Pokaż wyniki od 1 do 28 z 28

Wątek: Mistrzostwa Typerów Wiosna 2018 - 4. kolejka (10.02.2018 - 11.02.2018)

  1. #1
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,053

    Mistrzostwa Typerów Wiosna 2018 - 4. kolejka (10.02.2018 - 11.02.2018)

    10.02 17:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb
    10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz
    10.02 18:30 NED, Utrecht - Zwolle
    10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj
    11.02 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord
    11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca
    11.02 16:00 SUI, St. Gallen - Zurich
    11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna
    11.02 17:00 TUR, Basaksehir - Fenerbahce
    11.02 18:30 GRE, Atromitos - Olympiakos


    • Punktacja 1 i 3 pkt
    • Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
    • Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
    • Wszystkie mecze i wyniki biorę z wynikinazywo.pl


    Grają ze sobą:
    (w nawiasach bilans spotkań)

    Grupa 1, Walter - Runi
    Grupa 1, Rulkoś - Ciechu (3-0-2, 31-24)
    Grupa 1, rey - nil (2-0-1, 27-16)

    Grupa 2, SirKruszon - Yanks
    Grupa 2, Meazza - Efcia (2-0-0, 15-12)
    Grupa 2, Miklas - Antares

    Grupa 3, Martino1989 - Seba.Kolos
    Grupa 3, księciuniu - Mu(L)timaster
    Grupa 3, Tom Kruz - emil83 (0-0-2, 8-12)

    Grupa 4, OLIUSTKA - Krawczol
    Grupa 4, Podróżnik - Bary89
    Grupa 4, Majkisek - leh71 (2-1-3, 60-71)

    Grupa 5, LOL3K - St.Maro (2-0-2, 27-23)
    Grupa 5, (L)ookasch - Szawar (1-0-1, 11-11)
    Grupa 5, Zygo - Net (1-0-1, 9-14)

  2. #2
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,053
    Zygo
    10.02 17:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 1-1
    10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz 1-1
    10.02 18:30 NED, Utrecht - Zwolle 1-1
    10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 1-1
    11.02 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-1
    11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 1-1
    11.02 16:00 SUI, St. Gallen - Zurich 1-1
    11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 1-1
    11.02 17:00 TUR, Basaksehir - Fenerbahce 1-1
    11.02 18:30 GRE, Atromitos - Olympiakos 1-1

    Miklas
    10.02 17:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 0-1
    10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz 0-1
    10.02 18:30 NED, Utrecht - Zwolle 0-1
    10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 0-1
    11.02 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 0-1
    11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 0-1
    11.02 16:00 SUI, St. Gallen - Zurich 0-1
    11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 0-1
    11.02 17:00 TUR, Basaksehir - Fenerbahce 0-1
    11.02 18:30 GRE, Atromitos - Olympiakos 0-1

    Walter
    10.02 17:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 0-0
    10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz 0-0
    10.02 18:30 NED, Utrecht - Zwolle 0-0
    10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 0-0
    11.02 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 0-0
    11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 0-0
    11.02 16:00 SUI, St. Gallen - Zurich 0-0
    11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 0-0
    11.02 17:00 TUR, Basaksehir - Fenerbahce 0-0
    11.02 18:30 GRE, Atromitos - Olympiakos 0-0

  3. #3
    Legionista Awatar Szawar
    Dołączył
    10.2003
    Skąd
    Saska Kępa
    Posty
    8,785
    10.02 17:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 0-2
    10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz 2-1
    10.02 18:30 NED, Utrecht - Zwolle 1-0
    10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 1-0
    11.02 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-2
    11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 1-0
    11.02 16:00 SUI, St. Gallen - Zurich 1-1
    11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 1-1
    11.02 17:00 TUR, Basaksehir - Fenerbahce 1-0
    11.02 18:30 GRE, Atromitos - Olympiakos 1-1
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

  4. #4
    Legionista Awatar OLIUSTKA
    Dołączył
    12.2011
    Skąd
    Ustka - Pomorscy Legioniści
    Posty
    1,067
    10.02 17:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb
    10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz
    10.02 18:30 NED, Utrecht - Zwolle 1-1
    10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 1-0
    11.02 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-1
    11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 2-1
    11.02 16:00 SUI, St. Gallen - Zurich 0-1
    11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 1-2
    11.02 17:00 TUR, Basaksehir - Fenerbahce 0-1
    11.02 18:30 GRE, Atromitos - Olympiakos 0-2

  5. #5
    10.02 17:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 1-1
    10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz 2-1
    10.02 18:30 NED, Utrecht - Zwolle 1-1
    10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 2-2
    11.02 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-0
    11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 1-2
    11.02 16:00 SUI, St. Gallen - Zurich 2-0
    11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 1-1
    11.02 17:00 TUR, Basaksehir - Fenerbahce 3-2
    11.02 18:30 GRE, Atromitos - Olympiakos 1-2

  6. #6
    Legionista Awatar rey
    Dołączył
    07.2007
    Skąd
    WA
    Posty
    8,526
    10.02 17:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 0-1
    10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz 1-0
    10.02 18:30 NED, Utrecht - Zwolle 2-0
    10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 2-0
    11.02 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 0-2
    11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 1-0
    11.02 16:00 SUI, St. Gallen - Zurich 1-1
    11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 0-2
    11.02 17:00 TUR, Basaksehir - Fenerbahce 0-2
    11.02 18:30 GRE, Atromitos - Olympiakos 0-3
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

  7. #7
    Legionista
    Dołączył
    12.2011
    Skąd
    Mokotów
    Posty
    667
    10.02 17:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 1-2
    10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz 1-0
    10.02 18:30 NED, Utrecht - Zwolle 1-1
    10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 2-0
    11.02 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-2
    11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 1-0
    11.02 16:00 SUI, St. Gallen - Zurich 1-1
    11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 0-1
    11.02 17:00 TUR, Basaksehir - Fenerbahce 1-1
    11.02 18:30 GRE, Atromitos - Olympiakos 0-2

  8. #8
    Olimpia Elbląg
    Dołączył
    06.2014
    Posty
    1,254
    10.02 17:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 1-1
    10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz 1-2
    10.02 18:30 NED, Utrecht - Zwolle 1-1
    10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 1-1
    11.02 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-2
    11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 1-0
    11.02 16:00 SUI, St. Gallen - Zurich 1-1
    11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 1-0
    11.02 17:00 TUR, Basaksehir - Fenerbahce 1-0
    11.02 18:30 GRE, Atromitos - Olympiakos 0-1

  9. #9
    Wiślak Awatar leh71
    Dołączył
    05.2003
    Skąd
    Kraków
    Posty
    1,766
    10.02 17:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 1-2
    10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz 1-1
    10.02 18:30 NED, Utrecht - Zwolle 2-1
    10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 1-1
    11.02 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-1
    11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 2-0
    11.02 16:00 SUI, St. Gallen - Zurich 2-0
    11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 1-2
    11.02 17:00 TUR, Basaksehir - Fenerbahce 1-1
    11.02 18:30 GRE, Atromitos - Olympiakos 0-1

  10. #10
    Legionista Awatar Rulkoś
    Dołączył
    08.2008
    Skąd
    Ciechanów
    Posty
    1,860
    10.02 17:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 1-1
    10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz 1-1
    10.02 18:30 NED, Utrecht - Zwolle 2-1
    10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 2-1
    11.02 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-1
    11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 1-0
    11.02 16:00 SUI, St. Gallen - Zurich 1-2
    11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 1-0
    11.02 17:00 TUR, Basaksehir - Fenerbahce 1-0
    11.02 18:30 GRE, Atromitos - Olympiakos 0-1
    Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Twain

  11. #11
    Legionista
    Dołączył
    11.2009
    Skąd
    Mińsk Maz.
    Posty
    6,773
    10.02 17:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 0-2
    10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz 2-0
    10.02 18:30 NED, Utrecht - Zwolle 3-1
    10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 2-0
    11.02 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-2
    11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 2-1
    11.02 16:00 SUI, St. Gallen - Zurich 1-1
    11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 1-2
    11.02 17:00 TUR, Basaksehir - Fenerbahce 1-2
    11.02 18:30 GRE, Atromitos - Olympiakos 0-2

  12. #12
    Legionistka
    Dołączył
    07.2010
    Skąd
    Olsztyn
    Posty
    1,940
    10.02 17:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 1-2
    10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz 2-1
    10.02 18:30 NED, Utrecht - Zwolle 1-1
    10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 1-0
    11.02 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 0-1
    11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 2-0
    11.02 16:00 SUI, St. Gallen - Zurich 1-1
    11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 1-2
    11.02 17:00 TUR, Basaksehir - Fenerbahce 1-2
    11.02 18:30 GRE, Atromitos - Olympiakos 0-2

  13. #13
    Legionista
    Dołączył
    08.2008
    Skąd
    Saska Kępa
    Posty
    3,750
    10.02 17:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 1-1
    10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz 1-0
    10.02 18:30 NED, Utrecht - Zwolle 1-0
    10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 2-1
    11.02 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-2
    11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 1-0
    11.02 16:00 SUI, St. Gallen - Zurich 1-1
    11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 1-1
    11.02 17:00 TUR, Basaksehir - Fenerbahce 1-2
    11.02 18:30 GRE, Atromitos - Olympiakos 0-2
    -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
    -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

  14. #14
    Legionista Awatar nil
    Dołączył
    02.2009
    Posty
    643
    10.02 17:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 1-1
    10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz 2-1
    10.02 18:30 NED, Utrecht - Zwolle 2-1
    10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 2-1
    11.02 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-2
    11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 2-0
    11.02 16:00 SUI, St. Gallen - Zurich 2-1
    11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 1-1
    11.02 17:00 TUR, Basaksehir - Fenerbahce 2-1
    11.02 18:30 GRE, Atromitos - Olympiakos 0-2
    NIL ZONE
    Któż umie tak jak Polak mówiąc milczeć, milcząc pić
    Tak szumieć, tak o słowo jedno zaraz w mordę bić

  15. #15
    Legionista Awatar Runi
    Dołączył
    01.2012
    Skąd
    K B H
    Posty
    3,570
    10.02 17:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 0-1
    10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz 2-0
    10.02 18:30 NED, Utrecht - Zwolle 2-0
    10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 2-0
    11.02 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 0-2
    11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 2-0
    11.02 16:00 SUI, St. Gallen - Zurich 1-1
    11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 0-1
    11.02 17:00 TUR, Basaksehir - Fenerbahce 1-0
    11.02 18:30 GRE, Atromitos - Olympiakos 0-2

  16. #16
    Legionista Awatar (L)ookasch
    Dołączył
    11.2011
    Skąd
    Miasto z morza i marzeń
    Posty
    3,204
    10.02 17:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 0-2
    10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz 1-1
    10.02 18:30 NED, Utrecht - Zwolle 2-1
    10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 2-0
    11.02 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-0
    11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 2-1
    11.02 16:00 SUI, St. Gallen - Zurich 1-0
    11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 0-2
    11.02 17:00 TUR, Basaksehir - Fenerbahce 1-2
    11.02 18:30 GRE, Atromitos - Olympiakos 0-1

  17. #17
    Legionista Awatar Ciechu
    Dołączył
    03.2010
    Skąd
    Zielonka
    Posty
    912
    10.02 17:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 0-1
    10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz 2-0
    10.02 18:30 NED, Utrecht - Zwolle 1-1
    10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 2-0
    11.02 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-1
    11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 1-1
    11.02 16:00 SUI, St. Gallen - Zurich 0-0
    11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 1-1
    11.02 17:00 TUR, Basaksehir - Fenerbahce 1-1
    11.02 18:30 GRE, Atromitos - Olympiakos 1-0


    Nie poddawaj się, ukochana ma, nie poddawaj się, Legio Warszawa!

  18. #18
    Legionista Awatar Bary89
    Dołączył
    08.2010
    Skąd
    KLC
    Posty
    1,433
    10.02 17:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 0-1
    10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz 2-1
    10.02 18:30 NED, Utrecht - Zwolle 1-1
    10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 2-1
    11.02 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-2
    11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 1-0
    11.02 16:00 SUI, St. Gallen - Zurich 1-2
    11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 1-2
    11.02 17:00 TUR, Basaksehir - Fenerbahce 1-2
    11.02 18:30 GRE, Atromitos - Olympiakos 1-2
    Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane.

  19. #19
    Gintleman Awatar księciuniu
    Dołączył
    10.2010
    Skąd
    dalej niż północ
    Posty
    15,013
    10.02 17:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 1-1
    10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz 1-0
    10.02 18:30 NED, Utrecht – Zwolle 2-1
    10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 2-1
    11.02 14:30 NED, Vitesse – Feyenoord 1-2
    11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 2-1
    11.02 16:00 SUI, St. Gallen – Zurich 1-1
    11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 2-1
    11.02 17:00 TUR, Basaksehir – Fenerbahce 1-1
    11.02 18:30 GRE, Atromitos – Olympiakos 0-0
    Lubię sobie jebnąć posta.

    „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

  20. #20
    Legionista
    Dołączył
    05.2004
    Skąd
    Wawer
    Posty
    1,229
    10.02 17:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 1-1
    10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz 2-1
    10.02 18:30 NED, Utrecht - Zwolle 0-1
    10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 2-0
    11.02 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 0-2
    11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 1-1
    11.02 16:00 SUI, St. Gallen - Zurich 1-2
    11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 0-2
    11.02 17:00 TUR, Basaksehir - Fenerbahce 1-1
    11.02 18:30 GRE, Atromitos - Olympiakos 0-2
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

  21. #21
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,053
    10.02 17:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 0-1
    10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz 2-0
    10.02 18:30 NED, Utrecht - Zwolle 3-1
    10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 1-0
    11.02 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-1
    11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 2-1
    11.02 16:00 SUI, St. Gallen - Zurich 1-1
    11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 2-1
    11.02 17:00 TUR, Basaksehir - Fenerbahce 2-1
    11.02 18:30 GRE, Atromitos - Olympiakos 1-2

  22. #22
    Legionista Awatar Seba.Kolos
    Dołączył
    09.2012
    Skąd
    Ursus/Wiedeń
    Posty
    2,492
    10.02 17:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 0-1
    10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz 2-0
    10.02 18:30 NED, Utrecht - Zwolle 2-1
    10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 2-0
    11.02 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 0-1
    11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 0-2
    11.02 16:00 SUI, St. Gallen - Zurich 1-1
    11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 0-2
    11.02 17:00 TUR, Basaksehir - Fenerbahce 1-2
    11.02 18:30 GRE, Atromitos - Olympiakos 0-1
    Jedno Miasto
    I Jeden Klub
    Legia Warszawa
    Legia az po Grob


  23. #23
    Legionista Awatar Tom Kruz
    Dołączył
    05.2006
    Skąd
    Siedlce
    Posty
    4,263
    10.02 17:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 0-2
    10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz 2-1
    10.02 18:30 NED, Utrecht - Zwolle 1-0
    10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 2-0
    11.02 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-2
    11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 1-0
    11.02 16:00 SUI, St. Gallen - Zurich 1-1
    11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 0-1
    11.02 17:00 TUR, Basaksehir - Fenerbahce 1-0
    11.02 18:30 GRE, Atromitos - Olympiakos 1-2
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

  24. #24
    Legionista Awatar LOL3K
    Dołączył
    12.2003
    Posty
    7,099
    10.02 17:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 1-3
    10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz 2-0
    10.02 18:30 NED, Utrecht - Zwolle 1-1
    10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 1-0
    11.02 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 0-3
    11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 2-1
    11.02 16:00 SUI, St. Gallen - Zurich 0-2
    11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 1-3
    11.02 17:00 TUR, Basaksehir - Fenerbahce 0-1
    11.02 18:30 GRE, Atromitos - Olympiakos 0-3

    hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

  25. #25
    Legionista
    Dołączył
    09.2004
    Skąd
    Mazowsze
    Posty
    702
    10.02 17:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 1-2
    10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz 1-1
    10.02 18:30 NED, Utrecht - Zwolle 1-0
    10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 1-0
    11.02 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 0-1
    11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 2-1
    11.02 16:00 SUI, St. Gallen - Zurich 1-0
    11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 2-2
    11.02 17:00 TUR, Basaksehir - Fenerbahce 1-0
    11.02 18:30 GRE, Atromitos - Olympiakos 0-2

  26. #26
    Legionista Awatar SirKruszon
    Dołączył
    07.2008
    Skąd
    zDŚ
    Posty
    3,152
    10.02 17:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 1-2
    10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz 2-1
    10.02 18:30 NED, Utrecht - Zwolle 1-0
    10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 1-0
    11.02 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-2
    11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 1-0
    11.02 16:00 SUI, St. Gallen - Zurich 1-1
    11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 1-2
    11.02 17:00 TUR, Basaksehir - Fenerbahce 1-1
    11.02 18:30 GRE, Atromitos - Olympiakos 0-1

  27. #27
    Legionista Awatar Antares
    Dołączył
    08.2012
    Posty
    5,129
    10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz 2-0
    10.02 18:30 NED, Utrecht - Zwolle 1-0
    10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 2-0
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

  28. #28
    Legionista Awatar Antares
    Dołączył
    08.2012
    Posty
    5,129
    11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 1-0
    11.02 16:00 SUI, St. Gallen - Zurich 2-1
    11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 1-1
    11.02 17:00 TUR, Basaksehir - Fenerbahce 1-1
    11.02 18:30 GRE, Atromitos - Olympiakos 0-1
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •