Pokaż wyniki od 1 do 28 z 28

Wątek: Mistrzostwa Typerów Wiosna 2018 - 10. kolejka (31.03.2018 - 02.04.2018)

  1. #1
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,199

    Mistrzostwa Typerów Wiosna 2018 - 10. kolejka (31.03.2018 - 02.04.2018)

    31.03 17:00 CRO, Hajduk Split - Rijeka
    31.03 17:00 SVK, Slovan Bratislava - Ruzomberok
    31.03 18:00 CYP, AEK Larnaca - Apollon
    31.03 19:45 ROM, CS U. Craiova - CFR Cluj
    31.03 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor
    31.03 21:30 POR, Braga - Sporting
    01.04 16:30 BUL, Levski - Beroe
    01.04 18:00 BEL, Anderlecht - Gent
    02.04 16:00 DEN, FC Kopenhaga - Nordsjaelland
    02.04 16:00 SUI, Young Boys - Basel


    • Punktacja 1 i 3 pkt
    • Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
    • Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
    • Wszystkie mecze i wyniki biorę z wynikinazywo.pl


    Grają ze sobą:
    (w nawiasach bilans spotkań)

    Grupa 1, nil - Walter (1-0-0, 7-6)
    Grupa 1, rey - Ciechu (1-0-0, 6-5)
    Grupa 1, Rulkoś - Runi (1-0-0, 8-7)

    Grupa 2, Antares - SirKruszon (2-0-1, 31-29)
    Grupa 2, Miklas - Efcia (0-0-1, 6-7)
    Grupa 2, Meazza - Yanks (2-3-0, 53-45)

    Grupa 3, emil83 - Martino1989 (1-0-0, 11-4)
    Grupa 3, Tom Kruz - Mu(L)timaster (1-0-0, 9-5)
    Grupa 3, księciuniu - Seba.Kolos (1-1-1, 25-27)

    Grupa 4, leh71 - OLIUSTKA (2-0-1, 23-16)
    Grupa 4, Majkisek - Bary89 (2-1-0, 35-22)
    Grupa 4, Podróżnik - Krawczol (1-0-0, 8-6)

    Grupa 5, Net - LOL3K (2-0-3, 30-36)
    Grupa 5, Zygo - Szawar (0-1-2, 17-23)
    Grupa 5, (L)ookasch - St.Maro (0-3-1, 29-32)

  2. #2
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,199
    Zygo
    31.03 17:00 CRO, Hajduk Split - Rijeka 1-1
    31.03 17:00 SVK, Slovan Bratislava - Ruzomberok 1-1
    31.03 18:00 CYP, AEK Larnaca - Apollon 1-1
    31.03 19:45 ROM, CS U. Craiova - CFR Cluj 1-1
    31.03 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-1
    31.03 21:30 POR, Braga - Sporting 1-1
    01.04 16:30 BUL, Levski - Beroe 1-1
    01.04 18:00 BEL, Anderlecht - Gent 1-1
    02.04 16:00 DEN, FC Kopenhaga - Nordsjaelland 1-1
    02.04 16:00 SUI, Young Boys - Basel 1-1

    Miklas
    31.03 17:00 CRO, Hajduk Split - Rijeka 0-1
    31.03 17:00 SVK, Slovan Bratislava - Ruzomberok 0-1
    31.03 18:00 CYP, AEK Larnaca - Apollon 0-1
    31.03 19:45 ROM, CS U. Craiova - CFR Cluj 0-1
    31.03 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 0-1
    31.03 21:30 POR, Braga - Sporting 0-1
    01.04 16:30 BUL, Levski - Beroe 0-1
    01.04 18:00 BEL, Anderlecht - Gent 0-1
    02.04 16:00 DEN, FC Kopenhaga - Nordsjaelland 0-1
    02.04 16:00 SUI, Young Boys - Basel 0-1

    Walter
    31.03 17:00 CRO, Hajduk Split - Rijeka 0-0
    31.03 17:00 SVK, Slovan Bratislava - Ruzomberok 0-0
    31.03 18:00 CYP, AEK Larnaca - Apollon 0-0
    31.03 19:45 ROM, CS U. Craiova - CFR Cluj 0-0
    31.03 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 0-0
    31.03 21:30 POR, Braga - Sporting 0-0
    01.04 16:30 BUL, Levski - Beroe 0-0
    01.04 18:00 BEL, Anderlecht - Gent 0-0
    02.04 16:00 DEN, FC Kopenhaga - Nordsjaelland 0-0
    02.04 16:00 SUI, Young Boys - Basel 0-0

  3. #3
    Legionista Awatar OLIUSTKA
    Dołączył
    12.2011
    Skąd
    Ustka - Pomorscy Legioniści
    Posty
    1,108
    31.03 17:00 CRO, Hajduk Split - Rijeka 1-1
    31.03 17:00 SVK, Slovan Bratislava - Ruzomberok 1-0
    31.03 18:00 CYP, AEK Larnaca - Apollon 1-2
    31.03 19:45 ROM, CS U. Craiova - CFR Cluj 0-1
    31.03 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 2-1
    31.03 21:30 POR, Braga - Sporting 1-2
    01.04 16:30 BUL, Levski - Beroe 2-0
    01.04 18:00 BEL, Anderlecht - Gent 2-1
    02.04 16:00 DEN, FC Kopenhaga - Nordsjaelland 1-0
    02.04 16:00 SUI, Young Boys - Basel 1-2

  4. #4
    31.03 17:00 CRO, Hajduk Split - Rijeka 1-1
    31.03 17:00 SVK, Slovan Bratislava - Ruzomberok 2-0
    31.03 18:00 CYP, AEK Larnaca - Apollon 2-2
    31.03 19:45 ROM, CS U. Craiova - CFR Cluj 1-1
    31.03 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 0-1
    31.03 21:30 POR, Braga - Sporting 1-2
    01.04 16:30 BUL, Levski - Beroe 2-0
    01.04 18:00 BEL, Anderlecht - Gent 2-1
    02.04 16:00 DEN, FC Kopenhaga - Nordsjaelland 2-1
    02.04 16:00 SUI, Young Boys - Basel 1-1

  5. #5
    Olimpia Elbląg
    Dołączył
    06.2014
    Posty
    1,326
    31.03 17:00 CRO, Hajduk Split - Rijeka 1-1
    31.03 17:00 SVK, Slovan Bratislava - Ruzomberok 2-0
    31.03 18:00 CYP, AEK Larnaca - Apollon 1-0
    31.03 19:45 ROM, CS U. Craiova - CFR Cluj 1-1
    31.03 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 2-0
    31.03 21:30 POR, Braga - Sporting 1-1
    01.04 16:30 BUL, Levski - Beroe 1-0
    01.04 18:00 BEL, Anderlecht - Gent 2-1
    02.04 16:00 DEN, FC Kopenhaga - Nordsjaelland 1-1
    02.04 16:00 SUI, Young Boys - Basel 1-0

  6. #6
    Legionista
    Dołączył
    08.2008
    Skąd
    Saska Kępa
    Posty
    3,812
    31.03 17:00 CRO, Hajduk Split - Rijeka 1-0
    31.03 17:00 SVK, Slovan Bratislava - Ruzomberok 2-0
    31.03 18:00 CYP, AEK Larnaca - Apollon 1-0
    31.03 19:45 ROM, CS U. Craiova - CFR Cluj 1-2
    31.03 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 2-0
    31.03 21:30 POR, Braga - Sporting 1-2
    01.04 16:30 BUL, Levski - Beroe 2-0
    01.04 18:00 BEL, Anderlecht - Gent 2-1
    02.04 16:00 DEN, FC Kopenhaga - Nordsjaelland 1-0
    02.04 16:00 SUI, Young Boys - Basel 1-2
    -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
    -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

  7. #7
    Legionista Awatar Szawar
    Dołączył
    10.2003
    Skąd
    Saska Kępa
    Posty
    9,052
    31.03 17:00 CRO, Hajduk Split - Rijeka 1-0
    31.03 17:00 SVK, Slovan Bratislava - Ruzomberok 1-0
    31.03 18:00 CYP, AEK Larnaca - Apollon 0-0
    31.03 19:45 ROM, CS U. Craiova - CFR Cluj 0-1
    31.03 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-0
    31.03 21:30 POR, Braga - Sporting 0-1
    01.04 16:30 BUL, Levski - Beroe 2-0
    01.04 18:00 BEL, Anderlecht - Gent 2-0
    02.04 16:00 DEN, FC Kopenhaga - Nordsjaelland 1-0
    02.04 16:00 SUI, Young Boys - Basel 1-2
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

  8. #8
    Legionista Awatar Net
    Dołączył
    03.2007
    Skąd
    Targówek
    Posty
    1,498
    31.03 17:00 CRO, Hajduk Split - Rijeka 2-1
    31.03 17:00 SVK, Slovan Bratislava - Ruzomberok 2-1
    31.03 18:00 CYP, AEK Larnaca - Apollon 1-0
    31.03 19:45 ROM, CS U. Craiova - CFR Cluj 0-1
    31.03 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-0
    31.03 21:30 POR, Braga - Sporting 0-2
    01.04 16:30 BUL, Levski - Beroe 1-0
    01.04 18:00 BEL, Anderlecht - Gent 2-0
    02.04 16:00 DEN, FC Kopenhaga - Nordsjaelland 2-0
    02.04 16:00 SUI, Young Boys - Basel 0-1

  9. #9
    Legionista Awatar Runi
    Dołączył
    01.2012
    Skąd
    K B H
    Posty
    3,772
    31.03 17:00 CRO, Hajduk Split - Rijeka 2-0
    31.03 17:00 SVK, Slovan Bratislava - Ruzomberok 2-0
    31.03 18:00 CYP, AEK Larnaca - Apollon 0-1
    31.03 19:45 ROM, CS U. Craiova - CFR Cluj 0-1
    31.03 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 0-0
    31.03 21:30 POR, Braga - Sporting 0-2
    01.04 16:30 BUL, Levski - Beroe 2-0
    01.04 18:00 BEL, Anderlecht - Gent 2-0
    02.04 16:00 DEN, FC Kopenhaga - Nordsjaelland 2-0
    02.04 16:00 SUI, Young Boys - Basel 0-1

  10. #10
    Legionista Awatar Rulkoś
    Dołączył
    08.2008
    Skąd
    Ciechanów
    Posty
    1,909
    31.03 17:00 CRO, Hajduk Split - Rijeka 2-0
    31.03 17:00 SVK, Slovan Bratislava - Ruzomberok 2-0
    31.03 18:00 CYP, AEK Larnaca - Apollon 1-1
    31.03 19:45 ROM, CS U. Craiova - CFR Cluj 1-1
    31.03 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-1
    31.03 21:30 POR, Braga - Sporting 0-2
    01.04 16:30 BUL, Levski - Beroe 2-0
    01.04 18:00 BEL, Anderlecht - Gent 2-0
    02.04 16:00 DEN, FC Kopenhaga - Nordsjaelland 2-1
    02.04 16:00 SUI, Young Boys - Basel 0-1
    Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Twain

  11. #11
    Legionista Awatar rey
    Dołączył
    07.2007
    Skąd
    WA
    Posty
    8,632
    31.03 17:00 CRO, Hajduk Split - Rijeka 1-0
    31.03 17:00 SVK, Slovan Bratislava - Ruzomberok 2-0
    31.03 18:00 CYP, AEK Larnaca - Apollon 1-0
    31.03 19:45 ROM, CS U. Craiova - CFR Cluj 1-1
    31.03 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-0
    31.03 21:30 POR, Braga - Sporting 0-2
    01.04 16:30 BUL, Levski - Beroe 2-0
    01.04 18:00 BEL, Anderlecht - Gent 3-1
    02.04 16:00 DEN, FC Kopenhaga - Nordsjaelland 2-0
    02.04 16:00 SUI, Young Boys - Basel 0-1
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

  12. #12
    Legionista
    Dołączył
    12.2011
    Skąd
    Mokotów
    Posty
    785
    31.03 17:00 CRO, Hajduk Split - Rijeka 1-0
    31.03 17:00 SVK, Slovan Bratislava - Ruzomberok 1-0
    31.03 18:00 CYP, AEK Larnaca - Apollon 1-0
    31.03 19:45 ROM, CS U. Craiova - CFR Cluj 1-1
    31.03 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-1
    31.03 21:30 POR, Braga - Sporting 1-1
    01.04 16:30 BUL, Levski - Beroe 1-0
    01.04 18:00 BEL, Anderlecht - Gent 2-1
    02.04 16:00 DEN, FC Kopenhaga - Nordsjaelland 1-0
    02.04 16:00 SUI, Young Boys - Basel 0-2

  13. #13
    Legionista Awatar (L)ookasch
    Dołączył
    11.2011
    Skąd
    Miasto z morza i marzeń
    Posty
    3,273
    31.03 17:00 CRO, Hajduk Split - Rijeka 2-1
    31.03 17:00 SVK, Slovan Bratislava - Ruzomberok 2-0
    31.03 18:00 CYP, AEK Larnaca - Apollon 0-1
    31.03 19:45 ROM, CS U. Craiova - CFR Cluj 1-2
    31.03 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 2-1
    31.03 21:30 POR, Braga - Sporting 1-1
    01.04 16:30 BUL, Levski - Beroe 2-1
    01.04 18:00 BEL, Anderlecht - Gent 1-0
    02.04 16:00 DEN, FC Kopenhaga - Nordsjaelland 2-1
    02.04 16:00 SUI, Young Boys - Basel 3-1

  14. #14
    Wiślak Awatar leh71
    Dołączył
    05.2003
    Skąd
    Kraków
    Posty
    1,820
    31.03 17:00 CRO, Hajduk Split - Rijeka 2-1
    31.03 17:00 SVK, Slovan Bratislava - Ruzomberok 2-0
    31.03 18:00 CYP, AEK Larnaca - Apollon 1-2
    31.03 19:45 ROM, CS U. Craiova - CFR Cluj 1-2
    31.03 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 2-0
    31.03 21:30 POR, Braga - Sporting 1-2
    01.04 16:30 BUL, Levski - Beroe 0-0
    01.04 18:00 BEL, Anderlecht - Gent 2-1
    02.04 16:00 DEN, FC Kopenhaga - Nordsjaelland 3-1
    02.04 16:00 SUI, Young Boys - Basel 2-1

  15. #15
    Legionista Awatar Seba.Kolos
    Dołączył
    09.2012
    Skąd
    Ursus/Wiedeń
    Posty
    2,540
    31.03 17:00 CRO, Hajduk Split - Rijeka 1-0
    31.03 17:00 SVK, Slovan Bratislava - Ruzomberok 2-0
    31.03 18:00 CYP, AEK Larnaca - Apollon 0-0
    31.03 19:45 ROM, CS U. Craiova - CFR Cluj 0-1
    31.03 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-1
    31.03 21:30 POR, Braga - Sporting 1-2
    01.04 16:30 BUL, Levski - Beroe 2-0
    01.04 18:00 BEL, Anderlecht - Gent 2-1
    02.04 16:00 DEN, FC Kopenhaga - Nordsjaelland 1-0
    02.04 16:00 SUI, Young Boys - Basel 1-1
    Jedno Miasto
    I Jeden Klub
    Legia Warszawa
    Legia az po Grob


  16. #16
    Gintleman Awatar księciuniu
    Dołączył
    10.2010
    Skąd
    dalej niż północ
    Posty
    15,442
    31.03 17:00 CRO, Hajduk Split – Rijeka 2-1
    31.03 17:00 SVK, Slovan Bratislava – Ruzomberok 2-1
    31.03 18:00 CYP, AEK Larnaca – Apollon 1-0
    31.03 19:45 ROM, CS U. Craiova - CFR Cluj 0-1
    31.03 20:30 SLO, O. Ljubljana – Maribor 2-0
    31.03 21:30 POR, Braga – Sporting 1-0
    01.04 16:30 BUL, Levski – Beroe 1-0
    01.04 18:00 BEL, Anderlecht – Gent 1-0
    02.04 16:00 DEN, FC Kopenhaga – Nordsjaelland 2-1
    02.04 16:00 SUI, Young Boys – Basel 1-0
    Lubię sobie jebnąć posta.

    „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

  17. #17
    Legionista Awatar Yanks
    Dołączył
    10.2008
    Skąd
    Rakowiec/Konstancin
    Posty
    8,995
    31.03 17:00 CRO, Hajduk Split - Rijeka 1-0
    31.03 17:00 SVK, Slovan Bratislava - Ruzomberok 1-0
    31.03 18:00 CYP, AEK Larnaca - Apollon 1-1
    31.03 19:45 ROM, CS U. Craiova - CFR Cluj 1-0
    31.03 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-1
    31.03 21:30 POR, Braga - Sporting 0-1
    01.04 16:30 BUL, Levski - Beroe 1-0
    01.04 18:00 BEL, Anderlecht - Gent 2-1
    02.04 16:00 DEN, FC Kopenhaga - Nordsjaelland 2-0
    02.04 16:00 SUI, Young Boys - Basel 1-2
    Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

  18. #18
    Legionistka
    Dołączył
    07.2010
    Skąd
    Olsztyn
    Posty
    2,019
    31.03 17:00 CRO, Hajduk Split - Rijeka 2-0
    31.03 17:00 SVK, Slovan Bratislava - Ruzomberok 2-0
    31.03 18:00 CYP, AEK Larnaca - Apollon 1-1
    31.03 19:45 ROM, CS U. Craiova - CFR Cluj 1-2
    31.03 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-0
    31.03 21:30 POR, Braga - Sporting 1-2
    01.04 16:30 BUL, Levski - Beroe 2-0
    01.04 18:00 BEL, Anderlecht - Gent 2-1
    02.04 16:00 DEN, FC Kopenhaga - Nordsjaelland 1-0
    02.04 16:00 SUI, Young Boys - Basel 0-2

  19. #19
    Legionista
    Dołączył
    09.2004
    Skąd
    Mazowsze
    Posty
    709
    31.03 17:00 CRO, Hajduk Split - Rijeka 1-1
    31.03 17:00 SVK, Slovan Bratislava - Ruzomberok 1-0
    31.03 18:00 CYP, AEK Larnaca - Apollon 1-1
    31.03 19:45 ROM, CS U. Craiova - CFR Cluj 0-1
    31.03 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-0
    31.03 21:30 POR, Braga - Sporting 0-0
    01.04 16:30 BUL, Levski - Beroe 1-0
    01.04 18:00 BEL, Anderlecht - Gent 1-1
    02.04 16:00 DEN, FC Kopenhaga - Nordsjaelland 2-1
    02.04 16:00 SUI, Young Boys - Basel 2-2

  20. #20
    Legionista
    Dołączył
    11.2009
    Skąd
    Mińsk Maz.
    Posty
    6,993
    31.03 17:00 CRO, Hajduk Split - Rijeka 2-1
    31.03 17:00 SVK, Slovan Bratislava - Ruzomberok 2-0
    31.03 18:00 CYP, AEK Larnaca - Apollon 2-1
    31.03 19:45 ROM, CS U. Craiova - CFR Cluj 0-1
    31.03 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-2
    31.03 21:30 POR, Braga - Sporting 0-1
    01.04 16:30 BUL, Levski - Beroe 2-0
    01.04 18:00 BEL, Anderlecht - Gent 2-1
    02.04 16:00 DEN, FC Kopenhaga - Nordsjaelland 2-0
    02.04 16:00 SUI, Young Boys - Basel 1-2

  21. #21
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,199
    31.03 17:00 CRO, Hajduk Split - Rijeka 1-1
    31.03 17:00 SVK, Slovan Bratislava - Ruzomberok 2-0
    31.03 18:00 CYP, AEK Larnaca - Apollon 1-0
    31.03 19:45 ROM, CS U. Craiova - CFR Cluj 0-2
    31.03 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-0
    31.03 21:30 POR, Braga - Sporting 0-2
    01.04 16:30 BUL, Levski - Beroe 2-0
    01.04 18:00 BEL, Anderlecht - Gent 1-0
    02.04 16:00 DEN, FC Kopenhaga - Nordsjaelland 1-1
    02.04 16:00 SUI, Young Boys - Basel 1-2

  22. #22
    Legionista Awatar LOL3K
    Dołączył
    12.2003
    Posty
    7,196
    31.03 17:00 CRO, Hajduk Split - Rijeka 1-2
    31.03 17:00 SVK, Slovan Bratislava - Ruzomberok 3-0
    31.03 18:00 CYP, AEK Larnaca - Apollon 1-3
    31.03 19:45 ROM, CS U. Craiova - CFR Cluj 1-0
    31.03 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 2-1
    31.03 21:30 POR, Braga - Sporting 3-1
    01.04 16:30 BUL, Levski - Beroe 2-0
    01.04 18:00 BEL, Anderlecht - Gent 3-1
    02.04 16:00 DEN, FC Kopenhaga - Nordsjaelland 1-1
    02.04 16:00 SUI, Young Boys - Basel 3-2

    hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

  23. #23
    Legionista Awatar Ciechu
    Dołączył
    03.2010
    Skąd
    Zielonka
    Posty
    947
    31.03 17:00 CRO, Hajduk Split - Rijeka 2-1
    31.03 17:00 SVK, Slovan Bratislava - Ruzomberok 2-0
    31.03 18:00 CYP, AEK Larnaca - Apollon 1-1
    31.03 19:45 ROM, CS U. Craiova - CFR Cluj 0-1
    31.03 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-1
    31.03 21:30 POR, Braga - Sporting 0-1
    01.04 16:30 BUL, Levski - Beroe 2-0
    01.04 18:00 BEL, Anderlecht - Gent 2-1
    02.04 16:00 DEN, FC Kopenhaga - Nordsjaelland 1-0
    02.04 16:00 SUI, Young Boys - Basel 1-1


    Nie poddawaj się, ukochana ma, nie poddawaj się, Legio Warszawa!

  24. #24
    Legionista Awatar Tom Kruz
    Dołączył
    05.2006
    Skąd
    Siedlce
    Posty
    4,351
    31.03 17:00 CRO, Hajduk Split - Rijeka 1-0
    31.03 17:00 SVK, Slovan Bratislava - Ruzomberok 1-0
    31.03 18:00 CYP, AEK Larnaca - Apollon 0-0
    31.03 19:45 ROM, CS U. Craiova - CFR Cluj 0-1
    31.03 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-0
    31.03 21:30 POR, Braga - Sporting 0-1
    01.04 16:30 BUL, Levski - Beroe 2-0
    01.04 18:00 BEL, Anderlecht - Gent 2-0
    02.04 16:00 DEN, FC Kopenhaga - Nordsjaelland 1-0
    02.04 16:00 SUI, Young Boys - Basel 1-2
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

  25. #25
    Legionista Awatar SirKruszon
    Dołączył
    07.2008
    Skąd
    zDŚ
    Posty
    3,190
    31.03 17:00 CRO, Hajduk Split - Rijeka 1-0
    31.03 17:00 SVK, Slovan Bratislava - Ruzomberok 1-0
    31.03 18:00 CYP, AEK Larnaca - Apollon 2-1
    31.03 19:45 ROM, CS U. Craiova - CFR Cluj 0-1
    31.03 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-0
    31.03 21:30 POR, Braga - Sporting 0-1
    01.04 16:30 BUL, Levski - Beroe 2-1
    01.04 18:00 BEL, Anderlecht - Gent 1-0
    02.04 16:00 DEN, FC Kopenhaga - Nordsjaelland 1-0
    02.04 16:00 SUI, Young Boys - Basel 1-2

  26. #26
    Legionista
    Dołączył
    05.2004
    Skąd
    Wawer
    Posty
    1,298
    31.03 17:00 CRO, Hajduk Split - Rijeka 1-0
    31.03 17:00 SVK, Slovan Bratislava - Ruzomberok 2-0
    31.03 18:00 CYP, AEK Larnaca - Apollon 2-1
    31.03 19:45 ROM, CS U. Craiova - CFR Cluj 1-2
    31.03 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1--1
    31.03 21:30 POR, Braga - Sporting 0-2
    01.04 16:30 BUL, Levski - Beroe 1-0
    01.04 18:00 BEL, Anderlecht - Gent 2-0
    02.04 16:00 DEN, FC Kopenhaga - Nordsjaelland 2-1
    02.04 16:00 SUI, Young Boys - Basel 1-1
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

  27. #27
    Legionista Awatar Bary89
    Dołączył
    08.2010
    Skąd
    KLC
    Posty
    1,512
    31.03 17:00 CRO, Hajduk Split - Rijeka 1-0
    31.03 17:00 SVK, Slovan Bratislava - Ruzomberok 2-0
    31.03 18:00 CYP, AEK Larnaca - Apollon 1-0
    31.03 19:45 ROM, CS U. Craiova - CFR Cluj 1-1
    31.03 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 2-1
    31.03 21:30 POR, Braga - Sporting 1-1
    01.04 16:30 BUL, Levski - Beroe 2-0
    01.04 18:00 BEL, Anderlecht - Gent 3-2
    02.04 16:00 DEN, FC Kopenhaga - Nordsjaelland 1-0
    02.04 16:00 SUI, Young Boys - Basel 1-2
    Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane.

  28. #28
    Legionista Awatar nil
    Dołączył
    02.2009
    Posty
    652
    31.03 19:45 ROM, CS U. Craiova - CFR Cluj 1-2
    31.03 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 2-1
    31.03 21:30 POR, Braga - Sporting 1-2
    01.04 16:30 BUL, Levski - Beroe 2-1
    01.04 18:00 BEL, Anderlecht - Gent 2-1
    02.04 16:00 DEN, FC Kopenhaga - Nordsjaelland 1-2
    02.04 16:00 SUI, Young Boys - Basel 2-1
    NIL ZONE
    Któż umie tak jak Polak mówiąc milczeć, milcząc pić
    Tak szumieć, tak o słowo jedno zaraz w mordę bić

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •