Pokaż wyniki od 1 do 20 z 20

Wątek: LEGIA WARSZAWA - Lech Poznań (04.03.2018 (ND) godz. 18:00)

Legionista

LEGIA WARSZAWA - Lech Poznań (04.03.2018 (ND) godz. 18:00)

Cieszymy się, że przed nami niedzielny mecz z Lechem - kupujemy bilety, zapełniamy cały stadion i dajemy z siebie wszystko ku chwale Legii Warszawa! Na Lechu ponownie prosimy Was o pomoc i lecimy z kolejną zbiórką, jak zwykle mamy nadzieję, że obdarzycie NaS zaufaniem i bez problemu pobijemy wynik z meczu ze Śląskiem. Do zobaczenia w niedzielę!" - informują Nieznani Sprawcy.

Od siebie chciałbym mimo bycia szarym, niezauważalnym w tłumie kibicem zainicjować akcje "wszyscy pod gniazdo", nie dość, żeby zapchać tą chujową dziure, to żeby tam był ścisk i skład który pociągnie cąłą trybunę, jak dawne G
    Zapchajmy środek i każdy kto tam będzie - 200% normy!
    ​Boże Chroń Fanatyków.

Legionista
    Andrzej Twarowski "Oprawa, pełen stadion, dramaturgia to wszystko było świetne. Pod względem czysto piłkarskim powinniśmy oczekiwać czegoś więcej "
    Mój dom Łazienkowska 3

Piękna oprawa, uwielbiam sektorówki, tylko to auto tak trochę z dupy. A co do dziury koło gniazda to pewnie jest tam dlatego że w tym miejscu gniazdo zasłania boisko i nikt tam nie chce stać

Legionista Awatar (L)ukas
    Dobrze, że S. nie narzeka, że stoi tyłem do boiska
    Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Cytat Zamieszczone przez (L)ukas Zobacz posta
    Dobrze, że S. nie narzeka, że stoi tyłem do boiska
    pewno dlatego ze ma świetny widok na telebim :P

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez JIHADStróże Zobacz posta
    Piękna oprawa, uwielbiam sektorówki, tylko to auto tak trochę z dupy.
    W ogóle to wiesz, co to za "auto"?

Tak - Warszawa. Ale miałem na myśli efekt wizualny, Syrenka, miasto, wisła aż tu nagle auto.

Legionista Awatar Zajacc
    Tak - Warszawa. Ale miałem na myśli efekt wizualny, Syrenka, miasto, wisła aż tu nagle auto.
    Wisła?
    Nazywam się Henryk Zając i od 20 lat naprawiam pralki.

Cytat Zamieszczone przez Zajacc Zobacz posta
    Wisła?
    No przecież nie Odra.

Legionista Awatar Zajacc
    No przecież nie Odra.
    Dzięki Bogu. A mógłbyś wskazać konkretniej gdzie Ty tam dostrzegłeś Wisłę?

Legionista Awatar STP
    Byłeś kiedyś na Rynku Starego Miasta w Warszawie?

Legionista Awatar (L)ukas
    To odbicie syrenki w okularach/goglach postaci z sektorówki Lecha, to mam nadzieję tylko przypadek
    Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Legionista Awatar Zajacc
    Cytat Zamieszczone przez (L)ukas Zobacz posta
    To odbicie syrenki w okularach/goglach postaci z sektorówki Lecha, to mam nadzieję tylko przypadek
    Przypadek. Zresztą jakie odbicie jak to jest syrenka znad bulwarów

Moja Lepsza Połowa, którą od pewnego czasu - nie bez trudności - usiłuję przekonać, że kibolstwo to wdzięk, sznyt, polot, wrodzona inteligencja oraz połączone z talentem zamiłowanie do pracy organicznej, na widok sektorówki ze Starówką, Syrenką i limuzyną z Żerania przyznała, że to dzieło sztuki.
    "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
    "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
    Up the Anchor!

Legionista
    Cel odbijał się w szkiełku okularów, a był nim symbol Warszawy, czyli Syrenka, upamiętniona pomnikiem na stołecznej Starówce, tym samym..., który legioniści namalowali na swojej oprawie przygotowanej na ten wieczór. Działania na Żylecie wskazywały, że ultrasi Legii zamierzali zaprezentować swoją oprawę także na początku meczu, jednak widząc jeden z głównych motywów swojej sektorówki w odbiciu okularów na czujnym oku fanatyka Kolejorza zmienili plany i rozpoczęli wieszanie flag (później niż zwykle, co potwierdziło oprawowe plany), a swoją prezentację pokazali w II połowie.

http://pyrusy.pl/relacje-z-meczow/le...nan-4-03-2018/

Aha.
    ​Boże Chroń Fanatyków.

Dzięki Bogu. A mógłbyś wskazać konkretniej gdzie Ty tam dostrzegłeś Wisłę?
    To na lewo za Syrenką to nie woda?

Legionista Awatar Zajacc
    To na lewo za Syrenką to nie woda?
    Wisła jest zanieczyszczona ale bez przesady, nie ma koloru ciemnoszarego. Po nicku wnioskuje, ze nie jestes z Warszawy, ale wiedzą tajemną nie jest fakt, że przez rynek Starego Miasta nie płynie żadna rzeka.

Ja tam kumaty nie jestem, ale pierwotnie Staruch mówił, że oprawa będzie koło 15 minuty. Była dopiero w drugiej połowie.
    Janusz z Południowej

Wisła jest zanieczyszczona ale bez przesady, nie ma koloru ciemnoszarego. Po nicku wnioskuje, ze nie jestes z Warszawy, ale wiedzą tajemną nie jest fakt, że przez rynek Starego Miasta nie płynie żadna rzeka.
    No nie wiem przypominało fale więc myślałem że to Wisła ale skoro tak mówisz

Legionista Awatar Qwerty123456
    Oni nawet nie wiedzą, skąd wzięli to odbicie. W swej relacji piszą, że ich Syrenka jest ze Starówki Naprawdę to takie trudne, odróżnić tą ze Starego Miasta i tą z Wybrzeża Kościuszkowskiego ? "Profesjonalizm" pełną gębą

Uprawnienia umieszczania postów