Pokaż wyniki od 1 do 26 z 26

Wątek: Perfumy jakich używacie

Legionista

Perfumy jakich używacie

Szukam dla siebie czegoś ciekawego na co dzień. NO i takiego,zeby najlepiej nie wietrzało do kilku godzin Zastanawiałem się nad:
    Azarro chrome
    boss ( pomarańczowy)
    albo nad million dollar
    Macie jakiś z nich?
    A moze polecicie jakieś inne co by się na przykład podobały dziewczynom? :P

Legionista
    Czarny adidas jest najlepszy

Legionista
    Twoje kryterium spełnia przynajmniej kilkaset perfum
    Jaki masz budzet? W grę wchodzi zakup w perfumeriach internetowych? Produkt czy tester?

Złota sztaba od Paco to raczej zapach na jesien/zime na wieczorne wyjscia przy codziennym używaniu może zmęczyc.
    Azzaro Chrome jest ok, jeżeli ktoś lubi taka metaliczną świeżość.

Legionista Awatar invictus
    Ja ostatnio używam na zmianę:
    Giorgio Armani - Acqua di Gio Profumo
    Dior - Souvage

Legionista Awatar klinton
    To i ja się podłączę pod temat. Szukam świeżego zapachu na sezon wiosna/lato. Azzaro Chrome i Lacoste Essential Sport już przerobiłem. Czas na zmianę. Ważne, aby zapach był też trwały. Może Davidoff Cool Water?

Legionistka Awatar nieznanalegionistka
    Cytat Zamieszczone przez lupo Zobacz posta
    Szukam dla siebie czegoś ciekawego na co dzień. NO i takiego,zeby najlepiej nie wietrzało do kilku godzin Zastanawiałem się nad:
    Azarro chrome
    boss ( pomarańczowy)
    albo nad million dollar
    Macie jakiś z nich?
    A moze polecicie jakieś inne co by się na przykład podobały dziewczynom? :P
    Z tej niższej półki męskich perfum MEXX (np. Ice Touch), Bruno Banani przyzwoicie pachną. Z tej wyższej Paco Rabanne.

Cytat Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
    To i ja się podłączę pod temat. Szukam świeżego zapachu na sezon wiosna/lato. Azzaro Chrome i Lacoste Essential Sport już przerobiłem. Czas na zmianę. Ważne, aby zapach był też trwały. Może Davidoff Cool Water?
    Z tych co używałem:

- Giorgio Armani Acqua Di Gio - klasyka na wakacje
    - Bvlgari AQVA - raczej mniej znany, ale bardzo go lubię
    - Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Blanc
    - Kenzo L'eau par Kenzo pour Homme
    - Davidoff Cool Water
    - Chanel Allure Homme Sport

I jeszcze kilka innych, ogólnie sporo jest fajnych wakacyjnych (świeżych) zapachów.

Najlepiej to zrobić sobie jakąś konkretną listę i przetestować w syforze czy innym daglasie, ew. jak zamawiasz na iperfumach to wziąć przy okazji z 5 różnych testerów

Legionista
    Cool Water to męska klasyka, "proszkowa świeżość", bardzo dobry uniwersalny zapach ale latem może zmęczyć.

Myślę że śmiało możesz tez przetestować:

Versace Pour Homme (Medusa)
    Versace Man Eau Fraiche
    Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme
    Bvlgari Aqva Pour Homme/ Aqva Pour Homme Marine
    Bvlgari Aqva Amara
    Givenchy Pour Homme Blue Label
    Hermes Terre d'Hermes Eau Tres Fraiche
    Mercedes-Benz Cologne
    Dior Eau Sauvage Cologne

Wliczając testery przedział od ok 100 do 200 zł. Wszystkie świeże, bezpieczne stosunek ceny do jakości na +
    Świeże zapachy mają mniejszą trwałość zwyle 4-8 godz ale to już musisz sprawdzić osobiście
    Ostatnio edytowane przez Marks ; 21-03-2018 o 14:32

Cytat Zamieszczone przez Marks Zobacz posta
    Cool Water to męska klasyka, "proszkowa świeżość", bardzo dobry uniwersalny zapach ale latem może zmęczyć.

Myślę że śmiało możesz tez przetestować:

Versace Pour Homme (Medusa)
    Versace Man Eau Fraiche
    Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme
    Bvlgari Aqva Pour Homme/ Aqva Pour Homme Marine
    Bvlgari Aqva Amara
    Givenchy Pour Homme Blue Label
    Hermes Terre d'Hermes Eau Tres Fraiche
    Mercedes-Benz Cologne
    Dior Eau Sauvage Cologne

Wliczając testery przedział od ok 100 do 200 zł. Wszystkie świeże, bezpieczne stosunek ceny do jakości na +
    Świeże zapachy mają mniejszą trwałość zwyle 4-8 godz ale to już musisz sprawdzić osobiście
    Dzięki. Zależy mi na tym, żeby zapach był świeży i trwały, ale też elegancki. Ma to być zapach na mój ślub, więc poszukuję czegoś konkretnego

Legionista Awatar Sosen
    Od lat wierny jednej perfumie - Givenchy Xeryus Rouge. Jak dla mnie najlepszy zapach na świecie Ostatnio dostałem od narzeczonej HB Boss Botled i zamiennie używam. To nie jest to co Givenchy ale daje rade.
    Tu w Piasecznie jest kultura,
    Cała Polska o tym wie,
    Że polonia stara kvrva,
    Tutaj Legię Kocha się !!

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Od prawdziwego kibola wali tylko racą i browarem .

Dzięki. Zależy mi na tym, żeby zapach był świeży i trwały, ale też elegancki. Ma to być zapach na mój ślub, więc poszukuję czegoś konkretnego
    W takim układzie moje dwa typy to Dior - Souvage i Armani - Acqua Di Gio Profumo (czarna butelka).

Legionista
    Skoro ślub to proponuje świeżą męska klasyke (bez "dziada" )
    Terre d'Hermes
    Cartier Declaration
    Cartier Roadster
    Chanel Egoiste Platinum

Cytat Zamieszczone przez Sosen Zobacz posta
    Od lat wierny jednej perfumie - Givenchy Xeryus Rouge. Jak dla mnie najlepszy zapach na świecie Ostatnio dostałem od narzeczonej HB Boss Botled i zamiennie używam. To nie jest to co Givenchy ale daje rade.
    Xeryus Rouge to jeden z moich ulubieńców na jesien/zime Przy minusowej temp fajnie rozgrzewa i poprawia nastrój.
    Ostatnio edytowane przez Marks ; 22-03-2018 o 19:04

Zazwyczaj Black Littel Dress. Ale często też lubię poeksperymentować i od czasu do czasu kupić coś zupełnie nowego. Ogólnie jestem też miłośniczką Hugo Bossa.

Legionista Awatar Tomi
    Z własnego doświadczenia mogę polecić:

Hermes Terre D'Hermes
    Blue de Chanel
    Trussardi Uomo
    Ermenegildo Zegna Z
    Givenchy Gentlemen Only
    Paco Rabanne Invictus
    Mont Blanc Legend
    Dior Homme Sport
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Wszystkie co tutaj wymieniłeś są oklepane. Może poszukaj czegoś oryginalnego a nie czegoś co używa połowa ulicy? Jeśli chodzi o Hugo bossa to mi się najbardziej podoba ten szary, azarro chrome należy do bardziej świeżych zapachów tak więc tutaj trwałości się nie spodziewaj. Million dollar używałem na studiach.Sa niezłe, ale nie trzymają się wcale długo tak wiec bym sobie je raczej odpuścił. Jeśli chcesz sobie kupić coś co się spodoba dziewczynom to polecam perfumy z feromonami ale z wysokiej półki typu pheromone essence, chakra albo love desire.

Z tanich, co nie znaczy słabych, polecam Moschino Forever i Uomo. Dobra, a nawet bardzo dobra trwałość jak za taką cenę, zapachy uniwersalne, casualowe. Biją na głowę wiele bardziej markowych produktów.

Legionista
    O love desire czytałem i nawet zastanawiałem się czy sobie ich nie kupić ale czy to nie jest przypadkiem działanie podświadomości? W sensie ze mamy takie perfumy na sobie i wydaje nam się, że dziewczyny na nas lecą.

Legionista Awatar sergie
    CK One - bardzo uniwersalny, często facet mi je podbiera . Jedne z najlepszych perfum typu unisex.

Każdy ma inne zdanie, jednak sam zauważyłem,że jak mam na sobie takie Love Desire to zebrałem wiele komplementów (szczególnie u dziewczyn w pracy bo pracuję w dość żeńskim towarzystwie w firmie). Tak więc coś w tym jest. Są jednak dwie wersje Love Desire. Jedna ta w niebieskiej buteleczce jest tańsza, nie trzyma się tak mocno i zawiera w sobie ponoć mniej feromonów. Druga w matowej czarnej butelce to już zupełnie inna pólka jakościowa.Zapach jest dość mocny jak użyjesz go na siebie to na ciuchach czuć go kila dni, na ciele do końca dnia.

Tylko Chanel Allure Homme Sport

Legionista
    Z tańszych Str8 Live True. Nieskomplikowany zapach, bardzo orzeźwiający, ale przy tym pociągający.
    Z droższych ewentualnie klasa sama w sobie, czyli - Giorgio Armani Code. Jednak muszę przyznać, że wielu mężczyzn go już używa, co może być pewnym minusem, jeżeli jesteś fanem wyjątkowych zapachów.
    Poza tym bardzo ciężko jest doradzić w sprawie perfum, gdyż każda inaczej wchodzi będzie na twojej skórze pachniała. A co najmniej inna nuta się wybija. Polecam np. odwiedzać przy okazji perfumerie i psiknąć się jednym czy drugim na nadgarstek. Zobaczysz wtedy jak taka perfuma po paru godzinach będzie się na skórze zachowywała oraz czy zapach cię przekona. Czasochłonne, ale chyba warte zachodu, biorąc pod uwagę cenę większości perfum.

Legionista
    Jakbyś opisał sam zapach? Są bardziej świeże czy korzenne? Bo sam wolę świeże?

Musiałbyś sam powąchać (zorientuj sie czy w sklepach można zamówić sobie próbkę) Jesli chcesz sobie kupić te tańśze to zapach jest bardziej świeży. Jesli zdecydujesz sie na love desire w ciemnej butelce to będą bardziej mocne. Bardzo klasyczne, ale spoko, nie musisz się w ich przypadku obawiać się,ze zabijesz całe otoczenie mocnym zpachem.Jeszcze z takich normalnych jakie warto jest sobie wypróbować to polecam Christian Dior Higher energy Dają radę. No i niezłe są hugo energise (czerwone).

niezrzeszony
    Ogólnie kupowanie perfum po opiniach w internecie to taki sobie pomysł. Można się nakierować, ale to i tak kupowanie w ciemno. Wybrać się do jakiejś drogerii, na spokojnie psiknąć na skórę i zobaczyć, jak dany zapach będzie się zachowywał "na nas". I warto pamiętać, żeby psiknąć się maksymalnie dwoma zapachami, bo inaczej to wszystko się miesza i mętlik w głowie i nosie gotowy. Coś co nas zachwyci na starcie, za godzinę może być nie do wytrzymania. Wiadomo, że na półkach jest tego od groma i nie wiemy w co ręce włożyć, ale wystarczy ogarnąć kolory (tak, my faceci też ). Lubisz ciężkie i mocne klasyki? Patrz na czarne, ciemne opakowania. Świeżaki? Szukaj niebieskich czy białych flakonów. No i nie zawsze to co drogie i modne, to fajne. Przykładem może być tania jak barszcz Malizia Uomo. Męski, świeży i przede wszystkim oryginalny zapach wetywerii. Do sprawdzenia w ramach ciekawostki w każdych Rossmanach itp

Ktoś wyżej polecał Chrome od Azzaro. Wersja sport też jest spoko, bardziej "zimna" i świeża

Kilka dni temu zakupiłem flakon nowego produktu od CK - Eternity Air. Bardzo przyjemny i dosyć trwały świeżak. Sprawdzi się na sezon wiosna-lato do formalnych okazji.

Uprawnienia umieszczania postów