Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 67891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 300 z 314

Wątek: Legia - Lech Poznań [26. kol. Ekstraklasy 2017/18, 04.03.2018, godz. 18:00]

Legionista Awatar mski

Smile

Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    PS Ból dupy ujowych leszków, którzy nic nie grają na wyjazdach, a jak zwykle sędzia zabiera im mistrzostwo, epicki. Pięknie się to czyta i poza 3 punktami jest to niewątpliwie plus tego spotkania.
    Jak często lubię tam zajrzeć po ich porażkach i naszym ligowym zwycięstwie, tak od wczoraj nie mam kompletnie ochoty po takim meczu. Mimo wszystko moim zdaniem takich karnych nie powinno się gwizdać. Ale to jest jedna sprawa.

Druga kwestia to jakoś naszej gry. A raczej nijakość. Mówi się o tym że przebudowa była duża, ze nie są zgrani. Lecz oprócz tego u naszych zawodników szwankują inne podstawowe elementy. Zagrywanie przy kontrze za plecy (King), egoistyczny Dolar, który jest naszym czasowstrzymywaczem, utrudnianie sobie gry poprzez granie do siebie górnych piłek. W zasadzie większość piłek które przeciwny wybijają, czy podają niecelnie górą to my zamiast zgasić do ziemii, poklepać przez środek, to odpowiadamy tym samym. I tak to niestety wyglada.

W moim odczuciu wcale nie zagraliśmy dobrego meczu jak niektórzy próbują tutaj to przedstawić, wręcz przeciwnie, ciężko sie na to patrzyło. Nie oczekuje od naszych gwiazdorów żeby wymienili jak City 1000 podań w meczu, ale po prosu większego zaangażowania i nieco szybszej gry. Po tym meczu u mnie nazwisko Jozaka jest podkreślone i zaczynaja mi się nasuwać pytania czy aby to jest trener który nas wzniesie na poziom wyżej, bo taka gra nie napawa optymizmem, a przecież na przeciw mieliśmy tylko Lecha.

Legionista
    Zasłużona wygrana. 1 połowa pod pełną kontrolą, natomiast w 2 niepotrzebnie celowo oddaliśmy inicjatywę Lechowi i liczyliśmy na kontry, bo o mało byśmy się nie przeliczyli. Denerwuje mnie u naszych grajków to piłkarskie IQ. Z tego co kojarzę to były 2 lub 3 kontry z których powinniśmy znaleźć się w sytuacji jeden na jeden ale złe wybory sprawiły, że pojawiały się straty. Co do karnego to oczywiście ewidentny, nie ma o czym dyskutować. Doping też na duży plus i ładna sektorówka wjechała. Ogółem przyjemny wieczór przy Ł3 i oby do mistrzostwa ale jest jeszcze wiele do poprawy!

Legionista Awatar Kempes
    W sprawie karnego przy argumentach pt. "nieumyślnie" zawsze przychodzi mi na myśl potencjalna sytuacja: obrońca stoi na linii bramkowej z rozłożonymi rękami gdy nagle w rękę trafia piłka. Jestem ciekaw czy ktokolwiek powiedziałby, że nie ma karnego bo "nieumyślnie".

Ps. Nie twierdzę, że obrońca Lecha chciał zagrać, ale fakt jest faktem.
    Jesteś panem własnego losu.

Legionista
    Ja uważam, że doskonale wyjaśnił wszystko Marciniak i nie ma sensu dyskutować dalej nad tym. Mąka wygrał w polu karnym pozycję, był pierwszy do piłki przed Kostewyczem, zastawił się, a tamten od tyłu napierał go, z uniesionymi rękoma, przez co ostatecznie piłka trafiła w jedną z nich, utrudniając/uniemożliwiając dalsze jej opanowanie przez Mąkę.
    Wszyscy doskonale wiemy, że z tej akcji pewnie by nic nie było, ale taki jest futbol. To gra błędów, ale też koło fortuny . Obrońca Lecha popełnił błąd i miał pecha. Tyle.

Legionista
    Rozkoszne jest to co pyrusy i pracownicy i kibice mówią „zgodnie z przepisami była ręka, jednakże karnego nie było”

Legionista Awatar klinton
    Cytat Zamieszczone przez pchorseba Zobacz posta
    Rozkoszne jest to co pyrusy i pracownicy i kibice mówią „zgodnie z przepisami była ręka, jednakże karnego nie było”
    Polecam rzucić okiem na zachowanie Kostewycza przy wykonywaniu karnego przez Kuchego. Gość doskonale wie, że zagrał ręką i przez własną głupotę pozbawił Leszków choćby punktu. Skoro tak to przeżywa, to przekaz jest jasny- była ręka, był karny.

Legionista Awatar tomeck3145
    Doszukujesz się*dziury w całym. Była ręka (do gwizdnięcia) czy nie, to on miał kontakt z piłką, więc niezależnie od praworządności decyzji sędziego zawodnik czuje się odpowiedzialny za sprowokowanie karnego.

Stwierdzam fakt. Zresztą, sam Trałka w swojej wypowiedzi przyznał, że zagranie ręką było. Ale powiedział też, że w takich meczach takich zagrań ręką się nie gwiżdże

Legionista Awatar Lillo
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Czekaj, czekaj... o co Ci właściwe chodzi, bo zupełnie nie czaję? Najpierw masz pretensję o brak juniora z Akademii, który wskoczyłby w miejsce Jędrzejczyka, a później podajesz przykład 23-latka, który do tej pory wychodził na szczeblu 3 ligi.

Jeśli chodzi o młodych/zdolnych to szanse dostaje Szymański. Po sezonie wróci Michalak. Do typowych zapchajdziur można zaliczyć Turzynieckiego, Bartczaka, stanowiących uzupełnienie składu. Widocznie pozostali nie prezentują odpowiedniego poziomu, żeby dostać szansę.

Kopczyński miał dobry sezon w Suwałkach i został sprawdzony. Podobnie jak teraz Niezgoda, który bardzo dobrze pokazał się w Ruchu. Furman, Wolski to wprowadzani juniorzy, których też mamy (wspomniany Szymański). A ten cały Turzyniecki, czy jak mu tam, to niby czym sobie zapracował na miejsce składzie? Wziąłeś pod uwagę ewentualność, że tak potykający się Jędrzejczyk może i tak być od niego lepszy?
    To czytaj ze zrozumieniem. Chodziło mi o kogoś kto mógłby zastąpić Jędrzejczyka, jeśli nie mamy juniorów na poziomie to po co nam akademia. I nie istnieje ona od czasu kiedy do Legii przyszedł Jozak jak sugerujesz. Rzuciłem przykładem Turzynieckiego, bo po pierwsze jest prawym obrońca, po drugie jest w kadrze 1 zespołu, po trzecie jeśli jest ujowy to po co go trzymają na kontrakcie?

Legionista
    jak dla mnie to kiedy ten Turzyniecki wchodzi (PP, Florida Cup) to prezentuje się bardzo dobrze. Naprawdę już dwa razy (podczas 1 połowy meczu PP z kimś tam i 2 połowy z Barceloną) byłem w niemałym szoku, bo patrzę i mówię "***** kto to tak ładnie chodzi po tej prawej/lewej stronie" (bo chyba w PP grał na lewej) i na początku nie wiem kto to jest, rozkminiam trochę i wychodzi, że Turzyniecki.. patrząc na tego żałosnego Jędrzejczyka, to naprawdę nie wiem czy gościu może być gorszy. Ja jestem go mega ciekaw, aczkolwiek tez rozumiem, że skoro Jozak nie wystawia go mimo to, to na treningach raczej musi odstawać od dewelopera.

Legionista
    Wyniki po 26 spotkaniach od sezonu 13/14:
    13/14 51pkt bilans 16-3-7 bilans bramkowy 51-28
    14/15 49pkt bilans 15-4-7 bilans bramkowy 53-28
    15/16 52pkt bilans 15-7-4 bilans bramkowy 53-26
    16/17 48pkt bilans 14-6-6 bilans bramkowy 52-27
    17/18 48pkt bilans 15-3-8 bilans bramkowy 37-27

Legionista Awatar Strudzio
    Cytat Zamieszczone przez Topico Zobacz posta
    Wyniki po 26 spotkaniach od sezonu 13/14:
    13/14 51pkt bilans 16-3-7 bilans bramkowy 51-28
    14/15 49pkt bilans 15-4-7 bilans bramkowy 53-28
    15/16 52pkt bilans 15-7-4 bilans bramkowy 53-26
    16/17 48pkt bilans 14-6-6 bilans bramkowy 52-27
    17/18 48pkt bilans 15-3-8 bilans bramkowy 37-27
    To ja pozwolę sobie dodać jeszcze za sezon 12/13.
    12/13 59pkt bilans 18-5-3 52-21.
    Czy można mówić o regresie?

Legionista
    Turzyniecki to został sprowadzony z Puław po to, żeby wzmocnić rezerwy w walce o awans(...) ale się Jozakowi spodobał. Też myślałem, że skoro się Jozakowi chłopak spodobał, to będzie dostawał szanse. IMO ciężko zakładać, że grałby gorzej od Jędzy.

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez Strudzio Zobacz posta
    To ja pozwolę sobie dodać jeszcze za sezon 12/13.
    12/13 59pkt bilans 18-5-3 52-21.
    Czy można mówić o regresie?
    Jeszcze we wrześniu mieliśmy nie wejść do ósemki, rewolucja zimą nie wzięła się z niczego. Ciężko to porównywać.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Ja pierdole, karny ewidentny na naszą korzyść, a tutaj głosy, że karny nie do końca powinien być. Piszą to kibice Legii. Czas umierać.
    Cytat Zamieszczone przez Bary89
    Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Gintleman Awatar księciuniu
    Bo kibic Legii nie może mieć innej interpretacji albo innych przemyśleń co do przepisów, niż zgodna z tym, co odgwizdano na korzyść jego drużyny?
    Dla ułatwienia: nie myl tego ze smuceniem się, że tak odgwizdano. Radość ze zwycięstwa, niezależnie od okoliczności w jakich by ono nastąpiło, to jedno, a dywagacje na temat przepisów to drugie.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Lorenzo
    Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Jeszcze we wrześniu mieliśmy nie wejść do ósemki, rewolucja zimą nie wzięła się z niczego. Ciężko to porównywać.
    Mieliśmy walczyć o utrzymanie z dziesięcioma juniorami w składzie, takie były tutaj wizje.
    #teamMioduski

Legionista Awatar Alek
    Cytat Zamieszczone przez Lillo Zobacz posta
    Akurat Niezgoda gra pierwszą runde w podstawowym składzie. Problem w tym że Jędza i Hlouszek grają słabo cały czas, i nie rozumiem dlaczego taki Turzyniecki nie dostanie szansy?
    Mamy szeroką kadrę i jeśli ktoś gra słabo przez powiedzmy 2 mecze, w trzecim powinien siedzieć na ławce.
    Jozak wyznał w pomeczowym wywiadzie, że specjalnie postawił na dojrzałych, doświadczonych graczy.

Legionista Awatar b.
    Cytat Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
    Mieliśmy walczyć o utrzymanie z dziesięcioma juniorami w składzie, takie były tutaj wizje.
    Ale wjechał twój pracodawca cały na biało i otworzył oczy niedowiarkom

Łubudubu, łubudubu...

Legionista Awatar Strudzio
    Tak w sumie nwm czy ktoś zaczynał temat frekwencji. Z Północnej stadion wyglądał na solidnie nabity. Wiadomo sprzedano wszystkie bilety, klub się szczyci a dopiero teraz obczaiłem że było ledwo 23k ludzi.. Czy to nie jest jedna z naszych najgorszych frekwencji na "Derbach Polski"?

Legionista Awatar Chmielo
    Oglądam powtórkę ze wczoraj i tak myślę, że taki kasztan jak Węgrzyn, czy Mielcarski powinni mieć permanentny zakaz komentowania naszych spotkań. Kaziowi wczoraj serduszko mało nie pękło z żalu. Ja rozumiem wszystko, można z kimś sympatyzować, kogoś nie lubić, ale tutaj mamy klasyczny przykład komentatora-kibica, a raczej antykibica, który wylewa swoje frustracje na wizji.

Żyżyńsk, Kosowski, Szymkowiak... niezła tam się banda uja zebrała.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Lorenzo
    Cytat Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    Ale wjechał twój pracodawca cały na biało i otworzył oczy niedowiarkom
    Nie, po prostu zamknął usta forumowym wieszczom, którzy nabijali posty pierdołami.
    #teamMioduski

Legionista Awatar b.
    O kuurwa

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Ziemniaki drugi dzień się gotują przez decyzję która w zgodnej ocenie fachowców była jak najbardziej prawidłowa . Na dodatek moralny zwycięzca , nieudacznik Nenad nie zostanie pogoniony przez Rutkowskich bo go przecież Marciniak oszukał . Chwilo trwaj .

Legionista
    Widzisz się jak wyznaczają jakiś przygłupów do komentowania typu Węgrzyn,który mało się nie popłakał w czasie transmisji jaki to Lech skrzywdzony został. A tymczasem decyzja prawidłowa

Cytat Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
    Nie, po prostu zamknął usta forumowym wieszczom, którzy nabijali posty pierdołami.
    Zamknie , jak po 37 kolejce Zygmunt przywdzieje szalik.Można wygrać wszystkie pozostałe mecze , ale jak się Jagiellonia nie potknie , nie będzie mistrza.

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Bo kibic Legii nie może mieć innej interpretacji albo innych przemyśleń co do przepisów, niż zgodna z tym, co odgwizdano na korzyść jego drużyny?
    Dla ułatwienia: nie myl tego ze smuceniem się, że tak odgwizdano. Radość ze zwycięstwa, niezależnie od okoliczności w jakich by ono nastąpiło, to jedno, a dywagacje na temat przepisów to drugie.
    Jakby to obrońca Legii odwalił coś takiego, to byłby karny dla Leszka i generalnie 50% mniej takiego zamętu jak teraz. Przeciwko nam dyktuje się masę jedenastek, należało się by coś z tego wróciło jak karma

Legionista
    Wywiad z Vuko nt meczu z Lechem, a konkretniej bardziej o "kontrowersjach" i całej otoczce z tym związanej:
    https://legia.net/wiadomosci,72573-a..._histerie.html
    Bardzo mądrze gada.

Przy okazji znalazłem to:
    https://gfycat.com/pl/gifs/detail/jo...antileantlion/
    nie wiem czy było poruszane.. wcześniej nie widziałem tego nawet w powtórkach, a faktycznie wygląda, że zanim Rado (nieczysto) uderzył piłkę głową to obrońca ją dotknął ręką..
    Ostatnio edytowane przez blaise101 ; 06-03-2018 o 11:49

Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    Przy okazji znalazłem to:
    https://gfycat.com/pl/gifs/detail/jo...antileantlion/
    nie wiem czy było poruszane.. wcześniej nie widziałem tego nawet w powtórkach, a faktycznie wygląda, że zanim Rado (nieczysto) uderzył piłkę głową to obrońca ją dotknął ręką..
    http://ekstraklasa.tv/legia-lech-1-0...etry-od/jhhh1m

Faktycznie na tej pikselozie może to tak wyglądać, ale w powtórce w lepszej jakości widać, że nie ma mowy o żadnym zagraniu ręką

Legionista Awatar rudy
    Cytat Zamieszczone przez klinton Zobacz posta

Faktycznie na tej pikselozie może to tak wyglądać, ale w powtórce w lepszej jakości widać, że nie ma mowy o żadnym zagraniu ręką

Tam już prędzej jest faul Radovica.

Uprawnienia umieszczania postów