Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 56789
Pokaż wyniki od 241 do 262 z 262

Wątek: Legia - Jagiellonia Białystok [25. kol. Ekstraklasy 2017/18, 27.02.2018, godz. 20:30]

Legionista Awatar Strudzio
    Czujecie? Mocny ZAPACH.
    "Syndrom Legii" "Spuchną"
    Tak trochę 2015, gdzie po porażce z Lechem masa osób gadała że jak to?! ŻE Lech niby ma wygrać 6 kolejnych spotkań w grupie mistrzowskiej. Co prawda nie wygrał ale z tego co kojarzę my tez nie.

PS Jaga prócz w sumie Lecha (który u siebie gra jak gra) to ma łatwiutki terminarz, co najwyżej Zagłębie może coś jeszcze podziałać. Bo jak patrze na grę Wisły... Szkoda słów.

Legionista Awatar BlackAdder
    Dlatego wiele zależy od nas.

Czy tylko ja widziałem, że wczoraj po prostu nie istnieliśmy fizycznie? Czy wpływ na to mógł mieć fakt, że w ciągu trzech dni dwa razy musieliśmy grać w temperaturze -10 stopni? Mógł. Stąd należy spokojnie zaczekać do niedzieli. Dłuższy odpoczynek i około zera stopni. Jak znów damy ciała, to jesteśmy źle przygotowani do rundy i walczymy o puchary. A jeśli rozjedziemy Lecha jak Śląsk (w co osobiście wierzę) to do końca będziemy grać o Mistrzostwo.
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez BlackAdder Zobacz posta

Czy tylko ja widziałem, że wczoraj po prostu nie istnieliśmy fizycznie? Czy wpływ na to mógł mieć fakt, że w ciągu trzech dni dwa razy musieliśmy grać w temperaturze -10 stopni? Mógł. Stąd należy spokojnie zaczekać do niedzieli. Dłuższy odpoczynek i około zera stopni. Jak znów damy ciała, to jesteśmy źle przygotowani do rundy i walczymy o puchary. A jeśli rozjedziemy Lecha jak Śląsk (w co osobiście wierzę) to do końca będziemy grać o Mistrzostwo.
    Powoli również dochodzę do wniosku, iż wydatek energetyczny naszych kopaczy mógł być ponad miarowy (zwłaszcza dość istotna ta jedna doba mniej odpoczynku po dość ciężkim i wymagającym meczu z Craxą).

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Podtrzymuje zdanie: Jozak nic jeszcze z Legią nie wygrał, a wszystkie kluczowe mecze, poważne weryfikację ...wpierdole. Sorry.
    RJ przejmował zespół mając 2 punkty straty do lidera.
    Teraz ma 3 punkty straty, gdy w przerwie zimowej zaczął wprowadzać swoje porzadki, swój styl i ściągnął swoich piłkarzy (niby o wiele lepszych, skoro tak fetowane jest odsunięcie od składu Kopczyńskiego, z którym Magiera wygrywał w LM).

Oby jak najszybciej się to odwróciło i zatrybiło.
    Najlepiej, żeby jeszcze przed rundą +7 ponownie wyjść na czoło tabeli.
    koko koko Skorza spoko...

Legionista Awatar jkp
    Cześć, wrzucę i tutaj, po meczu z Jagiellonia na sektorze 206 zostawiłem jasno zielony plecak na niebieskich sznurkach. Gdyby ktoś znalazł prośba o kontakt, stawiam dobra flaszkę

Legionista
    Przegrana? Trudno.. Nie ogladamy sie za siebie i jazda do przodu

Legionista Awatar Antares
    Podtrzymuje zdanie: Jozak nic jeszcze z Legią nie wygrał, a wszystkie kluczowe mecze, poważne weryfikację ...wpierdole. Sorry.
    A mając na myśli wszystkie poważne mecze to które konkretnie? Ten z Lechem po dwóch tygodniach pracy? I ten dzisiejszy? Ja co najwyżej pod to podpiąłbym ten z Górnikiem w Warszawie.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista
    [QUOTE

przestańcie się mazać jak baby [/QUOTE]

Cooo? Wypraszam sobie!!! Ja sie nie "mazalam" !

Legionista Awatar Runi
    Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    A mając na myśli wszystkie poważne mecze to które konkretnie? Ten z Lechem po dwóch tygodniach pracy? I ten dzisiejszy? Ja co najwyżej pod to podpiąłbym ten z Górnikiem w Warszawie.
    Tak naprawdę ten wtorkowy, bo w pewnym sensie był to już zespół w pełni przygotowany przez Jozaka. I ode mnie pierwszy kamyczek do ogródka. Nie dlatego , że przegraliśmy ale na taktyczną porażkę w tym spotkaniu i autostradę jaką mieli zawodnicy Jagiellonii na bokach . Rozumiałbym nawet sztywne 4-3-3 czy później 4-2-3 gdyby skrzydłowi (a właściwie napastnicy) cokolwiek robili w ofensywie . Natomiast brakowało ich i z przodu i z tylu gdzie raz po raz dochodziło do pojedynków 2x1.

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez BlackAdder Zobacz posta

Czy tylko ja widziałem, że wczoraj po prostu nie istnieliśmy fizycznie?
    O tym samym pomyślałem po meczu. Ta różnica była bardzo widoczna. Przypomniały mi się od razu słowa Włodarczyka, który przed meczem z Cracovią mówił, że dopiero teraz powinno wyjaśnić się, jak przepracowaliśmy okres przygotowawczy. Czy pierwsze mecze piłkarze zagrali na świeżości i będzie zjazd, czy pozostaną mocni fizycznie. Niestety mecz z Jagiellonią dostarczył argumentów zwolennikom opcji nr jeden.
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Legionista Awatar Chmielo
    Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Te z Astaną i Sheriffem, który kosztował nas grube miliony za awans, możliwość promocji zawodników na scenie europejskiej, wpływy z biletów, od sponsorów itd.

Ale wtedy zespołu nie trenował wuefista tylko trener tysiąclecia, który nagle wymyślił sobie, że Legia przy Łazienkowskiej będzie grała z kontry...
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    Tak naprawdę ten wtorkowy, bo w pewnym sensie był to już zespół w pełni przygotowany przez Jozaka. I ode mnie pierwszy kamyczek do ogródka. Nie dlatego , że przegraliśmy ale na taktyczną porażkę w tym spotkaniu i autostradę jaką mieli zawodnicy Jagiellonii na bokach . Rozumiałbym nawet sztywne 4-3-3 czy później 4-2-3 gdyby skrzydłowi (a właściwie napastnicy) cokolwiek robili w ofensywie . Natomiast brakowało ich i z przodu i z tylu gdzie raz po raz dochodziło do pojedynków 2x1.
    Osobiście wydaje mi się, że drużyna jest ustawiona za ofensywnie. Przy braku agresywnego odbioru z przodu, powstają duże luki z tyłu i przeciwnicy mają tę przysłowiową autostradę do naszej bramki.
    Jozak w przerwie zimowej mówił, że musimy wybrać ustawienie odpowiednie do dominacji i grania większość spotkań w ataku pozycyjnym. Tylko, że zostawiając przeciwnikowi tyle miejsca po stracie piłki narażamy się na szybkie kontry, co przy Jędzy i Pazdanie w obecnej formie kończy się wieloma sytuacjami dla przeciwnika. Niestety, do agresywnego odbioru zaraz po stracie, potrzebna jest żelazna kondycja. A po meczu z Jagiellonią, wydaje mi się, że to jest nasz problem.....Obym się mylił.

Legionista Awatar Antares
    Moim zdaniem kluczem w 4-3-3 tak jak i 3-5-2 są boki obrony. Muszą tam być naprawdę dobrzy zawodnicy, którzy ogarną z tyłu i pomogą z przodu. Szczególnie w naszym 4-3-3 gdy na "skrzydłach" jest Hama i Eduardo, którzy skrzydłowymi nie są, a w obronie też się nie wysilają.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar Runi
    Akurat przy 4-3-3 funkcje "asekuracji" pełni typowa szóstka czyli Philips. Po czerwonej dla Antolica musiał jednak zająć się środkiem przez co ze zrozumiałym względów nie nadążał na bokach. Stworzyła się tam prawdziwa autostrada , więc dziwiło mnie czemu Jozak nie reaguje. Po drugie dziwne jak dla mnie podkreślam było wystawienie Eduardo na stronie Guilherme, gdzie było wiadomo o ofensywnym usposobienie obrońcy Jagi. I tak jak Burliga z przodu krzywdy raczej nie zrobi tak brazylijczyk już może. My natomiast po tej stronie wyszliśmy bezużytecznym w defensywie i nienajszybszym Eduardo.

Legionista Awatar RONVE
    Cytat Zamieszczone przez Strudzio Zobacz posta
    Czujecie? Mocny ZAPACH.
    "Syndrom Legii" "Spuchną"
    Tak trochę 2015, gdzie po porażce z Lechem masa osób gadała że jak to?! ŻE Lech niby ma wygrać 6 kolejnych spotkań w grupie mistrzowskiej. Co prawda nie wygrał ale z tego co kojarzę my tez nie.

PS Jaga prócz w sumie Lecha (który u siebie gra jak gra) to ma łatwiutki terminarz, co najwyżej Zagłębie może coś jeszcze podziałać. Bo jak patrze na grę Wisły... Szkoda słów.
    Dokładnie też tak myślę, chrzanienie o tym ze zgubią punkty, a jak nie zgubią? Przede wszystkim My musimy wszystko wygrać a nie liczyć na innych żeby myśleć o walce o Mistrzostwo.

Legionista Awatar bambino
    Najlepsza liga swiata jest nieprzewidywalna.
    #MiśKazekteam

Legionista Awatar je_martin
    Cytat Zamieszczone przez bambino Zobacz posta
    Najlepsza liga swiata jest nieprzewidywalna.
    Ze wszystkimi ocenami Jozaka wstrzymałbym się do jesieni. Obstawiam, że dopiero od początka nast. sezonu zacznie go na dobre rozliczać DM. Teraz mamy I etap przebudowy, gdzie wszyscy zawodnicy dostają jasny przekaz - nie chce sie = to myk myk, na Twoje miejsce są inni. Piję tutaj do graczy dla których Legia to nie tyle próg możliwości, to po prostu zachłystniecie sie i nadmierna podnieta z osiągnięcia poziomu pt. "GÓWNO"

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez je_martin Zobacz posta
    gdzie wszyscy zawodnicy dostają jasny przekaz - nie chce sie = to myk myk, na Twoje miejsce są inni.
    I to mi się bardzo podoba. Jedynie konkurencja oznacza postęp.

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez je_martin Zobacz posta
    Ze wszystkimi ocenami Jozaka wstrzymałbym się do jesieni. Obstawiam, że dopiero od początka nast. sezonu zacznie go na dobre rozliczać DM. Teraz mamy I etap przebudowy, gdzie wszyscy zawodnicy dostają jasny przekaz - nie chce sie = to myk myk, na Twoje miejsce są inni. Piję tutaj do graczy dla których Legia to nie tyle próg możliwości, to po prostu zachłystniecie sie i nadmierna podnieta z osiągnięcia poziomu pt. "GÓWNO"
    Do jesieni to też krótki czas, ale na pewno będzie świetny materiał do analizy jak:
    - efekt wietrzenia szatni
    - zaciąg Jozaka
    - obrona MP
    - ewentualne zdobycie PP
    - start w pucharach
    - reagowanie na kryzysy
    - sklecenie drużyny z istnej wieży Babel (tu już widać, że problemów raczej nie będzie)

Trener coś mówił, że wielu zawodników dojdzie do formy w marcu. Trzymamy na słowo i czekamy na efekty. Cieszy, ale to bardzo cieszy, że póki co fizycznie wyglądają nieźle.

Gintleman Awatar księciuniu
    Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Do jesieni to też krótki czas, ale na pewno będzie świetny materiał do analizy jak:
    (...)- sklecenie drużyny z istnej wieży Babel (tu już widać, że problemów raczej nie będzie)
    A po czym to widać?
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    A po czym to widać?
    A nie widać na boisku ?
    Chwilę pokopali razem i jest spore zrozumienie na placu gry. Nie trzeba tutaj tygodni na aklimatyzację.
    Ciekawe jak tam szatnia się dogaduje.

Gintleman Awatar księciuniu
    Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    A nie widać na boisku ?
    Chwilę pokopali razem i jest spore zrozumienie na placu gry. Nie trzeba tutaj tygodni na aklimatyzację.
    Ciekawe jak tam szatnia się dogaduje.
    Ja tam jakiegoś dużego zrozumienia nie widzę; w trzech ostatnich meczach zdobyli 4 punkty, aklimatyzacja nie równa się pokonaniu barier językowych, a o to jak szatnia się dogaduje, to sam się pytasz - wg mnie na chwile obecną mało argumentów, żeby pisać, że już widać, że z naszą wieżą Babel nie będzie problemów. Przynajmniej ja takiego dobrego wzroku nie mam.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Uprawnienia umieszczania postów