Strona 8 z 10 PierwszyPierwszy ... 45678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 240 z 287

Wątek: Zagłębie Lubin - Legia [22. kol. Ekstraklasy 2017/18, 09.02.2018, godz. 20:30]

Legionista Awatar Naguto
    Takie mecze to ja lubię 😀
    Znowu było widać ten charakter, podobało mi się jak Kuchy ruszył do przepychanki. Widać było w oczach że nie pękają i są gotowi do walki o punkty. Oby tego zapału wystarczyło jak najdłużej, ale to bardzo ważne żeby na takiej petardzie zacząć rundę.
    Nowe nabytki na bardzo duży plus, ale największe brawa dla Jarka Niezgody.

Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    A jak to jest, że taki Jodłowiec przychodził z naszej ligi, przez pół roku kopał się po czole, a potem został jednym z liderów drużyny?
    Przestańcie już wyskakiwać z różnymi porównaniami, bo świadczą one o jednowymiarowym pojmowaniu futbolu. A tu wszystko nie jest takie proste i czarno-białe. Jest mnóstwo zmiennych.
    Sposób poruszania się Philipsa , technika, podanie czyni go zawodnikiem o klasę lepszym od Jodły, wystarczy obejrzeć jak Philips przyjmuje piłkę żeby zauważyć że Jodłowca zostawia w tyle. Ja nie twierdze że Jodła jest słaby uważam tylko że mamy super grajka na jego pozycji.

Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Philips to chyba wyjątkowo dobrze trafiony transfer, nawet lepiej od Remego (jak go odmieniać?) ale i tak lepiej poczekać z kilka meczów z obiektywnymi ocenami.
    Obaj świetnie wczoraj zagrali, Philipps zaskoczył mnie przede wszystkim dobrymi podaniami (a ile było jęczenia że on się nie nada bo gra jak drugi Kopa), Remy natomiast świetnie radził sobie w dowodzeniu
    obroną, jak Pazdek się ogarnie to naprawdę będziemy mieli znakomity duet na środku defensywy.
    Ostatnio edytowane przez Beziooo ; 10-02-2018 o 10:29
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
    Phillipsa to można porównywać do Jodłowca-który nie dorasta Luksemburczykowi do pięt. Wszystkie transfery na razie na plus. Szkoda tylko urazo Szymańskiego bo grał świetnie. Brawo Brawo Brawo!!! Legia Mistrz!
    Uwielbiam to fetowanie po wygranej i pedałowanie po porażce.
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Cytat Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
    Nie wiem jak Ty, ale ja staram się konstruktywnie podchodzić do meczy. Ani nie wychwalam pod niebiosa, po porażce nie pedałuje.....

Cytat Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
    Po wczorajszym meczu jeszcze lepiej czyta się forumowe płacze o odejściu Moulina i przyjściu nowych.
    Po pierwszym meczu oceniłeś wagę straty Moulina i przydatność nowych?
    Kilka meczów da nam odpowiedź. O ile Phillips rzeczywiście nieźle wygląda, ma to coś - spokój i czuję piłke, to Antolic mnie póki co nie przekonuje. Ale to wciąż jeden mecz. Na porównania go z Francuzem przyjdzie czas i mam nadzieje, że okaże się lepszy. Chociaż wątpię, że tak będzie. Chyba każdy kibic Legii ma nadzieję, że będą wiodącymi graczami klubu i ligi, ale pozbycie się w jednej rundzie Jodły i przede wszystkim Moulina według mnie było błędem. No ale to moje zdanie. Każdy ma prawo do polemiki.
    Ostatnio edytowane przez Werten ; 10-02-2018 o 10:35

Legionista
    Czy klub nie może wystosować pisma, iż nie życzy sobie wyznaczania Złotka na arbitra? Coś mi kołacze, że takie praktyki były stosowane.
    I drugie pytanie: czy jest szansa na anulowanie żółtej dla Philipsa za dyskusję po błędnej decyzji arbitra?
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

Legionista
    Sposób poruszania się Philipsa , technika, podanie czyni go zawodnikiem o klasę lepszym od Jodły, wystarczy obejrzeć jak Philips przyjmuje piłkę żeby zauważyć że Jodłowca zostawia w tyle. Ja nie twierdze że Jodła jest słaby uważam tylko że mamy super grajka na jego pozycji.
    Ależ ja też tak uważam. Jestem nim zachwycony po wczoraj i zaskoczony bardzo pozytywnie. Myślałem, że głównie biega i walczy (tak go opisywali eksperci..)
    Ja tu po prostu piję do tego wracania do Sadiku i porównywania go do Chrisa, co nie ma absolutnie żadnego sensu, bo zaczynają w zupełnie innych warunkach. Zgadzam się, że piłkarz klasowy zazwyczaj od razu się odnajduje bez problemu, ale to naprawdę było bagno pół roku temu, a przypomnę, że Sadiku też z miejsca wszedł w 2 połowie w debiucie z Zabrzem i załadował gola i podejście wtedy do niego było zgoła inne i założę się nawet, że były wtedy podobne głosy o Albanie (że dobry gracz to nie potrzebuje czasu, tylko wchodzi z miejsca i gra swoje..)

Legionista Awatar Flip
    Ekstremalne chwalenie i ekstremalne jechanie z graczami po jednym meczu, to wg mnie przesada, ale pamiętajmy, że sport ma wywoływać emocje, często irracjonalne i wyolbrzymione. Wynikają one z tego, że każdy z nas poświęcił sporo czasu i serducha dla Legii i porażki bolą, ciężko na nie spojrzeć chłodnym okiem. A jeśli zwyciężamy w pierwszym meczu po dłuższej przerwie i to w dodatku po horrorze, to wiadomo, że się ludzie cieszą

Ja niezbyt popularnie umieściłem w kozakach Mączyńskiego, gracza do którego absolutnie nie byłem (i nadal w pełni nie jestem) przekonany, ale był wszędzie strzelał, pokazywał się no i zagrał kluczową piłkę w ostatniej akcji, widać też, że jest dobrze przygotowany do rundy. Przy tych wszystkich oczywistych pochwałach dla Niezgody, Antolicia, Remiego i Philipsa nie zapominajmy też o Mączyńskim.
    "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Werten Zobacz posta
    Po pierwszym meczu oceniłeś wagę straty Moulina i przydatność nowych?
    Oglądałem sparingi, oglądałem ich mecze w poprzednich klubach. Zadałam sobie troszkę więcej trudu niż chociażby ty (vide twoje jęki w temacie transferowym na temat Philippsa) i już w pierwszym meczu widać, że będzie z nich duży pożytek. Ale płaczki na pewno będą miały jeszcze używanie, bo słabszy mecz, czy mecze na pewno się zdarzy. Także spokojnie, jeszcze będziesz miał okazję do tryumfu.

Cytat Zamieszczone przez Flip Zobacz posta
    Ja niezbyt popularnie umieściłem w kozakach Mączyńskiego, gracza do którego absolutnie nie byłem (i nadal w pełni nie jestem) przekonany, ale był wszędzie strzelał, pokazywał się no i zagrał kluczową piłkę w ostatniej akcji, widać też, że jest dobrze przygotowany do rundy. Przy tych wszystkich oczywistych pochwałach dla Niezgody, Antolicia, Remiego i Philipsa nie zapominajmy też o Mączyńskim.
    O to to Również zauważyłem, że Mączyński zagrał bardzo dobry mecz. Widać, że się dobrze czuje, bo jak tak samo - w większości meczów Mąki jesienią, nie mogłem na to patrzeć.

edycja: do jakiego tryumfu Bielsko? Do jakiego kurva tryumfu? W przeciwieństwie do Ciebie jestem kibicem Legii i będę się cieszyć. Ba... przyznam Ci rację. Coś, czego Ty nie potrafisz. Zrozum, że tu nie chodzi o tryumf, czy płakanie. Tu nikt z nikim nie rywalizuje Nie kreuje tutaj swojej swojej osoby tak jak Ty. Nie potrzebuje, żeby ktoś mnie tutaj lubił, tak jak Ty. Zresztą jak widzisz w Twoim przypadku to i tak przynosi odwrotny skutek. Po sparingach oceniałeś i jednym meczu. Heh.. ta.. Znawca. Kłaniam się nisko.
    Ostatnio edytowane przez Werten ; 10-02-2018 o 10:53

Legionista
    Nie wiem jak Ty, ale ja staram się konstruktywnie podchodzić do meczy. Ani nie wychwalam pod niebiosa, po porażce nie pedałuje.....
    To była bardziej generalna uwaga, niekoniecznie ad personam.

edycja: do jakiego tryumfu Bielsko? Do jakiego kurva tryumfu? W przeciwieństwie do Ciebie jestem kibicem Legii i będę się cieszyć. Ba... przyznam Ci rację. Coś, czego Ty nie potrafisz. Zrozum, że tu nie chodzi o tryumf, czy płakanie. Tu nikt z nikim nie rywalizuje Nie kreuje tutaj swojej swojej osoby tak jak Ty. Nie potrzebuje, żeby ktoś mnie tutaj lubił, tak jak Ty. Zresztą jak widzisz w Twoim przypadku to i tak przynosi odwrotny skutek. Po sparingach oceniałeś i jednym meczu. Heh.. ta.. Znawca. Kłaniam się nisko.
    Odpowiem cytatem z ciebie:
    Cytat Zamieszczone przez Werten
    . Więc powtarzam pohamuj trochę chłopcze. Jak z czymś się nie zgadzasz, bądź ktoś błądzi możesz odpowiedzieć argumentami bez chamstwa
    Bo już zaczynasz irytować.

Legionista Awatar Jestem
    ... ale pozbycie się w jednej rundzie Jodły i przede wszystkim Moulina według mnie było błędem. No ale to moje zdanie. Każdy ma prawo do polemiki.
    Jodły się rzeczywiście pozbyto i SŁUSZNIE ponieważ nie był w stanie wrócić do swojej przynajmniej dobrej formy.
    Natomiast Moulin odszedł NA WŁASNE życzenie, więc się go nie pozbyto tylko z bólem serca przyklepało coś na co Moulin miał chęć od ponad pół roku!

Przy okazji, Antek zagrał dobry mecz i muszę przyznać, że rzeczywiście jest dużo lepszy od Kopy. Szkoda tylko, że musiał wykonywać rzuty rożne w drugiej połowie ale w Legii tylko Szymański i Makaron potrafią coś zrobić z rożnych
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

@Monkey, Opisałem jego "działalność" tutaj. Ja nikomu nie imputuje, że się cieszy z nieudanych meczów tego czy tamtego gracza Legii i ma powód do "tryumfu". Poza tym gdzie ty tu widzisz inwektywy? Sama prawda.
    Ostatnio edytowane przez Werten ; 10-02-2018 o 11:06

@Monkey, Opisałem jego "działalność" tutaj. Ja nikomu nie imputuje, że się cieszy z nieudanych meczów tego czy tamtego gracza i ma powód do "trymfu". Poza tym gdzie ty tu widzisz inwektywy? Sama prawda.
    Ja tu tylko sprzątam. Czytałem waszą dyskusję o tym Philippsie, Marian na spokojnie punktował jego mocne strony, pisał żeby czekać z ocenami aż zacznie grać. Ty uczepiłeś się że bramek nie strzela, że asyst nie notuje, że co Marian napisze to **** i gnój, bo tak utarło się wśród niektórych forumowiczów. Ja obejrzałem wczorajszy mecz i widziałem to co Mario gdzieś tam wyciągał na światło dzienne. Wystarczy nie szufladkować, bo raczej wie o czym pisze. Magiery nie cenił jako trenera, po zatrudnieniu Jozaka pisał coś o specjaliście i raczej też się nie pomylił, bo gra za Jozaka wygląda fajnie, dobrze się to ogląda. Ja jako osoba średnio znająca się na piłkarzach lubię poczytać co ma do powiedzenia, bo w większości się sprawdza. A każdy ma prawo do pomyłki.

Legionista Awatar Lorenzo
    @Monkey, Opisałem jego "działalność" tutaj. Ja nikomu nie imputuje, że się cieszy z nieudanych meczów tego czy tamtego gracza Legii i ma powód do "tryumfu". Poza tym gdzie ty tu widzisz inwektywy? Sama prawda.
    Pojechałeś z Mario, masz szacun u "starszych" użytkowników, skończ już pierdolić.

Z tego co ja zauważyłem to Mario zna się znacznie lepiej na piłce, niż bardzo wielu użytkowników na tym forum.
    #teamMioduski

@Monkey,
    Masz rację. Ale zauważ, że nie negowałem opinii o pozytywnych cechach tego Phillipsa. Owszem zwróciłem uwagę na statystyki i przyznałem, że może coś dawać w innych aspektach rzemiosła. Poza tym po meczu sam przyznałem, że ten Phillips pozytywnie wypadł. No ale to wziąż jeden mecz o stawkę. Musimy poczekać, żeby wyciągać jakieś wnioski. Natomiast zwróć uwagę, że mi imputuje jakiś płacz, czy tryumf. To ja już woje inwektywny. Ktoś mi będzie wmawiać, że ja się cieszę, bądź nie cieszę z dobrego czy słabego występu zawodnika. Tylko dlatego, że przyszedł w tym okienku. Tu nie o to chodzi. I tu zobaczysz różnicę, pomiędzy kibicem klubu, a kibicem transferów.

@Lorenzo. Sam skończ pier... nigdzie go nie pojechałem. Od tego zacznijmy. Nie wiem, czy się zna na piłce. I skończ już bredzić o jakiś "starszych". Człowieku, co mnie obchodzi, czy u kogoś zapunktuje. Wypierd.olą mnie z forum to trudno. To ty siejesz tu propagandę nowego prezesa.
    Ostatnio edytowane przez Werten ; 10-02-2018 o 11:26

@Monkey,
    Masz rację. Ale zauważ, że nie negowałem opinii o pozytywnych cechach tego Phillipsa. Owszem zwróciłem uwagę na statystyki i przyznałem, że może coś dawać w innych aspektach rzemiosła. Poza tym po meczu sam przyznałem, że ten Phillips pozytywnie wypadł. No ale to wziąć jeden mecz o stawkę. Musimy poczekać, żeby wyciągać jakieś wnioski. Natomiast zwróć uwagę, że mi imputuje jakiś płacz, czy tryumf. To ja już woje inwektywny. Ktoś mi będzie wmawiać, że ja się cieszę, bądź nie cieszę z dobrego czy słabego występu zawodnika. Tylko dlatego, że przyszedł w tym okienku. Tu nie o to chodzi. I tu zobaczysz różnicę, pomiędzy kibicem klubu, a kibicem transferów.
    Może czegoś nie widzę, ale nigdzie nie padł twój nick. A wystarczy wejść do tematu o transferach, by zobaczyć ile tych płaczków było. Nawet w tym temacie przed meczem dało się zauważyć jęki o porażce nim w ogóle podano skład.

Odpowiedział bezpośrednio na mój post i zarzuca mi, że gdzieś będę tryumfować. Jak będę się z nim zgadzać, to nie mam problemu z napisaniem tego. Tu nie chodzi o rywalizacje i czyjąś "racje".

Może byście koledzy zaczęli poprawnie pisać nazwisko naszego nowego piłkarza.W chvj wpisów, a tylko Gabro orientuje się jak luksemburczyk się nazywa.Wstyd panowie i zapamiętajcie, że jego nazwisko to Philipps.

Legionista Awatar Gabro
    To się przyłącz.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez gothblack Zobacz posta
    Może byście koledzy zaczęli poprawnie pisać nazwisko naszego nowego piłkarza.W chvj wpisów, a tylko Gabro orientuje się jak luksemburczyk się nazywa.Wstyd panowie i zapamiętajcie, że jego nazwisko to Philipps.
    Przepraszam przepraszam, ja o tym trąbie już od tygodnia

Nie wiecie może co tak mało artykułów po wygranej Legii w gazecie garbatego żyda? Ledwo jeden wpis taki ogólnikowy a zawsze było chyba z 20 artykułów. Nie wierzę żeby to miało związek z IO.

Który w tej akcji zrobił przerzut w poprzek, po którym poszła kontra? Jędrzejczyk?
    http://ekstraklasa.tv/zaglebie-legia...-sposob/setlwg

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
    To się przyłącz.
    Super, zajebisty mecz, ***** gdzie ten Lech haha, Mulin won. Ciekawe kogo trafimy w grupie Ligi Mistrzów?

Legionista Awatar alfa
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Który w tej akcji zrobił przerzut w poprzek, po którym poszła kontra? Jędrzejczyk?
    http://ekstraklasa.tv/zaglebie-legia...-sposob/setlwg
    Eduardo

chyba Eduardo zrobił ten "przerzut"
    Dziękuje Dobranoc.

Cytat Zamieszczone przez gothblack Zobacz posta
    Pytam poważnie żeby nie było, wiecie jak to się czyta ? Jak nazwę marki TV? Po francuskiego takie Filipp z ich akcentem ale to luksemburczyk.

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez Paramonow Zobacz posta
    Antola, Remy, Phillipps - naprawdę będzie z tego chleb. Edzio niestety nie na tę ligę: skopią go tutaj tylko, Szymański to samo. Brawa dla Jarka - naprawdę robi postępy chłopak.
    Jak po większości tego typu zagraniach przeciwników w polu karnym będą dyktowane prawilne 11-nastki, to też będzie dobrze i swoją cegiełkę do mistrzostwa dołoży

Uprawnienia umieszczania postów