Pokaż wyniki od 1 do 17 z 17

Wątek: Mistrzostwa Typerów Wiosna 2018 - Finały, 1. kolejka (07.04.2018 - 08.04.2018)

  1. #1
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,199

    Mistrzostwa Typerów Wiosna 2018 - Finały, 1. kolejka (07.04.2018 - 08.04.2018)

    07.04 13:00 UKR, Dyn. Kyiv - Zorya
    07.04 15:30 RUS, Zenit Petersburg - Krasnodar
    07.04 15:30 SVK, Trnava - Slovan Bratislava
    07.04 16:00 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń
    07.04 17:00 SVK, Ruzomberok - Zilina
    07.04 19:30 HUN, Videoton - Ujpest
    07.04 19:45 NED, Alkmaar - PSV
    07.04 20:30 BEL, Genk - St. Liege
    08.04 16:00 SUI, St. Gallen - Young Boys
    08.04 18:00 BEL, Gent - Club Brugge


    • Punktacja 1 i 3 pkt
    • Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
    • Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
    • Wszystkie mecze i wyniki biorę z wynikinazywo.pl


    Grają ze sobą:
    (w nawiasach bilans spotkań)

    Grupa A, Net - Bary89 (2-0-0, 25-22)
    Grupa A, Yanks - rey (0-1-1, 17-20)

    Grupa B, Rulkoś - leh71 (2-0-2, 17-31)
    Grupa B, Seba.Kolos - księciuniu (1-1-2, 33-33)

    Grupa C, Ciechu - SirKruszon (1-1-2, 24-36)
    Grupa C, St.Maro - Krawczol (1-0-0, 6-2)

    Grupa D, Zygo - Meazza
    Grupa D, OLIUSTKA - emil83

  2. #2
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,199
    Zygo
    07.04 13:00 UKR, Dyn. Kyiv - Zorya 1-1
    07.04 15:30 RUS, Zenit Petersburg - Krasnodar 1-1
    07.04 15:30 SVK, Trnava - Slovan Bratislava 1-1
    07.04 16:00 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 1-1
    07.04 17:00 SVK, Ruzomberok - Zilina 1-1
    07.04 19:30 HUN, Videoton - Ujpest 1-1
    07.04 19:45 NED, Alkmaar - PSV 1-1
    07.04 20:30 BEL, Genk - St. Liege 1-1
    08.04 16:00 SUI, St. Gallen - Young Boys 1-1
    08.04 18:00 BEL, Gent - Club Brugge 1-1

  3. #3
    Legionista Awatar OLIUSTKA
    Dołączył
    12.2011
    Skąd
    Ustka - Pomorscy Legioniści
    Posty
    1,108
    07.04 13:00 UKR, Dyn. Kyiv - Zorya 2-1
    07.04 15:30 RUS, Zenit Petersburg - Krasnodar 2-0
    07.04 15:30 SVK, Trnava - Slovan Bratislava 1-2
    07.04 16:00 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 0-1
    07.04 17:00 SVK, Ruzomberok - Zilina 1-2
    07.04 19:30 HUN, Videoton - Ujpest 0-1
    07.04 19:45 NED, Alkmaar - PSV 1-2
    07.04 20:30 BEL, Genk - St. Liege 1-1
    08.04 16:00 SUI, St. Gallen - Young Boys 1-0
    08.04 18:00 BEL, Gent - Club Brugge 1-2

  4. #4
    Wiślak Awatar leh71
    Dołączył
    05.2003
    Skąd
    Kraków
    Posty
    1,820
    07.04 13:00 UKR, Dyn. Kyiv - Zorya 3-1
    07.04 15:30 RUS, Zenit Petersburg - Krasnodar 2-1
    07.04 15:30 SVK, Trnava - Slovan Bratislava 1-1
    07.04 16:00 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 2-0
    07.04 17:00 SVK, Ruzomberok - Zilina 1-0
    07.04 19:30 HUN, Videoton - Ujpest 2-0
    07.04 19:45 NED, Alkmaar - PSV 1-2
    07.04 20:30 BEL, Genk - St. Liege 1-1
    08.04 16:00 SUI, St. Gallen - Young Boys 1-2
    08.04 18:00 BEL, Gent - Club Brugge 1-2

  5. #5
    Olimpia Elbląg
    Dołączył
    06.2014
    Posty
    1,326
    07.04 13:00 UKR, Dyn. Kyiv - Zorya 1-0
    07.04 15:30 RUS, Zenit Petersburg - Krasnodar 1-0
    07.04 15:30 SVK, Trnava - Slovan Bratislava 1-1
    07.04 16:00 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 2-0
    07.04 17:00 SVK, Ruzomberok - Zilina 1-0
    07.04 19:30 HUN, Videoton - Ujpest 2-0
    07.04 19:45 NED, Alkmaar - PSV 1-1
    07.04 20:30 BEL, Genk - St. Liege 2-1
    08.04 16:00 SUI, St. Gallen - Young Boys 0-2
    08.04 18:00 BEL, Gent - Club Brugge 1-1

  6. #6
    Legionista
    Dołączył
    08.2008
    Skąd
    Saska Kępa
    Posty
    3,812
    07.04 13:00 UKR, Dyn. Kyiv - Zorya 2-0
    07.04 15:30 RUS, Zenit Petersburg - Krasnodar 2-1
    07.04 15:30 SVK, Trnava - Slovan Bratislava 1-2
    07.04 16:00 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 1-1
    07.04 17:00 SVK, Ruzomberok - Zilina 1-1
    07.04 19:30 HUN, Videoton - Ujpest 1-0
    07.04 19:45 NED, Alkmaar - PSV 1-2
    07.04 20:30 BEL, Genk - St. Liege 2-1
    08.04 16:00 SUI, St. Gallen - Young Boys 1-2
    08.04 18:00 BEL, Gent - Club Brugge 2-1
    -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
    -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

  7. #7
    Legionista Awatar Rulkoś
    Dołączył
    08.2008
    Skąd
    Ciechanów
    Posty
    1,909
    07.04 13:00 UKR, Dyn. Kyiv - Zorya 2-1
    07.04 15:30 RUS, Zenit Petersburg - Krasnodar 2-0
    07.04 15:30 SVK, Trnava - Slovan Bratislava 1-1
    07.04 16:00 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 1-1
    07.04 17:00 SVK, Ruzomberok - Zilina 1-1
    07.04 19:30 HUN, Videoton - Ujpest 1-0
    07.04 19:45 NED, Alkmaar - PSV 1-2
    07.04 20:30 BEL, Genk - St. Liege 2-1
    08.04 16:00 SUI, St. Gallen - Young Boys 1-2
    08.04 18:00 BEL, Gent - Club Brugge 2-1
    Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Twain

  8. #8
    Legionista
    Dołączył
    05.2004
    Skąd
    Wawer
    Posty
    1,298
    07.04 13:00 UKR, Dyn. Kyiv - Zorya 2-0
    07.04 15:30 RUS, Zenit Petersburg - Krasnodar 2-1
    07.04 15:30 SVK, Trnava - Slovan Bratislava 1-2
    07.04 16:00 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 2-2
    07.04 17:00 SVK, Ruzomberok - Zilina 0-1
    07.04 19:30 HUN, Videoton - Ujpest 1-1
    07.04 19:45 NED, Alkmaar - PSV 0-2
    07.04 20:30 BEL, Genk - St. Liege 1-2
    08.04 16:00 SUI, St. Gallen - Young Boys 1-3
    08.04 18:00 BEL, Gent - Club Brugge 1-0
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

  9. #9
    Legionista Awatar Yanks
    Dołączył
    10.2008
    Skąd
    Rakowiec/Konstancin
    Posty
    8,995
    07.04 13:00 UKR, Dyn. Kyiv - Zorya 1-0
    07.04 15:30 RUS, Zenit Petersburg - Krasnodar 1-0
    07.04 15:30 SVK, Trnava - Slovan Bratislava 1-1
    07.04 16:00 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 0-1
    07.04 17:00 SVK, Ruzomberok - Zilina 1-1
    07.04 19:30 HUN, Videoton - Ujpest 2-1
    07.04 19:45 NED, Alkmaar - PSV 1-1
    07.04 20:30 BEL, Genk - St. Liege 1-0
    08.04 16:00 SUI, St. Gallen - Young Boys 1-0
    08.04 18:00 BEL, Gent - Club Brugge 0-1
    Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

  10. #10
    Legionista Awatar rey
    Dołączył
    07.2007
    Skąd
    WA
    Posty
    8,632
    07.04 13:00 UKR, Dyn. Kyiv - Zorya 2-0
    07.04 15:30 RUS, Zenit Petersburg - Krasnodar 2-0
    07.04 15:30 SVK, Trnava - Slovan Bratislava 1-1
    07.04 16:00 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 1-0
    07.04 17:00 SVK, Ruzomberok - Zilina 1-1
    07.04 19:30 HUN, Videoton - Ujpest 2-0
    07.04 19:45 NED, Alkmaar - PSV 0-3
    07.04 20:30 BEL, Genk - St. Liege 2-0
    08.04 16:00 SUI, St. Gallen - Young Boys 0-2
    08.04 18:00 BEL, Gent - Club Brugge 0-2
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

  11. #11
    Gintleman Awatar księciuniu
    Dołączył
    10.2010
    Skąd
    dalej niż północ
    Posty
    15,442
    07.04 13:00 UKR, Dyn. Kyiv - Zoryab 2-0
    07.04 15:30 RUS, Zenit Petersburg – Krasnodar 2-1
    07.04 15:30 SVK, Trnava - Slovan Bratislava 1-1
    07.04 16:00 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 2-1
    07.04 17:00 SVK, Ruzomberok – Zilina 1-1
    07.04 19:30 HUN, Videoton – Ujpest 1-0
    07.04 19:45 NED, Alkmaar – PSV 1-2
    07.04 20:30 BEL, Genk - St. Liege 2-1
    08.04 16:00 SUI, St. Gallen - Young Boys 1-2
    08.04 18:00 BEL, Gent - Club Brugge 1-1
    Lubię sobie jebnąć posta.

    „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

  12. #12
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,199
    07.04 13:00 UKR, Dyn. Kyiv - Zorya 3-0
    07.04 15:30 RUS, Zenit Petersburg - Krasnodar 1-0
    07.04 15:30 SVK, Trnava - Slovan Bratislava 1-0
    07.04 16:00 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 3-1
    07.04 17:00 SVK, Ruzomberok - Zilina 1-1
    07.04 19:30 HUN, Videoton - Ujpest 2-0
    07.04 19:45 NED, Alkmaar - PSV 1-2
    07.04 20:30 BEL, Genk - St. Liege 2-1
    08.04 16:00 SUI, St. Gallen - Young Boys 0-2
    08.04 18:00 BEL, Gent - Club Brugge 0-1

  13. #13
    Legionista Awatar Bary89
    Dołączył
    08.2010
    Skąd
    KLC
    Posty
    1,512
    07.04 13:00 UKR, Dyn. Kyiv - Zorya 3-1
    07.04 15:30 RUS, Zenit Petersburg - Krasnodar 1-0
    07.04 15:30 SVK, Trnava - Slovan Bratislava 1-1
    07.04 16:00 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 1-1
    07.04 17:00 SVK, Ruzomberok - Zilina 1-2
    07.04 19:30 HUN, Videoton - Ujpest 1-0
    07.04 19:45 NED, Alkmaar - PSV 2-2
    07.04 20:30 BEL, Genk - St. Liege 1-1
    08.04 16:00 SUI, St. Gallen - Young Boys 1-2
    08.04 18:00 BEL, Gent - Club Brugge 1-2
    Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane.

  14. #14
    Legionista Awatar Net
    Dołączył
    03.2007
    Skąd
    Targówek
    Posty
    1,498
    07.04 13:00 UKR, Dyn. Kyiv - Zorya 2-0
    07.04 15:30 RUS, Zenit Petersburg - Krasnodar 2-0
    07.04 15:30 SVK, Trnava - Slovan Bratislava 0-1
    07.04 16:00 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 1-0
    07.04 17:00 SVK, Ruzomberok - Zilina 0-1
    07.04 19:30 HUN, Videoton - Ujpest 2-1
    07.04 19:45 NED, Alkmaar - PSV 0-2
    07.04 20:30 BEL, Genk - St. Liege 1-0
    08.04 16:00 SUI, St. Gallen - Young Boys 0-2
    08.04 18:00 BEL, Gent - Club Brugge 0-1

  15. #15
    Legionista Awatar Ciechu
    Dołączył
    03.2010
    Skąd
    Zielonka
    Posty
    947
    07.04 13:00 UKR, Dyn. Kyiv - Zorya 2-0
    07.04 15:30 RUS, Zenit Petersburg - Krasnodar 2-0
    07.04 15:30 SVK, Trnava - Slovan Bratislava 1-1
    07.04 16:00 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 2-1
    07.04 17:00 SVK, Ruzomberok - Zilina 1-1
    07.04 19:30 HUN, Videoton - Ujpest 2-1
    07.04 19:45 NED, Alkmaar - PSV 0-2
    07.04 20:30 BEL, Genk - St. Liege 2-1
    08.04 16:00 SUI, St. Gallen - Young Boys 0-1
    08.04 18:00 BEL, Gent - Club Brugge 2-2


    Nie poddawaj się, ukochana ma, nie poddawaj się, Legio Warszawa!

  16. #16
    Legionista Awatar SirKruszon
    Dołączył
    07.2008
    Skąd
    zDŚ
    Posty
    3,190
    07.04 15:30 RUS, Zenit Petersburg - Krasnodar 1-0
    07.04 15:30 SVK, Trnava - Slovan Bratislava 0-1
    07.04 16:00 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 0-1
    07.04 17:00 SVK, Ruzomberok - Zilina 0-1
    07.04 19:30 HUN, Videoton - Ujpest 1-0
    07.04 19:45 NED, Alkmaar - PSV 0-2
    07.04 20:30 BEL, Genk - St. Liege 1-0
    08.04 16:00 SUI, St. Gallen - Young Boys 1-2
    08.04 18:00 BEL, Gent - Club Brugge 0-1

  17. #17
    Legionista Awatar Seba.Kolos
    Dołączył
    09.2012
    Skąd
    Ursus/Wiedeń
    Posty
    2,540
    07.04 17:00 SVK, Ruzomberok - Zilina 0-2
    07.04 19:30 HUN, Videoton - Ujpest 1-1
    07.04 19:45 NED, Alkmaar - PSV 0-2
    07.04 20:30 BEL, Genk - St. Liege 1-1
    08.04 16:00 SUI, St. Gallen - Young Boys 0-2
    08.04 18:00 BEL, Gent - Club Brugge 0-2
    Jedno Miasto
    I Jeden Klub
    Legia Warszawa
    Legia az po Grob


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •