Strona 8 z 11 PierwszyPierwszy ... 4567891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 240 z 314

Wątek: Legia - Lech Poznań [26. kol. Ekstraklasy 2017/18, 04.03.2018, godz. 18:00]

Cytat Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
    Bo Kazek Węgrzyn całą drugą połowę pierdolił o tym, jak to Lech zdominował Legię i jak to Lech chce grać w piłkę. Ja wczoraj wyjątkowo w tv, oglądam mecz i myślę sobie, co ten Kazek pieprzy - w drugiej połowie Legia miała chyba trzy (niestety, źle wykonane) kontry, sytuację Kuchego i Szymańskiego. Lech owszem strzelił gola, ale jakoś innych groźniejszych akcji sobie nie przypominam. Ogólnie to źle wczoraj nie było, pierwsza połowa zdecydowanie dla Nas, fajnie zbieraliśmy piłki w środku, druga słabsza piłkarsko, ale paradoksalnie z większą ilością dobrych okazji. Nie było tak fatalnie jak Kazek i wielu tutaj chcą to przedstawić, akurat w takim meczu to liczą się trzy punkty, bo mecze z Lechem to nigdy nie było jakieś porywające piłkarsko widowisko z obu stron, raczej rodzaj wojny.

Jędza to tym występem się zwyczajnie skompromitował. Gość nie ma nic: ani obrony, ani podania, ani szybkości, ani wrzutki. Fajnie, jakby z Lechią dostał szansę Turzyniecki, bo gorzej z pewnością nie będzie. No, ale co tam się Jędza będzie głupotami przejmował (znaczy się - grą w piłkę), skoro kupa siana co miesiąc leci. Astiz wchodzi z marszu i gra jak profesor. Fajnie, na duży plus.
    Może aż takiego dramatu jak z Jagą nie było nie było, ale i tak w drugiej połowie zagraliśmy po prostu słabiej niż w pierwszej, przede wszystkim z powodu tych fatalnie zmarnowanych kontr i zachowania Jędzy w obronie (albo renegocjacja kontraktu albo rezerwy, nie widzę dla niego alternatywy).

Mimo wszystko widać progres w porównaniu z ostatnim meczem, Jozak pomógł im się podnieść po tej kompromitacji. Punkty zostały u nas, a to jest najważniejsze.
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Scenariusz ponownie najlepszy z możliwych. Szybki gong, wyrównanie i karny dla Legii w końcówce.
    Co do karnego to kopiuj, wklej Pazdan z Lubina. Też mieliśmy obiekcje.
    Jeśli karny z Lechem dla Legii to tylko kontrowersyjny i oby tak dalej.

Legionista Awatar r9robins
    Bo Kazek Węgrzyn całą drugą połowę pierdolił o tym, jak to Lech zdominował Legię i jak to Lech chce grać w piłkę. Ja wczoraj wyjątkowo w tv, oglądam mecz i myślę sobie, co ten Kazek pieprzy
    Według Węgrzyna Lech był lepszy, zasłużył na wygraną i to jemu należą się 3 punkty

Co do karnego to szkoda nafty na dalsze wałkowanie tematu ponieważ Marciniak wyczerpująco wyjaśnił całą sytuację. NIEROZWAŻNE ZAGRANIE PIŁKI RĘKĄ UNIESIONĄ PONAD GŁOWĄ. Koniec i kropka.
    Ostatnio edytowane przez r9robins ; 05-03-2018 o 07:18

Legionista Awatar Budyń_70

Jędza to tym występem się zwyczajnie skompromitował. Gość nie ma nic: ani obrony, ani podania, ani szybkości, ani wrzutki. Fajnie, jakby z Lechią dostał szansę Turzyniecki, bo gorzej z pewnością nie będzie. No, ale co tam się Jędza będzie głupotami przejmował (znaczy się - grą w piłkę), skoro kupa siana co miesiąc leci. Astiz wchodzi z marszu i gra jak profesor. Fajnie, na duży plus.
    ...ani głowy, bo jak odebrać tą sytuację z odepchnięciem kartofla podczas gdy ten próbował wyrzucić piłkę z autu i czym dał pretekst Marciniakowi do pokazania mu żółtej kartki.
    Inna sprawa, że ten kartofel zachował się jak pajac, udając, że został rażony piorunem
    Ostatnio edytowane przez Budyń_70 ; 05-03-2018 o 07:22

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez r9robins Zobacz posta
    Według Węgrzyna Lech był lepszy, zasłużył na wygraną i to jemu należą się 3 punkty

Co do karnego to szkoda nafty na dalsze wałkowanie tematu ponieważ Marciniak wyczerpująco wyjaśnił całą sytuację. NIEROZWAŻNE ZAGRANIE PIŁKI RĘKĄ UNIESIONĄ PONAD GŁOWĄ. Koniec i kropka.
    Według Kazka to Remy dopiero uczy się nowej pozycji i to było ryzyko że strony Jozaka
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar klinton
    Kolejny słabiutki mecz w naszym wykonaniu. Ciężko to się oglądało, zwłaszcza w drugiej połowie, gdy Lech przy odrobinie szczęścia mógł nam wrzucić coś jeszcze do sieci. Zero optymizmu przed kolejnymi meczami. Mam nadzieję, że w końcu drużyna odpali, ale chyba prędko to nie nastąpi...

Co do karnego, to nie rozumiem absolutnie tego płaczu, że był to druk. Jaki kur*a druk?! Mączyński wyprzedził banderowca i kontrolował lot futbolówki, a przeciwnik w tym czasie podniósł ręce do góry i piłka niefortunnie, ale jednak, trafiła go w dłoń. Ręce ułożone w sposób nienaturalny, powiększona powierzchnia ciała = rzut karny. Przykre, że każda tego typu decyzja na naszą korzyść jest wałkowana milion razy przez różnej maści "ekspertów" w celu doszukania się druku...

Wypowiedzi Bjelicy i Trałki

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta

Tyle w temacie, czy był karny czy nie.
    Wyrwał się z tą łapą jak prymus do odpowiedzi.
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista
    Za każdym razem cwelka ma procentowo większe posiadanie piłki. Nawet gdy optycznie to przeciwnik dłużej się utrzymuje przy piłce i ma przewagę. Nawet ma tym poziomie są wałki. To jest już ie pierwszy raz zresztą, a ten karny no cóż…..Marcinak i wszystko jasne. Taki wraz zawsze się wyrobi i nic mu nie zrobią w myśl jednej sceny z komedii Bareii „To ja jestem kierownikiem szatni, nie mamy pańskiego płaszcza i co nam Pan zrobi” Po prostu jedno wielkie qrestwo!!!!

Już nawet grzebanie w statystykach nam zarzucają

Legionista
    ja to w szoku jestem, że tu w ogóle jest kontrowersja... Kostewycz postanowił pograć w siatkówkę i zdziwienie, że nie można.

3 punkty cieszą i chyba tyle pozytywów...

- Jędrzejczyka objeżdżają jak juniora rzuconego do starszych kolegów, dramat. ***** jaki on zjazd zaliczył.

Legionista Awatar Bonhart
    Poznanski stan unyslu to wyzsza forma abstrakcji W sytuacji odwrotnej pialiby z zachwytu nad decyzja Marciniaka.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Makrel Zobacz posta
    Już nawet grzebanie w statystykach nam zarzucają

Może ktoś ze statystyk postawił u buka, że Legia będzie miała np. 62% posiadania i musi się to zgadzać.

Legionista Awatar Huxley
    Wynik cieszy, styl gry mniej, ale należy zauważyć, że Legia jest w fazie głębokiej przebudowy i póki co nie liczę na mega fajerwerki.
    W późniejszym momencie Jozak miał dziwny plan na mecz. Wiadomo, że będą kontry, a ten zdejmuje szybkiego Vesovicia, a zostawia bardzo wolnych Radovicia i Silvę, co było widać przy jednej z nich. No nic, styl nieważny-trzeba regularnie punktować.
    Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Cytat Zamieszczone przez Huxley Zobacz posta
    W późniejszym momencie Jozak miał dziwny plan na mecz. Wiadomo, że będą kontry, a ten zdejmuje szybkiego Vesovicia, a zostawia bardzo wolnych Radovicia i Silvę, co było widać przy jednej z nich.
    na konferencji prasowej Jozak powiedzial, ze Vesovic zle sie czul, stad ta zmiana...

Cytat Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
    Przykre, że każda tego typu decyzja na naszą korzyść jest wałkowana milion razy przez różnej maści "ekspertów" w celu doszukania się druku...
    Przykre? Dla mnie to raczej zabawne A już całkiem zabawnie by było jakby komuś kiedyś się chciało poszperać i zmontować jakieś zestawienie takich "kontrowersyjnych" sytuacji i ich narracji w mediach w odniesieniu do Legii, a innych zespołów ekstraklasy Mnie np. taki ból dupy Kazia Węgrzyna bardzo satysfakcjonuje Ekspert od siedmiu boleści. Jak tu się przejmować opinią tego typu zakompleksionych kasztanów?
    On się zachwyca grą Lecha, krzyczy, że Legia nie zasłużyła na 3 pkt, że Lech jest ekstra zorganizowany, a Legia nie ma pomysłu na grę? Tak to sobie może dyskutować kibic z kibicem przed telewizorem, a poważny, szanujący się komentator/"ekspert" w trakcie i po takim meczu powinien trochę chować swoje emocje, sympatie i antypatie na bok. Takie jest moje zdanie. Ja bym tak do tej fuchy podchodził.
    Nasza gra wyglądała kiepsko, wiem. Ale patrząc na statystyki na przestrzeni całego meczu to daleko do dominacji Lecha... Posiadanie piłki dla nas, ilość i dokładność podań dla nas, liczba wygranych pojedynków dla nas, kontrataki groźniejsze i więcej po naszej stronie (chociaż tu słowo groźniejsze trochę słabo pasuje ). No i to co najważniejsze - wynik.
    Lech był lepszy w drugiej połowie. Ok. Ale czy to była taka dominacja jak to przedstawiał poczciwy Kaziu? Zdobyli gola. Ok. A oprócz tego co? Dwa raczej kiepskie strzały jednego zawodnika (Majeckiego) i rzut wolny w końcówce? Rzucili się do ataku, przycisnęli nas, ale byli przy tym ustawieni jak amatorzy i tylko nasza nieudolność w wykończeniu, sprawiała, że się jeszcze mógł pan Kaziu produkować w nadziei, że Lech coś ugra. Mi Lech momentami przypominał ustawieniem Legię... w sparingu z Victorią Pilzno. Dramat. Jeśli eksperci C+ zachwycają się tak "świetnie" zorganizowaną drużyną to pogratulować. My stwarzaliśmy zdecydowanie lepsze sytuacje bramkowe, strzeliliśmy tych bramek więcej i byliśmy na tyle lepiej zorganizowani w obronie, że daliśmy sobie tych goli strzelić mniej Liczy się wynik! A nasza gra nie była tak katastrofalna jak to niektórzy opisują. Oczywiście były elementy, które wołały o pomstę do nieba jak występ Jędzy, "ostatnie" podania Hlouska, nieskuteczność tych, którzy mieli dogodne sytuacje, czy "brak środka pola". Ale my mimo tych mankamentów wygraliśmy 2-1 więc nie widzę powodów do jakiegoś mega narzekania.
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Dla tego Marciniak jest sędzią międzynarodowym a Stefański krajowym

Legionista Awatar KRA
    Już nawet wałki w statystykach robimy.

Ciągle nie rozumiem, dlaczego ręka w polu karnym to kontrowersja. Wykładnia przepisów (jeśli nie jest) powinna być jasna: dotknięcie piłki ręką niebędącą przy ciele, a więc zwiększającą powierzchnie ciała (obrys, jak zwał tak zwał), niezależnie czy to przypadek, czy ręka nabita, czy umyślne zagranie, czy chvj wie co jeszcze to karny i tyle.

Dwa zdania specjalnie dla Jędzy. Skończ Waść wstydu oszczędź. Albo się chłopie ogarnij i weź za porządny trening, albo zajmij się deweloperką i nie męcz nas swoimi występami. "Reprezentant kraju"

Brawo za 3 pkt. Jedziemy dalej.

Akurat to, że z tego słabiutkie meczu 2 słabiutkich drużyn robią super dominującego Lecha to bardzo dobrze.

Legionista Awatar Runi
    Akurat wpuszczenie Kucharczyka na podmęczonego rywala i w momencie gdzie co chwila możemy wyjść z kontrą to mądre posunięcie Jozaka.
    Co do meczu udaje nam się prześlizgnąć grając słabo i mając za rywala równie słabego, żeby nie powiedzieć beznadziejnego Lecha.
    I tak jak nasza gra w ofensywie mimo wszystko jako tako wyglądała, tak w defensywie to istny cyrk gdzie wszyscy biegają jak chcą i gdzie chcą. Przydałoby się to końcu poukładać, bo przy mocniejszym rywalu europejskim skończy się niezłym wpier*lem.
    Osobna laurka dla Jędrzejczyka , bo jego wczorajszy występ to jawny kryminał.

Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Akurat to, że z tego słabiutkie meczu 2 słabiutkich drużyn robią super dominującego Lecha to bardzo dobrze.
    A niby czemu bo nie do końca kumam?
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Cytat Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
    A niby czemu bo nie do końca kumam?
    Bo zachodni circus dalej będzie jeździł po Polsce.

Legionista Awatar Lillo
    Bo Kazek Węgrzyn całą drugą połowę pierdolił o tym, jak to Lech zdominował Legię i jak to Lech chce grać w piłkę. Ja wczoraj wyjątkowo w tv, oglądam mecz i myślę sobie, co ten Kazek pieprzy - w drugiej połowie Legia miała chyba trzy (niestety, źle wykonane) kontry, sytuację Kuchego i Szymańskiego. Lech owszem strzelił gola, ale jakoś innych groźniejszych akcji sobie nie przypominam. Ogólnie to źle wczoraj nie było, pierwsza połowa zdecydowanie dla Nas, fajnie zbieraliśmy piłki w środku, druga słabsza piłkarsko, ale paradoksalnie z większą ilością dobrych okazji. Nie było tak fatalnie jak Kazek i wielu tutaj chcą to przedstawić, akurat w takim meczu to liczą się trzy punkty, bo mecze z Lechem to nigdy nie było jakieś porywające piłkarsko widowisko z obu stron, raczej rodzaj wojny.

Za Magiery w rundzie mistrzowskiej, pykneliśmy ich 2-0 i to w takim stylu że nawet Mario nie miał wątpliwości. Ja czekam aż zaczniemy dominować przeciwników. Pressing ala Czerczesow i pklepanie z pierwszej jak w meczu ze Ślaskiem w pierwszej połowie.
    @Antares Jeśli chodzi o porównanie do Berga to główny zarzut jest taki że za bardzo przywiązuje się do nazwisk. Taki Jędzrzejczyk fatalnie gra juz od roku, a cały czas pierwszy skład, Hlouszek to samo, Hamalainen dwa mecze dobre a później 3 słabe. Jeśli nie mamy żadnego zdolnego chłopaka na prawą obronę to proponuje zaorać ta całą akademie, bo i tak nie ma z niej żadnego pożytku.

Gintleman Awatar księciuniu
    Jak dla mnie takich karnych nie powinno się gwizdać; co nie znaczy, że formalnie nie był on zgodny z przepisami i. Ciekawe jaki byłby vox Forum u nas, gdyby taki samo był przeciwko nam (jak dla mnie Pazdan z Zagłębiem, to nie identyczna sytuacja).

Ale na nasze szczęście mecz sędziował najlepszy sędzia międzynarodowy, który zna wszystkie niuanse przepisów A niesmak po jego decyzji przeszedł mi po minucie
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Lorenzo
    Cytat Zamieszczone przez Lillo Zobacz posta
    Za Magiery w rundzie mistrzowskiej, pykneliśmy ich 2-0 i to w takim stylu że nawet Mario nie miał wątpliwości. Ja czekam aż zaczniemy dominować przeciwników. Pressing ala Czerczesow i pklepanie z pierwszej jak w meczu ze Ślaskiem w pierwszej połowie.
    Nie no oczywiście, że zdarzało się jednej z drużyn zagrać fajny mecz - Lech ostatnio w Poznaniu wygrał 3:0 i można powiedzieć, że gra była porywająca. My za Magiery podobnie. Bardziej chodziło mi o mecz, w którym obie drużyny zagrałby super atrakcyjne widowisko.

Oglądam właśnie powtórkę Ligi+Extra i trochę nie mogę uwierzyć jak eksperci wmawiają nie tylko kibicom, ale też gościom z Lecha (Gumny i Gajos) jak to dominowali i zasłużyli na wygraną. Ja chyba inny mecz oglądałem.

Zawsze mówimy, że z Lechem możemy wygrać nawet po strzale ręką ze spalonego Hamalainena w 93 minucie, więc wczoraj to mieliśmy wersję soft
    #teamMioduski

Legionista Awatar Chmielo
    @Antares Jeśli chodzi o porównanie do Berga to główny zarzut jest taki że za bardzo przywiązuje się do nazwisk. Taki Jędzrzejczyk fatalnie gra juz od roku, a cały czas pierwszy skład, Hlouszek to samo, Hamalainen dwa mecze dobre a później 3 słabe. Jeśli nie mamy żadnego zdolnego chłopaka na prawą obronę to proponuje zaorać ta całą akademie, bo i tak nie ma z niej żadnego pożytku.
    Kogo miał niby wstawić, skoro Broź ma kontuzję, a Vesović lepiej prezentuje się na skrzydle?

Tak się przywiązuje do nazwisk, że wczoraj od pierwszych minut nie wyszedł Niezgoda, którego chwalił w poprzednich meczach.

I ciekawy, który klub w Europie, bo nie mówię w Polsce, ma taki komfort, że posiadając braki na powiedzmy lewej obronie, idzie sobie do Akademii i wyciąga juniora, który będzie prezentował odpowiedni poziom. Chyba, że on miał tę Akademię postawić w pół roku, bo tyle Chorwaci pracują w Warszawie to już na prawdę przypierdalanie się dla samego przypierdalania.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Somebody
    Akurat z tego co pamiętam, to w zeszłej rundzie mimo powrotu Jędrzejczyka, na prawej stronie grał Broź. Teraz Jędza gra z konieczności, bo mieliśmy problem na lewej stronie, gdzie obecnie jest jedyną alternatywą dla Hlouska, a we wtorek wypadł Broź + mocno rozczarował Vesovic.

Legionista Awatar BlackAdder
    Jak dla mnie takich karnych nie powinno się gwizdać; co nie znaczy, że formalnie nie był on zgodny z przepisami
    To ma decydować o karnych, jak nie przepisy? Po ch... nam one, jak można je zlać?

Ciekawe jaki byłby vox Forum u nas, gdyby taki samo był przeciwko nam (jak dla mnie Pazdan z Zagłębiem, to nie identyczna sytuacja).
    Nie wiem jaki byłby vox tutejszego populi, ale według mnie jak ktos uwaza, że machanie rekami nad głową przeciwnika i dotknięcie piłki ręką nie jest karnym, to co nim jest? Trzeba złapać piłkę w ręce?
    Ostatnio edytowane przez BlackAdder ; 05-03-2018 o 09:39
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Legionista Awatar Lillo
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Kogo miał niby wstawić, skoro Broź ma kontuzję, a Vesović lepiej prezentuje się na skrzydle?

Tak się przywiązuje do nazwisk, że wczoraj od pierwszych minut nie wyszedł Niezgoda, którego chwalił w poprzednich meczach.

I ciekawy, który klub w Europie, bo nie mówię w Polsce, ma taki komfort, że posiadając braki na powiedzmy lewej obronie, idzie sobie do Akademii i wyciąga juniora, który będzie prezentował odpowiedni poziom. Chyba, że on miał tę Akademię postawić w pół roku, bo tyle Chorwaci pracują w Warszawie to już na prawdę przypierdalanie się dla samego przypierdalania.
    Akurat Niezgoda gra pierwszą runde w podstawowym składzie. Problem w tym że Jędza i Hlouszek grają słabo cały czas, i nie rozumiem dlaczego taki Turzyniecki nie dostanie szansy?
    Mamy szeroką kadrę i jeśli ktoś gra słabo przez powiedzmy 2 mecze, w trzecim powinien siedzieć na ławce.
    Ostatnio edytowane przez Lillo ; 05-03-2018 o 09:47

Legionista Awatar rey
    Przed meczem - mogą grać cokolwiek, byle wygrali. Po wygranym meczu - aj waj, ujowo, gdzie i z czym do ludzi, a w sierpniu to dostaniemy w pucharach... Forum w tematach meczowych standardowo trzyma poziom

Mecz jak mecz, bywało lepiej, a bywało i zdecydowanie gorzej. Zgadzam się z niektórymi przedmówcami, że stykowy wynik, w dodatku po karnym w końcówce, zaciemnia nieco obraz sytuacji, bo przynajmniej 2 gole po naszych kontrach powinny być w sieci (Kucharczyk i Niezgoda). Lech cieniutki, a to że nas trochę zdominowali w 2 połowie, moim zdaniem wynikało z tego, że plan był dobicia ich z kontry, więc siłą rzeczy oddali im pole w środku.

Co do KuchyKinga, to dla mnie jest on generalnie neutralny, że tak powiem. Nie należę ani do jego "psychofanów", ani do grupy, która z nim jedzie dla zasady. Aczkolwiek pierwszy raz od 20 lat gdy oglądam mecze Legii na żywo, przy karnym - gdy zobaczyłem kto bierze piłkę do ręki - nie patrzyłem
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Gintleman Awatar księciuniu
    Cytat Zamieszczone przez BlackAdder Zobacz posta
    To ma decydować o karnych, jak nie przepisy? Po ch... nam one, jak można je zlać?

To może napiszę inaczej: jeżeli taki karny jest zgodny z przepisami, to sędzia powinien go zagwizdać, a FIFA zmienić przepisy. Moje zdanie, nikt się z nim nie musi zgadzać.
    I pewnie nie będzie dane nam się przekonać, czy w takiej samej sytuacji przeciwko Legii byłby on dla większości forumowiczów równie ewidentny.
    Ostatnio edytowane przez księciuniu ; 05-03-2018 o 09:44
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Chmielo
    Akurat Niezgoda gra pierwszą runde w podstawowym składzie. Problem w tym że Jędza i Hlouszek grają słabo cały czas, i nie rozumiem dlaczego taki Turzyniecki nie dostanie szansy?
    A kim jest Turzyniecki? Kolejny młody (23 lata), zdolny po Kopczyńskim, który w swoim wieku kopał na poziomie 3 ligi. Ciekawe co by było, gdyby Jozak wystawił go do gry, a lechici obrządzali go w każdej akcji? Szyderze nie byłoby końca.

Jędrzejczyk jest bez formy, Broź na wylocie z klubu, Hlousek nie ma rywala. Ogólnie to potrzebujemy wzmocnień na bokach obrony, ale na litość Boska, nie róbmy z jakiś nonameów alternatyw dla tych, co już mamy.

PS Ból dupy ujowych leszków, którzy nic nie grają na wyjazdach, a jak zwykle sędzia zabiera im mistrzostwo, epicki. Pięknie się to czyta i poza 3 punktami jest to niewątpliwie plus tego spotkania.
    A Melanż Trwa...

Uprawnienia umieszczania postów