Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 123456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 60 z 204

Wątek: Cracovia - Legia [24. kol. Ekstraklasy 2017/18, 24.02.2018, godz. 20:30]

Legionista Awatar Jasper121
    Szykowane wg. dziennikarzy jest ustawienie w środku:
    Mączyński
    Antolić - Pasquato

Ogólnie wygląda na to, że kopa daleko ma do składu.

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez Jasper121 Zobacz posta
    Szykowane wg. dziennikarzy jest ustawienie w środku:
    Mączyński
    Antolić - Pasquato

Ogólnie wygląda na to, że kopa daleko ma do składu.
    Jakoś mi się nie widzi Pasquato orzący boisko tak jak Mączyński z Antolicem. Może z racji tego, że nie ma nikogo innego do środka pola będzie to powrót do 4-2-3-1. I to też pokazuje, że transfer 6/8 jest w tym momencie najbardziej potrzebny. Fajnie to 4-3-3 wyglądało, ale dwa mecze tak rozegraliśmy. jedna kontuzja i już nie ma jak kadrowo tego ustawić 1 do 1.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar Jasper121
    Jedyną możliwość oprócz Pasquato to chyba Dąbrowski w obronie i Remy jako 6.

Pasquato? Przecież to jakaś bzdura. Wyglądał najgorzej ze wszystkich w sparingach. Jozak nie dał mu na wiosnę ani minuty. Nie wierzę, że go wystawi. Już wolę Kopę. A najlepiej wrócić do 4-2-3-1 i z przodu trójką Hamalainen, Eduardo, King. Albo jakkolwiek inaczej, tylko bez tego chujowego Włocha.

Legionista Awatar Chmielo
    A Kopczyński to niby po co? Jedziemy tam atakować i wygrać, a nie bronić się, czy grać z kontry.

Kandydatura Kucharczyka, który w poprzednim spotkanie został wybrany lebiegą? Interesujące...
    A Melanż Trwa...

Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    Pasquato? Przecież to jakaś bzdura. Wyglądał najgorzej ze wszystkich w sparingach. Jozak nie dał mu na wiosnę ani minuty. Nie wierzę, że go wystawi. Już wolę Kopę. A najlepiej wrócić do 4-2-3-1 i z przodu trójką Hamalainen, Eduardo, King. Albo jakkolwiek inaczej, tylko bez tego chujowego Włocha.
    No jakie 4231 jak my skrzydeł nie mamy. Come on!

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Kandydatura Kucharczyka, który w poprzednim spotkanie został wybrany lebiegą? Interesujące...
    Akurat to była subiektywna ocena wielu antyKucharczykowców i nią bym się za bardzo nie sugerował

Legionista Awatar Gabro
    Jeśli zagramy wg zaleceń Jozaka ( push the defence) to powinno być dobrze.

Legionista
    A może Pasquato to taki typ zawodnika, który rozczarowuje w sparingach, a błyska w meczach? Mało nam dał w rundzie jesiennej, ale i tak więcej niż Gruba Berta i Ferrari razem wzięte. Treningów my nie prowadzimy, tylko Romeo, i ja mu ufam. Jeżeli uważa, że Pasquato coś w tym meczu nam da, to może faktycznie tak będzie. Jeśli nam nic nie da, tylko będzie stał jak wkład, to chyba przypieczętuje swój los i pójdzie do dołu tabeli drugiej ligi włoskiej

Legionista Awatar Jestem
    Niezależnie od tego czy zagra Kopa czy Pasquato, czy też może jeszcze ktoś inny to wystarczy zaangażowania na poziomie poprzednich dwu meczy i Kraków będzie zdobyty. Nieco nam tylko pogoda może zaszkodzić i wpłynie negatywnie na przebieg meczu, ale w końcu będzie taka sama dla obu drużyn
    Dopiero mecze z Jagielonią i Amicą będą tymi w których trzeba będzie dać na boisku nieco więcej, nie ma powodu na razie aby forma szła w dół, więc na razie perspektywy są dobre.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Niezależnie od tego czy zagra Kopa czy Pasquato, czy też może jeszcze ktoś inny to wystarczy zaangażowania na poziomie poprzednich dwu meczy i Kraków będzie zdobyty. Nieco nam tylko pogoda może zaszkodzić i wpłynie negatywnie na przebieg meczu, ale w końcu będzie taka sama dla obu drużyn
    Dopiero mecze z Jagielonią i Amicą będą tymi w których trzeba będzie dać na boisku nieco więcej, nie ma powodu na razie aby forma szła w dół, więc na razie perspektywy są dobre.
    Zapowiadana pogoda również w kolejnym meczu nie napawa optymizmem, jeżeli już na to patrzymy

Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Jakoś mi się nie widzi Pasquato orzący boisko tak jak Mączyński z Antolicem. Może z racji tego, że nie ma nikogo innego do środka pola będzie to powrót do 4-2-3-1. I to też pokazuje, że transfer 6/8 jest w tym momencie najbardziej potrzebny. Fajnie to 4-3-3 wyglądało, ale dwa mecze tak rozegraliśmy. jedna kontuzja i już nie ma jak kadrowo tego ustawić 1 do 1.
    też się tego bardzo obawiałem, ale nie sądziłem, że czas próby nadejdzie tak prędko.. (ale może to dobrze, że przed zamknięciem okna? jak słabo wypadnie zmiana ustawienia to może postarają się po kogoś).
    Teraz zastanawiamy się czy:
    - zagrać fatalnym kopą
    - rozbić obronę, zabierając Remy'ego i dać niepewnego Dąbera
    - zmienić ustawienie na 4-2-3-1, grając na 10 z Pasquato/Rado czy kimś tam, pamietając jednocześnie, że tutaj już nie ma bocznych napastników, a są skrzydłowi i do tej roli średnio pasują Eduardo i Hama..

Tak sobie myślę, że w naszej lidze jest obecnie 3 ciekawych młodych śr. pomocników. Żurkowski nie do wyjęcia, ale nieźle wyglądają też Piotrowski z Pogoni i Szymański z Płocka. Ciekawe czy też ciężko byłoby ich wyjąć. Szymański najstarszy i chyba z najmniejszym potencjałem, ale też trzeba pamiętać, że my tu obecnie nie potrzebujemy jakiegoś kota natychmiast, a gracza do zwiększenia rotacji i możliwości w środku pola.

Remy na DP, Jedza na srodek, Vešović na prawą obrone?

Legionista Awatar Gabro
    Antolic zagra na 6 - Jozak powiedział na konferencji. Philipps nie jedzie.
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Legionista Awatar Peer
    Cytat Zamieszczone przez PAWELLO11 Zobacz posta
    Remy na DP, Jedza na srodek, Vešović na prawą obrone?
    To mi się podoba. Jędza tylko na środek się obecnie nadaje i tam może się nieźle odnaleźć. Remy na 6 da radę, a Vesović na pewno narobi dużo wiatru na prawej stronie.

Cytat Zamieszczone przez Peer Zobacz posta
    To mi się podoba. Jędza tylko na środek się obecnie nadaje i tam może się nieźle odnaleźć. Remy na 6 da radę, a Vesović na pewno narobi dużo wiatru na prawej stronie.
    już nieaktualne to raz, dwa - jak dla mnie to za dużo zmian w defensywie. Jędza do środka i Vesović próbowany na razie w ofensywie, nagle po długim braku treningu z drużyną do linii defensywnej? Zbyt duże ryzyko.

Legionista Awatar SzydeL
    Ja tam bym chętnie zobaczył stare poczciwe 4-2-3-1 z Rado lub Hamą za napadziorem.
    Na skrzydła spokojnie byśmy kogoś wcisnęli, więc osobiście nie widzę problemu, aby spróbować tak zagrać p.Romeo.
    Legia Warszawa - to coś więcej niż bramki i trofea.To przede wszystkim Barwy, Honor i Zasady.

To naprawdę duża sztuka€“ być czterokrotnie lepszym i ani razu nie wygrać. Gdyby piłkarze Śląska w ogóle nie wychodzili na boisko na mecze z Legią, efekt byłby dokładnie ten sam. Zero punktów i brak awansu.Tak naprawdę piłkarze i trenerzy Śląska po starciach z Legią zawsze mówią to samo. Pytanie tylko, jak długo będą się na to nabierać wrocławscy kibice.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez SzydeL Zobacz posta
    Ja tam bym chętnie zobaczył stare poczciwe 4-2-3-1 z Rado lub Hamą za napadziorem.
    Na skrzydła spokojnie byśmy kogoś wcisnęli, więc osobiście nie widzę problemu, aby spróbować tak zagrać p.Romeo.
    Wielkim sukcesem było odejście od tej formacji, a ty chcesz do niej znowu wracać?
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Legionista Awatar SzydeL
    Cytat Zamieszczone przez Beziooo Zobacz posta
    Wielkim sukcesem było odejście od tej formacji, a ty chcesz do niej znowu wracać?
    Tak.
    Kto powiedział, że musimy tak grać 90 minut?
    Ustawienie wyróżnia się tym, że można je zmienić w czasie meczu gdyby nie szło.
    Legia Warszawa - to coś więcej niż bramki i trofea.To przede wszystkim Barwy, Honor i Zasady.

To naprawdę duża sztuka€“ być czterokrotnie lepszym i ani razu nie wygrać. Gdyby piłkarze Śląska w ogóle nie wychodzili na boisko na mecze z Legią, efekt byłby dokładnie ten sam. Zero punktów i brak awansu.Tak naprawdę piłkarze i trenerzy Śląska po starciach z Legią zawsze mówią to samo. Pytanie tylko, jak długo będą się na to nabierać wrocławscy kibice.

Cytat Zamieszczone przez Tom Kruz Zobacz posta
    11 wygrana z rzędu? Rachunek prawdopodobieństwa nie lubi tego .
    Dobrze jest się nie wypowiadać za kogoś, zwłaszcza jeśli się go nie zna

Rachunek prawdopodobieństwa lubi to tak samo, jak lubił 10. wygraną tuż przed nią, 9. tuż przed nią itd., aż do pierwszej. Jeśli wygramy 1000 razy z rzędu, prawdopodobieństwo wygranej nr 1001 będzie znów takie samo.

Podpowiedź: ile wynosi prawdopodobieństwo zdarzenia, które już nastąpiło?
    Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
    Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)
    ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş

Hmm nie łapię czegoś - Jozak powiedział, że obowiązki Philippsa przejmie Domagoj, a legia.net awizuje i tak Kopę do składu.. to Kopa jako "8"?

Legionista Awatar TNTP
    Cytat Zamieszczone przez EyeQueue Zobacz posta
    Dobrze jest się nie wypowiadać za kogoś, zwłaszcza jeśli się go nie zna

Rachunek prawdopodobieństwa lubi to tak samo, jak lubił 10. wygraną tuż przed nią, 9. tuż przed nią itd., aż do pierwszej. Jeśli wygramy 1000 razy z rzędu, prawdopodobieństwo wygranej nr 1001 będzie znów takie samo.

Podpowiedź: ile wynosi prawdopodobieństwo zdarzenia, które już nastąpiło?
    Ty za bardzo chyba jednak nie rozumiesz o co w tym chodzi....
    Lieber tot als rot!!

Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    Hmm nie łapię czegoś - Jozak powiedział, że obowiązki Philippsa przejmie Domagoj, a legia.net awizuje i tak Kopę do składu.. to Kopa jako "8"?
    Nie sugerowałbym się zestawieniem z legia.net. Ostatnio nie bardzo im ufam, np. wczoraj Kamieniecki na Weszło FM mówił o Philipsie w pierwszym składzie.

Cytat Zamieszczone przez urodzony w niedzielę Zobacz posta
    Za moich młodych czasów jak ktoś za dużo sobie pozwalał , to po trybunach się niosło Zygmunt ! Zygmunt !
    i Zygmunt sprawę załatwiał.
    A potem Załężny... Byłem w Opolu kiedy nawet na trybunach było słychać złamanie
    "Bo to statek krwawej braci,
    Biada temu, kto doznał od nich mąk.
    Lepsza śmierć z własnych rąk niż piraci,
    Tylko krzyk, tylko jęk słychać w krąg"

Legionista Awatar Lorenzo
    Cytat Zamieszczone przez Marymoncki Dżon Zobacz posta
    Nie sugerowałbym się zestawieniem z legia.net. Ostatnio nie bardzo im ufam, np. wczoraj Kamieniecki na Weszło FM mówił o Philipsie w pierwszym składzie.
    Mówił, że na Jagiellonię będzie gotowy. Dzisiaj ma jeszcze wolne.
    #teamMioduski

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
    Dzięki Dareczku, a tego indyjskiego kota to na wypożyczenie czy do dwójki bierzecie ?

Cytat Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
    http://weszlo.fm/audycje/magazyn-o-legii-warszawa/

Od 47:16.

Słuchaj uchem, a nie brzuchem.

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Marymoncki Dżon Zobacz posta
    http://weszlo.fm/audycje/magazyn-o-legii-warszawa/

Od 47:16.

Słuchaj uchem, a nie brzuchem.
    Nie wiem co tam słychać u parówy tęczowego krzysia ale Romeo wczoraj na konferencji prasowej wyraźnie powiedział, że Antolic idzie na 6 a Philipps będzie gotowy na Jagielonię, więc o co chodzi z tym brzuchem i czyim?
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Nie wiem co tam słychać u parówy tęczowego krzysia ale Romeo wczoraj na konferencji prasowej wyraźnie powiedział, że Antolic idzie na 6 a Philipps będzie gotowy na Jagielonię, więc o co chodzi z tym brzuchem i czyim?
    Może przeczytaj poprzednie posty to szybciej zrozumiesz?

Jeszcze raz: blaise101 wspomniał o prognozowanej przez legia.net 11-stce na dzisiejszy mecz. Odpowiedziałem mu, że ostatnio mają słabe info, co poświadcza m.in. audycja z Weszło. Lorenzo niepotrzebnie się wmieszał. Tyle.

Edit: Jest już skład. Hama cofnięty do pomocy, Vesovic i Szymański z przodu. Wygląda to fajnie, oby nie przegrać środka pola.
    Ostatnio edytowane przez Marymoncki Dżon ; 24-02-2018 o 18:04

Legionista

Chyba 4-2-3-1. Pewnie mało kto spodziewał się Szymańskiego i Vesovicia w pierwszym składzie.

Uprawnienia umieszczania postów