Strona 13 z 15 PierwszyPierwszy ... 39101112131415 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 361 do 390 z 442

Wątek: Dean Klafurić. Trener na lata.

Legionista
    Co najmniej od połowy tego wątku, jeżeli nie od początku, różni użytkownicy piszą/sugerują to samo co Mario i względna cisza w temacie. A jak temat poruszył Mario to nagle oburzenie i śmiech, bo to idealny cel do krytyki i ataku (sam na to zapracował, to fakt).
    Nie bronię tego co napisał Mario. Po prostu żadnej nowej teorii nie wymyślił a te nazwiska pojawiały się w tym kontekście już z miesiąc temu..( A jedno jeszcze nawet przy okazji zwolnieni Magiery)
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Cytat Zamieszczone przez emil83 Zobacz posta
    Co najmniej od połowy tego wątku, jeżeli nie od początku, różni użytkownicy piszą/sugerują to samo co Mario i względna cisza w temacie. A jak temat poruszył Mario to nagle oburzenie i śmiech, bo to idealny cel do krytyki i ataku (sam na to zapracował, to fakt).
    Nie bronię tego co napisał Mario. Po prostu żadnej nowej teorii nie wymyślił a te nazwiska pojawiały się w tym kontekście już z miesiąc temu..( A jedno jeszcze nawet przy okazji zwolnieni Magiery)
    Dla mnie to zawsze były bzdury . Na tym etapie sezonu ryzykować utratę konkretnych pieniędzy w imię czego ? Remy czy Antolić biją pokłony Kuchemu i sabotują grę , przecież to się kupy nie trzyma . Kolega Bielsko jak zawsze chce udowodnić że się nigdy nie myli jak to kiedyś pięknie napisał więc dorabia ideologię . Jozak którego popierał był super trenerem tylko piłkarzyki chvje .

Legionista Awatar Chmielo
    Cytat Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
    Dla mnie to zawsze były bzdury . Na tym etapie sezonu ryzykować utratę konkretnych pieniędzy w imię czego ? Remy czy Antolić biją pokłony Kuchemu i sabotują grę , przecież to się kupy nie trzyma . Kolega Bielsko jak zawsze chce udowodnić że się nigdy nie myli jak to kiedyś pięknie napisał więc dorabia ideologię . Jozak którego popierał był super trenerem tylko piłkarzyki chvje .
    No dobra, ale za Magiery to nie latali na skargę do Mioduskiego? Mam tu na myśli Mączyńskiego, Jędrzejczyka i Pazdana. Hasi im nie pasował wtedy, kiedy w szatni dużo do powiedzenia miał Rzeźniczak i jego kompan Broź. Po jego odejściu i przyjściu Dewelopera mocno odżył Kucharczyk, który przypomnij jak się zachowywał podczas rządów Berga, a w szatni z Ljuboją, Radovićem, czy później Saganem miał gówno do gadania. Nawet lubiany obecnie Malarz śmieszkował sobie na tłiterze.
    A Melanż Trwa...

Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    No dobra, ale za Magiery to nie latali na skargę do Mioduskiego? Mam tu na myśli Mączyńskiego, Jędrzejczyka i Pazdana. Hasi im nie pasował wtedy, kiedy w szatni dużo do powiedzenia miał Rzeźniczak i jego kompan Broź. Po jego odejściu i przyjściu Dewelopera mocno odżył Kucharczyk, który przypomnij jak się zachowywał podczas rządów Berga, a w szatni z Ljuboją, Radovićem, czy później Saganem miał gówno do gadania. Nawet lubiany obecnie Malarz śmieszkował sobie na tłiterze.
    Aktualna sytuacja wydaje mi się prosta , gdyby piłkarze świadomie doprowadzili do tej sytuacji to praktycznie sami skazali się na brak premii za MP . Nikt chyba nie spodziewał się że Lech aż tak da dupy w rundzie mistrzowskiej . No chyba że Trałka wcześniej dał im info że będą grali na zwolnienie Nenada ?

Legionista
    No i chvj ! Białystok tylko w czarnej dupie po grali na zwolnienie Mamrota, dupy dawali a nie dość ze go nie zwolnili to jeszcze świętować chcą gamonie

A Górnikowi nie pyklo w MP i PP bo Brosza chcieli zwolnic. Jedynie dobra jest Wisła Płock bo ja Dominik trenuje

Czyli piłkarzy mamy wybitnych tylko trenerzy nieodpowiedni.

Pozostaje mieć nadzieję, że w końcu uda się znaleźć kogoś, kto sprosta temu potencjałowi ludzkiemu, a wtedy kolejne tytuły w cuglach i faza pucharowa w Lidze Europy co roku.
    A Melanż Trwa...

Jeśli chodzi o naszych piłkarzy to tylko jednego jestem pewien na 100% , zależy im na pieniądzach . Fakt ten wyraźnie kłóci się ze spiskową teorią usera Bielsko .

Jeśli chodzi o naszych piłkarzy to tylko jednego jestem pewien na 100% , zależy im na pieniądzach . Fakt ten wyraźnie kłóci się ze spiskową teorią usera Bielsko .
    Nic się nie kłóci. Czy czasem w zeszłym roku nie obiecano im większych pieniędzy za spięcie dupska i wywalczenie Mistrzostwa? Czyli w sumie dobrze kombinujesz. Swego czasu był również temat z mrożeniem premii o ile dobrze pamiętam.
    Cytat Zamieszczone przez Bary89
    Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Czyli te wycieczki do gabinetu prezesa celem pogonienia kolejnego trenera to z troski o własny budżet. Aha.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar bloniaq
    @Chmielo
    Wyobraź sobie hipotetycznie, że za mistrzostwo masz mieć premię, ale według Ciebie trener popełnia błędy, nie reaguje na Twoje uwagi, a Twoje spostrzeżenia potwierdzają inni zawodnicy i uznajecie, że mistrzostwo jest zagrożone. Co robisz dalej?
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Wyjaśnijmy sobie coś: chujowa gra, która wygląda jak gra "na zwolnienie trenera" jest wykładnią takich składowych jak:
    - nieprzygotowanie do gry, brak wiedzy jak grać, jak biegać, jak się poruszać między formacjami
    - brak zaufania do poleceń trenera, do partnerów, jezzcze pogłębiające problem poprzedni
    - rodzące się wzajemne pretensje, wynikające z dwóch poprzednich pkt
    - zniechęcenie, demotywacja, brak koncentracji na meczu, tylko rozmyślanie na wszechobecną chujnią

I właśnie wtedy dostajemy obraz nędzy i rozpaczy, niebiegajacej, niewalczacej drużyny, grającej na "zwolnienie trenera".
    Nikt mi nie wmówi, że przychodzi rada drużyny i każe calemu zespołowi grać gówno, stawiając na szali pieniądze, kariery i zdrowie (liście na parkingu )

Być może, naprawdę być może, wyobrażam sobie taką sytuację, że po serii złych gier, jak doszło do drużyny, że jeszcze jeden mecz i leci coach, to może ten jeden by mogli puścić, ale na boga nie pół rundy ponad!

Cytat Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
    @Chmielo
    Wyobraź sobie hipotetycznie, że za mistrzostwo masz mieć premię, ale według Ciebie trener popełnia błędy, nie reaguje na Twoje uwagi, a Twoje spostrzeżenia potwierdzają inni zawodnicy i uznajecie, że mistrzostwo jest zagrożone. Co robisz dalej?
    Proszę o zorganizowanie spotkania: piłkarze, sztab szkoleniowy na czele z trenerem, dyrektor sportowy, prezes tak, aby każda ze stron mogła opowiedzieć o tym, co mu konkretnie nie pasuje, przeszkadza, na jaki temat ma inne zdanie.

No chyba, że w szatni mamy ludzi z potencjałem na bycie szkoleniowcem, którzy wszystko wiedzą najlepiej to od razu można im zagwarantować kurs trenerski, żeby po zakończeniu kariery sportowej zajęli się tym fachem.

Piłkarz może mieć swoje zdanie nt. przygotowania, taktyki, atmosfery w szatni itp., ale wycieczki do Leśnodorskiego/Mioduskiego do niczego konstruktywnego nie prowadzą. Po prostu leci kolejny trener, a następny za chwilę też zacznie przeszkadzać. Poza tym każdy ma swoje racje. Z jakieś przyczyny oni są w tym klubie od kopania piłki, a ktoś inny odpowiada za przygotowanie, taktykę, trening itd.

Zapytasz, skąd wiem, że takie spotkanie się nie odbyło? Nie wiem. Nie wydaje mi się jednak, żeby po takich rozmowach klub zmieniał trenera co pół roku.

Poza tym oni zarabiają naprawdę konkretne pieniądze. Nie można wykluczyć, że weszli w taką strefę komfortu, iż nie mają już takiego ciśnienia na dodatkową kasę. Kolejne lata pokazują zresztą, że mimo ciągłych kryzysów, zmian trenerów, gry w pucharach to tę ligę i tak można wygrać, bo na horyzoncie nie ma godnego rywala.

I mam podobne zdanie jak blaise101, że to nie jest tak, że przychodzi dzień, że grajkom nagle przestaje ktoś pasować, krótka dyskusja i bach, gramy na zwolnienie tego, czy tamtego. Na atmosferę w klubie składa się wiele czynników, których część została wymieniona powyżej.

Generalnie jestem zdania, że nasze gwiazdeczki mają popuszczane, o czym dosadnie wspomniał Czerczesow po zdobyciu tytułu, który zdawał sobie sprawę z konieczności przewietrzenia szatni. Gość się nie ugiął, towarzystwo miało uja do gadania i komuś nie pasował, dlatego przyszedł ktoś inny, który za chwile zostanie rozliczony przez bandę cwaniaczków.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Marcino
    Klaf wygrał wszystko co było do wygrania ! Piękny wpis w CV.
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Klaf wygrał wszystko co było do wygrania ! Piękny wpis w CV.
    Wg mnie.....zostawić.

I tak we wrześniu będziemy szukać kolejnego, więc powinien zostać.

Legionista Awatar BlackAdder
    I tak we wrześniu będziemy szukać kolejnego, więc powinien zostać.
    Bardzo dobre podsumowanie sporu co do roli piłkarzoli w zwalnianiu trenerów.
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    Wg mnie.....zostawić.
    Do zimy z automatycznie aktywującą się klauzulą, iż w przypadku awansu w pucharze (nie ważne w którym) do meczów pucharowych po wyjściu z grupy kontrakt przedłużany do lata i tak poproszę co pół roku a Klaf niech sobie siedzi w Legii z 10 latek
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

JU: trudna mecza
    BH: drogi ale zarobił na siebie
    JM: dobry naprawiacz po BH
    RJ: "mentalność zwycięzców"
    DK: WALEC

Legionista
    Dean Klafurić, trofeum co 4 mecze. SZTOS.

Legionista Awatar Jasper121
    Jeśli nie ma poważnego kandydata to Dean powinien zostać.

Nasze panienki po prostu potrzebowały trenera od kobiecej piłki by to wszystko zatrybiło.

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Tyler_Durden Zobacz posta
    Nasze panienki po prostu potrzebowały trenera od kobiecej piłki by to wszystko zatrybiło.
    No tak, Klaf jest po prostu na swoim miejscu
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Cytat Zamieszczone przez Tyler_Durden Zobacz posta
    To ma być zabawne? Drużyna spięła się w rundzie mistrzowskiej i w pucharze. Pokazali charakter. Zdobyli dublet, a Ty zamiast się cieszyć i pokazać choć trochę szacunku, ublizasz im? Gratulacje. Mnie to nie bawi

Liczy się to co w gablocie, a tam coraz ciaśniej w zakresie działania na krajowym podwórku.
    Leśny z Mioduskim zaczęli nową erę, ten sezon był naprawdę pod górę, ale efekt jest taki jak wszyscy chcieliśmy. PP, MP.

Legionista Awatar Budyń_70
    Liczy się to co w gablocie, a tam coraz ciaśniej w zakresie działania na krajowym podwórku.
    Leśny z Mioduskim zaczęli nową erę, ten sezon był naprawdę pod górę, ale efekt jest taki jak wszyscy chcieliśmy. PP, MP.
    Tak jest.
    Znowu wszystkim pokazaliśmy środkowy palec

Legionista Awatar dilbert
    Cytat Zamieszczone przez bemec Zobacz posta
    Mnie to nie bawi
    Jako, że jest sztos, po tylu browarach nawet śmieszy

Cytat Zamieszczone przez dilbert Zobacz posta
    Jako, że jest sztos, po tylu browarach nawet śmieszy
    Dużo radości, mordeczko.

Dean jesteś legendą .

za wszystkie rotacje i wynik szacunek Dean.
    (L)egionowo

Legionista
    Dziękuję za dublet i życzę pozostania w Legii w roli asystenta.
    Mój dom Łazienkowska 3

Uprawnienia umieszczania postów