Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 150 z 191

Wątek: Lechia Gdańsk - Legia [27. kol. Ekstraklasy 2017/18, 11.03.2018, godz. 18:00]

Legionista
    To chyba dobrze powiedział?

Legionista Awatar Jaszcz
    Ale mało postów, chyba wygraliśmy

PS. oceniajcie piłkarzy po zakończeniu meczu

PS2. jazda z kurvami dalej.
    "Bo dla Nas to jest coś więcej niż tylko MECZ.."

Legionista Awatar Orzelek
    Cieszy przede wszystkim, że mimo kartek i kontuzji udało się wyłonić dobry jakościowo skład. Po przerwie na kadrę, gdy się wszyscy wykurują, to Romeo będzie miał zagwozdkę odnośnie tego na kogo postawić, bo już teraz można postawić dwie równorzędne jedenastki

A Peszko i Pajszoły niech się postarają o wygraną w piątek.

Legionista
    Bardzo dobrze sędziował Przybył nie rozdawał kartek na prawo i lewo.
    Mój dom Łazienkowska 3

Legionista Awatar Marcino
    Jozak ma z kim pracować, a nowe nabytki dają różnicę. Cafu może okazać się sporym wzmocnieniem, raczej nie potrzebuje czasu na aklimatyzację.

Najbardziej chyba cieszy, że sprowadzono zawodników uniwersalnych, a nie max. jedna pozycja i nic więcej.
    Ostatnio edytowane przez Marcino ; 12-03-2018 o 05:37

Legionista Awatar RONVE
    Cytat Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
    Bardzo dobrze sędziował Przybył nie rozdawał kartek na prawo i lewo.
    Zgadza się, wydaje mi się że obecnie to jeden z lepszych arbitrów w Ekstraklasie, pozwala grać a z drugiej strony jak jest brutalny faul nie boi się pokazać kartki. Błędy jak każdy popełnia ale nie jakieś wielkie.

Legionista Awatar RONVE
    Ważne 3 pkt, spodziewałem się trudniejszego spotkania. Na plus Remy, Kuchy, Vesovic (chociaż wolałbym go jednak jako pomocnika), Cafu (w pierwszej połowie), Niezgoda i Radovic chociaż był to trochę słabszy występ niż z Lechem i całkiem spoko Mączyński chociaż miał parę strat. Szymański coś nie może się odnaleźć, po dobrym meczu z Zagłębiem kolejny przeciętny występ. Pazdan kolejny słaby występ, Holousek nie może dojść do siebie po kontuzji. Mam nadzieje że tą passę utrzymamy do końca rundy zasadniczej. Aaaaa to boisko to wyglądało tragicznie, nie dziwi mnie ze tempo gry były raczej średnio-wolne.

Legionista Awatar Antares
    Mówiłem czas, czas, czas on tylko powinien działać na naszą korzyść. Nie jesteśmy jeszcze tak mocni jak wydawałoby się po Śląsku, ale na pewno nie jesteśmy też tacy słabi jak wydawałoby się po Jadze. Większy komfort powinien być po przerwie na reprezentację kiedy Jozak mam nadzieje będzie mógł złożyć jedenastkę w najlepszej formie, a nie będzie musiał łatać dziury z konieczności. Ci co są nieprzygotowani jeszcze w pełni powinni nadrobić zaległości, kontuzjowani wrócą, zawieszeni za kartki też.

Jedynie cały czas martwi ten Pazdan, kolejny mecz elektryczny, kolejny mecz się obcina po czym przeciwnicy mają groźne sytuacje. I po raz kolejny Remy kozak, Pazdan lebiega.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista
    Dlatego nie zrozumiałem i nie zrozumiem tego ruchu z Maćkiem Dąbrowskim, nie dość, że nie mamy bocznych zdublowanych, to jeszcze stopera się pozbyliśmy. Sucho z przodu i z tyłu, za to z pomocników możemy pełną jesenastkę wystawić.

Legionista Awatar Runi
    Cytat Zamieszczone przez stiano Zobacz posta
    Dlatego nie zrozumiałem i nie zrozumiem tego ruchu z Maćkiem Dąbrowskim, nie dość, że nie mamy bocznych zdublowanych, to jeszcze stopera się pozbyliśmy. Sucho z przodu i z tyłu, za to z pomocników możemy pełną jesenastkę wystawić.
    A może sam Dąbrowski nie chciał być numerem cztery?

Legionista Awatar Kucharz
    Astiz, Pazdan, Mauricio, Remy (środek obrony lub pomoc - w zależności do potrzeb). W takiej sytuacji Jozak widocznie uznał, że Dąbrowski nie ma praktycznie szans na grę.

Legionista
    Astiz do czerwca, Pazdan każdy zna jego marzenia i jak się rozminęły z jakością gry, Mauricio na razie niewiadoma i zresztą też chyba tylko do czerwca... o LM będziemy walczyć nie wiem z kim.
    Ed. Remy na stoperze to też lekkie marnotrastwo potencjału.

Patrząc jak Dąbrowski zagrał pierwszy mecz po powrocie do Lubina to chyba delikatnie rzecz ujmując w najwyższej formie to nie jest. On miał czy też nadal ma problemy rodzinne i to się na nim odbijało. Ogólnie Dąbrowski po prostu chyba nie ma ani głowy, ani patrząc po sylwetce nie podporządkował się w 100 procentach piłce, bo jak na stopera to miał wszystko, żeby zaistnieć w poważniejszej lidze.

Jest Mauricio, który powinien wracać do dyspozycji i w razie czego jest Astiz, który grając pierwszy mecz w tej rundzie z Lechem wskoczył do najlepszych jedenastek kolejek wszelkich gazet czy programów. Jest jeszcze Philipps, który też może grać jako stoper.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista
    Generalnie taki wynik (2-bramkowe zwycięstwo) w każdym meczu, wyjazdowym szczególnie, brałbym w ciemno i nie ma co narzekać, ale jak tak sobie sumuje nazwiska, które zostały tu wypisane "na plus" to chyba cała 14 wyszła

dla mnie tak różowo nie było:
    Pazdan - tradycyjnie fatalny
    Hlousek - jakoś tak nie pamiętam go za bardzo, chyba neutralny występ
    Remy - dla mnie najsłabszy chyba występ w Legii. Był mega niepewny, mnóstwo strat, grał na tak odpowiedzialnych pozycjach jak ŚO i DP i miał najwięcej strat w drużynie, to mówi wiele.. Robi wrażenie liczba wygranych pojedynków, ale wolałbym mniej efektownego, a bardziej pewnego Williama.
    Vesovic - nieustępliwy w obronie, w ataku raz się podłączył, dał asystę, na plus niewątpliwie
    Mąka - mam wrażenie, że słaby, bierny, schowany, unikający gry. W 1 połowie pełnił rolę "6" ok, ale potem poszedł wyżej i nic specjalnego nie pokazał. Na plus to, że w każdym meczu ma jakieś zagranie kluczowe, po którym zdobywamy gola (albo zagra super pass jak do Eduardo w Lubinie albo Niezgody wczoraj, albo wywalczy karnego sam jak z Lechem)
    Cafu - widać po niektórych akcjach, dotknięciach piłki, że ma pojęcie o grze, w 1 połowie szczególnie nieźle się pokazał, ale w 2 już go nie było właściwie. I mam wrażenie niestety, że te jego warunki, siła, średnio przydadzą się w walce w środku pola, bo gościu raczej nie udziela się w defensywie.. Fajna kontrola nad piłką, ale przydałaby się też lewa noga..
    Rado - fatalny, wszystko traci, nawet najprostsze zagrania to straty. Jedyne dobre zagrania to dośrodkowanie-asysta do Remyego, ale chyba oczekujemy trochę więcej..
    Szymański - fajnie bije cornery, ale ogólnie nie przekonuje mnie jego gra. Bardzo łatwy do zatrzymania, wystarczy go lekko złapać za koszulkę, przytrzymać, czego nawet sędzia nie gwizdnie. Zastanawiam się tak naprawdę w czym jest lepszy od Wolaka w jego wieku, bo wydaje mi się, że nawet w połowie nie jest tak dobry technicznie, do tego jeszcze słabszy fizycznie..
    Kucharczyk - jakiś taki spokojny, w sensie nie dał się jakoś mega zapamiętać z szalonych akcji, idiotycznych strat. Głównie zapamiętałem go ze straty w 1 połowie, kiedy prowadził piłkę, prowadzil i w końcu gość mu ją wybił od tyłu. No i z akcji bramkowej. Jeżeli to jest zawodnik meczu to tylko to pokazuje poziom tego spotkania
    Niezgoda - tak jak zwykle, mnóstwo przegranych pojedynków, strat, trzeba się chyba wstrzymać jeszcze z tym Niezgodą, który staje się napastnikiem kompletnym, bierze udział w kreowaniu akcji.. blabla, ale jak zwykle swoje zrobił - strzelił gola i super zagrania piętką do Kuchego przy 3 golu.

ze zmian Mauricio dłużej grał i niestety nie wyglądał dobrze. Przez te pół godziny zdążyli go ograć parę razy. Nie było widać tej jego "legendarnej" siły.

Legionista
    Lubię Astiza, ale pamiętam pierwszy jego mecz na jesieni też grał bardzo dobrze, a potem raczej in minus bywało częściej niż in plus. Swoje lata też ma, nie wiemy, czy na przyszły sezon przedłuży. Jak po mistrzostwach Pazdan odejdzie, to możemy zostać rzeczywiście z Phillipsem i Remym jako jedynymi stoperami, zanim okno otworzą

Lubię Astiza, ale pamiętam pierwszy jego mecz na jesieni też grał bardzo dobrze, a potem raczej in minus bywało częściej niż in plus. Swoje lata też ma, nie wiemy, czy na przyszły sezon przedłuży. Jak po mistrzostwach Pazdan odejdzie, to możemy zostać rzeczywiście z Phillipsem i Remym jako jedynymi stoperami, zanim okno otworzą
    Astiz to jest dobra opcja jako stoper numer 4. Bardzo doświadczony zawodnik, który pewnie kokosów nie zarabia, a jak przyjdzie konieczność gry to jest u niego pewność, że mocno poziomu nie zaliczy. Wielu by pewnie na jego miejscu chciało młodego stopera, ale tutaj takiej pewności by już nie było. I jeśli miałby to być np. Żyro i zagrać 3 mecze w rundzie to niech on lepiej się ogrywa po 90 minut w tej I lidze.

Legionista
    Też tak myślę. I w przypadku Iniakiego wiek myślę odgrywa trochę mniejszą rolę niż u innych, bo to jest mega profesjonalista, który bardzo dba o własne ciało.

Legionista Awatar Runi
    Nie można odejść zanim "otworzą okno". A jak odejdzie to odejdzie. Robi to od kilku okienek i średnio mu to wychodzi. Zresztą nawet jak w końcu mu się uda to sprowadzi się innego Kowalskiego z Polski czy zagranicy.

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez RONVE Zobacz posta
    Zgadza się, wydaje mi się że obecnie to jeden z lepszych arbitrów w Ekstraklasie, pozwala grać a z drugiej strony jak jest brutalny faul nie boi się pokazać kartki. Błędy jak każdy popełnia ale nie jakieś wielkie.
    Taaa i pokazał to w tym meczu jak kosili Szymańskiego. Jasne, że można pozwolic grać ostrzej ale bez przesady.
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar RONVE
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Taaa i pokazał to w tym meczu jak kosili Szymańskiego. Jasne, że można pozwolic grać ostrzej ale bez przesady.
    Bez przesady, może niech nabierze Szymański trochę ciała to nie będą nim rzucać po całym boisku.

Bez przesady, może niech nabierze Szymański trochę ciała to nie będą nim rzucać po całym boisku.
    Ale to nie były ataki ciałem(bo odziwo w takie Szymański zaczął w końcu wchodzić) tylko ataki na nogi i ciało nie ma tu nic do rzeczy.

Legionista Awatar RONVE
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Ale to nie były ataki ciałem(bo odziwo w takie Szymański zaczął w końcu wchodzić) tylko ataki na nogi i ciało nie ma tu nic do rzeczy.
    Szymański lubi trzymać piłkę przy sobie, kiwać z kilkoma zawodnikami wiec to normalne, że częściej będzie kopany po nogach, wczoraj nie zauważyłem żeby sędzia nie gwizdnął jakiegoś brutalnego faulu, już nie przesadzajmy.

Legionista
    Szymański lubi trzymać piłkę przy sobie, kiwać z kilkoma zawodnikami wiec to normalne, że częściej będzie kopany po nogach, wczoraj nie zauważyłem żeby sędzia nie gwizdnął jakiegoś brutalnego faulu, już nie przesadzajmy.
    raz nie odgwizdał, dwa razy puścił w ramach przywileju, bo dalej mieliśmy piłkę, z czego raz wrócił i dał żółtko.

Legionista Awatar RONVE
    I tak zastanawiam się jeszcze czy nie za dużo tych roszad w składzie, czy my zagraliśmy w tej rundzie chociaż dwa mecze w tym samym składzie?

Legionista Awatar BlackAdder
    W każdym razie jak Szymański będzie tak grał i nie nauczy się uciekać z nogami, to prędzej niż później mu kulasy połamią.
    Poza tym skrzydłowy przy takiej posturze powinien wygrać jakiś pojedynek jeden na jeden, ja nic takiego nie zauważyłem.
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Legionista Awatar alfa
    Racja. Wczoraj kilka razy dostał piłkę i miał pojedynek z wysokim obrońcą. Nic z tego nie zrobił. Albo stracił, albo spowolnił akcję, albo zaraz dobiegli do niego kolejni i mu zabrali. Od wielkiego talentu oczekiwałbym, żeby chociaż raz coś z tego było.

Legionista Awatar Runi
    Przecież każdy trener będzie nakazywał grać twardo przeciwko dobremu technicznie , ale słabiutkiemu fizycznie zawodnikowi.
    Co więcej byłby ******** jakby takich założeń nie zalecał.

Legionista Awatar rey
    Cytat Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    Caly mecz liczyłem na to, ze Vesović wpierdoli się konkretnie w nogi tego pedala Peszki, niestety nie doczekałem się
    Miałem wrażenie, że on nawet chciał, ale bardzo się pilnował, bo ma już 3 żółte kartki i w razie czwartej - na dzień dzisiejszy - problemy z zestawieniem obrony byłyby jeszcze większe.
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Legionista Awatar Chmielo
    Szymański na pewno nie jest skrzydłowym. Co z tego, że ma drybling, skoro brakuje mu dynamiki. I jak już wygra ten pojedynek to nie ma szans w fizycznej walce. Szkoda, że wczoraj nie wszedł na środek za Radovića, a w jego miejsce Eduardo. Myślę, że tutaj byłby z niego większy pożytek.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar e(L)egion
    Cytat Zamieszczone przez rey Zobacz posta
    Miałem wrażenie, że on nawet chciał, ale bardzo się pilnował, bo ma już 3 żółte kartki i w razie czwartej - na dzień dzisiejszy - problemy z zestawieniem obrony byłyby jeszcze większe.
    Spodziewałem się po ich pojedynkach iskier, a tutaj było o dziwo spokojnie. Może Vesovic rzeczywiście się pilnował, a może ten Peszko nie jest aż w takiej formie aby nasz piłkarz miał z nim jakieś problemy. Dobrze, że skończyło się bez kartek i mamy go do dyspozycji w kolejnych kolejkach. Tydzień temu gol, teraz asysta. Jeszcze przesunąć go do przodu i powinno być jeszcze lepiej.

Uprawnienia umieszczania postów