27.01 14:00 TUR, Goztepe - Kayserispor
27.01 16:00 SCO, Celtic - Hibernian
27.01 16:00 SCO, Hearts - Motherwell
27.01 19:45 NED, Zwolle - Vitesse
28.01 12:30 NED, Utrecht - Ajax
28.01 14:30 NED, Feyenoord - Den Haag
28.01 17:00 TUR, Trabzonspor - Fenerbahce
28.01 18:00 BEL, St. Liege - Anderlecht
28.01 18:30 GRE, Asteras T. - Olympiakos
28.01 19:30 ISR, Yehuda - M. Tel Aviv
Grają ze sobą:
(w nawiasach bilans spotkań)
Grupa 1, Ciechu - Walter
Grupa 1, rey - Rulkoś (1-0-0, 4-3)
Grupa 1, nil - Runi
Grupa 2, Efcia - SirKruszon (1-0-2, 31-35)
Grupa 2, Miklas - Meazza
Grupa 2, Antares - Yanks (5-0-1, 41-30)
Grupa 3, Mu(L)timaster - Martino1989
Grupa 3, Tom Kruz - księciuniu (4-0-0, 41-33)
Grupa 3, emil83 - Seba.Kolos (1-0-2, 18-16)
Grupa 4, Bary89 - OLIUSTKA
Grupa 4, Majkisek - Podróżnik
Grupa 4, leh71 - Krawczol (1-0-3, 28-36)
Grupa 5, Szawar - LOL3K (1-0-0, 8-7)
Grupa 5, Zygo - (L)ookasch
Grupa 5, Net - St.Maro (0-2-0, 17-17)
27.01 16:00 SCO, Celtic - Hibernian
27.01 16:00 SCO, Hearts - Motherwell
27.01 19:45 NED, Zwolle - Vitesse
28.01 12:30 NED, Utrecht - Ajax
28.01 14:30 NED, Feyenoord - Den Haag
28.01 17:00 TUR, Trabzonspor - Fenerbahce
28.01 18:00 BEL, St. Liege - Anderlecht
28.01 18:30 GRE, Asteras T. - Olympiakos
28.01 19:30 ISR, Yehuda - M. Tel Aviv
- Punktacja 1 i 3 pkt
- Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
- Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
- Wszystkie mecze i wyniki biorę z wynikinazywo.pl
Grają ze sobą:
(w nawiasach bilans spotkań)
Grupa 1, Ciechu - Walter
Grupa 1, rey - Rulkoś (1-0-0, 4-3)
Grupa 1, nil - Runi
Grupa 2, Efcia - SirKruszon (1-0-2, 31-35)
Grupa 2, Miklas - Meazza
Grupa 2, Antares - Yanks (5-0-1, 41-30)
Grupa 3, Mu(L)timaster - Martino1989
Grupa 3, Tom Kruz - księciuniu (4-0-0, 41-33)
Grupa 3, emil83 - Seba.Kolos (1-0-2, 18-16)
Grupa 4, Bary89 - OLIUSTKA
Grupa 4, Majkisek - Podróżnik
Grupa 4, leh71 - Krawczol (1-0-3, 28-36)
Grupa 5, Szawar - LOL3K (1-0-0, 8-7)
Grupa 5, Zygo - (L)ookasch
Grupa 5, Net - St.Maro (0-2-0, 17-17)
Komentarz