Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Pokaż wyniki od 121 do 142 z 142

Wątek: Legia - Pogoń Szczecin [30. kol. Ekstraklasy 2017/18, 07.04.2018, godz. 18:00]

Legionista Awatar e(L)egion
    Co do tego ewentualnego maratonu meczowego, to plus jest przynajmniej taki, że teraz mecze pucharowe będziemy grali w Warszawie. Odpada więc konieczność tłuczenia się po kraju w środku tygodnia.

Pogoń popchnięta i pomimo średniego stylu, można patrzeć w rundę finałową z jakimś tam optymizmem. Tabela się na górze spłaszczyła i wszystko w naszych rękach. Moim zdaniem każdy mecz będzie równie istotny, bo trzeba się cały czas trzymać czołówki. Lech u siebie, do meczu z nami, pogoni pewnie całe towarzycho, więc przed ostatnią kolejką trzeba mieć do nich co najwyżej 2 punkty straty (o jakiejś przewadze nawet nie marzę). Jagiellonia chyba puchnie, choć to tylko nasza liga i mogą się zaraz otrzepać.

Zobaczymy co pokaże reszta zespołów w naszej grupie. W najlepszej formie wydaje się być Wisła Płock i Korona Kielce. Tutaj nie wydaje mi się aby te zespoły miały odpuszczać. Chyba, że w ostatnich dwóch kolejkach będą już grały totalnie o nic. Gdyby udało nam się jednak zdobyć Puchar Polski, to 4 miejsce w lidze da puchary (zakładając, ze będziemy w TOP3). Pytanie czy te zespoły chcą pucharów. Górnik wydaje się być zespołem na totalnym zjeździe, dobrze że mamy go u siebie. Pytanie co z Wisłą i Zagłębiem. Wiadomo, że my nie mamy co liczyć na taryfę ulgową, ale dobrze by było aby im się też w innych meczach chciało. Zapowiada się ciekawie.

W piątek Lech gra z koroną, we wtorek korona jedzie do Gdyni rozegrać rewanż w PP. Wydaje mi sie, że korona odpuści ten mecz. Jeżeli lech ma zgubić punkty to będzie to w Płocku. PS. Wszystko zależy od nas, wszystko jest w naszych rękach.

Legionista Awatar Runi
    Pozytywny "problem"w naszym przypadku jest taki, że potrafimy cieniować przez jakiś okres , a później wystrzelamy z 4-5 wygranymi pod rząd i nagle nasza sytuacja staje się dużo bardziej przyjemna dla oka.
    Trzeba mieć nadzieje na taki pozytywny wystrzał w tych siedmiu spotkaniach.

Cytat Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
    Zobaczymy co pokaże reszta zespołów w naszej grupie. W najlepszej formie wydaje się być Wisła Płock i Korona Kielce. Tutaj nie wydaje mi się aby te zespoły miały odpuszczać. Chyba, że w ostatnich dwóch kolejkach będą już grały totalnie o nic. Gdyby udało nam się jednak zdobyć Puchar Polski, to 4 miejsce w lidze da puchary (zakładając, ze będziemy w TOP3). Pytanie czy te zespoły chcą pucharów. Górnik wydaje się być zespołem na totalnym zjeździe, dobrze że mamy go u siebie. Pytanie co z Wisłą i Zagłębiem. Wiadomo, że my nie mamy co liczyć na taryfę ulgową, ale dobrze by było aby im się też w innych meczach chciało. Zapowiada się ciekawie.
    Ja bym nie zapominał o Zagłębiu. Ostatnio porażka 17 lutego w Płocku a od tego momentu 2 zwycięstwa i 5 remisów a w kontekście tego że Lech i Jaga grają z nimi na wyjeździe to dla nas nie najgorzej. Z nami nie zagrają od nich Balić , Tosik i Kopacz ( wszyscy za kartki) a to podstawowi zawodnicy więc sobie odpoczną przed meczem z poznaniakami.

Cytat Zamieszczone przez Orest93 Zobacz posta
    W piątek Lech gra z koroną, we wtorek korona jedzie do Gdyni rozegrać rewanż w PP. Wydaje mi sie, że korona odpuści ten mecz. Jeżeli lech ma zgubić punkty to będzie to w Płocku. PS. Wszystko zależy od nas, wszystko jest w naszych rękach.
    Jak wyżej, ja liczę na Zagłębie.

Ps. Mógłby jakiś mod otworzyć osobny wątek na rundę mistrzowską bo tu już za bardzo odbiegamy od meczu z Pogonią.

Legionista Awatar e(L)egion
    Cytat Zamieszczone przez legionistaeop Zobacz posta
    Ja bym nie zapominał o Zagłębiu. Ostatnio porażka 17 lutego w Płocku a od tego momentu 2 zwycięstwa i 5 remisów a w kontekście tego że Lech i Jaga grają z nimi na wyjeździe to dla nas nie najgorzej. Z nami nie zagrają od nich Balić , Tosik i Kopacz ( wszyscy za kartki) a to podstawowi zawodnicy więc sobie odpoczną przed meczem z poznaniakami.
    Gdzieś czytałem, że Lewandowski na rundę mistrzowską zapowiedział ogrywanie młodzieży, pod kątem nowego sezonu. Także jeśli by miało się to sprawdzić, to oni mogą być taką "Pogonią Szczecin" poprzednich sezonów.

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez legionistaeop Zobacz posta
    ...ciach

Ps. Mógłby jakiś mod otworzyć osobny wątek na rundę mistrzowską bo tu już za bardzo odbiegamy od meczu z Pogonią.
    Nie jestem modem ale istnieje wątek o ekstraklapie:
    http://forum.legionisci.com/showthre...=6770&page=860
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    Przeciez Korona nie wygrala od lutego po farcie z Lechem u siebie kiedy ten nie strzelal karnego. Korona na podobnym zjezdzie co Gornik, Zaglebie odpuszcza i pozostaja obie Wisly Jaga i My.

Legionista Awatar Orzelek
    Cytat Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
    Gdzieś czytałem, że Lewandowski na rundę mistrzowską zapowiedział ogrywanie młodzieży, pod kątem nowego sezonu. Także jeśli by miało się to sprawdzić, to oni mogą być taką "Pogonią Szczecin" poprzednich sezonów.
    Dzisiaj w PS jeden z ichniejszych grajków (chyba Starzyński) oznajmił, że liczą na zdobycie przez Legię Pucharu Polski, co da im możliwość walki o 4 miejsce. Dodam, że mają 6 punktów straty do czwartej lokaty.

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez Orzelek Zobacz posta
    Dzisiaj w PS jeden z ichniejszych grajków (chyba Starzyński) oznajmił, że liczą na zdobycie przez Legię Pucharu Polski, co da im możliwość walki o 4 miejsce. Dodam, że mają 6 punktów straty do czwartej lokaty.
    4 miejsce da puchary tylko w sytuacji, kiedy Legia zdobędzie i PP i Mistrza.
    Wiele zależy od tego czy drużyna, która zajmie faktycznie 4 miejsce w lidze będzie "chciała" grać w Pucharach. Mam wątpliwości czy taka Wisła Płock albo Korona będzie tego chciała.
    Natomiast generalnie w interesie drużyn walczących o 4 miejsce i chcących grać w Pucharach jest to, żeby Legia zdobyła Mistrzostwo.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

"wykonamy gigantyczną pracę aby znaleźć nowego trenera"

"Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."...

04.06 zatrudnił Klafurica
    31.07 "nie jestem w stanie myśleć o zmianie trenera"
    01.08 Klafuric zwolniony.

Kompetencje strategiczne

Legionista Awatar Z.
    Myślę, że nie będzie chętnego, by grać w Kazachstanie 3 czy 5 lipca

4 miejsce parzy!
    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

coraz chudszy Awatar Kijek
    No to dadzą Lechowi Mistrzostwo i nikt kto zajmie to 4. miejsce nie będzie mial tego problemu aby tam lecieć.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

"wykonamy gigantyczną pracę aby znaleźć nowego trenera"

"Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."...

04.06 zatrudnił Klafurica
    31.07 "nie jestem w stanie myśleć o zmianie trenera"
    01.08 Klafuric zwolniony.

Kompetencje strategiczne

Legionista
    Jeśli Legia zdobędzie Puchar to 4 miejsce gra w Pucharach chyba że Legia spadnie z podium

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    No to dadzą Lechowi Mistrzostwo i nikt kto zajmie to 4. miejsce nie będzie mial tego problemu aby tam lecieć.
    Pokrętne to ale chyba prawdziwe, coś podobnego jak w zeszłym roku pierwsza liga zrobiła z Górnikiem
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar Runi
    @Kijek
    A nie na odwrót ?
    Jeśli zdobywca PP wygra ligę wtedy w LE gra finalista PP.
    Gdy PP wygra drużyna , która zajęła w lidze miejsce 2-3 wtedy do LE awansuje 4.

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    @Kijek
    A nie na odwrót ?
    Jeśli zdobywca PP wygra ligę wtedy w LE gra finalista PP.
    Gdy PP wygra drużyna , która zajęła w lidze miejsce 2-3 wtedy do LE awansuje 4.
    No to nas będą wspierać!

Legionista
    Finalista już nie gra w Pucharach od 2 lat co najmniej tak jest jakies wytyczne UEFA

Legionista Awatar b.
    Cytat Zamieszczone przez Lillo Zobacz posta
    Dobrze że nasz wygrał już LM
    Nie no, tu akurat mają przewagę, bo na ławce mają trenera - fatalnego, ale jednak trenera.

Pan Jozak o trenerce nie ma pojęcia, być może jest świetnym dyrektorem sportowym, bo chyba w Chorwacji na tym stanowisku radził sobie dobrze. Ale trener z niego żaden.

Ale nie chodziło mi o to.

Bjelica za każdym razem w najważniejszym momencie się wypiierdoli. Jest jak Adaś Miauczyński grany przez C. Pazurę w "Nic śmiesznego" - ZAWSZE, KUURWA, DRUGI.

Chodzi mi o to, że z dużą dozą prawdopodobieństwa można założyć, że jeśli mecz Lech - Legia 20 maja będzie decydował o mistrzostwie, to Bjelica ściągnie jakieś fatum i np. w 94' Hama wsadzi na 2-1 albo Burić wrzuci sobie piłkę do bramki jak Joyko

ps. https://www.youtube.com/watch?v=jytQf30JSZ8

Ostatnio edytowane przez b. ; 09-04-2018 o 16:03

Cytat Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
    Nie są ważne. Legia ma grać swoje i wywalone jajca na resztę. Pyknąć teraz do końca wszystkich i po temacie.
    Wstawaj, zesrałeś się.

Cytat Zamieszczone przez pawel8511 Zobacz posta
    Wstawaj, zesrałeś się.
    Większego trola od Mario to na tym forum jeszcze nie było. Struś który umie pisać.

Legionista Awatar Marcino
    Tego co wczoraj nie dało się spierdolić, ale jednak ...
    Najsłabsza drużyna grupy, rywale przegrywają, zbieramy baty także i my.

Frekwencja beznadziejna, sprzedaż z dnia meczowego również, koszulki furory nie robią. Widzę powoli zjazd za DM w wielu obszarach.

Legionista Awatar alfa
    Akurat koszulki to wybrała poprzednia ekipa

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez alfa Zobacz posta
    Akurat koszulki to wybrała poprzednia ekipa
    Podstawowa zasada: są wyniki, jest parcie na stadion, jest więcej chętnych niż miejsc - jest wielka sprzedaż gadżetów, są wyniki w handlu.
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.

Uprawnienia umieszczania postów