Strona 12 z 32 PierwszyPierwszy ... 2891011121314151622 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 331 do 360 z 932

Wątek: Dean Klafurić. Trener na połowę lata

Legionista
    Dziwnym trafem wygrane przyszły po zwolnieniu amatora Jozaka

Wygrane są, co jest oczywiście najważniejsze, ale styl jest daleki od oczekiwań. Za taki styl to byś przedostatniego trenera zjadł i jechał po nim

Gintleman Awatar księciuniu
    Cytat Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
    Głupio cytować samego siebie, ale co zrobić...
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Jedynym minusem wywalenia Jozaka w tym momencie jest stworzenie mitu założycielskiego dla nowej sekty, głoszącej, że Jozak naprawdę był trenerem, i to nawet dobrym, tylko zły Mioduch nie dał mu się wykazać do końca sezonu, a przecież był na ostatniej prostej po dublet.

Jak teraz w tym sezonie Legia coś wygra, to będzie potwierdzeniem, że drużyna była super przygotowana na najważniejszy moment sezonu, a pozycja wyjściowa przed ostatnimi 6 kolejkami i rewanżem w półfinale PP wręcz idealna.
    Jak Legia nic nie wygra, będzie widać, że decyzja o zmianie trenera nie przyniosła nic dobrego, a gdyby pozwolono mu dokończyć sezon, to...

"I tak rozniosła się ta pogłoska między Żydami i trwa aż do dnia dzisiejszego."
    (Mt 28,15)
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Bielsko vel Mario vel Mario"wywalcie mnie drzwiami to oknem wejdę" Bis
    Tego lidera zrobił Jozak, więc może jeszcze na koniec sezonu wyciągnie Mistrza. Jest kwiecień, Kepcija zapowiadał, że teraz się zacznie gra
    To dlatego w połowie kwietnia Legia pod wodzą Jozaka przegrała w kiepskim stylu z Zagłebiem?
    koko koko Skorza spoko...

Cytat Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta
    To dlatego w połowie kwietnia Legia pod wodzą Jozaka przegrała w kiepskim stylu z Zagłebiem?
    Za to później weszła "czarodziejska różdżka", stuku puku i jazda po Mistrza? Dej pan spokój, trenerskie trio z boiska wiedziało co robi.
    Cytat Zamieszczone przez Bary89
    Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Legionista
    Za to później weszła "czarodziejska różdżka", stuku puku i jazda po Mistrza? Dej pan spokój, trenerskie trio z boiska wiedziało co robi.
    Tak z ciekawości, bo widać nie dość kumaty jestem, kto to jest tym trenerskim trio, które grało na zwolnienie Jozaka?
    Starszyzna drużyny - Rado, Jędza, Pazdan?
    Czy Kucharczyk jest w trio trenerskim? Albo Mąćzyński?

Jakoś mi się to kupy nie trzyma.

Rado zabraniał kolegom grać dobrze siedząc na ławce obok RJ? Rado był tym, który miał poprzeć Jozaka w konflikcie z Kuchym.

Sam Kucharczyk? Odstawiony na boczny tor, potem wchodził na boisko i zapieprzał jak dziki.

Pazdan - przed MŚ zaczął łąpać formę i widać to było zanim zwolniono Jozaka - ot choćby w rzeczonym spotkaniu z Zagłębiem Pazdan był najjaśniejszym punktem drużyny.

Mączyński nie grając tak bardzo przeszkadza kolegom?

Jędza miał dość grania, więc jako "treneiro" zwolnił RJ, by się posadzić na ławie - przegrany mecz z Zagłębiem - ostatni Jozakowy, był ostatnim ligowym występem Jędrzejczyka, aż do zeszłej niedzieli.

Czy starszyzna to Remy, który zdecydowanie zaczął spuszczać z tonu, Antolic, Eduardo - oni chcieli zwolnienia RJ?

Będę wdzięczny za wskazanie "trenerskiego trio" i tego, w czym przejawia się ich działanie.

Radović, Pazdan, Kucharczyk.
    Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Legionista Awatar Jestem
    Radović, Pazdan, Kucharczyk.
    A masz na to choćby cień dowodu lub poszlaki? Czy może to znów jakieś okruchy z zeznania babci kibelkowej albo faceta od węży nawadniających?
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    A masz na to choćby cień dowodu lub poszlaki? Czy może to znów jakieś okruchy z zeznania babci kibelkowej albo faceta od węży nawadniających?
    https://psychiatria.mp.pl/choroby/78549,schizofrenia
    Przechodniu, Pochyl Czoło, Wstrzymaj Krok Na Chwilę
    Tu Każda Grudka Ziemi Krwią Męczeńśką Broczy
    To jest Służewiec To są Nasze Termopile
    Tu Leżą Ci, którzy Chcieli Bój Do Końca Toczyć.
    Nie Odprowadzał Nas Tu Kondukt Pogrzebowy
    Nikt Nie Miał Honorowej Salwy Ani Wieńca
    W Mokotowskim Więzieniu Krótki Strzał W Tył Głowy
    A Potem Mały Kucyk Wiózł Nas Do Służewca

Legionista Awatar Runi
    Magiera im kazał.

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Dej pan spokój, trenerskie trio z boiska wiedziało co robi.
    Wiedzieli też że Lech po dobrej końcówce sezonu zasadniczego w rundzie mistrzowskiej zdobędzie 5 punktów w sześciu meczach ?

Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Skoro z takich źródeł zbierasz informacje to nie dziw się, że nic nie wiesz.

Możesz trwać w przekonaniu, że Klafurić z dnia na dzień odmienił drużynę, zaczęli zbierać punkty i pewnym krokiem iść po Mistrza. Ten sam Klafurić, który jest z tą drużyną od września ubiegłego roku. Możesz sobie również zadać pytanie - jak to jest ***** możliwe? I wtedy nadejdzie czas refleksji - tu jednak rządzą piłkarzyki, coś się nie spodoba to idzie decyzja o chujowej grze, by pozbyć się niewygodnego trenera. Dopóki będą tutaj wymienieni zawodnicy to nic się nie zmieni. Rotacja na stołku trenerskim będzie częstym zjawiskiem (co już ma miejsce od dłuższego czasu). Polskie piekiełko z dużą zawartością chloru w postaci niektórych zawodników.

Legionista Awatar BlackAdder
    I wtedy nadejdzie czas refleksji - tu jednak rządzą piłkarzyki, coś się nie spodoba to idzie decyzja o chujowej grze, by pozbyć się niewygodnego trenera. Dopóki będą tutaj wymienieni zawodnicy to nic się nie zmieni. Rotacja na stołku trenerskim będzie częstym zjawiskiem (co już ma miejsce od dłuższego czasu). Polskie piekiełko z dużą zawartością chloru w postaci niektórych zawodników.
    Zgoda. W związku z tym najpierw trzeba zatrudnić trenera, którego doświadczenie wskazuje, że zna się na rzeczy. I jak przeciwko takiemu zaczną grać, to gonić piłkarzyków. Inna sprawa, że przeciwko Staśkowi jakoś nie grali, także dobry trener i fochy piłkarzyków to niejako naczynia połączone.
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Legionista
    Dziwne, że za Magiery tak nie pisałeś.
    Teoryjka wymyślona na potrzeby chwili

Legionista Awatar Jestem

Możesz trwać w przekonaniu, że Klafurić z dnia na dzień odmienił drużynę, zaczęli zbierać punkty i pewnym krokiem iść po Mistrza. Ten sam Klafurić, który jest z tą drużyną od września ubiegłego roku. Możesz sobie również zadać pytanie - jak to jest ***** możliwe? I wtedy nadejdzie czas refleksji - tu jednak rządzą piłkarzyki, coś się nie spodoba to idzie decyzja o chujowej grze, by pozbyć się niewygodnego trenera. Dopóki będą tutaj wymienieni zawodnicy to nic się nie zmieni. Rotacja na stołku trenerskim będzie częstym zjawiskiem (co już ma miejsce od dłuższego czasu). Polskie piekiełko z dużą zawartością chloru w postaci niektórych zawodników.
    Czyli poza luźnymi spekulacjami i snuciem teorii spiskowych nic nie masz. To jest machanie łapami a nie rzeczowa rozmowa ponieważ jeśli ktoś głośniej krzyczy to nie oznacza, że ma rację.
    Dokładnie tak samo było z oskarżeniami wysuwanymi wcześniej przeciwko Kuchemu przez przeróżnych "dobrze zorientowanych znawców", zero faktów i maksimum ssania z palucha przy pisaniu różnych paszkwili.

Gdybyś pisał tylko o "swoim przekonaniu" w tej sprawie to nie byłoby w tym nic specjalnego ale pisanie o faktach wymaga podania tychże faktów a tego brak.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Cytat Zamieszczone przez BlackAdder Zobacz posta
    Zgoda. W związku z tym najpierw trzeba zatrudnić trenera, którego doświadczenie wskazuje, że zna się na rzeczy. I jak przeciwko takiemu zaczną grać, to gonić piłkarzyków. Inna sprawa, że przeciwko Staśkowi jakoś nie grali, także dobry trener i fochy piłkarzyków to niejako naczynia połączone.
    Czerczesowa się zwyczajnie bali, bo wiedzieli, że z nim sobie nie pograją. Musiał interweniować kolega Leśnodorski, by wyszło w miarę profesjonalnie.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez BlackAdder Zobacz posta
    Też nie wiadomo z tym Czerczesowem. Pamiętaj, że był to sezon stulecia klubu i piłkarzyki wiedziały, że nie mogą odjebać takiej akcji. Ciekawe jakby to się potoczyło w następnym sezonie.

Czerczesowa się zwyczajnie bali, bo wiedzieli, że z nim sobie nie pograją. Musiał interweniować kolega Leśnodorski, by wyszło w miarę profesjonalnie.
    Tak się bali, że na wyjazdach mieli spętane nogi i gola nie potrafili strzelić, jak wypisz wymaluj, Lech Bjelicy.

Legionista

No to mi rozjaśniłeś.
    Eduardo po prostu bał się trafiać do bramki, bo Rado - zawodnik który jeszcze więcej czasu na ławce rezerwowych spędza, mu nie kazał?
    Remy od Pazdana się dowiedział, że nia ma prawa grać lepiej niż reprezentant Polski - dlatego Pazdan grał coraz lepiej, a Remy coraz gorzej.
    A zesłanego do rezerw Kucharczyka to już wogóle wszyscy się bali i nogi im się na boisku plątały.

Mnie się do tej pory wydawało, że główną korzyścią z zatrudnienia Jozaka mogło być znane nazwisko i przyciągnięcie tutaj kilku klasowych piłkarzy. A tu się okazuje, że RJ nie miał nic do gadania, a ten zimą zatrudniony tabun piłkarzy przyjechał tu specjalnie dla Kucharczyka i słucha jego poleceń.
    Szanowałem Kucharczyka, ale myślałem, że to tylko nasza, lokalna legijna gwiazda. A tu proszę - przyjeżdża zaciąg zagraniczny i zaczyna grać słabo, gdy tylko zesłany do rezerw Kucharczyk zmarszczy brew...

To czemu gdy nie bali się Jozaka nie interweniował kolega Mioduski, by wyglądało to w miarę profesionalnie? Zamiast "naprostować" piłkarzy zwolnił tak zajebistego trenera?

I jeszcze jedno. Dobry trener to taki, który oprócz teorii związanej z taktyką, prowadzeniem treningów, umiejętności rotowania składem itd. itp. musi mieć CHARAKTER. Musi umieć dotrzeć do zawodników, zbudować autorytet, a kiedy sytuacja tego wymaga sprawić właśnie, żeby zawodnicy się go bali - czuli respekt. Mi się śmiać chciało jak oglądałem filmiki gdzie Romeo krzyczy: "This is the winning team", albo cieszy się z bramek bardziej niż piłkarze. Śmiać mi się chciało po tych historiach z motywowaniem piłkarzy poprzez puszczanie filmów o tenisistach. Na początku trzymałem za niego kciuki i miałem nadzieję, że on w końcu będzie trenerem Legii dłużej niż jeden sezon. Dziś patrząc z perspektywy czasu, cieszę się, że tak się nie stało bo to ch**j nie trener.
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Legionista
    W ogóle ja bardzo bym prosił, żebyśmy nie popadali w jakieś paranoje z tymi piłkarzykami, że oni wszystkim rządzą, o wszystkim decydują..
    ***** na całym świecie są drużyny, gdzie trenerzy pracują znacznie dłużej, a mają znacznie większe gwiazdy pod sobą, znacznie trudniejsze szatnie (sama zbieranina stranierich), znacznie większa presja i jakoś to wygląda. A tu mam uwierzyć, że akurat zebrała się banda najgorszych nygusów, którzy nie zaakceptują żadnego coacha i prędzej czy później będą grać na jego zwolnienie..
    Weź skończ pierdolić Brosie jeden i zajmij się naprawianiem rur, bo to chyba twoje podstawowe zajęcie.

Legionista Awatar Bonhart
    Najgorsze ze wychodzi na to, ze nasz King to zwykly sabotazysta, ktory swoimi autorytarnymi decyzjami niemal doprowadzil druzyne do ktastrofy. A do tego Radovic i Pazdan temu przyklaskiwali... W glowie sie nie miesci, rozumiem ze cala trojka zostanie dyscyplinarnie zwolniona z klubu? Czy moze Mioduskiego tez zastraszyli... zgroza...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
    Na początku trzymałem za niego kciuki i miałem nadzieję, że on w końcu będzie trenerem Legii dłużej niż jeden sezon.
    Ja tak mam za każdym razem. Mogę mieć mniejsze lub większe wątpliwości, ale wiara i nadzieja są zawsze. Aż się sam z siebie śmieję - siwe włosy się zaczynają na głowie pojawiać, a głupi człowiek i naiwny jak dziecko.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez polsilver Zobacz posta
    Ja tak mam za każdym razem. Mogę mieć mniejsze lub większe wątpliwości, ale wiara i nadzieja są zawsze. Aż się sam z siebie śmieję - siwe włosy się zaczynają na głowie pojawiać, a głupi człowiek i naiwny jak dziecko.
    Nawet jeżeli jesteś przeciwnikiem zatrudnienia danego coacha, to po tym jak już się to stało, kibicowanie mu, trzymanie kciuków i wiara w drużynę pod jego wodzą to raczej normalne zachowanie kibicowskie, a nie głupota i naiwność

Legionista Awatar Lorenzo
    Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    W ogóle ja bardzo bym prosił, żebyśmy nie popadali w jakieś paranoje z tymi piłkarzykami, że oni wszystkim rządzą, o wszystkim decydują..
    ***** na całym świecie są drużyny, gdzie trenerzy pracują znacznie dłużej, a mają znacznie większe gwiazdy pod sobą, znacznie trudniejsze szatnie (sama zbieranina stranierich), znacznie większa presja i jakoś to wygląda. A tu mam uwierzyć, że akurat zebrała się banda najgorszych nygusów, którzy nie zaakceptują żadnego coacha i prędzej czy później będą grać na jego zwolnienie..
    Weź skończ pierdolić Brosie jeden i zajmij się naprawianiem rur, bo to chyba twoje podstawowe zajęcie.
    Nie chce mi się tutaj kłócić, także darujcie sobie personale wycieczki, ale niech mi ktoś wytłumaczy kilka spraw: jak to się stało, że w dwa miesiące z totalnej padaki za Hasiego, miesiąc po zmianie trenera gramy najładniejszą piłkę od X lat? Całe legijne środowisko mówi, że wystarczyło uchylić okno w szatni, bo powietrze było w niej za ciężkie. Piłkarze sami później to przyznają w wywiadach, między innymi Broź. Teraz Pan Redaktor Qbas pisze w kotekście Klafa, że wystarczy piłkarzom nie przeszkadzać, a powinno być dobrze. Także, Nasi piłkarze zwalniają trenerów, a kto myśli, że jest inaczej to naprawdę gratuluję naiwności. Jak to robią? Bardzo różne. Nie będę rzucał oskarżeń pod konkretne nazwiskami, ale jak ktoś myśli, że taki Remy czy inny Vesović będzie podskakiwał w szatni po dwóch miesiącach w klubie to jest lekko w błędzie. Piłkarze mają swoje sposoby na "udawanie" gry" i pozorowanie. W razie czego można przecież zwalić winę na przygotowanie fizyczne, albo taktykę. Jako ciekawostkę, do przemyślenia: jak to się stało, że Wisła zdominowała Nas na Łazienkowskiej i dostajemy oklep, a My miesiąc później u nich robimy co chcemy, nawet po czerwonej kartce? My Wam, Wy Nam. Proste.
    #teamMioduski

Cytat Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
    [...]
    Skoro Ty i Mario wiecie, którzy konkretnie zawodnicy się buntowali i psuli atmosferę, to powinien to wiedzieć też właściciel klubu, prawda? I skoro to trzech zawodników robiło gnój w szatni to czemu poleciał trener, a nie oni?
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta
    Najgorsze ze wychodzi na to, ze nasz King to zwykly sabotazysta, ktory swoimi autorytarnymi decyzjami niemal doprowadzil druzyne do ktastrofy. A do tego Radovic i Pazdan temu przyklaskiwali... W glowie sie nie miesci, rozumiem ze cala trojka zostanie dyscyplinarnie zwolniona z klubu? Czy moze Mioduskiego tez zastraszyli... zgroza...
    Bo ten nasz Kuchy jest "Kingiem" nie tylko z nazwy. To prawdziwy Król, Władca, Marszałek i Hegemon.
    Rada druzyny (2/3 trenerskiego trio) próbowała się po cichu pozbyć dominatora. Kazali Jozakowi go do rezerw zesłać.

Ale tylko tydzień wytrzymali i z podkulonym ogonem poprosili Kinga o tryumfalny powrót.

Legionista Awatar Runi
    Nie chce mi się tutaj kłócić, także darujcie sobie personale wycieczki, ale niech mi ktoś wytłumaczy kilka spraw: jak to się stało, że w dwa miesiące z totalnej padaki za Hasiego, miesiąc po zmianie trenera gramy najładniejszą piłkę od X lat? Całe legijne środowisko mówi, że wystarczyło uchylić okno w szatni, bo powietrze było w niej za ciężkie. Piłkarze sami później to przyznają w wywiadach, między innymi Broź. Teraz Pan Redaktor Qbas pisze w kotekście Klafa, że wystarczy piłkarzom nie przeszkadzać, a powinno być dobrze. Także, Nasi piłkarze zwalniają trenerów, a kto myśli, że jest inaczej to naprawdę gratuluję naiwności. Jak to robią? Bardzo różne. Nie będę rzucał oskarżeń pod konkretne nazwiskami, ale jak ktoś myśli, że taki Remy czy inny Vesović będzie podskakiwał w szatni po dwóch miesiącach w klubie to jest lekko w błędzie. Piłkarze mają swoje sposoby na "udawanie" gry" i pozorowanie. W razie czego można przecież zwalić winę na przygotowanie fizyczne, albo taktykę. Jako ciekawostkę, do przemyślenia: jak to się stało, że Wisła zdominowała Nas na Łazienkowskiej i dostajemy oklep, a My miesiąc później u nich robimy co chcemy, nawet po czerwonej kartce? My Wam, Wy Nam. Proste.
    Krzywe.
    Nie funkcjonował prawidłowo pressing przy 4-3-3 co powodowało luki w poszczególnych sektorach boiska , co w dodatku z brakiem pomocy na bokach wiązało się z autostradą do bramki. Żadna filozofia.
    4-3-3 już grał taki filozof z Belgii i kończyło się tragicznie, teraz drugi mędrzec zrobił to samo. Piłka nożna to nie są klocki lego, że można przebudowywać budowle jak się chce bez konsekwencji.
    W rewanżu wróciliśmy do naszego stałego 4-2-3-1 gdzie każdy wiedział co ma robić na boisko i sytuacja się unormowała.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    Krzywe.
    Nie funkcjonował prawidłowo pressing przy 4-3-3 co powodowało luki w poszczególnych sektorach boiska , co w dodatku z brakiem pomocy na bokach wiązało się z autostradą do bramki. Żadna filozofia.
    4-3-3 już grał taki filozof z Belgii i kończyło się tragicznie, teraz drugi mędrzec zrobił to samo. Piłka nożna to nie są klocki lego, że można przebudowywać budowle jak się chce bez konsekwencji.
    W rewanżu wróciliśmy do naszego stałego 4-2-3-1 gdzie każdy wiedział co ma robić na boisko i sytuacja się unormowała.
    Plus najzwyklejsza ludzka psychika.
    Jesli nie dostajesz jasnych wytycznych, za to zjebke na każdym kroku, to zwyczajnie zaczynasz myśleć tylko o tym, by nie zpesuć.

Dostajesz motywację pozytywną, pochwały za kreatywne zagranie - to dasz z siebie więcej.

W przypadku Magiery vs Hasi w LM to było widać.
    Spętane nogi na pierwszym meczu z Borussią, drżenie kolan i wybijanie na pałę i skończyło się 0-6.

Rewanż - zupełnie inne założenia i nagle gramy w piłkę, a Prijovic bliski hattricka w Dortmundzie.
    Też porażka - bo różnica w umiejetnościach zbyt wielka - ale zupełnie inne granie.

Legionista
    W ogóle nie bardzo rozumiem co Bros i Lorenzo chcą udowodnić.. Oczyścić imię Jozaka? pokazać, że to świetny trener, decyzja o zatrudnieniu przez Mioduskiego była prawidłowa, tylko wszystko winna tych zasranych piłkarzyków..?
    Być może macie rację z tym przewietrzeniem, że piłkarze grali na zwolnienie, ale dlaczego do ***** tak się dzieje?
    Ano dlatego, bo trener jest chujowy, bo nie dogaduje się z drużyną, bo bardziej ich śmieszy i irytuje niż czegoś uczy i motywuje..
    Przecież to nie tak, że wszystko funkcjonuje dobrze, trener ma super relacje z drużyną, gra jest wyborna, a nagle Kuchy z Pazdanem sobie wymyślają, że starczy już tego dobrego - trzeba wypierdolić dziada!
    Najczęściej jak coś nie idzie, to zaczynają się wzajemne pretensje, brak wiary i zaufania w polecenia trenera, co kończy się brakiem pełnej motywacji i "grą na zwolnienie", ale to jest po prostu normalny proces, kiedy trener jest chujowy albo formuła pracy z nim się wyczerpała ( i mam miejsce w KAŻDEJ drużynie).. Nie wiem czegoś się chcecie tam więcej doszukać.

Nie będę rzucał oskarżeń pod konkretne nazwiskami, bla bla bla.
    Bo co? Bo ktoś poda do sądu jakiegoś anonima na forumce? Kumaty, insajder

Uprawnienia umieszczania postów