Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 180 z 191

Wątek: Lechia Gdańsk - Legia [27. kol. Ekstraklasy 2017/18, 11.03.2018, godz. 18:00]

Legionista Awatar Adin
    mam nadzieje, że Vesovic na dłuzej zagości na prawej obronie, bo Jedzy się oglądać już nie da od dluższego czasu...
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
    mam nadzieje, że Vesovic na dłuzej zagości na prawej obronie, bo Jedzy się oglądać już nie da od dluższego czasu...
    Nowe nabytki mogą namieszać w Legii oraz w kadrze. Najpierw Vesović odpali Jędzę, a potem Mauricio Pazdana. Nawałka straci dwóch zawodników.

Legionista Awatar zbinky
    Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    Generalnie taki wynik (2-bramkowe zwycięstwo) w każdym meczu, wyjazdowym szczególnie, brałbym w ciemno i nie ma co narzekać, ale jak tak sobie sumuje nazwiska, które zostały tu wypisane "na plus" to chyba cała 14 wyszła

dla mnie tak różowo nie było:
    Pazdan - tradycyjnie fatalny
    Hlousek - jakoś tak nie pamiętam go za bardzo, chyba neutralny występ
    Remy - dla mnie najsłabszy chyba występ w Legii. Był mega niepewny, mnóstwo strat, grał na tak odpowiedzialnych pozycjach jak ŚO i DP i miał najwięcej strat w drużynie, to mówi wiele.. Robi wrażenie liczba wygranych pojedynków, ale wolałbym mniej efektownego, a bardziej pewnego Williama.
    Vesovic - nieustępliwy w obronie, w ataku raz się podłączył, dał asystę, na plus niewątpliwie
    Mąka - mam wrażenie, że słaby, bierny, schowany, unikający gry. W 1 połowie pełnił rolę "6" ok, ale potem poszedł wyżej i nic specjalnego nie pokazał. Na plus to, że w każdym meczu ma jakieś zagranie kluczowe, po którym zdobywamy gola (albo zagra super pass jak do Eduardo w Lubinie albo Niezgody wczoraj, albo wywalczy karnego sam jak z Lechem)
    Cafu - widać po niektórych akcjach, dotknięciach piłki, że ma pojęcie o grze, w 1 połowie szczególnie nieźle się pokazał, ale w 2 już go nie było właściwie. I mam wrażenie niestety, że te jego warunki, siła, średnio przydadzą się w walce w środku pola, bo gościu raczej nie udziela się w defensywie.. Fajna kontrola nad piłką, ale przydałaby się też lewa noga..
    Rado - fatalny, wszystko traci, nawet najprostsze zagrania to straty. Jedyne dobre zagrania to dośrodkowanie-asysta do Remyego, ale chyba oczekujemy trochę więcej..
    Szymański - fajnie bije cornery, ale ogólnie nie przekonuje mnie jego gra. Bardzo łatwy do zatrzymania, wystarczy go lekko złapać za koszulkę, przytrzymać, czego nawet sędzia nie gwizdnie. Zastanawiam się tak naprawdę w czym jest lepszy od Wolaka w jego wieku, bo wydaje mi się, że nawet w połowie nie jest tak dobry technicznie, do tego jeszcze słabszy fizycznie..
    Kucharczyk - jakiś taki spokojny, w sensie nie dał się jakoś mega zapamiętać z szalonych akcji, idiotycznych strat. Głównie zapamiętałem go ze straty w 1 połowie, kiedy prowadził piłkę, prowadzil i w końcu gość mu ją wybił od tyłu. No i z akcji bramkowej. Jeżeli to jest zawodnik meczu to tylko to pokazuje poziom tego spotkania
    Niezgoda - tak jak zwykle, mnóstwo przegranych pojedynków, strat, trzeba się chyba wstrzymać jeszcze z tym Niezgodą, który staje się napastnikiem kompletnym, bierze udział w kreowaniu akcji.. blabla, ale jak zwykle swoje zrobił - strzelił gola i super zagrania piętką do Kuchego przy 3 golu.

ze zmian Mauricio dłużej grał i niestety nie wyglądał dobrze. Przez te pół godziny zdążyli go ograć parę razy. Nie było widać tej jego "legendarnej" siły.
    Nie wiem jaki Ty mecz oglądałeś ale jeśli piszesz, że Remy zaliczył najsłabszy występ w Legii to nie mam żadnych pytań.
    Remy to kot. Zajebisty mecz, bramka, mnóstwo wygranych pojedynków. Czego Ty jeszcze byś chciał?
    Tak samo Cafu - jestem pewny, że po kilku tygodniach treningów będzie jednym z naszych najlepszych grajków.
    Szymański - bardzo chciałbym żeby zaczął być ustawiany w środku - chłopak być może ma ogromny potencjał właśnie na pozycji Radovica, który chyba już powoli powinien kończyć przygodę w Legii.
    Generalnie mecz z Lechią należało wygrać i to zrobili. To już nie ta Lechia sprzed kilku sezonów. Marząc o mistrzu musimy takich ogórków golić tak jak wczoraj.
    Trzymam kciuki za RJ żeby poukładał z tych wszystkich nowych nabytków mega mocną drużynę. Jest potencjał, mam nadzieję, że mu się uda.

Legionista
    Ważne 3pkt na niełatwym terenie (niezależnie od aktualnej pozycji Lechii w tabeli). Uniknęliśmy efektu nowej miotły (Stokowiec), ale to problem rywala. Cieszy wynik, mankamentów w grze sporo, ale po Wiśle (ufam w zwycięstwo) czas dla Jozaka na spokojne budowanie i krystalizację składu.
    Potem można rzucić: "sprawdzam".

Legionista Awatar Raffels
    Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    Przecież każdy trener będzie nakazywał grać twardo przeciwko dobremu technicznie , ale słabiutkiemu fizycznie zawodnikowi.
    Co więcej byłby ******** jakby takich założeń nie zalecał.
    Jak czasami sobie pooglądam Bundesligę czy nawet to Serie A, gdzie ponoć twarda gra w obronie to podstawa, to takiej ilości chamskich wejść w nogi jak w Ekstraklasie nie widziałem. U nas to alibi na określenie twarda gra, kopanie się po nogach jest super.
    Pytanie czy wolimy ligę drwali czy ligę, w której się jednak gra w piłkę.
    Ostatnio edytowane przez Raffels ; 12-03-2018 o 12:06
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Jak czasami sobiepooglądam Bumdesligę czy nawet to Serie A, gdzie ponoć twarda gra w obronie to podstawa, to takiej ilości chamskich wejść w nogi jak w Ekstraklasie nie widziałem. U nas to alibi na określenie twarda gra, kopanie się po nogach jest super.
    Pytanie czy wolimy ligę drwali czy ligę, w której się jednak gra w piłkę.
    dla mnie to jest chyba największy dramat polskiej piłki - brutalna, a nie agresywna gra
    przed oczami staje od razu Węgrzyn, Probierz (i Góralski) i ich archaiczna piłka
    ale może jakby było więcej zespołów grających w piłkę (my, Lech, nowa Jaga, Lechia rudego, może Zagłębie i Korona)
    to może by coś się ruszyło?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez zbinky Zobacz posta
    Nie wiem jaki Ty mecz oglądałeś ale jeśli piszesz, że Remy zaliczył najsłabszy występ w Legii to nie mam żadnych pytań.
    Remy to kot. Zajebisty mecz, bramka, mnóstwo wygranych pojedynków. Czego Ty jeszcze byś chciał?
    Tak samo Cafu - jestem pewny, że po kilku tygodniach treningów będzie jednym z naszych najlepszych grajków.
    Szymański - bardzo chciałbym żeby zaczął być ustawiany w środku - chłopak być może ma ogromny potencjał właśnie na pozycji Radovica, który chyba już powoli powinien kończyć przygodę w Legii.
    Generalnie mecz z Lechią należało wygrać i to zrobili. To już nie ta Lechia sprzed kilku sezonów. Marząc o mistrzu musimy takich ogórków golić tak jak wczoraj.
    Trzymam kciuki za RJ żeby poukładał z tych wszystkich nowych nabytków mega mocną drużynę. Jest potencjał, mam nadzieję, że mu się uda.
    przecież dokładnie to samo napisałem - że robi wrażenie liczba wygranych pojedynków, miał jednak też kilka bezsensownych strat, bardzo groźnych i był ogólnie niepewny. Żeby nazwać taki mecz "zajebistym" to trzeba go oglądać w różowych okularach. Inna sprawa, że nawet jeżeli gość gra co tydzień dobrze, bardzo dobrze lub zajebiście, jak to ująłeś, to któryś z meczów, musi być najsłabszy. To czysta logika. Dla mnie ze względu na natłok tych błędów, strat i niepewnej gry na stoperze, właśnie to był ten. Obejrzyj sobie jeszcze raz ten mecz, ze szczególną uwagą na Remy'ego W.

Tym wieksze brawa za zwyciestwo, ze bylismy oslabieni i z debiutantem ( a nawet 3-ma) i o czym sie w ogole nie pisze Lechia grala nabuzowana jak kabanos. Wg mnie efekt nowej miotly jak najbardziej zadzialal, a do tego widac bylo ze graja z nami bo walczyli okrutnie (ale i chaotycznie).
    Moin, moin was geht?

Legionista Awatar b.
    Cytat Zamieszczone przez rey Zobacz posta
    Miałem wrażenie, że on nawet chciał, ale bardzo się pilnował, bo ma już 3 żółte kartki i w razie czwartej - na dzień dzisiejszy - problemy z zestawieniem obrony byłyby jeszcze większe.
    Jeśli na 90minut.pl nie ma błędu, to Vesović ma 2 żółte kartki:

Tym bardziej szkoda, że przy którejś ze stykowych piłek nie skasował Sławusia

Cytat Zamieszczone przez b. Zobacz posta

No co ty! Slawus na kampanie wschodnia musi byc fit tyle mozliwosci dla niego zeby zaistniec!
    Moin, moin was geht?

Legionista
    Remy - dla mnie najsłabszy chyba występ w Legii. Był mega niepewny, mnóstwo strat, grał na tak odpowiedzialnych pozycjach jak ŚO i DP i miał najwięcej strat w drużynie, to mówi wiele.. Robi wrażenie liczba wygranych pojedynków, ale wolałbym mniej efektownego, a bardziej pewnego Williama.
    Nie wiem jaki mecz oglądałeś i z kim pomyliłeś Remy'ego, ale ten zawodnik to prawdziwy kozak. Zdecydowanie TOP transferów do Legii.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
    Nie wiem jaki mecz oglądałeś i z kim pomyliłeś Remy'ego, ale ten zawodnik to prawdziwy kozak. Zdecydowanie TOP transferów do Legii.
    ja pierdole.. ręce opadają.
    A czytać drogi Mario potrafisz? Gdzie ja piszę, że nie jest kozakiem? Że nie jest najlepszym transferem Legii? gdzie ja jakkolwiek skrytykowałem ten transfer? generalną ocenę Remy'ego (od 2 połowy sparingu z Barceloną go chwalę). Po prostu oceniam jego wczorajszy mecz, gdzie popełnił kilka głupich strat i udzieliła mu się chyba niepewność Pazdan. Jak bardzo chcesz to usiądę w tyg i wypiszę wszystkie błędy Remyego min po min, tylko wątpię czy tobie będzie się chciało też usiąść i to weryfikować.

pod obserwacją Awatar pan_nikt
    Cytat Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
    Prawdziwym kozakiem to był VOO. Remy jest bardzo dobrym zawodnikiem i ma wiele świetnych odbiorów czy też zagrań, ale notuje też straty po których na szczęście dla wszystkich nie padają bramki.
    (L)

Legionista Awatar Ljubo-jad
    Cytat Zamieszczone przez Adin Zobacz posta

Mądrego to i warto poczytać.

Legionista
    ja pierdole.. ręce opadają.
    A czytać drogi Mario potrafisz? Gdzie ja piszę, że nie jest kozakiem? Że nie jest najlepszym transferem Legii? gdzie ja jakkolwiek skrytykowałem ten transfer? generalną ocenę Remy'ego (od 2 połowy sparingu z Barceloną go chwalę). Po prostu oceniam jego wczorajszy mecz, gdzie popełnił kilka głupich strat i udzieliła mu się chyba niepewność Pazdan. Jak bardzo chcesz to usiądę w tyg i wypiszę wszystkie błędy Remyego min po min, tylko wątpię czy tobie będzie się chciało też usiąść i to weryfikować.
    Jeżeli będziesz mniej pisał na forum to oglądaj każdego zawodnika po kolei i notuj jego słabe strony. Później prześlij to mailem to klubu.

Cytat Zamieszczone przez pan_nikt
    Prawdziwym kozakiem to był VOO. Remy jest bardzo dobrym zawodnikiem i ma wiele świetnych odbiorów czy też zagrań, ale notuje też straty po których na szczęście dla wszystkich nie padają bramki.
    Ofoe, Ljuboja, Nikolić, Vesović* i Remy to jak dla mnie jeden worek z napisem "kozak". Ciekawe jak dalej będzie się prezentować Cafu, bo też ciekawie się zapowiada i może trafić do tego wora.

*jeszcze do weryfikacji
    Ostatnio edytowane przez MarioBis ; 12-03-2018 o 18:02

Legionista
    Brawo za wykonanie zadania. Lechia prze słaba,ale takie mecze(z ogórami) tez trzeba umieć wygrywać. Brawo dla Kuchego fakt - głownie za druga polowe. Wydaje mi się ,że już od meczu z Lechem jego forma rośnie-oby tak dalej . Życzę kolejnych 300, albo i 600 meczów w Legii
    Cafu zapowiada się dobrze. Remy owszem dobrze ale faktycznie błędy w tej obronie popełniał -tyle ,ze bez konsekwencji.Chyba lepiej by grał w pomocy jak i Vesovic tyle,ze z obrońcami jesteśmy obecnie w czarnej dupie - przynajmniej na razie. Ogólnie fajnie mi się ten mecz oglądało,bez większych ciśnień,ale głownie dlatego iż przeciwnik był taktycznie i piłkarsko trochę na poziomie niedorozwiniętych juniorów. Brawo za wczoraj i zobaczymy co z Wisłą. Tylko 3 pkt. - choć za pewne tak sympatycznie to już nie będzie.

Legionista Awatar Lillo
    Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Nowe nabytki mogą namieszać w Legii oraz w kadrze. Najpierw Vesović odpali Jędzę, a potem Mauricio Pazdana. Nawałka straci dwóch zawodników.
    Wątpię że gość zagra choć w połowie meczów do końca sezonu. Wczoraj baardzo słaba zmiana.

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Lillo Zobacz posta
    Wątpię że gość zagra choć w połowie meczów do końca sezonu. Wczoraj baardzo słaba zmiana.
    Oglądając Mauricio miałem wrażenie, że widzę klona Hildeberto, fakt nieco mniej spasiony i bardziej żwawy, ale takie miałem skojarzenie, ociężały i byczkowaty a jednak przestawiali go, nie oceniam ostatecznie bo za wcześnie, zbyt krótko grał.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar rey
    Cytat Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    Jeśli na 90minut.pl nie ma błędu, to Vesović ma 2 żółte kartki:

Faktycznie, coś mi się pomyliło. W takim razie mógł i szkoda
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Legionista Awatar VooDoo
    Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Nie zapominaj o Mączyńskim, bo przy Antoliciu, Philippsie, Cafu i Remim może mu być bardzo ciężko grać
    | Mieszkam w stolicy, więc nie pytaj za kim jestem |

Legionista

1:57 Śmieszna scena w kulisach jak Niezgoda strzela bramkę, a Jozak myślał że nie trafił

Legionista Awatar Jaco
    Na podstawie filmiku widać wyraźnie, że Cierzniak jednak jest bardzo potrzebny. Byle nie wchodził na murawę.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Topico Zobacz posta
    1:57 Śmieszna scena w kulisach jak Niezgoda strzela bramkę, a Jozak myślał że nie trafił
    Sam myślałem, że boczna siatka ��

Co do Vesovicia, to ja też nie mogę patrzeć na grę Jędzy, ale trzymanie go na obronie, to marnowanie jego potencjału. No i wydaje się zbyt łatwo podpalać, jak na tę pozycję.

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
    Na podstawie filmiku widać wyraźnie, że Cierzniak jednak jest bardzo potrzebny. Byle nie wchodził na murawę.
    To prawda.
    No i widać coraz większą zażyłość pomiędzy samymi piłkarzami, a to dobrze wróży.

Legionista
    nie wylapales ironii

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez Marek.Only Zobacz posta
    nie wylapales ironii
    Na czym ona miała by polegać?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    Na czym ona miała by polegać?
    Może na tym, że Cierzniak jest dobry bramkarsko i winien grać, ale psuje atmosferę i jest niepotrzebny

Może na tym, że Cierzniak jest dobry bramkarsko i winien grać, ale psuje atmosferę i jest niepotrzebny
    Możesz podać minute filmiku gdzie widać że psuje atmosferę?

Cytat Zamieszczone przez grassofobik Zobacz posta
    Możesz podać minute filmiku gdzie widać że psuje atmosferę?
    Ty się już całkiem pogubiłeś
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Legionista Awatar Marcino
    Cierzniak na ławce, w szatni, w drużynie: na plus
    Cierzniak między słupkami podczas meczu: na ogół na minus

Uprawnienia umieszczania postów