Strona 11 z 32 PierwszyPierwszy ... 78910111213141521 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 301 do 330 z 932

Wątek: Dean Klafurić. Trener na połowę lata

Legionista Awatar Adin
    ale marudzicie. Teraz mecze są co 3 dni, z czego mam dwa u siebie, które mogą dać nam mistrza. Gra na remis była sensowna ( samo jej wykonanie oprócz wyniku tragiczne)
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
    ale marudzicie. Teraz mecze są co 3 dni, z czego mam dwa u siebie, które mogą dać nam mistrza. Gra na remis była sensowna ( samo jej wykonanie oprócz wyniku tragiczne)
    Pachnie to wszystko podejściem Stasia Czerczesowa, gdzie przespacerowaliśmy się po boisku w na Lechii, by z Pogonią zagrać na pełnej k...
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.
    26.08.2018 Najwyższa ligowa porażka od 46 lat - Quo Vadis Legio ?

Legionista Awatar Chmielo
    Czerczesow miał jeden mecz, a nie 3. Poza tym on wpuścił rezerwowych. Nie widać tu żadnej analogii.
    A Melanż Trwa...

Legionista
    i chyba o Piaście mowa, nie Pogonii.. Skończyło się tam 4-0, ale z tego co pamiętam, to po prostu "wpadało". Gra była mocno przeciętna..

Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    i chyba o Piaście mowa, nie Pogonii.. Skończyło się tam 4-0, ale z tego co pamiętam, to po prostu "wpadało". Gra była mocno przeciętna..
    O Pogoni. W Gdańsku 2:0 w plecy, a potem u nas z Pogonią 3:0 do przodu.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Zig-Zig Zobacz posta
    O Pogoni. W Gdańsku 2:0 w plecy, a potem u nas z Pogonią 3:0 do przodu.
    aa dobra, pomyliła mi się kolejność. Z Piastem był mecz przed Lechią. Ok, ale generalnie to samo - mecz pewnie wygrany, ale nie pokazali tam nic wielkiego.

Legionista Awatar Ciechanowiak(L)
    Jutro sie okaże czy w Białymstoku byli chujovi bo tacy są czy może specjalnie grali rekreacyjnie na remis. Jeżeli ogramy Wisłę to myślę, że po Zabrzu będzie feta

Legionista Awatar beka
    zastanawia mnie skad byly takie nerwy przed Jagiellonia i jednoczesnie luz przed Gornikiem gdy to ci drudzy sa najlepiej punktujaca druzyny grupy mistrzowskiej.

Cytat Zamieszczone przez Piasedam1 Zobacz posta
    Jutro sie okaże czy w Białymstoku byli chujovi bo tacy są czy może specjalnie grali rekreacyjnie na remis. Jeżeli ogramy Wisłę to myślę, że po Zabrzu będzie feta
    Cały ten sezon to takie jedno wielkie "jutro się okaże" ...
    Aby liga była ciekawsza w czubie tabeli padną same remisy, potem powtórka w weekend i rozstrzygnięcie w ostatniej kolejce ...

Legionista Awatar Bonhart
    Cytat Zamieszczone przez beka Zobacz posta
    zastanawia mnie skad byly takie nerwy przed Jagiellonia i jednoczesnie luz przed Gornikiem gdy to ci drudzy sa najlepiej punktujaca druzyny grupy mistrzowskiej.
    Gornik gra u siebie z czerstwa Korona wiec teoretycznie (bo wiadomo ze to ESA) powinien sobie poradzic. Wiedzac o tym Wisla powinna grac dosyc otwarta pilke, jesli w ogole zamierza jeszcze walczyc o puchary. Takze jest szansa ze sie totalnie nie zamuruja co moze nam ciut ulatwic gre, oczywiscie pod warunkiem ze nasze gwiazdy beda jezdzic na tylkach. Generalnie mamy przed Poznaniem dwa ciezkoe mecze.

Klaf jaki jest, taki jest, ale zmiany to facet robi dobre

Legionista
    "Więcej wart jest trener, który ma szczęście, niż lepszy trener, który szczęścia nie ma."

coraz chudszy Awatar Kijek
    Pozdrowienia dla tych, którzy rozważają żeby go tu zostawić....
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Nie żebym był jego fanem, ale z ciekawości dopytam, dlaczego? Ile punktów za jego kadencji nadrobiliśmy do lidera?
    Nie mówię szeptem, gdy mówię skąd jestem.

coraz chudszy Awatar Kijek
    I co z tego. Oczy bolą. Spoko efekt końcowy może być obiecujący i uchronił kodziarza od kompromitacji. Natomiast nam potrzeba trenera a nie lepszej wersji Czesława Michniewicza.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista
    I co z tego. Oczy bolą. Spoko efekt końcowy może być obiecujący i uchronił kodziarza od kompromitacji. Natomiast nam potrzeba trenera a nie lepszej wersji Czesława Michniewicza.
    Co do zdania o trenerze pełna zgoda, też chciałbym żeby grali jakąś tam swoją wersję tictaci czy innej mody i żeby to się fajnie oglądało, a z ławki to korygował jakiś Guardiola czy inny...

Ale porównywania Deana (o którym w życiu nie słyszałem nim przyszedł do Legii, a i za czasów Jozaka mi się trochę zawieruszył) do Michniewicza moim zdaniem nie jest sprawiedliwe. Gość dobrze odczytuje słabości własnego zespołu i z tego co ma wyciska dobre wyniki, może nawet bliskie maksa. Dostał bandę nieprzygotowanych gości z kiepskim morale, a jednal gdy jest okazja zdobywa punkty, a gdy nie ma to trochę odpuszczają mecz jakto było w Białymstoku.
    Mnie to bardziej przypomina sytuację z pewnym sympatycznym Rosjaninem, który nie wątpliwie był bardziej doświadczonym trenerem. Wtedy też walczyli, cieszyli się z bramek, ale ogólnie to wielkiego szału z grą nie było...

Reasumując, nie chcę by Dean zostawał na długo, ale za obecne wyniki to jednak fajnie by było mu nieco szacunku okazać. No chyba, że jednak wolimy wizję w stylu innego "walczymy o majstra" Jugola z naszej ligi...
    Nie mówię szeptem, gdy mówię skąd jestem.

Dean musi odejść

Jest współwinny fatalnemu przygotowaniu zespołu. Nawet dublet nic tu nie zmienia-Legia potrzebuje doświadczonego trenera z profesjonalnym sztabem! Klasowy trener od przygotowania zespołu to podstawa jeśli chcemy myśleć o równorzędnej walce w Pucharach z drużynami z Kazachstanu czy Mołdawii

Bo z nim jest tak, że za wcześnie go oceniać. Może dodam coś pomiędzy "bronią go wyniki" a "ból zębów jak się na to patrzy". Mianowicie ja dałbym mu szansę conajmniej do ósmej koleki nowego sezonu za punkt w Białymstoku (taktycznie po mistrzowsku, skoro gra się nie klei), za ofiarność w grze (obie Wisły przy czerwie), dobre rotowanie składem, atmosferę w przebieralni, nos trenerski (wejscie Kinga). Przynajmniej nie traci głupich punktów i może wywalczyć mistrzostwo już w niedzielę. W letnim okienku dałbym mu wolną rękę w pozyskaniu po jednym grajku na każdą pozycję, gdybym miał słodkie nazwisko i mógł o tym decydować. Acha i trzeba osłabić Płock zabierając z powrotem Dominika i Konrada. A Szymański na siłownię. Tyla

Legionista Awatar Stout
    Furman miał już swój czas.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar BlackAdder
    To, że ktoś jako tako sprawdza się jako kryzysowa miotła nie znaczy, że poradzi sobie w ciągu całego sezonu. Vide albaniec w Anderlechcie. Jeśli będziemy musieli zostawić Klafurića to znaczy, że jest z Legią kiepsko, bo żaden Pan Trener nie chce przy Łazienkowskiej pracować.
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Po zwolnieniu Jozaka to się okazuje że nam raczej żaden trener potrzebny nie jest. Bo to szanowni kopacze decydują czy chce im się grać czy mają wyjebane. Więc jak teraz będziemy mieli nowego trenera to trzeba będzie poczekać 10-15 kolejek czy naszym gwiazdeczkom trener pasuje czy znowu grają na jego zwolnienie.

Legionista Awatar BlackAdder
    Cytat Zamieszczone przez Oddyssey Zobacz posta
    Po zwolnieniu Jozaka to się okazuje że nam raczej żaden trener potrzebny nie jest. Bo to szanowni kopacze decydują czy chce im się grać czy mają wyjebane. Więc jak teraz będziemy mieli nowego trenera to trzeba będzie poczekać 10-15 kolejek czy naszym gwiazdeczkom trener pasuje czy znowu grają na jego zwolnienie.
    Dlatego u nas sprawdzą się tylko tacy jak Stasiek - i z liścia potrafi dać i do serca przytuli. Naturalna charyzma, która budzi szacunek. Stąd Klafurić jednoznacznie kojarzony z Jozakiem na dłuższą metę nie ma szans.
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Ursynów1916 Zobacz posta
    Dean musi odejść

Jest współwinny fatalnemu przygotowaniu zespołu. Nawet dublet nic tu nie zmienia-Legia potrzebuje doświadczonego trenera z profesjonalnym sztabem! Klasowy trener od przygotowania zespołu to podstawa jeśli chcemy myśleć o równorzędnej walce w Pucharach z drużynami z Kazachstanu czy Mołdawii
    Doprawdy wierzycie, że Blond Pinokio sprowadzi latem na Ł3 "klasowego" trenejro z mega sztabem ?
    Ja złudzeń nie mam. Dlatego życzę Deanowi jak najlepiej, choć cudów się nie spodziewam. Wystarczy mi 6pkt w dwóch najbliższych meczach

Cytat Zamieszczone przez e(L)si Zobacz posta
    Doprawdy wierzycie, że Blond Pinokio sprowadzi latem na Ł3 "klasowego" trenejro z mega sztabem ?
    To może napisz jaki trenejro byłby dla ciebie wystarczająco klasowy.

Wg mnie Klafuric popełnił wyraźne błędy tylko raz - zmianami w meczu z Jagą. Poza tym gra Legii po objęciu przez niego przywództwa diametralnie się poprawiła, dużo lepiej zorganizowana jest obrona, w ofensywie progres jest mniejszy, ale trudno oczekiwać czegoś więcej przy braku rozgrywających-prowadzących grę. Jeśli zdobędzie mistrzostwo, zyska autorytet, wtedy warto dać mu szansę prowadzenia drużyny dalej. Wygląda na człowieka myślącego, pewnie sporo nauczył się przy Jozaku, nazbyt apriorycznie usposobionym by skutecznie wykonać funkcję trenera, ale niewątpliwie zorientowanym w teorii. Wiadomo wszak, że nie ma nic praktyczniejsza jak dobra teoria - trzeba tylko umieć ją wdrażać, a Klafuric - tak jak napisał to ktoś wcześniej - wyciąga niemal optimum z tego zespołu.

Zgadzam się w 100%. Jeśli ma przyjść jakiś... Probierz? To już lepiej w ogóle nie zmieniać trenera.
    #MioduskiWON

Legionista Awatar Antares
    Miało być 8 finałów, 7 za nami, bilans 6-1-0. Po porażce z Lubinem raczej niewielu spodziewało się takiej serii Legii.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Miało być 8 finałów, 7 za nami, bilans 6-1-0. Po porażce z Lubinem raczej niewielu spodziewało się takiej serii Legii.
    Cytat Zamieszczone przez MarioBis
    Tego lidera zrobił Jozak, więc może jeszcze na koniec sezonu wyciągnie Mistrza. Jest kwiecień, Kepcija zapowiadał, że teraz się zacznie gra

pod obserwacją Awatar pan_nikt
    Cytat Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta

Dobry kot jesteś
    (L)

Co by nie zrobił, to pewnie i tak nie zostanie na dłużej. Szanuję gościa za dobre zmiany, trzeba przyznać, że nie boi się posadzić kluczowych zawodników na ławce, wygrywa, nie pierdzieli głupot w wywiadach.

A przyjdzie ktoś nowy to znowu duży znak zapytania, kombinacje w składzie, w taktyce, zdobywanie doświadczenia, wpierdole z beniaminkami na start sezonu, brak zgrania, rozpieprzona szatnia.

Uprawnienia umieszczania postów