Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 123456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 60 z 314

Wątek: Legia - Lech Poznań [26. kol. Ekstraklasy 2017/18, 04.03.2018, godz. 18:00]

Legionista Awatar invictus
    Cytat Zamieszczone przez Makrel Zobacz posta
    My też.
    Też tak uważam, dlatego twierdzenie że "nie mamy prawa przegrać czy zremisować żadnego spotkania do końca" nie do końca jest słuszne. Oczywiście fajnie byłoby wszystko wygrać

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez invictus Zobacz posta
    Niestety Rado w obecnej formie (a właścicie jej braku) nie jest chyba najlepszym wyborem do pierwszego składu.

Również liczę że mimo niewielu treningów w podstawowym składzie zagra Cafu.
    A ile ten Rado zagrał w tej rundzie ? Prawnie nic. Jest po ciężkiej kontuzji więc nie można od razu oczekiwać cudów, nie mniej jednak on potrzebuje gry i uważam, że w takim meczu z takim rywalem powinien pojawić się na murawie od 1 minuty.
    304mecze*
    62 gole*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Raffels
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    A ile ten Rado zagrał w tej rundzie ? Prawnie nic. Jest po ciężkiej kontuzji więc nie można od razu oczekiwać cudów, nie mniej jednak on potrzebuje gry i uważam, że w takim meczu z takim rywalem powinien pojawić się na murawie od 1 minuty.
    Wystawianie zawodnika w pierwszym składzie w takim meczu po tym, co pokazał na boisko wchodząc w Krakowie to bardzo nierozsądny pomysł.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Zgadzam się w 100%. Na pewno nie będzie można odmówić walki i zaangażowania, na Lecha starczy.

Zgadza się, nie grał praktycznie nic, tylko pytanie czy wyznacznikiem tego nie jest jego obecny brak formy (tego co prezentuje na treningach), nie bez powodu nie wystawia go Jozak.

Ja bardzo wierzę w Rado i jego powrót, bo to jeden z niewielu (jak nie jedyny) gracz który potrafi wziąć ciężar gry na siebie i coś wykreować "z przodu".

Uwaga podaję zwycięski skład na kuchenki:

Malarz - Jędrzejczyk, Pazdan, Remy, Hlousek - Philipps, Cafu - Vesović, Hamalainen, Eduardo - Niezgoda

I ogień na tłoki
    Cytat Zamieszczone przez Bary89
    Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Legionista Awatar e(L)egion
    Większość z nich pamięta co się wydarzyło po ostatnim meczu z Lechem i mam nadzieję, że to im wystarczy za motywację.

Tylko zwycięstwo!!!

Co do składu to sądzę że zagra Cafu a po cichu liczę że i Rado od paczatku za Philipsa.
    Rado na "6"? No powiem Ci, że odważnie...

Legionista Awatar Paramonow
    Jak chcemy grać dalej 4-3-3 to musimy mieć żelażną defensywę. Z Pazdkiem i Jędzą w obecnej formie to raczej niemożliwe. Phillipps mnie nie przekonuje - ani warunkami ani swoim ładnym ale delikatnym stylem. Cafu + Maurycy to może być strzał w dychę. Obaj duzi, twardzi, powinni w trójkę z Remym środek zabezpieczyć. Co z bokami obrony nie wiem: Hlouszek bez formy, Jędza też, Broż - kontuzja, Veszowicia szkoda na obronę
    Ostatnio edytowane przez Paramonow ; 01-03-2018 o 16:57

To, że Lech się na nas zepnie i to trzy razy mocniej niż na Śląska czy Koronę to pewne, dlatego nie zdziwiłbym się, gdyby akurat u nas się przełamali i zakończyli passę niewygranych meczów na wyjeździe, którą mają od jakiegoś tam czasu (mało istotne dla mnie). Po nas de facto, nie wiadomo czego się spodziewać, bo Jaga kręciła nami jak chciała, obrona totalny piach (i środek i boki), i jeśli by się nie daj Boże taki kabaret w tyłach powtórzył jak ostatnio, to nawet ten niby słaby Lech,€“ który dalej siedzi nam "na ogonie"€ mimo tylu chvjowcych meczów w ich wykonaniu - przy wygranej nas mija w tabelce. Także tego, mecz zagadka dla mnie atut - fiński pan piłkarz !
    LEGIA TO MY
    ACAB!
    Freedom for Mary Wagner!
    Janusz Waluś czekaMY!

"niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda
    dla szpiclów katów tchórzy"

Za to u nas pewnie wyjebka i żadnego spinania się nie będzie.

Może i lepiej, bo jak mamy grać na spinie i od 15 minuty "w dychę"€ jak z Jagą, to zdecydowanie lepiej, że wyjebka
    Ostatnio edytowane przez lukasz9209 ; 01-03-2018 o 19:16
    LEGIA TO MY
    ACAB!
    Freedom for Mary Wagner!
    Janusz Waluś czekaMY!

"niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda
    dla szpiclów katów tchórzy"

No właśnie, bo zaraz wyjdzie, że wszyscy się na nas spinają, ale już my na nikogo

A nie ma teraz czarnej, Wisła przeciętna, Łódzkich brak, więc tak naprawdę z Lechem tylko mamy taki mecz podwyższonego ciśnienia (no i z Jaga trochę, ale to jednak co innego, a nawet wtorek dobitnie pokazał, że to co innego )

Prognozy mówią o przedziale -5 - +2. Jeszcze daleko do meczu, ale z pogodą ma być lepiej.

Przede wszystkim zagrać z takim zaangażowaniem pasją i pressingiem jaki pokazała Cracovia

Jest odpoczynek, temperatura będzie wyższa więc i nasi stranieri
    powinni pokazać się z dobrej strony.

Liczę, że pokażemy jakość z pierwszych 2 meczów a wtedy o 3 punkty możemy być spokojni

Legionista Awatar Chmielo
    Może skończcie już pisać o pogodzie i mrozie na niedzielę, bo robicie z nich jeszcze większe pizdy niż te w wtorkowego meczu. Aura dla obu drużyn jest taka sama. Eduardo w Doniecku nie widział śniegu? W Chorwacji nigdy nie było temperatury poniżej zera?

Jak komuś zimno to się rusza. Następnym razem niech zepną dupy i walczą, a nie stoją jak te dzbany.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
    Rado na "6"? No powiem Ci, że odważnie...
    Zmiana ma być za zawodnika a nie pozycja za pozycje. Rado. Maka z Cafu maja być odpowiedzialni za destrukcje a Hama, Rado i Eduardo za ofensywę Tak to widzę.
    304mecze*
    62 gole*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Gabro
    Mam nadzieję, że Jozak ich znowu nie przemotywuje.
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Legionista
    Zmiana ma być za zawodnika a nie pozycja za pozycje. Rado. Maka z Cafu maja być odpowiedzialni za destrukcje a Hama, Rado i Eduardo za ofensywę Tak to widzę.
    Dać Rado dwa zadania, zważając na to w jakiej jest formie, to nie jest dobry pomysł

Legionista
    Uważam, że 2 emerytów i Hama niezbyt skłonny do walki to jednak nie jest dobry pomysł na taki mecz. Tu trzeba przede wszystkim walki i zaangażowania.

To będzie ciężki mecz, ale za to dobry kurs jest na to że Hama strzeli bramkę 3.25

Legionista Awatar e(L)egion
    Moim marzeniem jest aby każdy nasz zawodnik wbił sobie do głowy jedną zasadę. Unikanie bezsensownych fauli w okolicach pola karnego. Wyraźnie widać, że mamy problemu w powietrzu i że jest to na nas bardzo dobry sposób. Dlatego w niedzielę, trzeba się tego wystrzegać, bo Lech w powietrzu też jest lepszy od nas. Tam jest zresztą duże ciśnienie na wrzutki. Zarówno Kostwycz jak i Gumny głównie po to biegną do przodu. Ściągnęli sobie zresztą do tego napastników, bo ani ten Ukrainiec, ani ten Bośniak to nie są goście do klepek. Ten ostatni wprawdzie im już wypadł na dłużej, ale Ukrainiec w środę z wrzutki już strzelił.

My pewnie zagramy tak jak zwykle w tej rundzie, czyli 4-3-3 z próbą szybkich, "krótkich" podań. Z Jagiellonią też to tak na początku wyglądało. Udało się nawet mieć jedną "setkę" Antolicia, którą spektakularnie zmarnował. Bjelica na konferencji prasowej, coś mówił ze Jevtić jeśli zagra to raczej nie od początku. To by była super wiadomość, bo to jedyny obecnie lechita, który potrafi zrobić coś poza wrzutką w pole karne "na walkę". Nie sądzę aby środek pola z Trałką, Gajosem i Majewskim (Radutem) miał nas tak zdominować, jak środek Jagiellonii. Miejsca będzie na pewno więcej. Najgorsze co może być to jakiś babol a'la akcja Rzeźniczaka i gol Hamalainena jesienią 2015 r. (za Czerczesowa), bo wtedy Lech się zamuruje i może być na prawdę trudno.

Ktoś by też mógł pogadać z Vesoviciem, że od dostawania kartek, korzystniejsze jest ich unikanie. Zagrał w nieco ponad dwóch meczach i ma już 3 żółtka. Zwłaszcza ta ostatnia na bodajże Frankowskim była bez sensu.

Legionista
    W temacie, który wyparował pisałem, że Legia w 5 pierwszych meczach zdobędzie 8 punktów.
    Po 4 spotkaniach mamy 7, więc obstawiam, że z Lechem padnie remis. Myślę, że 1:1.

Legionista Awatar Rasenith
    Coś czuję, że w niedzielę będziemy zniesmaczeni. Nie tak jak we wtorek, ale jednak. Niech ten fatalny sezon się już skończy. Zgraja stranieri, wuefista na ławce. Dobrze, że psychopata Antolić sobie chociaż odpocznie.

Nie zagra Antolić, Phillips i Bróź, Jędrzejczyk pod znakiem zapytania. Środek pomocy będzie bardzo biednie wyglądać.

Cytat Zamieszczone przez Rasenith Zobacz posta
    Coś czuję, że w niedzielę będziemy zniesmaczeni. Nie tak jak we wtorek, ale jednak. Niech ten fatalny sezon się już skończy. Zgraja stranieri, wuefista na ławce. Dobrze, że psychopata Antolić sobie chociaż odpocznie.
    Ty tak na poważnie? Fatalny sezon? Psychopata Antolić?

Czy nie wyłapałem jakiegoś sarkazmu?

hmm jeden z nowych na ławce, czyli pewnie Cafu, ale w obliczu braku Antolicia i Philippsa coś czuję, że zobaczymy Astiza z Pazdanem i w środku pola Remy'ego.W, bo jak inaczej? nie bardzo są opcje.. Mąka to nie jest jakiś rygiel na DP, żeby móc wystawić obok niego na Lecha mocniej ofensywnego gracza.
    A szczerze to chyba wolę niezgranego Cafu w środka pola, niż ryzykować z Astizem.. On w poprzedniej rundzie co grał to co mecz babol jakis przynajmniej jeden.. a z Lechem właśnie taki jeden babol może zadecydować (chociaż życzę sobie i wam, żeby było ze 4-0 )
    Troszkę niestety ciężko będzie.

- Po meczu z Cracovią widziałem w szatni, że wielu moich graczy ma nogi we krwi. Dali z siebie wszystko. W spotkaniu z Jagiellonią gracze chcieli wygrać, może nawet za bardzo. Antolić chciał pokazać wiele, bo jego rodzice byli na meczu, po raz pierwszy w Warszawie. Potem przeprosił, bo to profesjonalista. Sytuacja z faulem Vesovicia? Spóźnił się z próbą odbioru piłki - tłumaczył.
    szkoda chłopaka, ale tym bardziej uważam, że nie było w jego faulu złośliwości, tylko taka naturalna agresja, zaangażowanie na maxa i efektem tego był ten kiepsko wyglądający faul.
    Ostatnio edytowane przez blaise101 ; 02-03-2018 o 15:58

Astiz z Pazdanem? Równie dobrze możemy ten mecz zacząć od 0-1.

Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Astiz z Pazdanem? Równie dobrze możemy ten mecz zacząć od 0-1.
    też tego nie chcę, ale jeżeli Cafu ma być na ławce, a Remy jednak zostałby na SO, to kto do Mąki do środka? Serio nie wiem..

ja tylko głośno myślę i rozważam możliwe opcje
    Ostatnio edytowane przez blaise101 ; 02-03-2018 o 16:03

Legionista Awatar Lorenzo
    Kopa - zadaniowiec!
    #teamMioduski

Legionista Awatar Rasenith
    Cytat Zamieszczone przez invictus Zobacz posta
    Ty tak na poważnie? Fatalny sezon? Psychopata Antolić?

Czy nie wyłapałem jakiegoś sarkazmu?
    Ciężko nazwać inaczej sezon, w którym na tym etapie rozgrywek mamy już osiem porażek i nie wygraliśmy ani jednego meczu z ważnym rywalem.

Co do Antolicia - nie powiesz mi, ze ludzie zdrowi paychicznie na początku jednego z najważniejszych meczów stwierdzają, ze spróbują rywalowi połamać nogę.

Uprawnienia umieszczania postów