Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 678910
Pokaż wyniki od 271 do 287 z 287

Wątek: Zagłębie Lubin - Legia [22. kol. Ekstraklasy 2017/18, 09.02.2018, godz. 20:30]

Cytat Zamieszczone przez pchorseba Zobacz posta
    Oczywiście masz rację co do zasadniczej kwestii. Moim zdaniem jest tak z dwóch względów. Ogólnopolska histeria medialna po każdym błędzie sędziego. Szczególnie w meczach Legii. Sędziowie osądzadni od czci i wiary są elektryczni i boją się podejmować odważnych decyzji. Dwa, "Pan Sławek" używa czasem stwierdzenia, że sędzia musi sobie na początku meczu określić wysokość poprzeczki i "daje pograć" czyli defacto puszcza pierwsze faule żeby nie pokazać miliona kartek w jednym meczu. Dalej często rzeczony Pan Sławek chwali ich za to że "wytrzymali ciśnienie". Dzięki temu piłkarze doskonale sobie z tego zdają sprawę i wykorzystują dla swoich celi. Kończy się tak, że pierwszych kilka fauli przechodzi bezkarnie. Wkurza mnie takie polowanie na kości jak często odbywało się na Gulim czy Rado. Teraz była łapanka na Szymańskiego. Nie da się jak piszesz w tej lidze grać do przodu na"tak", bo ci nogi połamią przy akompaniamencie ekspertów że daj pograć . Zresztą od zawsze u nas tak było że piłka mogła przejść ... zawodnik nigdy.
    Jedyne radio gdzie Złotka zmieszali równo z błotem i mówili między innymi że powinien być zastąpiony kimś młodszym, bo dopuszcza do zbyt brutalnej gry i po prostu jest cienki, to WeszloFM. Zmieszali go równo z błotem za mecz piątkowy.

Legionista Awatar Runi
    Ale to normalne, że Zagłębie czy ktokolwiek inny będzie "polował" na nogi Szymańskiego czy innego Eduardo.
    Każdy trener mając po drugie stronie zawodników tego typu (techniczny,słaby fizycznie) nakaże traktować go ostrzej. Dwa/trzy starcia i zacznie unikać gry i jest prosty do wyeliminowania.

Legionista Awatar trx.
    Czy jest gdzieś w internecie wideo z wejścia Jagiełły w Szymańskiego? Dysponuje ktoś linkiem? Szukałem i nie mogę znaleźć.

Legionista Awatar RONVE
    Szczęśliwe zwycięstwo ale zasłużone, sędziowanie ogólnie na żenującym poziomie. Gra Legii do strzelanie bramki bardzo dobra, potem usiedli na laurach. Kuriozalny błąd Pazdana w drugiej połowie pomimo że w pierwszej grał bardzo dobrze niepotrzebnie wprowadził nerwowość w szeregi naszych piłkarzy. Niezgoda zrobił spory postęp w trakcie przygotowań, oby tak dalej. Malarz jak zawsze dobrze na linii, Jędza nadal bez formy, Hama też bez szału, Holousek bez błysku, dobrze ze odpocznie. Cieszy gra na jeden kontakt, jest progres zdecydowany w naszej grze. Teraz trzeba puknąć WKS. A propos nowych zawodników, może być z nich dużo pociechy, zwłaszcza Remy zagrał nieźle i był najlepszy z obrony. Eduardo musi trochę pograć, widać ze mu uciekł trochę okres przygotowań.

Legionista
    Co zrobił Pazdan w pierwszych 45 minutach, że twierdzisz, że grał bardzo dobrze?

Zawalił pierwszą bramkę.

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Makrel Zobacz posta
    Co zrobił Pazdan w pierwszych 45 minutach, że twierdzisz, że grał bardzo dobrze?

Zawalił pierwszą bramkę.
    Pazdan zawalił obydwie bramki i dawał się ogrywać temu Maresowi jak junior w obydwu połówkach, szkoda czasu na razie na więcej uwagi ponieważ Romeo jeszcze przed meczem powiedział:
    "W ciągu miesiąca zespół znajdzie się na takim poziomie, na jakim chcę go widzieć"

Ponadto ciekawa uwaga Rado o Jarku, również jeszcze przed meczem z Zagłębiem:
    "Idzie w dobrym kierunku. Zyskał dużo pewności siebie i to widać na każdym kroku. Jest bardzo ważnym zawodnikiem dla zespołu. Jeśli dalej będzie tak zasuwał, to niedługo znajdzie się w reprezentacji Polski"
    Od siebie dodam, że obydwie bramki Niezgody nie były przypadkowe, tzn. były to elementy ćwiczone na treningach, co w powiązaniu ze słowami Rado naprawdę nastraja bardzo optymistycznie.
    Ostatnio edytowane przez Jestem ; 12-02-2018 o 14:07
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar e(L)egion
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Od siebie dodam, że obydwie bramki Niezgody nie były przypadkowe, tzn. były to elementy ćwiczone na treningach, co w powiązaniu ze słowami Rado naprawdę nastraja bardzo optymistycznie.
    Ta druga bramka też? Tam w pierwszej fazie akcji było sporo przypadku, bo zaczęło się od tego, że podnoszący się (bodajże) Mączyński dostał piłką w głowę i ta poleciała do Eduardo, który po prostu podał do Niezgody. Resztę zrobił nasz napastnik indywidualną akcją.

Co do meczu to jestem bardzo zaskoczony na plus, bo spodziewałem się bardziej czegoś w rodzaju wczorajszego Arka-Lech. A tutaj nie dość, ze strzeliliśmy aż 3 bramki, to jeszcze gol z rogu i pozytywne wrażenie każdego nowego zawodnika. Martwią babole Pazdana, bo jak widać nawet tak fajny mecz, mogą zepsuć dwie nieudane akcje ostatniego obrońcy. Na szczęście w końcówce świetnie zagrał Mączyński, a Leciejewski się wygłupił.

Po pierwszym meczu można być więc lekkim optymistą. Zobaczymy jak to będzie wyglądało w piątek. Na papierze przyjeżdżają do nas wyjazdowi parodyści. Trochę to jednak przypomina sytuację z przed roku, gdy w drugiej wiosennej kolejce przyjechał do nas Ruch Chorzów...

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
    Ta druga bramka też? Tam w pierwszej fazie akcji było sporo przypadku, ...
    Ależ oczywiście! Tutaj chodzi "tylko" o zejście z prawej do środka, udawanie jazdy dalej i pierdyknięcie z lewej nogi z zaskoczki w krótki róg, w jaki sposób Niezgoda dostał piłkę po prawej stronie to nie ma najmniejszego znaczenia w tej sytuacji. W zeszłym roku on po prostu tego nie potrafił, szedłby do środka ...

Ja bym uważał jednak na tych "parodystów", w Warszawie wszyscy przyjezdni dostają skrzydeł
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar RONVE

Zawalił pierwszą bramkę.
    Owszem zawalił ale w drugiej połowie. W pierwszej grał pewnie, wybił piłkę w groźnej sytuacji po dośrodkowaniu z lewej stron, żadnych zastrzeżeń nie można do niego mieć za pierwszą połowę. Druga jak napisałem to już dekoncentracja.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez RONVE Zobacz posta
    Owszem zawalił ale w drugiej połowie. W pierwszej grał pewnie, wybił piłkę w groźnej sytuacji po dośrodkowaniu z lewej stron, żadnych zastrzeżeń nie można do niego mieć za pierwszą połowę. Druga jak napisałem to już dekoncentracja.
    Jak nie można jak zawalił pierwszą bramkę. Zobacz powtórki

Legionista Awatar Raffels
    Jak nie można jak zawalił pierwszą bramkę. Zobacz powtórki
    Przecież ci gość napisał, że zawalił w drugiej połowie...
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Przecież ci gość napisał, że zawalił w drugiej połowie...
    Edit: Sory za rozmycie, coś mi się popiervoliło z bramką Zagłębia w pierwszej połowie. Przepraszam, zwracam honor Panowie

edit: Raffels, RONVE, świrek88 - macie rację
    Ostatnio edytowane przez Makrel ; 13-02-2018 o 13:30

Legionista Awatar świrek88
    Co mnie druga obchodzi? Mowa była o pierwszych 45 minutach a nie drugich.

Facet zagrał beznadziejnie, przez niego wpadła brama, @RONVE twierdzi, że nie można mieć do niego żadnych zastrzeżeń po pierwszej połówce, to jeszcze raz napisałem, jak to możliwe jak facet nie upilnował podróbki Mahreza z Leicester.

Tyle.
    Ale wiesz, że ten gol był w drugiej połowie?

https://www.youtube.com/watch?v=6PF08dYKpMA

Kulisy meczu Zagłębie Lubin - Legia Warszawa. W razie gdyby ktoś miał przegapić. Jest co oglądać
    NC+ oglądalność by pewnie skoczyła o kilkadziesiąt procent, gdyby komentatorem meczów Legii został Kuba Jeleński
    Mistrz, mistrz, LEGIA MISTRZ!!!

Legionista
    No nie wiem, prędzej by spadła o te kilkadziesiąt %... Nie wytrzymałbym tego darcia ryja i braku tchu z podniecenia. :P

Legionista
    Obejrzałem sobie kulisy i jestem w szoku.
    To jak uzasadnia żółtą kartkę dla Malarza ten pajac z gwizdkiem to jakaś patologia.
    Wygląda na to, że bramkarz nie może być kapitanem.

Klub odwołał się od tej kartki?

Cytat Zamieszczone przez gzik Zobacz posta
    Obejrzałem sobie kulisy i jestem w szoku.
    To jak uzasadnia żółtą kartkę dla Malarza ten pajac z gwizdkiem to jakaś patologia.
    Wygląda na to, że bramkarz nie może być kapitanem.

Klub odwołał się od tej kartki?
    zauwaz ze Malarz zbyt agresywnie podszedl do sedziego mnie to akurat nie dziwi ze sedzia dal żÓłtko emocje wzieły górę
    widzialem to na zywo jak i potem w internecie

TY(L)KO LEGIA

Uprawnienia umieszczania postów