Pokaż wyniki od 1 do 29 z 29

Wątek: Mistrzostwa Typerów Wiosna 2018 - 7. kolejka (03.03.2018 - 04.03.2018)

  1. #1
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,353

    Mistrzostwa Typerów Wiosna 2018 - 7. kolejka (03.03.2018 - 04.03.2018)

    03.03 14:00 SVK, Dun. Streda - Trnava
    03.03 14:30 BOS, Zrinjski - Zeljeznicar
    03.03 14:30 SRB, Radnicki Nis - Partizan
    03.03 18:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis
    03.03 19:00 SUI, Basel - Zurich
    03.03 19:30 HUN, Honved - Videoton
    04.03 14:30 RUS, Lok. Moskwa - Sp. Moskwa
    04.03 16:00 UKR, Dyn. Kiev - Zorya
    04.03 16:30 AUT, Salzburg - Rapid Vienna
    04.03 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos


    • Punktacja 1 i 3 pkt
    • Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
    • Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
    • Wszystkie mecze i wyniki biorę z wynikinazywo.pl


    Grają ze sobą:
    (w nawiasach bilans spotkań)

    Grupa 1, Walter - Ciechu (1-0-0, 11-9)
    Grupa 1, Rulkoś - rey (0-0-2, 5-11)
    Grupa 1, Runi - nil (1-0-0, 3-2)

    Grupa 2, SirKruszon - Efcia (2-1-1, 37-33)
    Grupa 2, Meazza - Miklas (1-0-0, 2-1)
    Grupa 2, Yanks - Antares (2-0-5, 38-44)

    Grupa 3, Martino1989 - Mu(L)timaster (1-0-0, 8-3)
    Grupa 3, księciuniu - Tom Kruz (1-0-4, 41-46)
    Grupa 3, Seba.Kolos - emil83 (3-0-1, 22-21)

    Grupa 4, OLIUSTKA - Bary89 (1-0-0, 8-5)
    Grupa 4, Podróżnik - Majkisek (0-0-1, 2-6)
    Grupa 4, Krawczol - leh71 (4-0-1, 41-32)

    Grupa 5, LOL3K - Szawar (1-0-1, 10-10)
    Grupa 5, (L)ookasch - Zygo (0-0-1, 4-15)
    Grupa 5, St.Maro - Net (0-2-1, 19-21)

  2. #2
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,353
    Zygo
    03.03 14:00 SVK, Dun. Streda - Trnava 1-1
    03.03 14:30 BOS, Zrinjski - Zeljeznicar 1-1
    03.03 14:30 SRB, Radnicki Nis - Partizan 1-1
    03.03 18:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 1-1
    03.03 19:00 SUI, Basel - Zurich 1-1
    03.03 19:30 HUN, Honved - Videoton 1-1
    04.03 14:30 RUS, Lok. Moskwa - Sp. Moskwa 1-1
    04.03 16:00 UKR, Dyn. Kiev - Zorya 1-1
    04.03 16:30 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 1-1
    04.03 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos 1-1

    Miklas
    03.03 14:00 SVK, Dun. Streda - Trnava 0-1
    03.03 14:30 BOS, Zrinjski - Zeljeznicar 0-1
    03.03 14:30 SRB, Radnicki Nis - Partizan 0-1
    03.03 18:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 0-1
    03.03 19:00 SUI, Basel - Zurich 0-1
    03.03 19:30 HUN, Honved - Videoton 0-1
    04.03 14:30 RUS, Lok. Moskwa - Sp. Moskwa 0-1
    04.03 16:00 UKR, Dyn. Kiev - Zorya 0-1
    04.03 16:30 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 0-1
    04.03 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos 0-1

    Walter
    03.03 14:00 SVK, Dun. Streda - Trnava 0-0
    03.03 14:30 BOS, Zrinjski - Zeljeznicar 0-0
    03.03 14:30 SRB, Radnicki Nis - Partizan 0-0
    03.03 18:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 0-0
    03.03 19:00 SUI, Basel - Zurich 0-0
    03.03 19:30 HUN, Honved - Videoton 0-0
    04.03 14:30 RUS, Lok. Moskwa - Sp. Moskwa 0-0
    04.03 16:00 UKR, Dyn. Kiev - Zorya 0-0
    04.03 16:30 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 0-0
    04.03 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos 0-0

  3. #3
    Legionista Awatar Seba.Kolos
    Dołączył
    09.2012
    Skąd
    Ursus/Wiedeń
    Posty
    2,573
    03.03 14:00 SVK, Dun. Streda - Trnava 1-1
    03.03 14:30 BOS, Zrinjski - Zeljeznicar 2-0
    03.03 14:30 SRB, Radnicki Nis - Partizan 1-0
    03.03 18:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 1-3
    03.03 19:00 SUI, Basel - Zurich 2-1
    03.03 19:30 HUN, Honved - Videoton 0-1
    04.03 14:30 RUS, Lok. Moskwa - Sp. Moskwa 1-1
    04.03 16:00 UKR, Dyn. Kiev - Zorya 2-1
    04.03 16:30 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 2-0
    04.03 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos 1-0
    Jedno Miasto
    I Jeden Klub
    Legia Warszawa
    Legia az po Grob


  4. #4
    03.03 14:00 SVK, Dun. Streda - Trnava 1-1
    03.03 14:30 BOS, Zrinjski - Zeljeznicar 3-0
    03.03 14:30 SRB, Radnicki Nis - Partizan 1-2
    03.03 18:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 1-1
    03.03 19:00 SUI, Basel - Zurich 2-0
    03.03 19:30 HUN, Honved - Videoton 0-2
    04.03 14:30 RUS, Lok. Moskwa - Sp. Moskwa 2-1
    04.03 16:00 UKR, Dyn. Kiev - Zorya 1-1
    04.03 16:30 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 2-1
    04.03 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos 3-1

  5. #5
    Legionista
    Dołączył
    08.2008
    Skąd
    Saska Kępa
    Posty
    3,884
    03.03 14:00 SVK, Dun. Streda - Trnava 1-2
    03.03 14:30 BOS, Zrinjski - Zeljeznicar 2-1
    03.03 14:30 SRB, Radnicki Nis - Partizan 0-2
    03.03 18:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 1-0
    03.03 19:00 SUI, Basel - Zurich 2-1
    03.03 19:30 HUN, Honved - Videoton 0-1
    04.03 14:30 RUS, Lok. Moskwa - Sp. Moskwa 1-1
    04.03 16:00 UKR, Dyn. Kiev - Zorya 2-0
    04.03 16:30 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 2-1
    04.03 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos 1-0
    -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
    -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

  6. #6
    Legionista Awatar rey
    Dołączył
    07.2007
    Skąd
    WA
    Posty
    8,726
    03.03 14:00 SVK, Dun. Streda - Trnava 0-1
    03.03 14:30 BOS, Zrinjski - Zeljeznicar 1-0
    03.03 14:30 SRB, Radnicki Nis - Partizan 0-2
    03.03 18:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 2-0
    03.03 19:00 SUI, Basel - Zurich 2-0
    03.03 19:30 HUN, Honved - Videoton 0-1
    04.03 14:30 RUS, Lok. Moskwa - Sp. Moskwa 1-1
    04.03 16:00 UKR, Dyn. Kiev - Zorya 2-0
    04.03 16:30 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 1-0
    04.03 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos 2-0
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

  7. #7
    Legionista
    Dołączył
    12.2011
    Skąd
    Mokotów
    Posty
    822
    03.03 14:00 SVK, Dun. Streda - Trnava 1-2
    03.03 14:30 BOS, Zrinjski - Zeljeznicar 1-0
    03.03 14:30 SRB, Radnicki Nis - Partizan 0-1
    03.03 18:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 1-1
    03.03 19:00 SUI, Basel - Zurich 2-0
    03.03 19:30 HUN, Honved - Videoton 1-1
    04.03 14:30 RUS, Lok. Moskwa - Sp. Moskwa 1-1
    04.03 16:00 UKR, Dyn. Kiev - Zorya 2-0
    04.03 16:30 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 1-0
    04.03 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos 1-0

  8. #8
    Olimpia Elbląg
    Dołączył
    06.2014
    Posty
    1,392
    03.03 14:00 SVK, Dun. Streda - Trnava 0-1
    03.03 14:30 BOS, Zrinjski - Zeljeznicar 1-2
    03.03 14:30 SRB, Radnicki Nis - Partizan 0-1
    03.03 18:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 1-0
    03.03 19:00 SUI, Basel - Zurich 2-0
    03.03 19:30 HUN, Honved - Videoton 1-1
    04.03 14:30 RUS, Lok. Moskwa - Sp. Moskwa 2-1
    04.03 16:00 UKR, Dyn. Kiev - Zorya 2-0
    04.03 16:30 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 1-0
    04.03 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos 2-0

  9. #9
    Wiślak Awatar leh71
    Dołączył
    05.2003
    Skąd
    Kraków
    Posty
    1,892
    03.03 14:00 SVK, Dun. Streda - Trnava 1-1
    03.03 14:30 BOS, Zrinjski - Zeljeznicar 2-0
    03.03 14:30 SRB, Radnicki Nis - Partizan 1-1
    03.03 18:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 1-2
    03.03 19:00 SUI, Basel - Zurich 2-0
    03.03 19:30 HUN, Honved - Videoton 0-1
    04.03 14:30 RUS, Lok. Moskwa - Sp. Moskwa 2-1
    04.03 16:00 UKR, Dyn. Kiev - Zorya 1-0
    04.03 16:30 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 3-1
    04.03 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos 2-0

  10. #10
    Legionista
    Dołączył
    11.2009
    Skąd
    Mińsk Maz.
    Posty
    7,131
    03.03 14:00 SVK, Dun. Streda - Trnava 0-1
    03.03 14:30 BOS, Zrinjski - Zeljeznicar 1-0
    03.03 14:30 SRB, Radnicki Nis - Partizan 0-1
    03.03 18:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 2-1
    03.03 19:00 SUI, Basel - Zurich 2-0
    03.03 19:30 HUN, Honved - Videoton 2-1
    04.03 14:30 RUS, Lok. Moskwa - Sp. Moskwa 1-1
    04.03 16:00 UKR, Dyn. Kiev - Zorya 2-0
    04.03 16:30 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 2-0
    04.03 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos 3-1

  11. #11
    Legionista Awatar Szawar
    Dołączył
    10.2003
    Skąd
    Saska Kępa
    Posty
    9,217
    03.03 14:00 SVK, Dun. Streda - Trnava 1-1
    03.03 14:30 BOS, Zrinjski - Zeljeznicar 2-0
    03.03 14:30 SRB, Radnicki Nis - Partizan 1-2
    03.03 18:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 1-2
    03.03 19:00 SUI, Basel - Zurich 2-0
    03.03 19:30 HUN, Honved - Videoton 0-1
    04.03 14:30 RUS, Lok. Moskwa - Sp. Moskwa 1-0
    04.03 16:00 UKR, Dyn. Kiev - Zorya 2-1
    04.03 16:30 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 2-0
    04.03 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos 1-0
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

  12. #12
    Legionista Awatar Runi
    Dołączył
    01.2012
    Skąd
    K B H
    Posty
    3,915
    03.03 14:00 SVK, Dun. Streda - Trnava 0-1
    03.03 14:30 BOS, Zrinjski - Zeljeznicar 2-0
    03.03 14:30 SRB, Radnicki Nis - Partizan 0-1
    03.03 18:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 1-0
    03.03 19:00 SUI, Basel - Zurich 2-0
    03.03 19:30 HUN, Honved - Videoton 1-0
    04.03 14:30 RUS, Lok. Moskwa - Sp. Moskwa 1-0
    04.03 16:00 UKR, Dyn. Kiev - Zorya 2-0
    04.03 16:30 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 2-0
    04.03 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos 2-0

  13. #13
    Legionista
    Dołączył
    05.2004
    Skąd
    Wawer
    Posty
    1,335
    03.03 14:00 SVK, Dun. Streda - Trnava 0-2
    03.03 14:30 BOS, Zrinjski - Zeljeznicar 1-1
    03.03 14:30 SRB, Radnicki Nis - Partizan 0-1
    03.03 18:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 2-1
    03.03 19:00 SUI, Basel - Zurich 2-0
    03.03 19:30 HUN, Honved - Videoton 0-1
    04.03 14:30 RUS, Lok. Moskwa - Sp. Moskwa 1-2
    04.03 16:00 UKR, Dyn. Kiev - Zorya 2-0
    04.03 16:30 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 2-1
    04.03 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos 2-1
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

  14. #14
    Gintleman Awatar księciuniu
    Dołączył
    10.2010
    Skąd
    dalej niż północ
    Posty
    15,712
    03.03 14:00 SVK, Dun. Streda – Trnava 1-0
    03.03 14:30 BOS, Zrinjski – Zeljeznicar 1-0
    03.03 14:30 SRB, Radnicki Nis – Partizan 1-2
    03.03 18:00 CYP, AEK Larnaca – Anorthosis 1-0
    03.03 19:00 SUI, Basel – Zurich 2-0
    03.03 19:30 HUN, Honved – Videoton 1-1
    04.03 14:30 RUS, Lok. Moskwa - Sp. Moskwa 1-0
    04.03 16:00 UKR, Dyn. Kiev – Zorya 2-0
    04.03 16:30 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 1-0
    04.03 18:30 GRE, Olympiakos – Panathinaikos 1-0
    Lubię sobie jebnąć posta.

    „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

  15. #15
    Legionista Awatar Ciechu
    Dołączył
    03.2010
    Skąd
    Zielonka
    Posty
    975
    03.03 14:00 SVK, Dun. Streda - Trnava 0-1
    03.03 14:30 BOS, Zrinjski - Zeljeznicar 1-1
    03.03 14:30 SRB, Radnicki Nis - Partizan 1-2
    03.03 18:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 2-1
    03.03 19:00 SUI, Basel - Zurich 2-0
    03.03 19:30 HUN, Honved - Videoton 0-1
    04.03 14:30 RUS, Lok. Moskwa - Sp. Moskwa 2-1
    04.03 16:00 UKR, Dyn. Kiev - Zorya 3-0
    04.03 16:30 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 2-1
    04.03 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos 1-1


    Nie poddawaj się, ukochana ma, nie poddawaj się, Legio Warszawa!

  16. #16
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,353
    03.03 14:00 SVK, Dun. Streda - Trnava 1-2
    03.03 14:30 BOS, Zrinjski - Zeljeznicar 1-0
    03.03 14:30 SRB, Radnicki Nis - Partizan 0-2
    03.03 18:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 1-0
    03.03 19:00 SUI, Basel - Zurich 2-0
    03.03 19:30 HUN, Honved - Videoton 0-1
    04.03 14:30 RUS, Lok. Moskwa - Sp. Moskwa 2-1
    04.03 16:00 UKR, Dyn. Kiev - Zorya 2-0
    04.03 16:30 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 2-0
    04.03 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos 2-0

  17. #17
    Legionista Awatar (L)ookasch
    Dołączył
    11.2011
    Skąd
    Miasto z morza i marzeń
    Posty
    3,365
    03.03 14:00 SVK, Dun. Streda - Trnava 2-2
    03.03 14:30 BOS, Zrinjski - Zeljeznicar 2-1
    03.03 14:30 SRB, Radnicki Nis - Partizan 0-2
    03.03 18:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 1-2
    03.03 19:00 SUI, Basel - Zurich 2-1
    03.03 19:30 HUN, Honved - Videoton 0-1
    04.03 14:30 RUS, Lok. Moskwa - Sp. Moskwa 1-1
    04.03 16:00 UKR, Dyn. Kiev - Zorya 3-0
    04.03 16:30 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 2-0
    04.03 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos 3-0

  18. #18
    Legionista Awatar OLIUSTKA
    Dołączył
    12.2011
    Skąd
    Ustka - Pomorscy Legioniści
    Posty
    1,140
    03.03 14:00 SVK, Dun. Streda - Trnava 0-1
    03.03 14:30 BOS, Zrinjski - Zeljeznicar 0-2
    03.03 14:30 SRB, Radnicki Nis - Partizan 1-2
    03.03 18:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 1-1
    03.03 19:00 SUI, Basel - Zurich 1-0
    03.03 19:30 HUN, Honved - Videoton 0-1
    04.03 14:30 RUS, Lok. Moskwa - Sp. Moskwa 1-2
    04.03 16:00 UKR, Dyn. Kiev - Zorya 2-0
    04.03 16:30 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 1-1
    04.03 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos 2-0

  19. #19
    Legionistka
    Dołączył
    07.2010
    Skąd
    Olsztyn
    Posty
    2,100
    03.03 14:00 SVK, Dun. Streda - Trnava 1-1
    03.03 14:30 BOS, Zrinjski - Zeljeznicar 2-1
    03.03 14:30 SRB, Radnicki Nis - Partizan 1-2
    03.03 18:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 1-2
    03.03 19:00 SUI, Basel - Zurich 2-1
    03.03 19:30 HUN, Honved - Videoton 1-2
    04.03 14:30 RUS, Lok. Moskwa - Sp. Moskwa 2-1
    04.03 16:00 UKR, Dyn. Kiev - Zorya 2-0
    04.03 16:30 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 2-1
    04.03 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos 2-1

  20. #20
    Legionista Awatar SirKruszon
    Dołączył
    07.2008
    Skąd
    zDŚ
    Posty
    3,229
    03.03 14:00 SVK, Dun. Streda - Trnava 1-2
    03.03 14:30 BOS, Zrinjski - Zeljeznicar 1-0
    03.03 14:30 SRB, Radnicki Nis - Partizan 1-2
    03.03 18:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 1-0
    03.03 19:00 SUI, Basel - Zurich 2-0
    03.03 19:30 HUN, Honved - Videoton 0-1
    04.03 14:30 RUS, Lok. Moskwa - Sp. Moskwa 1-1
    04.03 16:00 UKR, Dyn. Kiev - Zorya 2-0
    04.03 16:30 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 2-0
    04.03 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos 1-0

  21. #21
    Legionista Awatar Rulkoś
    Dołączył
    08.2008
    Skąd
    Ciechanów
    Posty
    1,974
    03.03 14:00 SVK, Dun. Streda - Trnava 1-2
    03.03 14:30 BOS, Zrinjski - Zeljeznicar 2-1
    03.03 14:30 SRB, Radnicki Nis - Partizan 0-2
    03.03 18:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 1-0
    03.03 19:00 SUI, Basel - Zurich 2-1
    03.03 19:30 HUN, Honved - Videoton 0-1
    04.03 14:30 RUS, Lok. Moskwa - Sp. Moskwa 1-1
    04.03 16:00 UKR, Dyn. Kiev - Zorya 2-0
    04.03 16:30 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 2-1
    04.03 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos 1-0
    Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Twain

  22. #22
    Legionista Awatar Net
    Dołączył
    03.2007
    Skąd
    Targówek
    Posty
    1,518
    03.03 14:00 SVK, Dun. Streda - Trnava 1-1
    03.03 14:30 BOS, Zrinjski - Zeljeznicar 1-0
    03.03 14:30 SRB, Radnicki Nis - Partizan 0-2
    03.03 18:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 1-0
    03.03 19:00 SUI, Basel - Zurich 1-0
    03.03 19:30 HUN, Honved - Videoton 0-1
    04.03 14:30 RUS, Lok. Moskwa - Sp. Moskwa 0-1
    04.03 16:00 UKR, Dyn. Kiev - Zorya 1-0
    04.03 16:30 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 1-0
    04.03 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos 2-0

  23. #23
    Legionista Awatar Tom Kruz
    Dołączył
    05.2006
    Skąd
    Siedlce
    Posty
    4,448
    03.03 14:00 SVK, Dun. Streda - Trnava 1-1
    03.03 14:30 BOS, Zrinjski - Zeljeznicar 2-0
    03.03 14:30 SRB, Radnicki Nis - Partizan 1-2
    03.03 18:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 1-2
    03.03 19:00 SUI, Basel - Zurich 2-0
    03.03 19:30 HUN, Honved - Videoton 0-1
    04.03 14:30 RUS, Lok. Moskwa - Sp. Moskwa 1-0
    04.03 16:00 UKR, Dyn. Kiev - Zorya 2-1
    04.03 16:30 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 2-1
    04.03 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos 2-0
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

  24. #24
    Legionista
    Dołączył
    09.2004
    Skąd
    Mazowsze
    Posty
    711
    03.03 14:00 SVK, Dun. Streda - Trnava 1-1
    03.03 14:30 BOS, Zrinjski - Zeljeznicar 0-0
    03.03 14:30 SRB, Radnicki Nis - Partizan 1-1
    03.03 18:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 1-0
    03.03 19:00 SUI, Basel - Zurich 1-0
    03.03 19:30 HUN, Honved - Videoton 1-1
    04.03 14:30 RUS, Lok. Moskwa - Sp. Moskwa 0-0
    04.03 16:00 UKR, Dyn. Kiev - Zorya 2-1
    04.03 16:30 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 1-1
    04.03 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos 2-1

  25. #25
    Legionista Awatar LOL3K
    Dołączył
    12.2003
    Posty
    7,274
    03.03 14:00 SVK, Dun. Streda - Trnava 0-1
    03.03 14:30 BOS, Zrinjski - Zeljeznicar 1-1
    03.03 14:30 SRB, Radnicki Nis - Partizan 0-3
    03.03 18:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 2-1
    03.03 19:00 SUI, Basel - Zurich 2-1
    03.03 19:30 HUN, Honved - Videoton 0-2
    04.03 14:30 RUS, Lok. Moskwa - Sp. Moskwa 1-3
    04.03 16:00 UKR, Dyn. Kiev - Zorya 4-0
    04.03 16:30 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 2-0
    04.03 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos 2-1

    hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

  26. #26
    Legionista Awatar Yanks
    Dołączył
    10.2008
    Skąd
    Rakowiec/Konstancin
    Posty
    8,995
    03.03 14:00 SVK, Dun. Streda - Trnava 1-0
    03.03 14:30 BOS, Zrinjski - Zeljeznicar 1-1
    03.03 14:30 SRB, Radnicki Nis - Partizan 0-1
    03.03 18:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 1-0
    03.03 19:00 SUI, Basel - Zurich 1-0
    03.03 19:30 HUN, Honved - Videoton 1-0
    04.03 14:30 RUS, Lok. Moskwa - Sp. Moskwa 0-1
    04.03 16:00 UKR, Dyn. Kiev - Zorya 1-0
    04.03 16:30 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 2-1
    04.03 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos 1-1
    Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

  27. #27
    Legionista Awatar Bary89
    Dołączył
    08.2010
    Skąd
    KLC
    Posty
    1,604
    03.03 14:00 SVK, Dun. Streda - Trnava 2-1
    03.03 14:30 BOS, Zrinjski - Zeljeznicar 1-0
    03.03 14:30 SRB, Radnicki Nis - Partizan 0-1
    03.03 18:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 1-1
    03.03 19:00 SUI, Basel - Zurich 2-1
    03.03 19:30 HUN, Honved - Videoton 1-1
    04.03 14:30 RUS, Lok. Moskwa - Sp. Moskwa 1-1
    04.03 16:00 UKR, Dyn. Kiev - Zorya 2-0
    04.03 16:30 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 2-1
    04.03 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos 2-1
    Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane.

  28. #28
    Legionista Awatar nil
    Dołączył
    02.2009
    Posty
    656
    03.03 14:00 SVK, Dun. Streda - Trnava 1-1
    03.03 14:30 BOS, Zrinjski - Zeljeznicar 1-1
    03.03 14:30 SRB, Radnicki Nis - Partizan 0-2
    03.03 18:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 1-1
    03.03 19:00 SUI, Basel - Zurich 1-1
    03.03 19:30 HUN, Honved - Videoton 1-2
    04.03 14:30 RUS, Lok. Moskwa - Sp. Moskwa 1-1
    04.03 16:00 UKR, Dyn. Kiev - Zorya 3-0
    04.03 16:30 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 2-1
    04.03 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos 2-1
    NIL ZONE
    Któż umie tak jak Polak mówiąc milczeć, milcząc pić
    Tak szumieć, tak o słowo jedno zaraz w mordę bić

  29. #29
    Legionista Awatar Antares
    Dołączył
    08.2012
    Posty
    5,673
    03.03 18:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 1-0
    03.03 19:00 SUI, Basel - Zurich 2-0
    03.03 19:30 HUN, Honved - Videoton 0-1
    04.03 14:30 RUS, Lok. Moskwa - Sp. Moskwa 1-1
    04.03 16:00 UKR, Dyn. Kiev - Zorya 2-0
    04.03 16:30 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 2-0
    04.03 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos 1-0
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •