Strona 14 z 14 PierwszyPierwszy ... 41011121314
Pokaż wyniki od 391 do 394 z 394

Wątek: Arka Gdynia - Legia [29. kol. Ekstraklasy 2017/18, 31.03.2018, godz. 20:30]

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez zbinky Zobacz posta
    Ale co do wypowiedzi Kepciji to w momencie gdy przeczytałem ten wywiad od razu wpadł mi w oko tekst, że zaznaczył odrębność swoją od trenera Jozaka. Zapaliła mi się lampka, że prawdopodobny będzie scenariusz, że Jozak leci a Kepcija zostaje.
    A tak szczerze to co w tym dziwnego? Czasem bywa, że leci wraz z trenerem i dyrektor, ale to raczej rzadkość. Ich prace są powiązane, ale należy je oceniać osobno. A to, że przyszli w jednym czasie i pochodzą z Chorwacji to akurat nie ma (nie powinno) mieć żadnego znaczenia. Kepcija więc nie powiedział nic nadzwyczajnego. Mi by się lampka zapaliła jakby sugerował, że razem mogą odejść.

A tak jeszcze wracajac do meczu, tak mi się przypomniało, nie wiem czy ktoś wspominał - oni zupełnie nie potrafią walczyć twardo po męsku. Czasem jak próbują to kończy się to właśnie tak jak z Jagiellonią czy Górnikiem teraz. Dużo kartek, masa fauli, z czego wiele niepotrzebnych, jak ten po którym straciliśmy gola Kurzawy. Czerwem szczerze mówiąc też delikatnie pachniało od początku już, a jak ma się takiego idiotę jak Jędrzejczyk to w ogóle to tykająca bomba..

Generalnie więc fajnie, że podejmują rękawicę, chcą walczyć, ale trzeba to jeszcze robić z głową.

e: a sorry, to mi się pomieszały mecze i wątki trochę, byłem pewien że ten dotyczy meczu w Zabrzu
    Ostatnio edytowane przez blaise101 ; 05-04-2018 o 08:25

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
    Skoro jesteś tego absolutnie pewien to nie wdaję się w dyskusję.
    Może i lepiej.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    A tak jeszcze wracajac do meczu, tak mi się przypomniało, nie wiem czy ktoś wspominał - oni zupełnie nie potrafią walczyć twardo po męsku. Czasem jak próbują to kończy się to właśnie tak jak z Jagiellonią czy Górnikiem teraz. Dużo kartek, masa fauli, z czego wiele niepotrzebnych, jak ten po którym straciliśmy gola Kurzawy. Czerwem szczerze mówiąc też delikatnie pachniało od początku już, a jak ma się takiego idiotę jak Jędrzejczyk to w ogóle to tykająca bomba..

Generalnie więc fajnie, że podejmują rękawicę, chcą walczyć, ale trzeba to jeszcze robić z głową.
    Też na to zwróciłem uwagę. To nie pierwszy mecz, kiedy się tak zachowują. Co innego walczyć, co innego wjeżdżać bez sensu wślizgami i prosić się o kartki. Najlepszym przykładem Eduardo - gość kolejny raz wylewa swoją frustrację spowodowaną przegranym pojedynkiem i po chamsku wjeżdża komuś w nogi. W meczu z Górnikiem obyło się bez upomnienia od arbitra, ale w jego grze widać zwykłą brutalność, którą kiedyś osłabi nasz zespół.

Swoją drogą to ktoś wie ile to już minut ma nasz super-snajper Eduardo bez gola? To już nawet Necid miał lepsze wejście (gol z Cracovią).

edit: Wpis dotyczy meczu z Górnikiem w PP, a nie Arką, sorry

Legionista Awatar rey
    Cytat Zamieszczone przez Meff Zobacz posta
    Specjaliści-handlowcy
    Cofnijcie proszę tę korektę Dobrze było
    Druga osoba liczby pojedynczej - sprzedasz np. "Ty Mario sprzedasz Kepcije, tak jak zrobiłeś z Jozakiem."
    Rzeczownik - sprzedaż np. "Sprzedaż samochodów używanych"
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Uprawnienia umieszczania postów