03.03 14:00 SVK, Dun. Streda - Trnava
03.03 14:30 BOS, Zrinjski - Zeljeznicar
03.03 14:30 SRB, Radnicki Nis - Partizan
03.03 18:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis
03.03 19:00 SUI, Basel - Zurich
03.03 19:30 HUN, Honved - Videoton
04.03 14:30 RUS, Lok. Moskwa - Sp. Moskwa
04.03 16:00 UKR, Dyn. Kiev - Zorya
04.03 16:30 AUT, Salzburg - Rapid Vienna
04.03 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos
Grają ze sobą:
(w nawiasach bilans spotkań)
Grupa 1, Walter - Ciechu (1-0-0, 11-9)
Grupa 1, Rulkoś - rey (0-0-2, 5-11)
Grupa 1, Runi - nil (1-0-0, 3-2)
Grupa 2, SirKruszon - Efcia (2-1-1, 37-33)
Grupa 2, Meazza - Miklas (1-0-0, 2-1)
Grupa 2, Yanks - Antares (2-0-5, 38-44)
Grupa 3, Martino1989 - Mu(L)timaster (1-0-0, 8-3)
Grupa 3, księciuniu - Tom Kruz (1-0-4, 41-46)
Grupa 3, Seba.Kolos - emil83 (3-0-1, 22-21)
Grupa 4, OLIUSTKA - Bary89 (1-0-0, 8-5)
Grupa 4, Podróżnik - Majkisek (0-0-1, 2-6)
Grupa 4, Krawczol - leh71 (4-0-1, 41-32)
Grupa 5, LOL3K - Szawar (1-0-1, 10-10)
Grupa 5, (L)ookasch - Zygo (0-0-1, 4-15)
Grupa 5, St.Maro - Net (0-2-1, 19-21)
03.03 14:30 BOS, Zrinjski - Zeljeznicar
03.03 14:30 SRB, Radnicki Nis - Partizan
03.03 18:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis
03.03 19:00 SUI, Basel - Zurich
03.03 19:30 HUN, Honved - Videoton
04.03 14:30 RUS, Lok. Moskwa - Sp. Moskwa
04.03 16:00 UKR, Dyn. Kiev - Zorya
04.03 16:30 AUT, Salzburg - Rapid Vienna
04.03 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos
- Punktacja 1 i 3 pkt
- Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
- Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
- Wszystkie mecze i wyniki biorę z wynikinazywo.pl
Grają ze sobą:
(w nawiasach bilans spotkań)
Grupa 1, Walter - Ciechu (1-0-0, 11-9)
Grupa 1, Rulkoś - rey (0-0-2, 5-11)
Grupa 1, Runi - nil (1-0-0, 3-2)
Grupa 2, SirKruszon - Efcia (2-1-1, 37-33)
Grupa 2, Meazza - Miklas (1-0-0, 2-1)
Grupa 2, Yanks - Antares (2-0-5, 38-44)
Grupa 3, Martino1989 - Mu(L)timaster (1-0-0, 8-3)
Grupa 3, księciuniu - Tom Kruz (1-0-4, 41-46)
Grupa 3, Seba.Kolos - emil83 (3-0-1, 22-21)
Grupa 4, OLIUSTKA - Bary89 (1-0-0, 8-5)
Grupa 4, Podróżnik - Majkisek (0-0-1, 2-6)
Grupa 4, Krawczol - leh71 (4-0-1, 41-32)
Grupa 5, LOL3K - Szawar (1-0-1, 10-10)
Grupa 5, (L)ookasch - Zygo (0-0-1, 4-15)
Grupa 5, St.Maro - Net (0-2-1, 19-21)
Komentarz