Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Lot w tunelu aerodynamicznym

Lot w tunelu aerodynamicznym

Ktoś moze wybrał sie na coś takiego? MOja dziewczyna namawia mnie abyśmy sobie kupili właśnie takie loty na rocznice ale nie jestem trochę przekonany.
    Trzeba się do tego jakoś przygotowywać?
    Jak wrażenia? Czy za tę kaskę warto jest się na coś takiego załapać?
    Oraz czy rzeczywiscie czuje się jakby spadało się spadochronem?
    Ile trwa taki lot?
    http://legnica24h.pl/pomysl-na-weeke...iu,1187,a.html
    Ostatnio edytowane przez pioben ; 09-03-2018 o 12:26

Legionista
    Jeśli masz na myśli Flyspot w Morach. To jeśli chcesz spróbować czegoś nowego warto.
    Lot trwa 2-3 minuty. Wchodzisz do tunelu bodajże dwa razy z instruktorem, który podczas lotu pokazuje Ci co masz zrobić by mieć z tego jak największą frajdę. Przyswoić trzeba jedynie sygnały jakie Ci podaje za pomocą gestów.
    Ja osobiście wole symulator B737 w Morach ale lot też jest fajny, raz warto spróbować może się wkrecisz.

Co do kasy poszukaj gruponów i zarezerwuj termin gdy jest małe obłożenie wtedy masz szansę polatać dłużej.

Mój znajomy geodeta ze Złotowa dostał w prezencie voucher na lot w tunelu aerodynamicznym. Wrażenia rewelacyjne. Warto dokupić do tego nagranie.

jaka jest cena takiego lotu orientujecie się?

Z tego co wiem można kupić taki lot nap na stronie wyjatkowyprezent.pl, z tego co wiem warto, ale lepiej upewnić się czy osoba, którą zabieramy bardziej się z tego ucieszy czy przestraszy
    ceny już od 159zł

Kończąc pracę w jednej z firm remontowych, dostałem na prezent lot w tunelu aerodynamicznym. Niesamowite przeżycia! Polecam wszystkim tym, którzy lubią doświadczać czegoś nowego.

Uprawnienia umieszczania postów