Strona 20 z 32 PierwszyPierwszy ... 1016171819202122232430 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 571 do 600 z 932

Wątek: Dean Klafurić. Trener na połowę lata

Legionista Awatar Jestem
    Ktoś, kto myśli o zatrudnieniu zabobonnego idioty w szaliczku za ogromne pieniądze jest też niespełna rozumu, żebym tylko nie musiał zmienić swojego podpisu na Kijkowy!

p.s. Naprawdę ktoś tutaj widział w ostatnim meczu grę na "zwolnienie" trenera jak to wynika z narracji poprzedniego dnia? Może coś przeoczyłem?
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    Albo Cygan wraca do poprzedniego ustawienia i gra najsilniejszym składem ,albo niech wraca do trenowania kobiet i guzik mnie interesuje ,że grają co 3 dni nie mam zamiaru patrzeć jak np. Lech ma 9 punktów przewagi nad nami.
    Mój dom Łazienkowska 3

Nie popierdoliło ci się troszku w baniaku?

Legionista
    Nie bo najważniejsza jest Legia a obecnemu trenerowi odbiła palma i ćwiczy nowinki techniczne.
    Mój dom Łazienkowska 3

Legionista Awatar bloniaq
    Niezmiernie, ale to niezmiernie mnie ciekawi co się stanie jeśli nie wróci i nie wróci.
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Legionista Awatar Runi
    W Lechu też "odbiła palma" więc w jaki sposób mają nam odskoczyć.

Legionista Awatar BlackAdder
    Ja się już przyzwyczaiłem, że naszą ligę można wygrać zaczynając grać w marcu. I że jesteśmy finansowym szaraczkiem, dla którego najważniejsze są puchary. Stąd polską ligą zacznę się podniecać we wrześniu - na razie skupiam się na drugiej i mam nadzieję trzeciej rundzie pucharów.
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Legionista Awatar Strudzio
    Zachciało się testować 3-5-2 w walce o 20 mln euro..

Ja już to pisałem po tym jak przedłużyli mu kontrakt i się powtarzać będę. To jest **** nie trener.

Cytat Zamieszczone przez FlashGordon Zobacz posta
    Okazało się że Brzęczek nie zostanie trenerem Legii Warszawa. Podobno rada nadzorcza powiedziała że jak oddadzą Brzęczka dla Legii Warszawa to wypierdolą prezesów dyrektorów sportowych czy kogo tam jeszcze na zbity pysk.

Janex na Twitter sugeruje że jest jeszcze jedna kandydatura oprócz pozostawienia Klafa na stanowisku. O kogo chodzi nie wiadomo.

Mam nadzieję że Klaf nie zostanie trenerem Legii na następny sezon. Po zwolnieniu Jozaka wyszło dużo informacji na temat jego stylu pracy. Między innymi, nie on prowadził treningi tylko właśnie Klaf, a J tylko się przyglądał i czasami miał jakieś tam obiekcje. Jozak nie chciał nawet prowadzić rozmów motywacyjnych i nawet przyprowadził panią psycholog do szatni żeby ta zrobiła to za niego. Oprócz tego puszczał piłkarzom jakieś filmy motywacyjne i miał wspaniałe powiedzonka typu "dzisiaj taktyka się nie liczy, ważne są wasze wojownicze serca". No i ustalał skład. Do czego dążę pisząc to? Do tego że treningi i tak i tak prowadził Klaf, po odejściu Jozaka przestał po prostu mieszać, wrócił do twardego 4231 i przestał wciskać Eduardo do składu. Ma wspaniały bilans, ale moim zdaniem w sposobie treningów NIC się nie zmieni, przygotowania będą takie same, ćwiczenia będą takie same i tak dalej. Czyli wyjdzie w następnym roku identyczna drużyna. W żaden sposób nie "ulepszona", niczego nowego nie nauczona. Klaf nie będzie tylko robił durnot poprzednika i nie będzie na siłę wciskał ludzi bez formy do 11. Ale będzie identyczne męczenie buły jak było w tym sezonie.

Nie mówię że Brzęczek był by lepszym wyborem. Ale na pewno nie gorszym.

Legionista
    Dobra Dean, miły facet jesteś, ale dzięki nara. Tu trzeba trenera.

niech ten amator vypierdala czym prędzej

Dynamika fatalna na tle Słowaków

A Mioduski niech sprzeda klub nim zadłuży go na kilkdziesiąt baniek i zachwieje jego bytem

Legionista Awatar Stout
    Mioduski.
    Vypierdalaj.
    Zabierz wuefiste.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Tak się kończy zatrudnianie stażysty amatora na trenera...

Obyśmy za 2-3 lata nie zaczynali od IV ligi bo Mioduski to człowiek który może okazać się grabarzem klubu

Legionista Awatar Bootleg
    Won z calym zaciagiem chorwackim...
    Always look on the bright side of life!

Legionista Awatar Adin
    jak on po tym meczu nie zrezygnuję, to ja nie wiem jaką to trzeba być kurwą
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
    jak on po tym meczu nie zrezygnuję, to ja nie wiem jaką to trzeba być kurwą
    Kiedy ostatnio w Legii trener sam zrezygnował?

Legionista
    Kto by sam się zwolnił, wiedząc, że zwolnienie samo przyjdzie i to w parze z super hajsem?
    Kepcija, Klafurić, Lorenzo OUT -> Zadziałało

Dobry trener IN, Lenie z szatni OUT -> Zadziałaj

Legionista Awatar Lillo
    Dobra, ********** pan, panie Klafuric.

Legionista Awatar Benek
    Mioduch rób to co potrafisz najlepiej! A i sam też mógłbyś spierdalac!
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Marcino
    Możecie jechać po Klafie ile wlezie. Na pewno jest winny, ale weźcie zapamiętajcie bracia do końca życia co się odpier... w naszym klubie i jakie ten człowiek miał warunki do pracy słysząc:
    - Nawałka w klubowym budynku
    - Nawałka może teraz, może po Mundialu
    - Nawałka znowu przy Ł3
    - Nawałka już zaraz
    - Nawałka czeka
    - Nawałka za moment

Kto robi takie coś ? Kto podsrywa osobę, która dopiero teraz zaczęła przegrywać ?
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Możecie jechać po Klafie ile wlezie. Na pewno jest winny, ale weźcie zapamiętajcie bracia do końca życia co się odpier... w naszym klubie i jakie ten człowiek miał warunki do pracy słysząc:
    - Nawałka znowu przy Ł3
    - Nawałka już zaraz
    - Nawałka czeka
    - Nawałka za moment

Kto robi takie coś ? Kto podsrywa osobę, która dopiero teraz zaczęła przegrywać ?
    Naprawdę, ale naprawdę mam to głęboko w dupie. Za to testowanie systemu, nie ma prawa być w tym klubie nawet do północy.

Dean Klafurić. Trener do środka lata.

PS. Nawałka też niech wypierdala, **** nie trener.
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee
    Chodzi o tworzenie syndromu oblężonej twierdzy. "Nie wińcie nas. Byłby mistrz, tylko sędziowie, var i dziennikarze z Warszawy..."

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    - Nawałka znowu przy Ł3
    - Nawałka już zaraz
    - Nawałka czeka
    - Nawałka za moment

I co sam siebie sabotował? Celowo źle ustawia drużynę czy stresuje się i ma zmącony umysł?
    Nie róbmy sobie jaj..
    Myślę, ze wiedział na jakich warunkach tu przychodzi. Podjął się tego, a teraz niech wypierdala.

Dopiero teraz? Dopiero to się sezon zaczął a on już przegrał trzy mecze. TRZY MECZE na własnym boisku. Lipiec się jeszcze nie skończył a już mamy kryzys i nerwówkę na całego.

Wystawiania Szymańskiego na wahadle nie można określić inaczej niż sabotaż. To samo upieranie się przy 3-5-2 mając takie braki w składzie jak dzisiaj. Złudzenia prysły, wychodzi, że gość wierzy w swoją nieomylność jak Jozak. Im szybciej go pożegnamy tym lepiej.

Legionista Awatar alfa
    Przecież my 352 graliśmy niecałe 10 minut

Legionista Awatar LOL3K
    Może jakiś kozak w końcu zza granicy ?
    Nie Nawałka.
    Zza granicy. Zamordysta.

hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

Cytat Zamieszczone przez ZwykłyCzłowiek Zobacz posta
    Wystawiania Szymańskiego na wahadle nie można określić inaczej niż sabotaż. To samo upieranie się przy 3-5-2 mając takie braki w składzie jak dzisiaj. Złudzenia prysły, wychodzi, że gość wierzy w swoją nieomylność jak Jozak. Im szybciej go pożegnamy tym lepiej.
    Fakt , jak się nie ma solidnych wahadeł to nie ma co nawet próbować 3-5-2.

Legionista Awatar Adin
    Wrzucie jak będzie co ten trener powiedział na konferencji

Wysłane z mojego S60 przy użyciu Tapatalka
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Niesamowite, że można coś niby trenować całe lato, a potem być tak bardzo niepoukladanym taktycznie. To się nie mieści w głowie.
    Trzymanie klafa jeszcze godzinę dłużej w klubie to normalny sabotaż. Jutro rano na konferencji powinien być już Nawalka (lub kto inny, byle trener)

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
    Wrzucie jak będzie co ten trener powiedział na konferencji

Wysłane z mojego S60 przy użyciu Tapatalka
    Nie wolisz poczekać na konferencję po zwolnieniu Klafuricia?
    Kepcija, Klafurić, Lorenzo OUT -> Zadziałało

Dobry trener IN, Lenie z szatni OUT -> Zadziałaj

Uprawnienia umieszczania postów