Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy ... 5678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 241 do 270 z 287

Wątek: Zagłębie Lubin - Legia [22. kol. Ekstraklasy 2017/18, 09.02.2018, godz. 20:30]

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Mnie tam nikt nie uciszył a napewno nie taki śmieć jak Ty.
    Można powiedzieć, że Mario pjerdolnął w stół a nożyce się z razu odezwały

Cytat Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
    Oglądałem sparingi, oglądałem ich mecze w poprzednich klubach. Zadałam sobie troszkę więcej trudu niż chociażby ty (vide twoje jęki w temacie transferowym na temat Philippsa) i już w pierwszym meczu widać, że będzie z nich duży pożytek. Ale płaczki na pewno będą miały jeszcze używanie, bo słabszy mecz, czy mecze na pewno się zdarzy. Także spokojnie, jeszcze będziesz miał okazję do tryumfu.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    Czeski błąd panie kolego

Cytat Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
    Czeski błąd panie kolego
    Ok....uspokoiłeś mnie

Legionista Awatar r9robins
    A Pazdan to w ogóle zagrał tę piłkę ręką? Wiadomo że dotknął ale czy zostały spełnione wszystkie przesłanki żeby to zinterpretować jako zagranie? Wszystkowiedzący ekspert Stępniewski zawsze powtarza że musi być intencja i ruch ręki w kierunku piłki. Przyznam że ja czegoś takiego w interwencji Pazdana nie widziałem

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Jarek powiedział w wywiadzie że marzy o wyjeździe do Rosji na MŚ , jeśli zachowa skuteczność w całej rundzie to Nawałka nie będzie miał wyjścia .

Legionista Awatar Runi
    Cytat Zamieszczone przez r9robins Zobacz posta
    A Pazdan to w ogóle zagrał tę piłkę ręką? Wiadomo że dotknął ale czy zostały spełnione wszystkie przesłanki żeby to zinterpretować jako zagranie? Wszystkowiedzący ekspert Stępniewski zawsze powtarza że musi być intencja i ruch ręki w kierunku piłki. Przyznam że ja czegoś takiego w interwencji Pazdana nie widziałem
    Ewidentna ręka. Tymbardziej, że piłka spadała z góry i miał sporo czasu na reakcję.

Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    Ewidentna ręka. Tymbardziej, że piłka spadała z góry i miał sporo czasu na reakcję.
    Spoko....mógł podyktować i podyktował, dla nas również podyktował, choć nie musiał.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
    Jarek powiedział w wywiadzie że marzy o wyjeździe do Rosji na MŚ , jeśli zachowa skuteczność w całej rundzie to Nawałka nie będzie miał wyjścia .
    Jeżeli jego wyborami są Wilczek czy Teodorczyk, którzy strzelają tyle co kot napłakał w Danii i Belgii, to raczej faktycznie nie będzie miał

Legionista Awatar Somebody
    Samego meczu nie widziałem, ale z tego co słyszałem niedługo będę chyba musiał przeprosić Jarka Niezgodę

Legionista Awatar Lorenzo
    Cytat Zamieszczone przez Somebody Zobacz posta
    Samego meczu nie widziałem, ale z tego co słyszałem niedługo będę chyba musiał przeprosić Jarka Niezgodę
    Ja w pewnym sensie też, odwołuję to co pisałem - przestał strzelać farfocle, a te dwie bramki załadowane aż miło

Patrząc na Luxa to właśnie o kogoś takiego chodziło na szóstce, a nie pierdolenia o zadaniowcach i poleceniach trenera. Transfery bardzo na plus, zwłaszcza Remy i aż się doczekać nie można na to, co pokaże Vesović, bo ogółem to może to wyglądać ciekawie. Pazdan bardzo słabo, ale pewnie znowu się nie może skupić na grze, bo krążą słuchy o ofercie z Tereka.
    #teamMioduski

Legionista Awatar Benek
    Spoko....mógł podyktować i podyktował, dla nas również podyktował, choć nie musiał.
    Że co???
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Cytat Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
    Ja w pewnym sensie też, odwołuję to co pisałem - przestał strzelać farfocle, a te dwie bramki załadowane aż miło

Patrząc na Luxa to właśnie o kogoś takiego chodziło na szóstce, a nie pierdolenia o zadaniowcach i poleceniach trenera. Transfery bardzo na plus, zwłaszcza Remy i aż się doczekać nie można na to, co pokaże Vesović, bo ogółem to może to wyglądać ciekawie. Pazdan bardzo słabo, ale pewnie znowu się nie może skupić na grze, bo krążą słuchy o ofercie z Tereka.
    Nie ma już takiego klubu jak Terek, teraz jest Achmat Grozny
    Janusz z Południowej

Legionista Awatar Chmielo
    Cytat Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
    Ze swojej strony dodam, iż pisząc o Sadiku jako, na chwilę obecną, lepszym piłkarsko zawodniku nigdzie nie wspomniałem, że Niezgodę uważałem za piłkarską niedojdę albo kogoś, kto się do Legii nie nadaje. To nie Kopczyński, czy ktoś "inny". Zawodnicy o zupełnie innej charakterystyce i mogłoby się wydawać, że Albańczyk lepiej będzie pasował do tego co mamy grać. Jarek pokazał, że mimo swoich braków, potrafi być bardzo skuteczny i chwało mu za to. Oby ten poziom wystarczył też na europejskie puchary.

PS a może dzięki temu, że trener tak zdecydowanie na niego postawi, a tym samym zbierze więcej gier jako pierwszy napastnik, to się jeszcze rozwinie? Lewandowski w tym wieku szedł do BVB jako mocno nieoszlifowany grajek.
    Ostatnio edytowane przez Chmielo ; 10-02-2018 o 19:33
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar tomeck3145
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    PS a może dzięki temu, że trener tak zdecydowanie na niego postawi, a tym samym zbierze więcej gier jako pierwszy napastnik, to się jeszcze rozwinie? Lewandowski w tym wieku szedł do BVB jako mocno nieoszlifowany grajek.
    Lewandowski szedł do BVB jako król strzelców Ekstraklasy (18 goli w 30 kolejkach), w poprzednich sezonach król strzelców I i II ligi. Może i był nieoszlifowany, ale Niezgodzie trochę do tych osiągnięć daleko, oraz - jest już rok starszy.

Nie porównujmy Niezgodny do Lewandowskiego, bo póki co robimy mu w ten sposób krzywdę.

Cytat Zamieszczone przez tomeck3145 Zobacz posta
    Lewandowski szedł do BVB jako król strzelców Ekstraklasy (18 goli w 30 kolejkach), w poprzednich sezonach król strzelców I i II ligi. Może i był nieoszlifowany, ale Niezgodzie trochę do tych osiągnięć daleko, oraz - jest już rok starszy.

Nie porównujmy Niezgodny do Lewandowskiego, bo póki co robimy mu w ten sposób krzywdę.
    Obojgu robimy krzywdę

Fajnie że się rozwija, a nie stoi w miejscu i na tym skończmy. Szacun dla gościa właśnie za to.

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Że co???
    No przecież to Edek mógł dostać żółtą kartkę za symulację, ponieważ bramkarz Zagłębia chciał tylko Edka przytulić do siebie i nie miał intencji powalania go na boisko a Edek padł jak zabity i o zgrozo sędzia gwizdnął karnego, skandal!

p.s. Kilka gwizdniętych "fauli" Legionistów to były faule piłkarzy Zagłębia albo i w ogóle nic, więc radujmy się z tego karnego w ostatniej sekundzie meczu
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    No przecież to Edek mógł dostać żółtą kartkę za symulację, ponieważ bramkarz Zagłębia chciał tylko Edka przytulić do siebie i nie miał intencji powalania go na boisko a Edek padł jak zabity i o zgrozo sędzia gwizdnął karnego, skandal!

p.s. Kilka gwizdniętych "fauli" Legionistów to były faule piłkarzy Zagłębia albo i w ogóle nic, więc radujmy się z tego karnego w ostatniej sekundzie meczu
    Hmmm, gwoli ścisłości interpretacja mógła być różna, znając dotychczasowe reakcje sędziów.
    Zwłaszca w kontekście Legii i chyba z tym nie ma dyskusji.

Legionista Awatar Jestem
    Hmmm, gwoli ścisłości interpretacja mógła być różna, znając dotychczasowe reakcje sędziów.
    Zwłaszca w kontekście Legii i chyba z tym nie ma dyskusji.
    Swoim postem dokładnie chciałem to wykazać i miałem to na myśli

Ciekawy jestem czy Złotek będzie mieć komisję po tym meczu a może kolegium sędziowskie uzna na starcie, że błędy sędziowskie nie były intencjonalne i nie przekroczyły limitu przyzwoitości?
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar Antares
    Swoim postem dokładnie chciałem to wykazać i miałem to na myśli

Ciekawy jestem czy Złotek będzie mieć komisję po tym meczu a może kolegium sędziowskie uzna na starcie, że błędy sędziowskie nie były intencjonalne i nie przekroczyły limitu przyzwoitości?
    Jaką komisje? Przecież według mediów on te zawody prowadził bardzo dobrze.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Jaką komisje? Przecież według mediów on te zawody prowadził bardzo dobrze.
    No to pozostaje nam się tylko cieszyć, że się przełamał i podyktował tego karnego a przecież nie musiał - a pies go j...!

p.s Jeśli wygrywamy na wyjeździe przy takim sędzim to może nie będzie tak źle i później?

Legionista Awatar Antares
    No to pozostaje nam się tylko cieszyć, że się przełamał i podyktował tego karnego a przecież nie musiał - a pies go j...!

p.s Jeśli wygrywamy na wyjeździe przy takim sędzim to może nie będzie tak źle i później?
    Ogólnie nie wiem kiedy w tej lidze w końcu coś drgnie, żeby chronić zdrowie zawodników. Bodajże Matuszczyk wpierdala się sankami w Szymańskiego (to wtedy doznał urazu), faulu nie ma, w NC+ Murawski twierdzi, że świetna decyzja, bo trafił też w piłkę i sam tak grał. Swego czasu przecież też z Lubinem jak Tosik załatwił Sagana to Musiał nawet faulu nie widział. A potem w mediach twierdzą, że Złotek świetnie poprowadził zawody, bo w kluczowych momentach się nie pomylił...

Jak chcemy trochę techniki i ładnej gry w tej lidze to media i sędziowie nie mogą pochwalać rzeźników. Taki Szymański to się musi skupiać nie na tym komu podać, jak przedryblować zawodnika tylko, żeby jak najszybciej piłkę oddać, bo mu zaraz jak rzeźnik nogi może połamać. Kiedyś Góralski cały mecz faulował i prowokował Vadisa, a potem wszędzie zachwyty jak to Vadis został wyłączony z gry.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar grodzisk1
    Każdy z odrobiną techniki i rozumu stąd spierdala. Liga rzeźników, właśnie dzięki idiotom z gwizdkami.

Legionista Awatar MarioWOLF
    Swoją drogą wreszcie mamy zawodnika, który potrafi uderzyć/dośrodkować ze stojącej piłki.

https://www.youtube.com/watch?v=GFh0bDdh_FE

Na filmiku widać, że dośrodkowanie z meczu z Zagłębiem nie było przypadkowe. Sebek wie, jak dorzucić piłkę (od 2:00 bardzo podobna bramka z rzutu rożnego po niemal identycznym dorzuceniu piłki).

A od 4:02 widać, że potrafi powalczyć ciało w ciało z rywalem, pomimo mikrych warunków.

Legionista Awatar CW(L)KS
    Dobrze grodzisk1 prawisz. Z tym że gwizdaje niestety też mają przyzwolenie na takie sędziowanie.

Legionista Awatar Jestem
    Pan Sławek stwierdził stanowczo "ewidentna żółta kartka" za faul na Szymańskim.
    Poza tym pokazali karne jako rzekome kontrowersje i do widzenia - oczywiście pan Sławek pokiwał głową i pochwalił decyzje o podyktowaniu tych oczywistych karnych, trzeba było czymś przykryć serię "omyłek" Złotka w innych kilku sytuacjach

Legionista Awatar Z.
    Bardzo dobry i szczęśliwy mecz. Ogólnie bardzo zacny weekend ligowy - jeszcze tylko Piast i naprawdę uciekamy

Transfery chyba ok. Truskawkowy zaciąg trochę gorszy Niewygodny rywal, wyjazd, mecz się układa dość nieprzyjemnie.

Brawo Trener i drużyna! Teraz tylko zwycięstwo z WKS.
    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Ogólnie nie wiem kiedy w tej lidze w końcu coś drgnie, żeby chronić zdrowie zawodników. Bodajże Matuszczyk wpierdala się sankami w Szymańskiego (to wtedy doznał urazu), faulu nie ma, w NC+ Murawski twierdzi, że świetna decyzja, bo trafił też w piłkę i sam tak grał. Swego czasu przecież też z Lubinem jak Tosik załatwił Sagana to Musiał nawet faulu nie widział. A potem w mediach twierdzą, że Złotek świetnie poprowadził zawody, bo w kluczowych momentach się nie pomylił...

Jak chcemy trochę techniki i ładnej gry w tej lidze to media i sędziowie nie mogą pochwalać rzeźników. Taki Szymański to się musi skupiać nie na tym komu podać, jak przedryblować zawodnika tylko, żeby jak najszybciej piłkę oddać, bo mu zaraz jak rzeźnik nogi może połamać. Kiedyś Góralski cały mecz faulował i prowokował Vadisa, a potem wszędzie zachwyty jak to Vadis został wyłączony z gry.
    Oczywiście masz rację co do zasadniczej kwestii. Moim zdaniem jest tak z dwóch względów. Ogólnopolska histeria medialna po każdym błędzie sędziego. Szczególnie w meczach Legii. Sędziowie osądzadni od czci i wiary są elektryczni i boją się podejmować odważnych decyzji. Dwa, "Pan Sławek" używa czasem stwierdzenia, że sędzia musi sobie na początku meczu określić wysokość poprzeczki i "daje pograć" czyli defacto puszcza pierwsze faule żeby nie pokazać miliona kartek w jednym meczu. Dalej często rzeczony Pan Sławek chwali ich za to że "wytrzymali ciśnienie". Dzięki temu piłkarze doskonale sobie z tego zdają sprawę i wykorzystują dla swoich celi. Kończy się tak, że pierwszych kilka fauli przechodzi bezkarnie. Wkurza mnie takie polowanie na kości jak często odbywało się na Gulim czy Rado. Teraz była łapanka na Szymańskiego. Nie da się jak piszesz w tej lidze grać do przodu na"tak", bo ci nogi połamią przy akompaniamencie ekspertów że daj pograć . Zresztą od zawsze u nas tak było że piłka mogła przejść ... zawodnik nigdy.

Legionista Awatar klinton
    Obejrzałem powtórkę spotkania i jestem pod wrażeniem gry Niezgody. Sprawiał wrażenie o klasę lepszego napadziora niż jesienią. Druga bramka to w ogóle majstersztyk. Ta indywidualna szarża przypominała mi styl, w jakim wiele bramek zdobywał swego czasu Maciej Żurawski. Nie mam nic przeciwko temu, żeby Jarek nastrzelał w Ekstraklasie tyle bramek, co on

Uprawnienia umieszczania postów