Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 90 z 181

Wątek: Legia - Śląsk Wrocław [23. kol. Ekstraklasy 2017/18, 16.02.2018, godz. 20:30]

Legionista Awatar Alek
    tak zdecydowane zwycięstwo, a forumowych oklaskow jak na lekarstwo

brawo Legia, dużo spokoju w grze i do tego dużo bramek. fajnie się to wszystko układa

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    tak zdecydowane zwycięstwo, a forumowych oklaskow jak na lekarstwo

brawo Legia, dużo spokoju w grze i do tego dużo bramek. fajnie się to wszystko układa
    To chyba dobrze o forumowej braci świadczy. Zamiast nap... kolejne posty zataczają się wracając ze stadionu :P
    koko koko Skorza spoko...

Legionista Awatar Antares
    Fajne wejście ma dziadek Eduardo, którego tylu krytykowało. Półtorej meczu dwie asysty, wywalczony karny i piękne kluczowe podanie. Dzisiaj w trójce Legionistów z największą ilością przebiegniętych kilometrów. Antolić motorek z przodu i tyłu, "eksperci" pisali, że to taki zawodnik jak Vrdoljak, a się okazuje, że to zdecydowanie jest typowa "8".

I przed sparingami się wydawało, że obrona będzie naszą siłą, a z przodu może być duży problem. Tu się okazuje 2 mecze 7 goli, a właśnie jak się do czegoś przyczepić, że w tej obronie to się musi zazębić. Pazdan niby czyści, ale miewa cały czas słabe momenty. W NC+ zachwycali się jego wybiciem piłki z linii, a nie zauważyli, że sam tę sytuację sprokurował.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar Lillo
    Ale druga połowa do zapomnienia.

Legionista
    O Antoliciu jakiś ekspert pisał na początku, ze to gracz bez ambicji i takie tam, a tu się okazuje, ze były to bardzo krzywdzące opinie. Walczak niesamowity, szacunek dla niego, serio. Fakt, jest mały i wolny, ale szacunek ode mnie full

Legionista Awatar Benek
    Szkoda, że w drugiej połowie nie pocisneli mocniej
    Brawo, brawo ostatni raz taka klepanke jak w pierwszej połowie to chyba widziałem ZA Magiery w meczu z Lechia. I oby tak dalej.

Jedyne co martwi to fakt, że Kuchy może mieć problemy aby się odnaleźć w tej grze
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Raffels
    Baaaaardzo fajna gra w pierwszej połowie, dawno nie widziana na Łazienkowskiej. Szkoda, że w drugiej już wkradł się minimalizm. Dziwna też zmiana Philipsa, bo po niej Śląsk uzyskał przewagę w środku pola. Generalnie póki co można patrzeć z optymizmem.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Lillo
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Szkoda, że w drugiej połowie nie pocisneli mocniej
    Brawo, brawo ostatni raz taka klepanke jak w pierwszej połowie to chyba widziałem ZA Magiery w meczu z Lechia. I oby tak dalej.

Jedyne co martwi to fakt, że Kuchy może mieć problemy aby się odnaleźć w tej grze
    Ewidentnie widać braki techniczne, ale Kuchy i tak ustrzeli swoje

Legionista Awatar Jestem
    Zajebiste 20 minut od 16 minuty meczu, gdyby Legia potrafiła tak grać przez całą połowę to by była miazga z ekstraklapy!
    Mam nadzieję, że Romeo nie zdejmie więcej tak pochopnie Philippsa, w zasadzie wtedy zdechło a potem było gorzej, choć z pewnością już tylko kontrolowaliśmy mecz.
    Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony grą Edka, a Hama przeskoczył samego siebie. Oby tak dalej
    Niestety zmiennicy byli najsłabsi w tym meczu

Edit: No i sędzia w miarę normalny wreszcie, poza dyskusyjną kartką dla Rado to ja nie mam większych uwag, jakby tak wszyscy sędziowali to by było całkiem nieźle.
    Ostatnio edytowane przez Jestem ; 16-02-2018 o 22:05
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    No i do przodu, oby tak dalej. Pierwsza połowa bardzo dobra, druga do zapomnienia.

Remy kozak.
    Antolic walczak, ale piłkarsko póki co mnie nie przekonuje.
    Philipps powyżej średniej.
    Eduardo bardzo dobrze.
    Vesovic grał za krótko.
    Chukwu niewidoczny
    Ostatnio edytowane przez LioneL ; 16-02-2018 o 22:11

Legionista Awatar BlackAdder
    Jak za bardzo nie uwierzą w swoją wielkość, to możemy mieć naprawdę piękną rundę
    Dla mnie najważniejszym wzmocnieniem jest Antolić.
    Ostatnio edytowane przez BlackAdder ; 16-02-2018 o 22:19
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Legionista Awatar Gabro
    Dopóki graliśmy na wyższym biegu, to ze Śląska nie było co zbierać. Aż chce się kolejnych meczów. To może być walec.
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Legionista Awatar Paramonow
    Antolić praktycznie każde podanie ma celne, może nie jest najszybszy ale za to inteligentny, nie robi strat. A co poklepali z przodu to naprawdę poezja. Do tego Niezgoda ładnie, fajnie się utrzymuje przy piłce do tego bramkę sam sobie wypracował. Rado jeszcze dość zardzewiały, trochę strat było i tempo nie za szybkie. Liczyłem, że szybciej Vesović wejdzie, bo na niego liczę równie mocno jak na Antolicia. A Hama? Fińska masakra piłą mechaniczną, brawo!

az sie dziwe ze nic nie piszecie o Remim, nie wiem jak w TV to wygladalo, ale na stadionie to barrrdzo dlugo gosc dla mnie to był zawodnikiem meczu, raz im sie chyba udalo go wywrocic, glowki zgarnial chyba wszytkie jakie lecialy kolo niego, silny, madry i ambitny, wkurzal sie jak sie nie ruszali ci w przodu

Legionista Awatar Lorenzo
    Ale, co Kuchy po wejściu odstawał od reszty to ja nie mam pytań
    #teamMioduski

Legionista
    Wyniki po 23 spotkaniach od sezonu 13/14:
    13/14 49pkt bilans 16-1-6 bilans bramkowy 48-22
    14/15 45pkt bilans 14-3-6 bilans bramkowy 48-24
    15/16 46pkt bilans 13-7-3 bilans bramkowy 48-22
    16/17 39pkt bilans 11-6-6 bilans bramkowy 46-25
    17/18 44pkt bilans 14-2-7 bilans bramkowy 35-24

Legionista Awatar Chmielo
    Bardzo dobre pierwsze 45 minut, nieco słabsza druga połówka, ale mecz na duży plus. Dziadek Eduardo z brazylijskiej dżungli pozdrawia hejterów.

Antolić wygląda na mega solidnego grajka. Bez większych fajerwerków, ale haruje na całym boisku. Świetny mecz Fina, o dziwo bardzo przyzwoite zawody Brozia.

A tak w ogóle to Pawelec jako piłkarz szczebla ekstraklasowego to jakiś żart.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Ivan Drugi
    O Finie już wszystko napisano , ja chciałbym odnotować kolejny paskudny farfocel Niezgody .

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez PAWELLO11 Zobacz posta
    az sie dziwe ze nic nie piszecie o Remim, nie wiem jak w TV to wygladalo, ale na stadionie to barrrdzo dlugo gosc dla mnie to był zawodnikiem meczu, raz im sie chyba udalo go wywrocic, glowki zgarnial chyba wszytkie jakie lecialy kolo niego, silny, madry i ambitny, wkurzal sie jak sie nie ruszali ci w przodu
    Mnie również się to udzieliło. Jego spokój w odbiorze, mądrość w rozegraniu, zwłaszcza te szybkie, prostopadłe podania z pominięciem środka....gość robi niesamowitą różnicę.
    Dobrze, że póki co Pazdek z nim gra, bo gdy spindoli, to Remy jest w stanie jeszcze to uratować.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Topico Zobacz posta
    Wyniki po 23 spotkaniach od sezonu 13/14:
    13/14 49pkt bilans 16-1-6 bilans bramkowy 48-22
    14/15 45pkt bilans 14-3-6 bilans bramkowy 48-24
    15/16 46pkt bilans 13-7-3 bilans bramkowy 48-22
    16/17 39pkt bilans 11-6-6 bilans bramkowy 46-25
    17/18 44pkt bilans 14-2-7 bilans bramkowy 35-24
    biorąc pod uwagę jak krótko graliśmy w tym sezonie w pucharach delikatnie mówiąc szału nie ma.

Transfery można chyba powoli oceniać na plus Jeszcze niech się Vesovic z dobrą dyspozycją wkomponuje i można z optymizmem patrzeć w przyszłość.
    W końcu widać jakość w grze. Antolic swoim zaangażowaniem robi świetną robotę w środku pola. Eduardo mnie zaskoczył. Oczywiście pozytywnie. Tak jak ktoś już wspomniał- półtora meczu i udział przy kilku bramkach. No i niektórzy nie mogą już chyba narzekać, że nie mamy napastnika

Doping
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Eduardo dal dwa cukiereczki ale to podanie w poprzek przy linii srodkowej gdzie Slask przejal i kontrowal to kryminal. Niemniej jednak w ofensywie git. Umie ladnie sie zastawic i odegrac celnie z pierwszej z obronca na plecach. Hama git fajne, ze przy drugiej bramce najpierw chcial ladnie podac do Eduardo bodajze, dopiero jak to nie wyszlo to pomierzyl po dlugim nie na sile. Do tego bardzo dobrze Antolic, Phillipps wg ok ale bez fajerwerkow i Remy spoko ale dzis deko gorzej od Pazdana. Ogolnie git malina w dobra strone to idzie.
    Moin, moin was geht?

Legionista Awatar Antares
    Czy ja wiem czy Remy gorzej od Pazdana. W groźniejszych akcjach Śląska to głównie Pazdan był zamieszany. Przy golu załatwił go Bargiel, przy sam na sam Koseckiego nie sięgnął, żeby przeciąć podanie. A przy strzale Picha gdzie wybił z linii to on sprokurował tę sytuację źle wybijając piłkę głową. Trochę zamętu te jego błędy w obronie wprowadzają.

Jędza dużo lepiej wypadł na lewej obronie niż na swojej prawej gdzie jak pisałem Broź ma więcej do zaoferowania w ataku i to potwierdził. Bardzo ładna asysta przy trzecim golu Hamy.

biorąc pod uwagę jak krótko graliśmy w tym sezonie w pucharach delikatnie mówiąc szału nie ma.
    Biorąc pod uwagę, że jeszcze we wrześniu były głosy, że do ósemki nie wejdziemy to tragedii też nie ma. Jozak zaliczył ze Śląskiem 15 mecz ligowy, czyli ma za sobą mecze ze wszystkimi drużynami. Bilans 10-1-4 jest bardzo dobry biorąc pod uwagę jak prezentowała się Legia w momencie przejęcia przez niego stołka i jak zaczął.

A co do zmiany Philippsa to ciężko, żeby Antolić, Mączyński i Philipps zaliczyli przez całą rundę wszystkie mecze po 90 minut. Alternatyw w środku pola, żeby zmienić któregoś z nich i pozostać przy 4-3-3 nie ma. Alternatyw nie brakuje za to, żeby wrócić do znanego 4-2-3-1 i to w drugiej połowie Jozak mógł przećwiczyć.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista
    Brawo Jozak, o takiej Legii marzyłem od czasu odejścia Czerczesowa. W końcu godny następca - ściągnął ludzi których zna i buduje maszynę, która rozjedzie każdego przeciwnika na swojej drodze. Pierwsza połowa super, w drugiej już odpuścili, bo byli pewni trzech punktów.

Mecz naprawdę świetny, nowe nabytki przekonują że nie trzeba czekać pół roku aż ktoś wkomponuje się w skład, dodatkowo znakomita gra Hamy, na którym wielu wieszało psy. Jeśli ma to tak dalej wyglądać to sztab szkoleniowy faktycznie zna się na swojej robocie.

Najbardziej na plus Hama, Antolić, Remy i Edek. Pazdan znowu zawalił bramkę, ale tym wybiciem z linii trochę się zrehabilitował.
    Ostatnio edytowane przez Beziooo ; 17-02-2018 o 07:47
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Pazdan odkąd pamiętam siedzi na walizkach a wczoraj rozegrał 100 mecz w Legii . Klasyczna sójka za morze . Im bliżej MŚ tym z jego formą na pewno będzie lepiej .

Legionista Awatar Chmielo
    Posiadanie na poziomie 65%.

Obejrzałem sobie skrót wczorajszego meczu i cieszy fakt, że próbujemy grać urozmaiconą piłkę. Ataki skrzydłami, dośrodkowania ze skrzydeł, próby strzałów z dystansu. Dojdzie jeszcze Vesović, czy Radović i do tego wszystkiego dodamy zawodników, którzy potrafią wejść w drybling i zakończyć akcję indywidualnie. Ponadto widać, że poprawiliśmy się w rozegraniu stałych fragmentów (może nie w ostatnim meczu), co też stwarza dodatkowe zagrożenie. Nie ma w tym jakiegoś schematu alla "próbujemy wjechać z piłką do bramki".

Teraz Cracovia, a później seria, po której możemy zdecydowanie odskoczyć od reszty, czyli: Jagiellonia, Lech, Lechia i Wisła.
    A Melanż Trwa...

Nie wiem dlaczego, ale wychodzi na to, że Jędza dużo lepiej radzi sobie na lewej niż na prawej stronie

Legionista Awatar Naguto
    Powoli zaczynam się zachwycać 😃
    Pierwsza połowa w naszym wykonaniu to była piłka na innym poziomie niż ten do którego jesteśmy przyzwyczajeni. Zagrania z pierwszej piłki, sztuczki techniczne, momentalny presing po stracie piłki.
    Ulala 😀
    Oby tak dalej, zaczynam cieszyć się ich grą.

Cytat Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
    Brawo Jozak, o takiej Legii marzyłem od czasu odejścia Czerczesowa. W końcu godny następca - ściągnął ludzi których zna i buduje maszynę, która rozjedzie każdego przeciwnika na swojej drodze. Pierwsza połowa super, w drugiej już odpuścili, bo byli pewni trzech punktów.
    Brawa im się należą ale ja osobiście wolałem gdy jak walec rozjeżdżali wszystkich za czasów Magiery. Idzie to w dobrym kierunku i być może takim taranem będą.

Widziałem tylko pierwszą połowę (oglądałem w pracy) i jej początek też nie zwiastował fajerwerków. Wg mnie pół godziny grali w tym meczu. Ale skoro to starczy na naszą ligę to nie ma się czego czepiać.

Uprawnienia umieszczania postów