Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy 123456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 150 z 262

Wątek: Legia - Jagiellonia Białystok [25. kol. Ekstraklasy 2017/18, 27.02.2018, godz. 20:30]

Legionista Awatar Paramonow
    Nie płakać, wygrać z Lechem i głowa do góry.

Zapomnieć. Odegrać się w niedzielę.

Legionista Awatar BlackAdder
    Jakby nie stroje przyjezdnych, to bym pomyślał, że gramy z jakimś Liverpoolem albo inną Chelsea. Zabiegali nas jak oldboyów. W szoku jestem.
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Z taką grą to nawet w 13 tego meczu byśmy nie wygrali

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Ursynów1916 Zobacz posta
    tam bardziej piździ to raz, plus chociażby nasi nowi nie przyzwyczajeni do takich temperatur
    ewidentnie nie byli dziś sobą

trzeba zapomnieć o tym meczu
    Jaki Ty wyrozumiały. Kto by pomyślał

Mam wrażenie że Antolic i Vesovic mają jednak coś nie tak z banią. Nikt mi nie powie, że da się grać w piłke i tak sfaulować bez celowości. Wydaje mi się, że chciał podostrzyć i pokazać Frankowskiemu, że nie będzie łatwo, ale zapomniał, że jest VAR.
    Vesovic fajnie, że coś tam próbował, ale widziałem już tutaj takiego gościa - Dominic Nagy. Kropka w kropke, tylko Veso jest starszy.

Specjalnie bym się wynikiem nie przejmował, bo coś tam na początku atakowali i bez kartki mogłoby być różnie, ale nie wiem czy grając tym systemem da się wygrać mistrzostwo z takimi wykonawcami. Bardzo dużo ryzykujemy próbując zdominować przeciwnika, a jak to sie nie udaje to od razu jest mocna lipa.
    Jestem bardzo mocno zdziwiony, że w takiej sytuacji do środka nie wchodzi Rado

Cytat Zamieszczone przez Barto(L)d Zobacz posta
    Jaki Ty wyrozumiały. Kto by pomyślał
    nie denerwuje się bo zakładam 3 punkty z Lechem

do tego trafił dziś do nas ciekawy zawodnik

za dziś mają alibi, nie ma ich co rozliczać
    Przechodniu, Pochyl Czoło, Wstrzymaj Krok Na Chwilę
    Tu Każda Grudka Ziemi Krwią Męczeńśką Broczy
    To jest Służewiec To są Nasze Termopile
    Tu Leżą Ci, którzy Chcieli Bój Do Końca Toczyć.
    Nie Odprowadzał Nas Tu Kondukt Pogrzebowy
    Nikt Nie Miał Honorowej Salwy Ani Wieńca
    W Mokotowskim Więzieniu Krótki Strzał W Tył Głowy
    A Potem Mały Kucyk Wiózł Nas Do Służewca

Legionista

Nie kurw@ kwiatki im trzeba wysłać za to co dziś pokazali. Ośmieszyli nas piłkarzyki, ale mają alibi Pokazali ci środkowy palec swoją grą a ty ich rozgrzeszasz. Gdzie twoja godność?

To jest ten Jozak style? Takiej padaki to ja już dawno nie pamiętam. I czerwona kartka tu nic nie zmienia, bo do tej 13 min. i tak byliśmy gorsi.

Ale widzę, że specjalista Mario znalazł wymówkę w postaci czerwa

Legionista Awatar Benek
    Wiele widziałem spotkań Legii grającej w 10 ale takiego gówna jak dziś to sobie nie przypominam.

Zero pomysłu, zero zaangażowania u poniektorych, proste błędy itd...

Jozak też im nie pomagal trzymajc Hame do 80 minuty.
    Antolic powinien srogo zapłacić za to co dzis odjebal, wraz z drugim kolega co to był zdziwiony, że dostał żółta za chęć wyrwanie rywalowi nogi.

Strasznie mnie dziś w. Kurwili!
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Chmielo
    Zero usprawiedliwienia dla tej szopki, która odejbała się przed chwilą przy Łazienkowskiej. Trzeba było zejść w przerwie i oszczędzić sobie tej kompromitacji, a kibicom skrócić czas przebywania w mrozie. Powtórzę raz jeszcze - to, że graliśmy jednego grajka mniej nie ma żadnego znaczenia. Stali jak te pizdy i czekali na to, kiedy rywal zawiąże kolejną akcję. Zero akcji, zero pomysłu. Niezgoda to nie wiem, czy dzisiaj w ogóle zagrał...

Osobna laurka należy się Polakom, reprezentantom, trzem przyjaciołom z boiska, którzy zamiast pokazać pozostałym słupom co to jest walka i determinacja, wyszli na największych parodystów. Mam tu na myśli Jędrzejczyka, kabareciarza Pazdana i Mączyńskiego, który nie potrafi kopnąć w punkt ze stojącej piłki.

Wstyd i żenada!
    A Melanż Trwa...

Legionista
    Zjebali to zjebali. Na chvj drążyć ?

Legionista Awatar Somebody

Alibi to mogliby mieć gdyby przekręcił ich sędzia albo Pawełek zagrałby mecz życia.

To co dzisiaj pokazali to kompromitacja i mam nadzieję, że minie bardzo dużo czasu zanim znów zobaczę tak bezradną Legię. Od początku meczu byli spóźnieni, ordynarnie zapinani na skrzydłach i nie potrafili utrzymać się przy piłce. Oczywiście gdyby nie czerwona kartka, to może otrząsnęliby się po takim początku jak w poprzedniej rundzie z Arką czy Lechią, ale sami są sobie winni. Spóźniony Antolic, spóźniony Vesovic i równie dobrze po 15 minutach mogliśmy grać w 9.

Mam nadzieję, że Jozak ich opieprzy i wyciągnie z tego meczu wnioski, bo materiału do analizy ma mnóstwo. Brakuje nam skrzydeł, bo Vesovicowi ewidentnie przeszkodziła kontuzja, Kuchy jest bez formy, a Hamalainen sam prochu nie wymyśli i jest bardzo chimerycznym zawodnikiem. Do tego dzisiaj zabrakło nam alternatywy w środku boiska i po czerwie dla Antolica całkowicie się pogubiliśmy oddając piłkę raz za razem.

Z Lechem mają wyjść na boisko z zębem, a nie podkulonym ogonem i odciętym myśleniem i będzie dobrze

Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Duży problem jest w obronie. Lubin strzelił 2 gole, Śląsk 1, ale miał też dwie konkretne setki (sam na sam Koseckiego i piłka wybita z linii po strzela Picha) z Cracovia też ciągle gorąco było pod naszą bramką, a dzisiaj to już wgl tragedia. Jedynym, który daje radę w tej obronie to Remy. Pazdan ciągle babole, ciągle elektryczny, Jędza nic do przodu z tyłu też łatwo objeżdżany, a Hlousek to wgl wygląda jakby nie wiedział go on jest. To co przed rundą wydawało się, że będzie naszym największy atutem jest naszą dużą słabością. Jozak musi kombinować dalej, ale nie ma co płakać w weekend kolejny mecz.
    Nie jestem pewny czy na pewno chodzi tutaj o obronę, powiedziałbym, że raczej styl gry w którym skrzydłowi przeciwnika wchodzą w nas jak w masło. Jak już wejdą to obrona może co najwyżej ratować sytuacje, a nie da się zawsze ratować.
    Jeżeli sami nie zamykamy przeciwnika w jego obronie to mamy ogromne kłopoty. Udowoniło to już Pilzno, a teraz także Jaga z tym, że przy zawodniku mniej trudno grać bardzo wysoko.

Cytat Zamieszczone przez LioneL Zobacz posta
    Nie kurw@ kwiatki im trzeba wysłać za to co dziś pokazali. Ośmieszyli nas piłkarzyki, ale mają alibi Pokazali ci środkowy palec swoją grą a ty ich rozgrzeszasz. Gdzie twoja godność?

To jest ten Jozak style? Takiej padaki to ja już dawno nie pamiętam. I czerwona kartka tu nic nie zmienia, bo do tej 13 min. i tak byliśmy gorsi.

Ale widzę, że specjalista Mario znalazł wymówkę w postaci czerwa

Panowie to dopiero 4ty mecz rundy, do tego grany w ekstremalnych warunkach i w osłabieniu

Czy w pierwszych 3 meczach byli totalnie beznadziejni czy może jednak gra Legii mogła się podobać?

Magiera nie ogarnął gry do 14go meczu sezonu spektakularnie zakończonego podwójnym eurowpierdolem, a tu niektórzy zaledwie już po 4 meczach rundy biją na alarm...
    Przechodniu, Pochyl Czoło, Wstrzymaj Krok Na Chwilę
    Tu Każda Grudka Ziemi Krwią Męczeńśką Broczy
    To jest Służewiec To są Nasze Termopile
    Tu Leżą Ci, którzy Chcieli Bój Do Końca Toczyć.
    Nie Odprowadzał Nas Tu Kondukt Pogrzebowy
    Nikt Nie Miał Honorowej Salwy Ani Wieńca
    W Mokotowskim Więzieniu Krótki Strzał W Tył Głowy
    A Potem Mały Kucyk Wiózł Nas Do Służewca

Legionista Awatar brachu
    Jak mnie wkurwia takie nastawianie sie na dobry wynik w niedziele. Dzis nie dali nawet jednego argumentu ,ze bedzie lepiej. Ale **** co do meczu :
    - Pazdan i Jedza totalnie bez formy. Pierwszy mega elektryczny drugi zupelnie bez produktywny i w obronie i w grze do przodu. To co mialo byc u nas monolitem na dzis jest skladem wegla i papy .
    - Cala pomoc dzis nawet nie wyszla na boisko - totalnie przeszli obok tego meczu
    - Niezgoda - Lewandowskim nie jest i nie bedzie wiec nie ma co oczekiwac ,ze sie cofnie i zacznie pomagac zaspanym kolegom w pomocy
    - Lawka rezerwowych - jakosci w niej tyle co kot naplakal. Nie ma nikogo ktory wejdzie i przynajmnie da nam nadzieje na lepsze czasy

To byla kompromitacja ktorej racjonalnie nie jestesmy w stanie wyjasnic dlaczego tak wszyscy zagrali !!!!!!
    Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Legionista
    Jedź pod stadion i im pogratuluj.
    Już w Krakowie było widać, że coś jest nie tak. Ale to co dziś odwalli to przechodzi ludzkie pojęcie.

I na uj ta wstawka z Magierą? Nawet za tego "fatalnego" Magiery nie było tak kompromitującego meczu jak ten dzisiejszy.

Legionista Awatar Rasenith
    Panowie to dopiero 4ty mecz rundy, do tego grany w ekstremalnych warunkach i w osłabieniu

Czy w pierwszych 3 meczach byli totalnie beznadziejni czy może jednak gra Legii mogła się podobać?

Magiera nie ogarnął gry do 14go meczu sezonu spektakularnie zakończonego podwójnym eurowpierdolem, a tu niektórzy zaledwie już po 4 meczach rundy biją na alarm...
    Jaga wygrała wszystkie 4 mecze, czyli jednak można.

Legionista Awatar bambino
    Kompromitacja na boisku ale jeszcze większa w komentarzach.

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Drużyna Mamrota rozjechała walcem naszych gwiazdorów . Zimno i smutno .

coraz chudszy Awatar Kijek
    Fizycznie dramat.
    Jagiellonia znacznie lepsza.
    Mieszkańcy Polski B grali w piłke my nawet jej nie kopaliśmy.
    4 mecz, 4 bez rozgrywajacego.
    Antolic i Vesovic

Magiera wróc.
    Mioduch won.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

"wykonamy gigantyczną pracę aby znaleźć nowego trenera"

"Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."...

04.06 zatrudnił Klafurica
    31.07 "nie jestem w stanie myśleć o zmianie trenera"
    01.08 Klafuric zwolniony.

Kompetencje strategiczne

Legionista Awatar Gabro
    Zmietli nas ruchliwością i agresywnym odbiorem. Nie dojechaliśmy na mecz. Gra obronna to katastrofa. Jozak ma duży problem.

Cytat Zamieszczone przez LioneL Zobacz posta
    Nawet za tego "fatalnego" Magiery nie było tak kompromitującego meczu jak ten dzisiejszy.
    To chyba masz problemy z pamięcią.

Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Fizycznie dramat.
    Jagiellonia znacznie lepsza.
    Mieszkańcy Polski B grali w piłke my nawet jej nie kopaliśmy.
    4 mecz, 4 bez rozgrywajacego.
    Antolic i Vesovic

Magiera wróc.
    Mioduch won.
    Widać po 3 spotkaniach kamień spadł ci z serca...
    A Melanż Trwa...

Po Cracovii nikt po nich nie jechał, że stracili punkty. Bywa, nie zawsze się wygrywa. Ale dzisiaj to była kompromitacja. I to nie z jakimiś dream teamem za miliony. Po drugiej stronie grali Wlazło, Burliga czy Pawełek. Bez żartów z jakimś usprawiedliwianiem.

Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Widać po 3 spotkaniach kamień spadł ci z serca...
    Ani troche jest mi przykro natomiast kompletnie nie jestem zaskoczony.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

"Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."...

Kompetencje strategiczne

Legionista
    To co tutaj się odpierdziela w komentarzach jest jeszcze bardziej kompromitujące niż to co pokazali kopacze na boisku. Jozak ma nad czym pracować, w 4 meczach wiosennych mamy bilans 2-1-1. W 3 meczach traciliśmy bramki, w dwóch żadnej nie zdobywaliśmy. Wcale nie jest tak kolorowo, jak się po Śląsku można było spodziewać. Już na Cracovii widać było, że jest wiele do poprawienia, każda piłka będąca w powietrzu to jest dla nas ogromne zagrożenie. W obronie dramat, w ataku nie wiele lepiej.

Rozumiem grać w 10kę, ale w obronie to i tak był kabaret. Jedynie Malarz się wykazał chroniąc nas od jeszcze większej kompromitacji. Idąc na stadion, po 10 minutach spodziewałem się dla nas pierwszego gola, a nie pierwszej czerwonej kartki. Robili z nami co chcieli.
    Trzeba też powiedzieć, że Jozak też im nie pomógł. Trzeba było od razu ściągnąć Hamę, moje dziecko jest większym walczakiem. Do środka w takiej sytuacji jak ulał pasowałby Kopczyński, o którym można wiele złego powiedzieć, ale w defensywie, swoim ustawianiem się i świetnym odbiorem byłby bardziej przydatny. Podobnie z Eduardo, od razu trzebabyło go ściągnąć, wcześniej puścić Kuchego, bo jak historia pokazuje, gdy jest źle, to zawsze on idzie na ratunek.

Po anulowanej bramce myślałem, że zdobyliśmy minimalną przewagę w psychice. Trzeba było przysłowiowo zakasać rękawy, walczyć do upadłego, nie dać sobie wbić dwóch goli(z mojego miejsca wyglądało to tak, że przy drugiej bramce defensywa mogła się o wiele lepiej zachować...).

Teraz pozostaje nam liczyć na 3 pkt z Lechem(kandydaci na piłkarzy powinni nam udowodnić, że jednak potrafią w tą piłkę grać), i na to, że Leszek pokona u siebie Jagiellonię. No i wygrać wszystkie nasze mecze do końca rundy zasadniczej. Czysto analitycznie, po Lechu, jedyny cięższy mecz Jagiellonii to ten w Lubinie, ale jak Zagłębie gra, wszyscy widzimy.

------------

Słowa uznania należą też się Jagielloni, czerwo dla nas nie zmieniło obrazu gry, przed kartką też wchodzili w naszą defensywę jak nóż w masło. Mają dobre skrzydła, co przy naszym 4-3-3 mogło jeszcze przed meczem zwiastować problmy. Jaga ma świetny bilans z ostatnich 10 meczów(8-1-1).

Legionista Awatar Budyń_70
    W zasadzie wszystko zostało już napisane, od siebie dodam kwitując jednym słowem.....kompromitacja.

Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Ani troche jest mi przykro natomiast kompletnie nie jestem zaskoczony.
    Tak jak Kucharczykiem w pierwszych meczach?
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Orzelek
    Odnośnie tego, co zostało tu zacytowane z pitbullem w kurnik, to nie spodziewałem się, że Jagiellonia od samego początku wyjdzie na boisko tak nabuzowana. Kartkę Antolica traktuję jako zwyczajny pech. Owszem do tego momentu nasza gra nie porywała, ale nie wiemy czy taki stan utrzymywał się gdybyśmy grali w komplecie. Grając w 10kę i tracąc siły na bieganie nie można spodziewać się cudów.

Teraz sztab ma czas na analizy. Może czas powrócić do 4-2-3-1?

Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Tak jak Kucharczykiem w pierwszych meczach?
    Jak Vesovic i Antolic zrobią dla Legii chociaż 5% tego co zrobił Kucharczyk wtedy pogadamy.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Kompetencje strategiczne

Legionista Awatar Strudzio
    Tak przeglądam, wszyscy cisną po Antoliciu i Vesovici a nikt nie powie jaki Jedza był chujowy?
    Siedziałem z boku wiec dobrze nie widziałem, ale nawet kiedy ktoś z Jagi puszczał sobie piłkę i był 5 m za MR.800K ojro to i tak go robił jak ferrari fiata na autostradzie. I czy przypadkiem nie on stał jak ostatnia ciota przy drugim golu bo myślał ze piłka wyjdzie?
    A tak, to dobrze ze przytrafiło się to teraz. Nikomu palce niezamarzły ?

Uprawnienia umieszczania postów