Cracovia - Legia [24. kol. Ekstraklasy 2017/18, 24.02.2018, godz. 20:30]

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Jasper121
    Legionista
    • 08.2010
    • 1186

    #31
    Szykowane wg. dziennikarzy jest ustawienie w środku:
    Mączyński
    Antolić - Pasquato

    Ogólnie wygląda na to, że kopa daleko ma do składu.

    Komentarz

    • Antares
      Legionista
      • 08.2012
      • 6339

      #32
      Zamieszczone przez Jasper121
      Szykowane wg. dziennikarzy jest ustawienie w środku:
      Mączyński
      Antolić - Pasquato

      Ogólnie wygląda na to, że kopa daleko ma do składu.
      Jakoś mi się nie widzi Pasquato orzący boisko tak jak Mączyński z Antolicem. Może z racji tego, że nie ma nikogo innego do środka pola będzie to powrót do 4-2-3-1. I to też pokazuje, że transfer 6/8 jest w tym momencie najbardziej potrzebny. Fajnie to 4-3-3 wyglądało, ale dwa mecze tak rozegraliśmy. jedna kontuzja i już nie ma jak kadrowo tego ustawić 1 do 1.
      "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

      Komentarz

      • Jasper121
        Legionista
        • 08.2010
        • 1186

        #33
        Jedyną możliwość oprócz Pasquato to chyba Dąbrowski w obronie i Remy jako 6.

        Komentarz

        • Sugarman
          Legionista
          • 02.2014
          • 3106

          #34
          Pasquato? Przecież to jakaś bzdura. Wyglądał najgorzej ze wszystkich w sparingach. Jozak nie dał mu na wiosnę ani minuty. Nie wierzę, że go wystawi. Już wolę Kopę. A najlepiej wrócić do 4-2-3-1 i z przodu trójką Hamalainen, Eduardo, King. Albo jakkolwiek inaczej, tylko bez tego chujowego Włocha.
          „Próbuję czasem być taki skromny, że ja się nie znam na tej piłce i tak dalej. Ale powiedzmy sobie szczerze, ja od siedmiu lat jestem bardzo pilnym studentem tego co się dzieje w piłce nożnej, co się dzieje na świecie, jak to wygląda.”

          Komentarz

          • Chmielo
            Legionista
            • 08.2010
            • 10094

            #35
            A Kopczyński to niby po co? Jedziemy tam atakować i wygrać, a nie bronić się, czy grać z kontry.

            Kandydatura Kucharczyka, który w poprzednim spotkanie został wybrany lebiegą? Interesujące...
            A Melanż Trwa...

            Komentarz

            • FlashGordon
              Legionista
              • 12.2014
              • 312

              #36
              Zamieszczone przez Sugarman
              Pasquato? Przecież to jakaś bzdura. Wyglądał najgorzej ze wszystkich w sparingach. Jozak nie dał mu na wiosnę ani minuty. Nie wierzę, że go wystawi. Już wolę Kopę. A najlepiej wrócić do 4-2-3-1 i z przodu trójką Hamalainen, Eduardo, King. Albo jakkolwiek inaczej, tylko bez tego chujowego Włocha.
              No jakie 4231 jak my skrzydeł nie mamy. Come on!

              Komentarz

              • Budyń_70
                Legionista
                • 07.2016
                • 9159

                #37
                Zamieszczone przez Chmielo
                Kandydatura Kucharczyka, który w poprzednim spotkanie został wybrany lebiegą? Interesujące...
                Akurat to była subiektywna ocena wielu antyKucharczykowców i nią bym się za bardzo nie sugerował

                Komentarz

                • Gabro
                  Legionista
                  • 10.2003
                  • 4870

                  #38
                  Jeśli zagramy wg zaleceń Jozaka ( push the defence) to powinno być dobrze.
                  "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

                  Komentarz

                  • Tibo
                    Legionista
                    • 04.2017
                    • 1015

                    #39
                    A może Pasquato to taki typ zawodnika, który rozczarowuje w sparingach, a błyska w meczach? Mało nam dał w rundzie jesiennej, ale i tak więcej niż Gruba Berta i Ferrari razem wzięte. Treningów my nie prowadzimy, tylko Romeo, i ja mu ufam. Jeżeli uważa, że Pasquato coś w tym meczu nam da, to może faktycznie tak będzie. Jeśli nam nic nie da, tylko będzie stał jak wkład, to chyba przypieczętuje swój los i pójdzie do dołu tabeli drugiej ligi włoskiej
                    team LEGIA

                    Komentarz

                    • Jestem
                      Legionista
                      • 12.2016
                      • 3757

                      #40
                      Niezależnie od tego czy zagra Kopa czy Pasquato, czy też może jeszcze ktoś inny to wystarczy zaangażowania na poziomie poprzednich dwu meczy i Kraków będzie zdobyty. Nieco nam tylko pogoda może zaszkodzić i wpłynie negatywnie na przebieg meczu, ale w końcu będzie taka sama dla obu drużyn
                      Dopiero mecze z Jagielonią i Amicą będą tymi w których trzeba będzie dać na boisku nieco więcej, nie ma powodu na razie aby forma szła w dół, więc na razie perspektywy są dobre.
                      Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

                      Komentarz

                      • Budyń_70
                        Legionista
                        • 07.2016
                        • 9159

                        #41
                        Zamieszczone przez Jestem
                        Niezależnie od tego czy zagra Kopa czy Pasquato, czy też może jeszcze ktoś inny to wystarczy zaangażowania na poziomie poprzednich dwu meczy i Kraków będzie zdobyty. Nieco nam tylko pogoda może zaszkodzić i wpłynie negatywnie na przebieg meczu, ale w końcu będzie taka sama dla obu drużyn
                        Dopiero mecze z Jagielonią i Amicą będą tymi w których trzeba będzie dać na boisku nieco więcej, nie ma powodu na razie aby forma szła w dół, więc na razie perspektywy są dobre.
                        Zapowiadana pogoda również w kolejnym meczu nie napawa optymizmem, jeżeli już na to patrzymy

                        Komentarz

                        • blaise101
                          Legionista
                          • 11.2011
                          • 3405

                          #42
                          Zamieszczone przez Antares
                          Jakoś mi się nie widzi Pasquato orzący boisko tak jak Mączyński z Antolicem. Może z racji tego, że nie ma nikogo innego do środka pola będzie to powrót do 4-2-3-1. I to też pokazuje, że transfer 6/8 jest w tym momencie najbardziej potrzebny. Fajnie to 4-3-3 wyglądało, ale dwa mecze tak rozegraliśmy. jedna kontuzja i już nie ma jak kadrowo tego ustawić 1 do 1.
                          też się tego bardzo obawiałem, ale nie sądziłem, że czas próby nadejdzie tak prędko.. (ale może to dobrze, że przed zamknięciem okna? jak słabo wypadnie zmiana ustawienia to może postarają się po kogoś).
                          Teraz zastanawiamy się czy:
                          - zagrać fatalnym kopą
                          - rozbić obronę, zabierając Remy'ego i dać niepewnego Dąbera
                          - zmienić ustawienie na 4-2-3-1, grając na 10 z Pasquato/Rado czy kimś tam, pamietając jednocześnie, że tutaj już nie ma bocznych napastników, a są skrzydłowi i do tej roli średnio pasują Eduardo i Hama..

                          Tak sobie myślę, że w naszej lidze jest obecnie 3 ciekawych młodych śr. pomocników. Żurkowski nie do wyjęcia, ale nieźle wyglądają też Piotrowski z Pogoni i Szymański z Płocka. Ciekawe czy też ciężko byłoby ich wyjąć. Szymański najstarszy i chyba z najmniejszym potencjałem, ale też trzeba pamiętać, że my tu obecnie nie potrzebujemy jakiegoś kota natychmiast, a gracza do zwiększenia rotacji i możliwości w środku pola.

                          Komentarz

                          • Pawello
                            Legionista
                            • 07.2017
                            • 296

                            #43
                            Remy na DP, Jedza na srodek, Ve¹ović na prawą obrone?

                            Komentarz

                            • Gabro
                              Legionista
                              • 10.2003
                              • 4870

                              #44
                              Antolic zagra na 6 - Jozak powiedział na konferencji. Philipps nie jedzie.
                              "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

                              Komentarz

                              • Peer
                                Legionista
                                • 08.2008
                                • 779

                                #45
                                Zamieszczone przez PAWELLO11
                                Remy na DP, Jedza na srodek, Ve¹ović na prawą obrone?
                                To mi się podoba. Jędza tylko na środek się obecnie nadaje i tam może się nieźle odnaleźć. Remy na 6 da radę, a Vesović na pewno narobi dużo wiatru na prawej stronie.

                                Komentarz

                                Pracuję...