Arka Gdynia - Legia [29. kol. Ekstraklasy 2017/18, 31.03.2018, godz. 20:30]

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • pawlik
    Legionista
    • 11.2005
    • 1778

    Zamieszczone przez MarioBis
    Fatalne przygotowanie fizyczne i siły do biegania od drugiej połowy?

    Zakładając, że są dobrze przygotowani (choć ja tam nie widzę tego wybiegania i mitycznego doskoku, ale niech będzie) to chyba jeszcze gorzej świadczy o Jozaku, że nie potrafi kompletnie ułożyć doskonale przygotowanej drużyny i piłkarzy z taką charakterystyka jaka sobie zażyczył.

    Po prostu potrzebny jest trener

    Komentarz

    • LioneL
      Legionista
      • 03.2011
      • 1749

      Skoro w pierwszej połowie nie biegali, to mieli siły na drugą

      To ładne buty. Jozak ma dobrze przygotowaną drużynę i zespół gra taką padlinę? Ładną laurkę naszemu specjaliście wystawiasz ekspercie mario

      Komentarz

      • MarioBis
        Legionista
        • 05.2017
        • 1211

        Widzę zlot Magierowców, więc szkoda klawiatury

        E. A wszystkich konibijców uważających, że opiewałem Jozaka jako trenera odsyłam do postu #1641 w temacie o Magierze. I w tym temacie nic się nie zmieniło, liczę że Jozak pozostanie w klubie jako osoba odpowiedzialna za rozwój młodzieży. Czyli stanowisko, które piastował w Dinamie i wykonał kawał świetnej roboty.
        Ostatnio edytowany przez MarioBis; 143622.
        Zamieszczone przez Bary89
        Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

        Komentarz

        • blaise101
          Legionista
          • 11.2011
          • 3405

          Zamieszczone przez MarioBis
          Widzę zlot Magierowców, więc szkoda klawiatury

          E. A wszystkich konibijców uważających, że opiewałem Jozaka jako trenera odsyłam do postu #1641 w temacie o Magierze. I w tym temacie nic się nie zmieniło, liczę że Jozak pozostanie w klubie jako osoba odpowiedzialna za rozwój młodzieży. Czyli stanowisko, które piastował w Dinamie i wykonał kawał świetnej roboty.
          Przecież to dla niego byłaby straszna degradacja, gdyby został tu jako gościu od młodzieży. Nie wierzę, żeby się na to zgodził. Nie z jego ego. I nie wyobrażam sobie jakby miała wyglądać współpraca z kolejnym trenerem..

          Komentarz

          • Bonhart
            Legionista
            • 08.2003
            • 3650

            Zamieszczone przez MarioBis
            Widzę zlot Magierowców, więc szkoda klawiatury

            E. A wszystkich konibijców uważających, że opiewałem Jozaka jako trenera odsyłam do postu #1641 w temacie o Magierze. I w tym temacie nic się nie zmieniło, liczę że Jozak pozostanie w klubie jako osoba odpowiedzialna za rozwój młodzieży. Czyli stanowisko, które piastował w Dinamie i wykonał kawał świetnej roboty.
            Jestem Magierowcem czy koniobijca? Moze mnie uswiadomisz?
            Dyskutowalem z Toba odnosnie Jozaka pare miesiecy temu.
            Oto Twoje slowa:
            „Jozak musi przeprowadzić autorskie przygotowania, które nie będą trwały tydzień, czy dwa. Tutaj potrzebuje całej zimy, by odkręcić to, co spierdolił wynoszony na ołtarze Magiera ze swoją świtą moli książkowych. Każdy nowy trener dostaje czas na oceny do pierwszego przepracowanego okresu przygotowawczego. Magiera swój przeprowadził w styczniu tego roku i efekty były widoczne natychmiast. Jozak również będzie przygotowywał zawodników w styczniu, więc na wiosnę będzie można oceniać.”
            Wiosna przyszla, Panie nie-molu ksiazkowy... Romeo dostal obozy, transfery...
            Z tego co pamietam to koedy pytalem o stale fragmenty, twierdziles ze to jest element ktory mozna cwiczyc niezaleznie od przygotowania fizycznego i miesica pracy. Widzisz jakis postep?

            Komentarz

            • LioneL
              Legionista
              • 03.2011
              • 1749

              A potem się niektórzy dziwią, że mario jest tutaj jechany. Ten alfa i omega to mistrz w odwracaniu kota ogonem.
              Przecież twierdziłeś, że z Jozakiem będzie mistrz na luzie, że po przygotowaniach jego autorstwa drużyna będzie grała dobrze. Nie sprawdziło się i tworzysz nowe teorie.

              Zero honoru i godności. Nie umiesz się przyznać do błędu, że się pomyliłeś. Mylisz się co rusz panie ekspercie, ale samokrytki się nie uświadczy

              I Jozak odszedł chyba z Dinama, bo chciał być trenerem, a nie specem od młodzieży? Tak czy nie?
              Ostatnio edytowany przez LioneL; 48995.

              Komentarz

              • MarioBis
                Legionista
                • 05.2017
                • 1211

                Zamieszczone przez blaise101
                Przecież to dla niego byłaby straszna degradacja, gdyby został tu jako gościu od młodzieży. Nie wierzę, żeby się na to zgodził. Nie z jego ego. I nie wyobrażam sobie jakby miała wyglądać współpraca z kolejnym trenerem..
                Ale czemu degradacja? Trenerem pierwszej drużyny jest po raz pierwszy, wcześniej był odpowiedzialny za młodzież. W Dinamie budował całe struktury młodzieżowe i widać tego efekty - wielkie talenty łowione na terenie całej Chorwacji, poszczególne etapy drabinki do kariery dla młodego zawodnika, debiut w seniorskiej drużynie i transfer za grube miliony. Dlatego nazywałem go specjalistą. Kepcija pozostanie na stanowisku dyrektora sportowego, a Jozaka można przesunąć do Akademii, bo tam jest ogrom pracy do wykonania, a on będzie do tego idealny.

                Bonhart stałe fragmenty gry to nie jest element, którego nauczy się piłkarz już ukształtowany, a kadra Legii ma głównie takich zawodników. Wyjątkiem tutaj jest Szymański na tą chwilę, który powinien mieć rozpisany indywidualny trening właśnie pod stałe fragmenty. Czy ma tego nie wiem.

                Ktoś tutaj pisał o primadonnach - Pazdan, Mączyński przede wszystkim. Dorzucić Radovića i kolejnego mąciciela i wszystkich razem wypierdolić z klubu. Może kolejny trener będzie miał w końcu komfort pracy, bo nie wierzę, że tutaj nie leży przyczyna słabej dyspozycji drużyny w różnych fazach sezonu. Tego i poprzednich, za innych trenerów. Jozak przepracował obóz, zawodników dostał i wszystko to wygląda dobrze. Źle wygląda "stara klika" do spółki z Mączyńskim. Sam Jozak kontrakt trenerski ma tylko do końca sezonu, więc bardzo prawdopodobne, że od sezonu 2018/19 na ławce będzie siedział już ktoś inny.
                Zamieszczone przez Bary89
                Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

                Komentarz

                • LioneL
                  Legionista
                  • 03.2011
                  • 1749

                  Nie wierzę, że można być takim nieomylnym narcyzem

                  W wymyślaniu bajek i wymówek to jesteś faktycznie najlepszy

                  Komentarz

                  • kamzik
                    Legionista
                    • 10.2011
                    • 188

                    Zamieszczone przez Tomereek
                    Największym problemem jest to, że nie mamy trenera. W protokołach meczowych widnieje jakiś gość, ale to jest specjalista. Nie wiadomo od czego, ale specjalista. Myślę, że nawet taki Urban byłby w stanie ustawić jakoś ten skład i do pucharów byśmy doczłapali. Jakaś taktyka, omówienie gry przeciwnika. Wiele nie potrzeba.
                    Wiesz, przy Jozaku Urban to jest PAN TRENER.

                    Komentarz

                    • Bonhart
                      Legionista
                      • 08.2003
                      • 3650

                      Mario, piramidalna bzdura, chyba ze Lewandowski byl pilkarzem nieuksztaltowanym te 2 lata temu, kiedy postanowil potrenowac rzuty wolne....
                      No dibrze, jaka ocene wystawiasz Jozakowi na wiosne po przygotowaniach zimowych?

                      Komentarz

                      • zie(L)ak
                        Legionista
                        • 08.2013
                        • 1355

                        Szkoda pisać. Jak jutro oklepie nas Górnik to liczę na natychmiastowy wypad Jozaka ze stanowiska. Równie dobrze drużynę może do końca sezonu poprowadzić Vuković. Na pewno nie chciałbym tu widzieć żadnej "polskiej myśli szkoleniowej" która kończy się na 2 rundzie europejskich pucharów a często na 1.

                        Komentarz

                        • MarioBis
                          Legionista
                          • 05.2017
                          • 1211

                          Zamieszczone przez Bonhart
                          Mario, piramidalna bzdura, chyba ze Lewandowski byl pilkarzem nieuksztaltowanym te 2 lata temu, kiedy postanowil potrenowac rzuty wolne....
                          No dibrze, jaka ocene wystawiasz Jozakowi na wiosne po przygotowaniach zimowych?
                          Błagam, bez Lewandowskich i innych Messich. To są wybitne jednostki, które mogą szlifować swoje umiejętności pod okiem najwyższej klasy specjalistów. Tutaj mamy takie tuzy jak Kucharczyk, czy Hamalainen. Od lat nie potrafią się nauczyć stałych fragmentów, czy był to Berg, Skorża, czy Jozak. Cała nadzieja w młodych - Szymański, Michalak plus wśród zawodników Akademii może wyskoczy jakaś perła.
                          Zamieszczone przez Bary89
                          Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

                          Komentarz

                          • R.
                            Legionista
                            • 02.2007
                            • 9675

                            Za każdym razem, kiedy w Legii jest kryzys to ktoś musi napisać o tym mitycznym przygotowaniu fizycznym. To taka wymówka pod obronę piłkarzy? Czy Legii po prostu co chwilę trafia się jakiś znachor, który nie potrafi przygotować drużyny?
                            W której poważnej lidze w ogóle porusza się temat przygotowania fizycznego, gdy jej nie idzie? To chyba tylko w Ekstraklasie każdy kryzys którejkolwiek drużyny sprowadza się do złego przygotowania fizycznego...
                            Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

                            Komentarz

                            • Beziooo
                              Legionista
                              • 08.2017
                              • 908

                              Zamieszczone przez MarioBis
                              Widzę zlot Magierowców, więc szkoda klawiatury

                              E. A wszystkich konibijców uważających, że opiewałem Jozaka jako trenera odsyłam do postu #1641 w temacie o Magierze. I w tym temacie nic się nie zmieniło, liczę że Jozak pozostanie w klubie jako osoba odpowiedzialna za rozwój młodzieży. Czyli stanowisko, które piastował w Dinamie i wykonał kawał świetnej roboty.
                              To trzeba być zwolennikiem Magiery by stwierdzić, że na obecny moment Pan Jozak nie nadaje się do bycia trenerem? Prawda jest taka, że od odejścia Czerczesowa postawiliśmy na trenerów niedoświadczonych, i tylko Magiera (którego wtedy krytykowałem, a teraz żałuję) dał sobie radę. Jozak ma o wiele większy komfort niż Magiera, nie sprzedano mu kluczowych zawodników i ściągnięto sporo nowych, którzy mają potencjał by być najlepszymi w tej lidze (szczególnie Remy, Veso i Antolic). Jak to wygląda na ten moment niech każdy sobie odpowie sam, szczególnie biorąc pod uwagę przebieg meczów z Jagą, Wisłą i Arką.
                              Zamieszczone przez księciuniu
                              Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

                              Komentarz

                              • blaise101
                                Legionista
                                • 11.2011
                                • 3405

                                Zamieszczone przez MarioBis
                                Ale czemu degradacja? Trenerem pierwszej drużyny jest po raz pierwszy, wcześniej był odpowiedzialny za młodzież. W Dinamie budował całe struktury młodzieżowe i widać tego efekty - wielkie talenty łowione na terenie całej Chorwacji, poszczególne etapy drabinki do kariery dla młodego zawodnika, debiut w seniorskiej drużynie i transfer za grube miliony. Dlatego nazywałem go specjalistą. Kepcija pozostanie na stanowisku dyrektora sportowego, a Jozaka można przesunąć do Akademii, bo tam jest ogrom pracy do wykonania, a on będzie do tego idealny.

                                [.
                                Z tego co pamiętam to:

                                Jozak miał propozycję objęcia akademii Arsenalu, ale ją odrzucił, a z Dinama odszedł, bo miał większe ambicje - czytaj chciał być tam trenerem, wspominał o tym w wywiadach i próbował mieć większy wpływ na drużynę.
                                Odszedł, bo nie zdecydowano mu się powierzyć drużyny i chciał się realizować jako trener, dlatego wybrał miejsce, gdzie mu to umożliwiono - Legię Warszawa i pana Mioduskiego.
                                Teraz uważasz, że tak po prostu zgodzi się z powrotu zająć piłką młodzieżową...? Przecież to będzie wywieszenie białej flagi, przyznanie się, że nie podołał jako główny trener seniorskiej drużyny i zamknięcie drogi na to stanowisko w jakimś w miarę poważnym klubie (cp najwyżej mógłby budować swoją pozycję od 0 w jakimś słabszym)

                                Komentarz

                                Pracuję...