadzi na dyrektora, a tego buca Kwiatkowskiego na rzecznika.
    Zając ponoć ma iść na własną rękę gdzies a Tkocz przy Dowhaniu to mógłby jedynie się przyglądać
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Lorenzo
    Dzisiaj usłyszałem ciekawą teorię, że upór Klafa na 3-5-2 nie był przypadkowy..
    #teamMioduski

Legionista Awatar klinton
    Cytat Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
    Dzisiaj usłyszałem ciekawą teorię, że upór Klafa na 3-5-2 nie był przypadkowy..
    Można jaśniej?

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
    Można jaśniej?
    Jak się można domyśleć miał przygotowywać grunt pod przyjście Nawałki.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Uprawnienia umieszczania postów