Strona 10 z 32 PierwszyPierwszy ... 6789101112131420 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 300 z 932

Wątek: Dean Klafurić. Trener na połowę lata

Legionista Awatar Chmielo
    Cytat Zamieszczone przez grassofobik Zobacz posta
    U nas słabszy okres zawsze jest po dobrym początku. Chociaż słabszy okres to jest ładnie powiedziane. U nas zaczyna się marazm i stagnacja. Mecze których nie da się oglądać. Legia powinna dawać kontrakty na pół roku trenerom. Wiem, że to głupio brzmi ale fakt jest taki że od jakiegoś czasu żaden trener nie miał pomysłu jak wyjść z kryzysu.
    Rozumiem, że z tymi półrocznym kontraktami to tak w formie żartu...

A co do ciągłych zmian to może warto byłoby się zastanowić, co jest ich przyczyną? Mam tu na myśli pogonienie stąd kilku wygodnickich, którym co jakiś czas przeszkadza kolejny trener.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar bloniaq
    @Robert E. Lee
    Zapomniałem dodać, żeby zacząć od naprawdę najważnieszej kwestii - tego czy śpiewał.
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Legionista Awatar Stout
    No i że,kodziarz to nie ma tyle hajsu.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar beka
    Cytat Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
    jako ktos, kto specjalista sie nie czuje stwierdzam, ze takich wrzutek bedzie jeszcze masa. A jesli jednak jego zatrudnia, to:
    1. Wypali
    2. Nie wypali
    I mozna mnie cytowac za te 6-18 miesiecy

Wiadomix że będzie masa wrzutek. Tym bardziej trzeba sprawnie wyrażać opinie, zanim wrzutki się zdeaktualizują.
    Józef Mackiewicz

Legionista Awatar Jestem
    Wszelkie dywagacje na temat Deana są bezpodstawne aż do wyjaśnienia kwestii MP. To proste jak drut i chyba nie muszę tego nadmiernie tłumaczyć. Jeśli wygramy do końca sezonu wszystkie mecze, to pozostanie Deana staje się bardzo prawdopodobne albo zmiennik musi mieć naprawdę bardzo dobre "papiery".
    Z drugiej strony, kierownictwo klubu ma już utwierdzoną pewność wieloletnim doświadczeniem, że jaki to by nie był trener czy Trener lub nawet Pan Trener, to ZAWSZE musi istnieć realna alternatywa, czyli skautujemy piłkarzy ale również potencjalnych trenerów i gadamy niezobowiązująco z najbardziej rokującymi.

Ergo, na razie nie ma co się podniecać kolejnymi wrzutko-przeciekami-komfabulacjami, nawet jeśli widać odrobinę zgodności z rzeczywistością.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Cytat Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
    No, nie wiem. Jaki on miałbym interes w tym, żeby opuszczać klub, którego jest właścicielem i zarabia konkretne pieniądze na sprzedaży młodych chłopaków?

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    No, nie wiem. Jaki on miałbym interes w tym, żeby opuszczać klub, którego jest właścicielem i zarabia konkretne pieniądze na sprzedaży młodych chłopaków?
    Wyzwanie kolego, wyzwanie

Legionista Awatar Lillo
    Cytat Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
    Po czym wnosisz,że ten sie "osra"?
    Bo nigdy w nich nie startował, ogranie kilku beznadziejnych drużyn w polskiej lidze nie zrobi z niego fachowca.
    Potrzebujemy gościa z doświadczeniem, a nie kolejnego wuefistę.

Legionista Awatar beka
    Cytat Zamieszczone przez Lillo Zobacz posta
    Bo nigdy w nich nie startował, ogranie kilku beznadziejnych drużyn w polskiej lidze nie zrobi z niego fachowca.
    Potrzebujemy gościa z doświadczeniem, a nie kolejnego wuefistę.
    z doswiadczeniem byl Hasi i Czerczesow - obaj slabo wypadli w pucharach (na usprawiedliwienie tego drugiego fakt, ze mecze mial krotko po objeciu druzyny).
    Magiera i Berg doswiadczenia praktycznie nie mieli, a za ich kadencji Legia w pucharach wypadala bardzo dobrze.

To je pilka, tego nie zrozumiesz

Legionista
    Wystarczy popatrzeć na kulisy i inne making ofy z meczów, reakcje piłkarzy na jego gadanie itd., żeby zobaczyć że Klafurić to raczej taki sympatyczny pan, ale raczej ma tylko funkcje "reprezentacyjne".
    Chociaż oczywiście należy życzyć sobie żeby po sezonie był mega dylematem.

Legionista Awatar Jestem
    To może z marszu niech będzie Rado na papierach Vuko
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Rozumiem, że z tymi półrocznym kontraktami to tak w formie żartu...
    Otóż to.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Wszelkie dywagacje na temat Deana są bezpodstawne aż do wyjaśnienia kwestii MP. To proste jak drut i chyba nie muszę tego nadmiernie tłumaczyć. Jeśli wygramy do końca sezonu wszystkie mecze, to pozostanie Deana staje się bardzo prawdopodobne albo zmiennik musi mieć naprawdę bardzo dobre "papiery"(...)
    I tylko szkoda, że DM przy zwolnieniu Jozaka oświadczył na konferencji, że Legię przejmie nowy trener. Dean ma być opcją rezerwową do końca sezonu z postawionymi dwoma celami. Raczej sprawa jest jasna, nawet jak wygra z Lechem 4:0 to i tak odejdzie.
    Ceeeee....

Legionista
    To chyba możemy zamykać temat Hagi w Legii:

Łukasz Jachimiak: Rumuńskie media informują, że był pan u Gheorge Hagiego i z legendą rumuńskiej piłki rozmawiał pan o Legii Warszawa. Załatwił pan nowego trenera ekipie mistrzów Polski?

Paweł Golański: Byłem na meczu Viitorulu Konstanca (Hagi jest właścicielem klubu i zarazem jego trenerem - przyp. red.) ze Steauą Bukareszt (2:2) i luźno sobie później z trenerem porozmawiałem. Spotkaliśmy się, żeby powspominać stare, dobre czasy, gdy byłem zawodnikiem Steauy. Akurat to Hagi ściągał mnie do tego klubu.

Pojechał pan do Hagiego prywatnie, a nie z misją?

- Pojechałem w sprawach biznesowych, jako przedstawiciel firmy R-Gol. Rozwijamy się na rynku rumuńskim, stąd mój wyjazd. Poza tym zajmuję się też menedżerką, mam sprawy związane z piłkarzami Viitorulu. Temat Legii rzeczywiście się przewinął, rozmawialiśmy o niej, trener pytał, jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o nasze kluby, był zainteresowany kwestiami organizacyjnymi. Legia była więc jednym z tematów, ale rozmawialiśmy o wielu rzeczach. W sumie przez półtorej godziny rozważaliśmy różne kwestie dotyczące przyszłości.

Prezes Dariusz Mioduski poprosił, żeby zapytał pan Hagiego, czy byłby zainteresowany pracą w Warszawie?

- Nie, nie, z prezesem Mioduskim nie miałem kontaktu, nie rozmawialiśmy o trenerze Hagim. O Legii porozmawialiśmy, bo Hagi z końcem sezonu odejdzie z Konstancy i szuka sobie czegoś innego.

Rumuńskie media poza Legią wymieniają Rubin Kazań. Zainteresowanych klubów jest dużo więcej?

- Powiem szczerze - Hagi będzie miał z czego wybierać. Ma dobrą ofertę z Włoch, bardzo dobrą z Turcji, gdzie jest bardzo popularną postacią. Ofert jest dużo, co nie dziwi. Czapki z głów za to, co zrobił z Konstancą. Zespół jest oparty na wychowankach.

To klub działa przy niej, a nie odwrotnie, prawda?

- Dokładnie. Hagi wychowuje mnóstwo młodych zawodników. Mecz ze Steauą pokazał, jaki potencjał jest w tych chłopakach. W zespole Viitorulu najstarszym zawodnikiem był siedzący na ławce rezerwowych 26-latek. Mieliśmy okazję porozmawiać o akademii Hagiego, tam chłopcy pracują identycznie jak pierwszy zespół, oczywiście z mniejszymi obciążeniami, bo one są dobrane do wieku. Ale plan jest precyzyjny, dzięki czemu 17-, 18-letni chłopak wchodzi do zespołu i już doskonale wie, jaka jest filozofia gry u Hagiego.

Akademia Hagiego to chyba największa piłkarska szkoła we wschodniej części Europy? U dawnej gwiazdy szkoli się ponad 400 zawodników.

- Już nawet ponad 450. Dużo piłkarzy trafia do pierwszego zespołu, ale też do innych drużyn. I rumuńskich, i zagranicznych.

Zastanawiam się, czy Hagi na pewno odejdzie. Z Konstancą awansował z trzeciej ligi do ekstraklasy, w której plasuje się w czołówce, pieniędzy mu nie brakuje, stworzył świetny projekt, a jeśli wyprowadzi się z Rumunii, to może się obawiać, czy wszystko będzie działało, jak sobie wymarzył i zaplanował.

- Hagi ma sztab ludzi zapewniających działanie akademii na najwyższym poziomie. On to nadzoruje, ale już ma tak zaufanych pracowników, że każdy doskonale wie, co ma robić. Hagi znakomicie to zorganizował, wszystko jest idealnie dograne, zgadza się każdy szczegół, wszystko jest dopracowane - od śniadania przez trening, obiad po kolację.

Legię byłoby stać na Hagiego? Bo człowiek z takim nazwiskiem na pewno się ceni, nawet jeśli już się dorobił.

- Nie mam pojęcia. Z trenerem nie rozmawiałem o kwestiach finansowych. Byłem tylko ciekaw, czy w ogóle chciałby pracować w Polsce. Pytanie trzeba skierować do prezesa Mioduskiego. Ale przede wszystkim trzeba go zapytać, czy Legia jest zainteresowana trenerem Hagim. On ma już dużo propozycji, to może być przeszkoda. Ale myślę, że dla Legii taki trener, z takim nazwiskiem, z takim autorytetem byłby idealny. Hagi odnosił olbrzymie sukcesy jako piłkarz, a i jako trener ma się czym pochwalić. Z Konstancą zdobywał już mistrzostwo Rumunii i ciągle jest w czubie. Jest szanowaną postacią, jeżeli chodzi o trenerkę. Bo to, że w Rumunii jest uznawany za piłkarza wszech czasów (grał m.in. w Realu i Barcelonie, był w "11" MŚ 1994, gdzie Rumunia dotarła do ćwierćfinału - przyp. red.), że jest po prostu ikoną, jest jasne. Teraz naprawdę bardzo wielu ludzi szanuje go za to, jakim jest trenerem. Bardzo mocno doceniane jest to, że postawił na młodych chłopaków, że ma tylu wychowanków.
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

Legionista Awatar Stout
    Nie widzę tu żadnego zamknięcia.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista
    W necie latało info, że negocjujemy z Hagim. Tymczasem Golański mówi, że żadnych rozmów w temacie nie było.
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

A co ma mówić? Do czasu ostatecznej decyzji żadnych potwierdzeń nie będzie. Rozmów będzie jeszcze wiele i nie z jednym trenerem. Dean pewnie ma obiecane że jak zdobędzie dublet to jest jakaś szansa na nowy sezon.

Legionista Awatar Lillo
    Edit: potrzebujemy trenera który się nie osra przed Jaga

Czysto prowokacyjnie przypominam jak to ubertrener Czerczesow taktycznie odpuścił wyjazd w Gdańsku.
    Józef Mackiewicz

Tak jak absolutnie jestem za tym, żeby po sezonie zatrudnić poważnego trenera niezależnie od wyników do końca sezonu tak nie uważam, że to była kwestia osrania. Fizycznie nie mieli dzisiaj sił na nic, i remis to był max do wyciągnięcia. Więc akurat dobrze, że to zauważył i nie zrobił np zmiany, że za Niezgodę wchodzi Radović z tym swoim holowaniem każdej piłki i wolnym graniem(1 sytuację Jagiellonii wykreował w ten sposób).

Legionista
    Ale żeby chociaż wyszedł powiedział, że grali *****, remis sukcesem, to wychodzi i nawija, że dominowali po przerwie (nie oddając strzału..)

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    Ale żeby chociaż wyszedł powiedział, że grali *****, remis sukcesem, to wychodzi i nawija, że dominowali po przerwie (nie oddając strzału..)
    Pełna zgoda, a dwa, to po kiego grzyba obiecywał dominację przed meczem, skoro masz power nie zakładał takiej okoliczności.

Legionista Awatar jkp
    Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    Pełna zgoda, a dwa, to po kiego grzyba obiecywał dominację przed meczem, skoro masz power nie zakładał takiej okoliczności.
    Bo to była "zasłona dymna". Po pierwsze, któryś z naszych piłkarzy wspominał o tym, że od początku wyszli ustawieni na kontry, tylko nie mieli sił (chyba Szymański po meczu). Po drugie, sam skład z 5 obrońcami, Kuchym, Niezgodą i Szymańskim w podstawie był bardziej na szybkość niż na utrzymanie piłki.
    Od początku mieliśmy grać z kontry i oddać piłkę Jadźce. Niestety z tego zajebistego planu udało się tylko to drugie...

Gintleman Awatar księciuniu
    Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    A to miał powiedzieć: nie mamy siły, oddamy inicjatywę i może uda nam się jakoś przeczekać 90 minut ? To by była ciekawa zagrywka
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Jak oni 4 dni po finale PP(którego 2 połowę grali na niezbyt wielkiej intensywności) nie mieli sił(Szymański zagrał 24 minuty na narodowym, Hamalainen 16) to grubo się zapowiadają najbliższe 2 kolejki.

Legionista
    Moza zabrakło im sil, nie z powodu samego meczu , a After Party

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Jak oni 4 dni po finale PP(którego 2 połowę grali na niezbyt wielkiej intensywności) nie mieli sił(Szymański zagrał 24 minuty na narodowym, Hamalainen 16) to grubo się zapowiadają najbliższe 2 kolejki.
    No właśnie chciałem zwrócić na to uwagę.. PP był w środę, wczoraj była niedziela. W dodatku druga połowa z Arką była na stojąco, na zerowej intensywności + kilka zmian w składzie.. Jeżeli to ma być główny powód tej profanacji futbolu w naszym wykonaniu w dniu wczorajszym to ja też się boję co będzie np. z Płockiem.
    Oni nie potrafili jebanej kontry wyprowadzić.

Nie zauważacie też tego że Jaga biegała jak pojebana, w 1 połowie Legia nic nie mogła zrobić bo Jaga całe swoje siły wykorzystała własnie na 1 połowę. W drugiej nie mieliśmy napastnika już i gra trochę lepiej wyglądała w środku ale z przodu była bieda.

Legionista
    No i tak czy siak w drugiej połowie my 0 strzałów, a wyczerpana po 1 połowie Jaga 6.. i wszystko przez brak tego przeklętego napastnika?

Uprawnienia umieszczania postów