Pokaż wyniki od 1 do 27 z 27

Wątek: Mistrzostwa Typerów Wiosna 2018 - 8. kolejka (10.03.2018 - 11.03.2018)

  1. #1
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,068

    Mistrzostwa Typerów Wiosna 2018 - 8. kolejka (10.03.2018 - 11.03.2018)

    10.03 14:30 BLS Superpuchar, Brest - BATE
    10.03 14:30 HUN, Debrecen - Ujpest
    10.03 18:30 AUT, Admira - Sturm Graz
    11.03 13:00 SCO, Rangers - Celtic
    11.03 15:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca
    11.03 15:00 CZE, Slavia Praga - Sigma Ołomuniec
    11.03 15:20 SVK, Zilina - Slovan Bratislava
    11.03 16:00 DEN, Nordsjaelland - Midtjylland
    11.03 16:45 NED, Feyenoord - Alkmaar
    11.03 18:30 GRE, PAOK - AEK


    • Punktacja 1 i 3 pkt
    • Superpuchar liczony wynik po 90 min
    • Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
    • Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
    • Wszystkie mecze i wyniki biorę z wynikinazywo.pl


    Grają ze sobą:
    (w nawiasach bilans spotkań)

    Grupa 1, Walter - Rulkoś (0-0-1, 2-5)
    Grupa 1, rey - Runi (0-1-0, 4-4)
    Grupa 1, Ciechu - nil (0-0-1, 3-5)

    Grupa 2, SirKruszon - Meazza (2-1-0, 29-21)
    Grupa 2, Miklas - Yanks (0-0-1, 3-6)
    Grupa 2, Efcia - Antares (1-0-1, 24-20)

    Grupa 3, Martino1989 - księciuniu (1-0-0, 10-6)
    Grupa 3, Tom Kruz - Seba.Kolos (3-0-2, 32-22)
    Grupa 3, Mu(L)timaster - emil83 (1-0-0, 10-3)

    Grupa 4, OLIUSTKA - Podróżnik (1-0-0, 10-4)
    Grupa 4, Majkisek - Krawczol (2-1-0, 24-10)
    Grupa 4, Bary89 - leh71 (1-0-0, 6-4)

    Grupa 5, LOL3K - (L)ookasch (1-2-0, 25-21)
    Grupa 5, Zygo - St.Maro (0-0-1, 4-9)
    Grupa 5, Szawar - Net (0-1-2, 22-29)

  2. #2
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,068
    Zygo
    10.03 14:30 BLS Superpuchar, Brest - BATE 1-1
    10.03 14:30 HUN, Debrecen - Ujpest 1-1
    10.03 18:30 AUT, Admira - Sturm Graz 1-1
    11.03 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-1
    11.03 15:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 1-1
    11.03 15:00 CZE, Slavia Praga - Sigma Ołomuniec 1-1
    11.03 15:20 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 1-1
    11.03 16:00 DEN, Nordsjaelland - Midtjylland 1-1
    11.03 16:45 NED, Feyenoord - Alkmaar 1-1
    11.03 18:30 GRE, PAOK - AEK 1-1

    Miklas
    10.03 14:30 BLS Superpuchar, Brest - BATE 0-1
    10.03 14:30 HUN, Debrecen - Ujpest 0-1
    10.03 18:30 AUT, Admira - Sturm Graz 0-1
    11.03 13:00 SCO, Rangers - Celtic 0-1
    11.03 15:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 0-1
    11.03 15:00 CZE, Slavia Praga - Sigma Ołomuniec 0-1
    11.03 15:20 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 0-1
    11.03 16:00 DEN, Nordsjaelland - Midtjylland 0-1
    11.03 16:45 NED, Feyenoord - Alkmaar 0-1
    11.03 18:30 GRE, PAOK - AEK 0-1

    Walter
    10.03 14:30 BLS Superpuchar, Brest - BATE 0-0
    10.03 14:30 HUN, Debrecen - Ujpest 0-0
    10.03 18:30 AUT, Admira - Sturm Graz 0-0
    11.03 13:00 SCO, Rangers - Celtic 0-0
    11.03 15:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 0-0
    11.03 15:00 CZE, Slavia Praga - Sigma Ołomuniec 0-0
    11.03 15:20 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 0-0
    11.03 16:00 DEN, Nordsjaelland - Midtjylland 0-0
    11.03 16:45 NED, Feyenoord - Alkmaar 0-0
    11.03 18:30 GRE, PAOK - AEK 0-0

  3. #3
    Legionista Awatar rey
    Dołączył
    07.2007
    Skąd
    WA
    Posty
    8,541
    10.03 14:30 BLS Superpuchar, Brest - BATE 0-2
    10.03 14:30 HUN, Debrecen - Ujpest 2-0
    10.03 18:30 AUT, Admira - Sturm Graz 1-1
    11.03 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-1
    11.03 15:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 1-0
    11.03 15:00 CZE, Slavia Praga - Sigma Ołomuniec 2-0
    11.03 15:20 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 0-2
    11.03 16:00 DEN, Nordsjaelland - Midtjylland 0-1
    11.03 16:45 NED, Feyenoord - Alkmaar 2-0
    11.03 18:30 GRE, PAOK - AEK 1-0
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

  4. #4
    Wiślak Awatar leh71
    Dołączył
    05.2003
    Skąd
    Kraków
    Posty
    1,770
    10.03 14:30 BLS Superpuchar, Brest - BATE 0-2
    10.03 14:30 HUN, Debrecen - Ujpest 1-0
    10.03 18:30 AUT, Admira - Sturm Graz 2-0
    11.03 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-2
    11.03 15:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 3-0
    11.03 15:00 CZE, Slavia Praga - Sigma Ołomuniec 2-1
    11.03 15:20 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 0-2
    11.03 16:00 DEN, Nordsjaelland - Midtjylland 1-2
    11.03 16:45 NED, Feyenoord - Alkmaar 2-1
    11.03 18:30 GRE, PAOK - AEK 1-0

  5. #5
    Olimpia Elbląg
    Dołączył
    06.2014
    Posty
    1,262
    10.03 14:30 BLS Superpuchar, Brest - BATE 0-1
    10.03 14:30 HUN, Debrecen - Ujpest 1-1
    10.03 18:30 AUT, Admira - Sturm Graz 1-2
    11.03 13:00 SCO, Rangers - Celtic 0-2
    11.03 15:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 2-0
    11.03 15:00 CZE, Slavia Praga - Sigma Ołomuniec 2-0
    11.03 15:20 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 1-0
    11.03 16:00 DEN, Nordsjaelland - Midtjylland 1-1
    11.03 16:45 NED, Feyenoord - Alkmaar 2-1
    11.03 18:30 GRE, PAOK - AEK 1-1

  6. #6
    10.03 14:30 BLS Superpuchar, Brest - BATE 0-1
    10.03 14:30 HUN, Debrecen - Ujpest 2-1
    10.03 18:30 AUT, Admira - Sturm Graz 1-1
    11.03 13:00 SCO, Rangers - Celtic 0-2
    11.03 15:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 2-1
    11.03 15:00 CZE, Slavia Praga - Sigma Ołomuniec 2-0
    11.03 15:20 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 1-1
    11.03 16:00 DEN, Nordsjaelland - Midtjylland 1-2
    11.03 16:45 NED, Feyenoord - Alkmaar 1-1
    11.03 18:30 GRE, PAOK - AEK 1-1

  7. #7
    Legionista
    Dołączył
    11.2009
    Skąd
    Mińsk Maz.
    Posty
    6,797
    10.03 14:30 BLS Superpuchar, Brest - BATE 0-2
    10.03 14:30 HUN, Debrecen - Ujpest 2-0
    10.03 18:30 AUT, Admira - Sturm Graz 2-1
    11.03 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-2
    11.03 15:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 2-1
    11.03 15:00 CZE, Slavia Praga - Sigma Ołomuniec 2-0
    11.03 15:20 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 1-1
    11.03 16:00 DEN, Nordsjaelland - Midtjylland 0-1
    11.03 16:45 NED, Feyenoord - Alkmaar 2-1
    11.03 18:30 GRE, PAOK - AEK 2-1

  8. #8
    Legionista Awatar OLIUSTKA
    Dołączył
    12.2011
    Skąd
    Ustka - Pomorscy Legioniści
    Posty
    1,067
    10.03 14:30 BLS Superpuchar, Brest - BATE 0-1
    10.03 14:30 HUN, Debrecen - Ujpest 1-2
    10.03 18:30 AUT, Admira - Sturm Graz 1-1
    11.03 13:00 SCO, Rangers - Celtic 0-2
    11.03 15:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 2-1
    11.03 15:00 CZE, Slavia Praga - Sigma Ołomuniec 2-0
    11.03 15:20 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 1-0
    11.03 16:00 DEN, Nordsjaelland - Midtjylland 2-1
    11.03 16:45 NED, Feyenoord - Alkmaar 1-0
    11.03 18:30 GRE, PAOK - AEK 2-1

  9. #9
    Legionista
    Dołączył
    08.2008
    Skąd
    Saska Kępa
    Posty
    3,752
    10.03 14:30 BLS Superpuchar, Brest - BATE 0-2
    10.03 14:30 HUN, Debrecen - Ujpest 1-0
    10.03 18:30 AUT, Admira - Sturm Graz 1-1
    11.03 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-1
    11.03 15:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 1-0
    11.03 15:00 CZE, Slavia Praga - Sigma Ołomuniec 1-0
    11.03 15:20 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 1-0
    11.03 16:00 DEN, Nordsjaelland - Midtjylland 1-1
    11.03 16:45 NED, Feyenoord - Alkmaar 2-1
    11.03 18:30 GRE, PAOK - AEK 1-0
    -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
    -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

  10. #10
    Legionista Awatar (L)ookasch
    Dołączył
    11.2011
    Skąd
    Miasto z morza i marzeń
    Posty
    3,210
    10.03 14:30 BLS Superpuchar, Brest - BATE 1-2
    10.03 14:30 HUN, Debrecen - Ujpest 2-1
    10.03 18:30 AUT, Admira - Sturm Graz 0-1
    11.03 13:00 SCO, Rangers - Celtic 0-2
    11.03 15:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 3-1
    11.03 15:00 CZE, Slavia Praga - Sigma Ołomuniec 2-0
    11.03 15:20 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 0-1
    11.03 16:00 DEN, Nordsjaelland - Midtjylland 0-2
    11.03 16:45 NED, Feyenoord - Alkmaar 2-1
    11.03 18:30 GRE, PAOK - AEK 3-1

  11. #11
    Legionista Awatar Szawar
    Dołączył
    10.2003
    Skąd
    Saska Kępa
    Posty
    8,821
    10.03 14:30 BLS Superpuchar, Brest - BATE 0-1
    10.03 14:30 HUN, Debrecen - Ujpest 1-0
    10.03 18:30 AUT, Admira - Sturm Graz 2-1
    11.03 13:00 SCO, Rangers - Celtic 0-2
    11.03 15:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 1-0
    11.03 15:00 CZE, Slavia Praga - Sigma Ołomuniec 2-0
    11.03 15:20 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 0-1
    11.03 16:00 DEN, Nordsjaelland - Midtjylland 1-2
    11.03 16:45 NED, Feyenoord - Alkmaar 2-0
    11.03 18:30 GRE, PAOK - AEK 1-0
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

  12. #12
    Legionista
    Dołączył
    12.2011
    Skąd
    Mokotów
    Posty
    687
    10.03 14:30 BLS Superpuchar, Brest - BATE 0-2
    10.03 14:30 HUN, Debrecen - Ujpest 1-0
    10.03 18:30 AUT, Admira - Sturm Graz 1-1
    11.03 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-1
    11.03 15:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 1-0
    11.03 15:00 CZE, Slavia Praga - Sigma Ołomuniec 1-0
    11.03 15:20 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 1-0
    11.03 16:00 DEN, Nordsjaelland - Midtjylland 1-1
    11.03 16:45 NED, Feyenoord - Alkmaar 2-1
    11.03 18:30 GRE, PAOK - AEK 1-0

  13. #13
    Legionista Awatar Runi
    Dołączył
    01.2012
    Skąd
    K B H
    Posty
    3,592
    10.03 14:30 BLS Superpuchar, Brest - BATE 0-2
    10.03 14:30 HUN, Debrecen - Ujpest 2-0
    10.03 18:30 AUT, Admira - Sturm Graz 1-1
    11.03 13:00 SCO, Rangers - Celtic 0-2
    11.03 15:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 2-0
    11.03 15:00 CZE, Slavia Praga - Sigma Ołomuniec 2-0
    11.03 15:20 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 1-0
    11.03 16:00 DEN, Nordsjaelland - Midtjylland 0-1
    11.03 16:45 NED, Feyenoord - Alkmaar 2-0
    11.03 18:30 GRE, PAOK - AEK 1-0

  14. #14
    Gintleman Awatar księciuniu
    Dołączył
    10.2010
    Skąd
    dalej niż północ
    Posty
    15,083
    10.03 14:30 BLS Superpuchar, Brest – BATE 0-2
    10.03 14:30 HUN, Debrecen – Ujpest 1-0
    10.03 18:30 AUT, Admira - Sturm Graz 2-1
    11.03 13:00 SCO, Rangers – Celtic 1-1
    11.03 15:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 2-1
    11.03 15:00 CZE, Slavia Praga - Sigma Ołomuniec 1-0
    11.03 15:20 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 1-1
    11.03 16:00 DEN, Nordsjaelland – Midtjylland 1-1
    11.03 16:45 NED, Feyenoord – Alkmaar 2-1
    11.03 18:30 GRE, PAOK – AEK 2-0
    Lubię sobie jebnąć posta.

    „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

  15. #15
    Legionista Awatar Tom Kruz
    Dołączył
    05.2006
    Skąd
    Siedlce
    Posty
    4,269
    10.03 14:30 BLS Superpuchar, Brest - BATE 0-1
    10.03 14:30 HUN, Debrecen - Ujpest 1-0
    10.03 18:30 AUT, Admira - Sturm Graz 2-1
    11.03 13:00 SCO, Rangers - Celtic 0-1
    11.03 15:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 2-0
    11.03 15:00 CZE, Slavia Praga - Sigma Ołomuniec 2-0
    11.03 15:20 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 0-1
    11.03 16:00 DEN, Nordsjaelland - Midtjylland 1-2
    11.03 16:45 NED, Feyenoord - Alkmaar 2-0
    11.03 18:30 GRE, PAOK - AEK 2-1
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

  16. #16
    Legionistka
    Dołączył
    07.2010
    Skąd
    Olsztyn
    Posty
    1,946
    10.03 14:30 BLS Superpuchar, Brest - BATE 1-2
    10.03 14:30 HUN, Debrecen - Ujpest 2-0
    10.03 18:30 AUT, Admira - Sturm Graz 1-2
    11.03 13:00 SCO, Rangers - Celtic 0-1
    11.03 15:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 2-0
    11.03 15:00 CZE, Slavia Praga - Sigma Ołomuniec 2-1
    11.03 15:20 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 1-1
    11.03 16:00 DEN, Nordsjaelland - Midtjylland 0-1
    11.03 16:45 NED, Feyenoord - Alkmaar 2-1
    11.03 18:30 GRE, PAOK - AEK 2-0

  17. #17
    Legionista Awatar SirKruszon
    Dołączył
    07.2008
    Skąd
    zDŚ
    Posty
    3,153
    10.03 14:30 BLS Superpuchar, Brest - BATE 0-1
    10.03 14:30 HUN, Debrecen - Ujpest 1-0
    10.03 18:30 AUT, Admira - Sturm Graz 1-2
    11.03 13:00 SCO, Rangers - Celtic 0-2
    11.03 15:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 1-0
    11.03 15:00 CZE, Slavia Praga - Sigma Ołomuniec 1-0
    11.03 15:20 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 1-0
    11.03 16:00 DEN, Nordsjaelland - Midtjylland 1-2
    11.03 16:45 NED, Feyenoord - Alkmaar 2-1
    11.03 18:30 GRE, PAOK - AEK 1-0

  18. #18
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,068
    10.03 14:30 BLS Superpuchar, Brest - BATE 0-2
    10.03 14:30 HUN, Debrecen - Ujpest 1-0
    10.03 18:30 AUT, Admira - Sturm Graz 1-1
    11.03 13:00 SCO, Rangers - Celtic 0-1
    11.03 15:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 2-0
    11.03 15:00 CZE, Slavia Praga - Sigma Ołomuniec 2-0
    11.03 15:20 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 1-3
    11.03 16:00 DEN, Nordsjaelland - Midtjylland 1-0
    11.03 16:45 NED, Feyenoord - Alkmaar 1-0
    11.03 18:30 GRE, PAOK - AEK 2-0

  19. #19
    Legionista Awatar Ciechu
    Dołączył
    03.2010
    Skąd
    Zielonka
    Posty
    916
    10.03 14:30 BLS Superpuchar, Brest - BATE 0-2
    10.03 14:30 HUN, Debrecen - Ujpest 1-1
    10.03 18:30 AUT, Admira - Sturm Graz 1-1
    11.03 13:00 SCO, Rangers - Celtic 3-1
    11.03 15:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 2-0
    11.03 15:00 CZE, Slavia Praga - Sigma Ołomuniec 1-0
    11.03 15:20 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 1-1
    11.03 16:00 DEN, Nordsjaelland - Midtjylland 2-1
    11.03 16:45 NED, Feyenoord - Alkmaar 2-1
    11.03 18:30 GRE, PAOK - AEK 1-1


    Nie poddawaj się, ukochana ma, nie poddawaj się, Legio Warszawa!

  20. #20
    Legionista Awatar Bary89
    Dołączył
    08.2010
    Skąd
    KLC
    Posty
    1,434
    10.03 14:30 BLS Superpuchar, Brest - BATE 1-2
    10.03 14:30 HUN, Debrecen - Ujpest 1-0
    10.03 18:30 AUT, Admira - Sturm Graz 1-1
    11.03 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-2
    11.03 15:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 1-0
    11.03 15:00 CZE, Slavia Praga - Sigma Ołomuniec 3-1
    11.03 15:20 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 2-1
    11.03 16:00 DEN, Nordsjaelland - Midtjylland 1-2
    11.03 16:45 NED, Feyenoord - Alkmaar 2-2
    11.03 18:30 GRE, PAOK - AEK 2-1
    Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane.

  21. #21
    Legionista Awatar Net
    Dołączył
    03.2007
    Skąd
    Targówek
    Posty
    1,477
    10.03 14:30 BLS Superpuchar, Brest - BATE 0-1
    10.03 14:30 HUN, Debrecen - Ujpest 2-1
    10.03 18:30 AUT, Admira - Sturm Graz 0-1
    11.03 13:00 SCO, Rangers - Celtic 0-1
    11.03 15:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 1-0
    11.03 15:00 CZE, Slavia Praga - Sigma Ołomuniec 2-1
    11.03 15:20 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 0-2
    11.03 16:00 DEN, Nordsjaelland - Midtjylland 0-1
    11.03 16:45 NED, Feyenoord - Alkmaar 1-0
    11.03 18:30 GRE, PAOK - AEK 1-0

  22. #22
    Legionista Awatar LOL3K
    Dołączył
    12.2003
    Posty
    7,111
    10.03 14:30 BLS Superpuchar, Brest - BATE 1-2
    10.03 14:30 HUN, Debrecen - Ujpest 1-0
    10.03 18:30 AUT, Admira - Sturm Graz 0-3
    11.03 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-2
    11.03 15:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 2-0
    11.03 15:00 CZE, Slavia Praga - Sigma Ołomuniec 3-1
    11.03 15:20 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 0-0
    11.03 16:00 DEN, Nordsjaelland - Midtjylland 1-4
    11.03 16:45 NED, Feyenoord - Alkmaar 2-0
    11.03 18:30 GRE, PAOK - AEK 3-2

    hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

  23. #23
    Legionista Awatar Yanks
    Dołączył
    10.2008
    Skąd
    Rakowiec/Konstancin
    Posty
    8,992
    10.03 14:30 BLS Superpuchar, Brest - BATE 0-2
    10.03 14:30 HUN, Debrecen - Ujpest 1-2
    10.03 18:30 AUT, Admira - Sturm Graz 1-1
    11.03 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-1
    11.03 15:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 1-0
    11.03 15:00 CZE, Slavia Praga - Sigma Ołomuniec 2-1
    11.03 15:20 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 1-1
    11.03 16:00 DEN, Nordsjaelland - Midtjylland 0-2
    11.03 16:45 NED, Feyenoord - Alkmaar 1-0
    11.03 18:30 GRE, PAOK - AEK 1-0
    Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

  24. #24
    Legionista Awatar nil
    Dołączył
    02.2009
    Posty
    644
    10.03 14:30 BLS Superpuchar, Brest - BATE 0-1
    10.03 14:30 HUN, Debrecen - Ujpest 2-1
    10.03 18:30 AUT, Admira - Sturm Graz 1-2
    11.03 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-1
    11.03 15:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 2-1
    11.03 15:00 CZE, Slavia Praga - Sigma Ołomuniec 2-0
    11.03 15:20 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 2-1
    11.03 16:00 DEN, Nordsjaelland - Midtjylland 1-2
    11.03 16:45 NED, Feyenoord - Alkmaar 1-2
    11.03 18:30 GRE, PAOK - AEK 2-1
    NIL ZONE
    Któż umie tak jak Polak mówiąc milczeć, milcząc pić
    Tak szumieć, tak o słowo jedno zaraz w mordę bić

  25. #25
    Legionista
    Dołączył
    05.2004
    Skąd
    Wawer
    Posty
    1,244
    10.03 14:30 BLS Superpuchar, Brest - BATE 0-1
    10.03 14:30 HUN, Debrecen - Ujpest 0-1
    10.03 18:30 AUT, Admira - Sturm Graz 2-1
    11.03 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-3
    11.03 15:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 1-2
    11.03 15:00 CZE, Slavia Praga - Sigma Ołomuniec 2-0
    11.03 15:20 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 1-0
    11.03 16:00 DEN, Nordsjaelland - Midtjylland 1-1
    11.03 16:45 NED, Feyenoord - Alkmaar 3-0
    11.03 18:30 GRE, PAOK - AEK 2-1
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

  26. #26
    Legionista
    Dołączył
    09.2004
    Skąd
    Mazowsze
    Posty
    703
    10.03 14:30 BLS Superpuchar, Brest - BATE 0-2
    10.03 14:30 HUN, Debrecen - Ujpest 1-1
    10.03 18:30 AUT, Admira - Sturm Graz 0-0
    11.03 13:00 SCO, Rangers - Celtic 0-1
    11.03 15:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 1-0
    11.03 15:00 CZE, Slavia Praga - Sigma Ołomuniec 1-0
    11.03 15:20 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 1-1
    11.03 16:00 DEN, Nordsjaelland - Midtjylland 2-2
    11.03 16:45 NED, Feyenoord - Alkmaar 1-1
    11.03 18:30 GRE, PAOK - AEK 0-1

  27. #27
    Legionista Awatar Seba.Kolos
    Dołączył
    09.2012
    Skąd
    Ursus/Wiedeń
    Posty
    2,502
    10.03 18:30 AUT, Admira - Sturm Graz 0-1
    11.03 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-3
    11.03 15:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 2-0
    11.03 15:00 CZE, Slavia Praga - Sigma Ołomuniec 1-0
    11.03 15:20 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 1-1
    11.03 16:00 DEN, Nordsjaelland - Midtjylland 0-1
    11.03 16:45 NED, Feyenoord - Alkmaar 3-1
    11.03 18:30 GRE, PAOK - AEK 1-1
    Jedno Miasto
    I Jeden Klub
    Legia Warszawa
    Legia az po Grob


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •