Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 31 do 49 z 49

Wątek: Liga Narodów

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Cytat Zamieszczone przez lukasz9209 Zobacz posta
    Ile zespołów wychodzi z grupy i później jest jakaś drabinka, że gramy np z grupą 4-tą czy losowanie?
    4 zwycięskie drużyny z Dywizji A rozegrają dwa półfinały , finał i mecz o trzecie miejsce . Pary chyba będą losowane . Drużyny z drugich miejsc zachowują ligowy byt a te z trzecich miejsc spadają do Dywizji B . Gdyby naszym asom udało się wygrać grupę to w takim wypadku Polska będzie organizatorem turnieju finałowego .
    Ostatnio edytowane przez Ivan Drugi ; 09-09-2018 o 21:10

Legionista Awatar crolick
    Cytat Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
    Wyciśnięcie z piłki jeszcze paru euro to oczywiście podstawowy powód powstania tych rozgrywek . Jednak pomysł zamiany rozgrywek towarzyskich na coś ciekawszego jest dobry . Stawka rozgrywek może nie jest najwyższa ale zawsze podnosi atrakcyjność meczu . Najciekawsze w tym wszystkim jest to że najlepsi grają ze sobą . Rozgrywki trafiły na dobry czas , kilku potentatów przeżywa trudny okres i bedą się starali bardzo poważnie podejść do rozgrywek co też motywuje resztę . Dla mnie super pomysł , no chyba że ma się dostęp tylko do meczów Dywizji D .
    True - ale kiedyś Ci najlepsi muszą odpocząć. Nie da się grać non stop najlepszym składem, bo się zajedzie piłkarzy.
    Prędzej czy później w rozgrywkach zacznie grać 2 garnitur zawodników.
    Kiedyś też trzeba testować nowych graczy, nowe ustawienia. Dawniej od tego były sparingi i mecze towarzyskie - teraz zostaje tylko LN.

Cytat Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
    T
    Kiedyś też trzeba testować nowych graczy, nowe ustawienia. Dawniej od tego były sparingi i mecze towarzyskie - teraz zostaje tylko LN.
    Zawsze jedna drużyna pauzuje . Polacy we wtorek grają towarzysko z Irlandią a 15.11 z Czechami .

Legionista
    4 zwycięskie drużyny z Dywizji A rozegrają dwa półfinały , finał i mecz o trzecie miejsce . Pary chyba będą losowane . Drużyny z drugich miejsc zachowują ligowy byt a te z trzecich miejsc spadają do Dywizji B . Gdyby naszym asom udało się wygrać grupę to w takim wypadku Polska będzie organizatorem turnieju finałowego .
    A tego ostatniego nie wiedziałem. Z jakiego tytułu to my byśmy byli gospodarzami?

Cytat Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
    A tego ostatniego nie wiedziałem. Z jakiego tytułu to my byśmy byli gospodarzami?
    Do organizacji finału zgłosiły się Włochy , Portugalia i Polska .

Legionista
    Ciężko się oglądało mecz Portugalii z Włochami. Wychodzi na to, że mieliśmy mega farta w losowaniu bo rywale raz, że markowi a dodatkowo w fatalnej formie.
    Na szczęście po 1 połowie przełączyłem na Turasow, którzy w swoim stylu zagrali

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
    Ciężko się oglądało mecz Portugalii z Włochami. Wychodzi na to, że mieliśmy mega farta w losowaniu bo rywale raz, że markowi a dodatkowo w fatalnej formie.
    Na szczęście po 1 połowie przełączyłem na Turasow, którzy w swoim stylu zagrali
    Prowadzić do 88 min. 2-1 i przegrać 2-3
    Coś ten defensywny monolit mocno zawiódł u Szwedów wczoraj.
    Kurde...zwalili mi fajny kuponik

Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    Prowadzić do 88 min. 2-1 i przegrać 2-3
    Coś ten defensywny monolit mocno zawiódł u Szwedów wczoraj.
    Kurde...zwalili mi fajny kuponik
    Nie od dziś wiadomo że Szwedzi wszystko co mają oddają muzułmanom .

Chorwaci przyjmują już szóstkę od Hiszpanów .

niezrzeszony Awatar jednopostowiec
    Chorwacja póki co straciła 6 bramek z Hiszpanami. Phi! Wygląda na to, że w 2010 za Smudy też graliśmy jak druga drużyna Świata ^^
    edit/ Kolega wyżej mnie uprzedził

Legionista Awatar Budyń_70
    Skład na dzis: Szczęsny - Bereszynski, Bednarek, Glik, Reca - Szymański, Linetty, Góralski - Zieliński - Milik, Lewandowski
    Ostatnio edytowane przez Budyń_70 ; 14-10-2018 o 18:49

Ciekawe czy starczy Niemcom cierpliwości jeżeli Jogi teraz przegra z Francuzami i na dodatek pobije rekord porażek kadry w jednym roku ?

Legionista Awatar Jestem
    Ciekawe czy starczy Niemcom cierpliwości jeżeli Jogi teraz przegra z Francuzami i na dodatek pobije rekord porażek kadry w jednym roku ?
    Impotencja Niemców jest do wyleczenia chyba tylko poprzez zmianę trenera ale w sumie niech tak będzie dalej, w końcu to mój problem?
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Hiszpanie w pierwszych 4 minutach mieli tak ze trzy setki a to Angole w 40 minucie prowadzą 3:0 .

niezrzeszony Awatar jednopostowiec
    Niemcy ciągle w dołku. 1:2 z Francuzami i ostatnie miejsce w swojej grupie.

Odmienne nastroje na Gibraltarze. Zaliczyli drugie zwycięstwo z rzędu, po ograniu Armenii, odprawili z kwitkiem Lichtenstein i wylądowali na drugim miejscu grupy 4 w dywizji D (za Macedonią)

Cytat Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
    Niemcy ciągle w dołku. 1:2 z Francuzami i ostatnie miejsce w swojej grupie.

Odmienne nastroje na Gibraltarze. Zaliczyli drugie zwycięstwo z rzędu, po ograniu Armenii, odprawili z kwitkiem Lichtenstein i wylądowali na drugim miejscu grupy 4 w dywizji D (za Macedonią)
    Hajto mało się nie popłakał .

Po Chorwatach spodziewałem się więcej. Tym bardziej po mundialu. Fakt trafili na mocnych. Anglia nadspodziewanie dobrze. Niemcy nie dadzą rady odbudowującej się Holandii.

i love Spainnn

czesc xxx

Uprawnienia umieszczania postów