Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 99

Wątek: Hej wesele, hej wesele :imprezowicz:

Legionista Awatar Alek

Hej wesele, hej wesele :imprezowicz:

Jak klikam już 6 lat na naszym forum nie zauważyłem tematu odnośnie organizacji wesela

Wydaję mi się, że też nie powstał w czasach kiedy Stanko Svitlica bramki ładował

Panie i Panowie, czy możecie polecić dom weselny na terenie Warszawy, gdzie pomieszczą max 120 osób. Planujemy całą uroczystość zrobić w piątek późnią jesienią, także liczymy że cena nie będzie wyższa, niż 200 zł od osoby ( choć liczymy na mniejszą cenę ).

Może ktoś na forum prowadzi taki biznes ?

Tak samo będzie nam potrzebny fotograf, zespół muzyczny i limuzyna ( to tak z ważniejszych rzeczy ) więc również liczę na propozycje godne polecenia.

Oferty, sugestie tu albo na priw

Pozdrawiam

Legionista Awatar Benek
    Tak na szybko. Pod Aniołami w Starej Miłosnej, a foto Bogdan Sikorski www.fotosikorski.com

Polecam.
    304mecze*
    62 gole*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar berserk
    Alek jaka furka by Cię interesowała?coś dużego, małego, starego, nowego?
    NIENAWIDZĘ WSZYSTKICH

Legionista Awatar Lorenzo
    Kolega wozi ludzi nową S-ką (350d), jakby Cię interesowało. Cena do ustalenia, ale On też kibic, także można się dogadać.

Legionista Awatar klinton
    Zespół- Dekada Band. Grają na żywo aż miło. Świetna kapela!

Legionista Awatar Bootleg
    Wódka z Polmosu Siedlce
    Always look on the bright side of life!

Legionista
    Pod Aniołami - miejsce super ale dość drogo, choć jak poza sezonem i w piątek powinno być taniej. Generalnie z 2 lata temu było 240 zł za talerz.
    Z tańszych polecam "Park na Wojskiego" lub "Białą Orchideę"
    Jeśli chodzi o zespół to u mnie był Hocus Pocus z Łowicza, muzyka 100% na żywo, gościom się podobało parkiet do rana pełen.
    Osobiście uważam, że jeśli chodzi o wesele grunt to dobry zespół
    Ostatnio edytowane przez Roar ; 02-01-2018 o 08:00

Legionista Awatar alfa
    Ode mnie Kryształowy Dworek w Stanisławowie - ok. 30 km od Warszawy. Piątek pewnie ogarniesz za 170zł, ewentualnie listopad w tej samej cenie przy 5 daniach gorących i pełnych stołach. Trzeba trochę przejechać, ale pewnie bliżej nie znajdziesz nic w tej cenie i standardzie. Jak coś to pytaj.

Legionista Awatar Rawo
    blisko i dobre jedzenie i fajne miejsce
    http://wodokty.pl/
    jeżeli chodzi o 120os to sala patio na wodoktach.
    "Jesteśmy z tamtej strony Wisły, z naprzeciwka. Mamy swój fason i swój własny szyk..."

Legionista Awatar jasna długa prosta
    Cytat Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
    Wódka z Polmosu Siedlce
    Polecam również, szczególnie czerwonego Chopina. Jakbyś szukał np. w markietach, to w Makro i Selgrosie przy zakupie większej partii można uzyskać dodatkowy opust.

A ja polecam dla Pań wybierających się na przyjęcie weselne fajne i szybkie metody na kręcenie włosów i inspirację na ciekawe fryzury. Więcej znajdziecie w tym artykule: http://www.kobiety.pl/uroda/jak-zrob...kowki-i-walkow
    Szukałam dzisiaj czegoś ciekawego bo w najbliższy weekend bawię się na weselu kuzynki. Może akurat którejś się przyda.

Najpierw przemyśl czy na pewno chcesz robić wesele w W-wie. Jak wiem, że stolica, że zabawa we własnym mieście itp ale często sale są przy ruchliwych ulicach, nie mówiąc już o cenach za talerzyk. Zresztą nie sugeruj się cenami podanymi na stronach www tylko dzwoń i pytaj co jest w cenie bo potem się okaże, że musisz samemu kupić i dowieźć kwiaty,balony, chlebek dla młodych, tort itp albo nawet dopłacić za pokrowiec na krzesła. Śmieszne ale prawdziwe. Nawet jak zapłacisz ok 1tys zł za autokar dla gości to wyjdzie taniej zrobić pod W-wą i często w fajniejszej sali z lepszą ofertą.
    Jeśli chodzi o foto/wideo. Ja brałem http://www.liraart.pl/pl/kontakt.html i jestem zadowolony. Wybierasz w jakim klimacie ma być film a kamerzysta był kibicem Legii. Zresztą przyszedł z małą śliwą pod okiem bo mówił, że dostał na treningu MMA

Legionista Awatar Alek
    berserk myślę, że coś nowego

Biała orchidea oraz pod aniołami mamy na tapecie

Mamy zamiar wziąć zeszyt i spisać co dają w pakiecie za co się dopłaca i ile by później porównać.
    Wolimy w Warszawie, bo większość rodziny stąd, a osoby które są spoza będą kimac właśnie w Warszawie dlatego jesteśmy tak uparci co do Stolicy.

Mamy kilka typów co do miejsca ale na Białołęce tam aż tak ruchliwie nie jest

Legionista Awatar norullez
    Cytat Zamieszczone przez Rawo Zobacz posta
    blisko i dobre jedzenie i fajne miejsce
    http://wodokty.pl/
    jeżeli chodzi o 120os to sala patio na wodoktach.
    CO prawda kawałek od Warszawy trzeba dojechac, ale miejsce super, napewno warte polecenia

Legionista Awatar h_L
    Alek, skoro wspomniałeś o Białołęce to pod kątem ciszy, spokoju polecam http://osada-augustow.pl/

Jedyny minus to brak miejsc hotelowych na miejscu. Natomiast jeśli chodzi o żarcie i kwestie dogadania różnych szczegółów, właściciele są bardzo elastyczni.

Legionistka Awatar amanda
    Cytat Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
    Kolega wozi ludzi nową S-ką (350d), jakby Cię interesowało. Cena do ustalenia, ale On też kibic, także można się dogadać.

Mógłbyś podesłać jakieś namiary na priv ?
    Istnieją tylko dwie rzeczy, które można zrobić z czasem:
    spędzić go lub wykorzystać.
    James Arthur Ray

Legionista Awatar Traper
    Sale salami a macie do polecenie jakiś zespół? Ma być pod nóżkę, discopolo i oczywiście weselne szlagiery

Legionista Awatar Kusza
    Cytat Zamieszczone przez Traper Zobacz posta
    Sale salami a macie do polecenie jakiś zespół? Ma być pod nóżkę, discopolo i oczywiście weselne szlagiery
    Ostatnio świadkowałem na weselu gdzie grał Love System - bajeczka zabawa kapitalnie grali. Megam też można sobie wziąć i kapitalną robotę robią. Wbrew pozorom wcale nie krzyczą jakichś chorych pieniędzy.
    ...Trzech setek armat ryczy kanonada,
    Zda się pod trupem ziemia się rozpęknie, —
    O dziecko polskie, za Twojego dziada,
    Który tam zginął, niech Twe serce klęknie,
    O dziecko polskie, święć się krwi szkarłatem
    I wołaj: Wolność! I bij w kratę lochów,
    Bo jeśli Bóg jest nad tym podłym światem,
    Toś ty zbawione przez Wolę i Grochów...

Legionista Awatar met(L)
    Ja mogę polecić Audio Naturalni grają czasami w Siwym Dymie na Puławskiej. Grali u mnie na weselu i nawet wybredniejsza część gości (muzycy z innych zespołów weselnych) byli zachwyceni.

Legionista Awatar Alek
    Sala i zespół zaklepany, teraz czas na auto

Może ktoś z Was ma znajomego, który ma firmę i wozi nowożeńców. Interesuje nas nowe autko ( Mercedes, BMW, moze Lexus ), wynajem z kierowcą do maks 5h, choć w 4 się wyrobimy. W pakiecie trasa na terenie Warszawy ( Pan Młody > Panna Mloda > Kościół > Sala ) oraz w cenie tego dekoracje i tablica w stylu Nowożeńcy. $ maks do 1000 zł ale fajnie byloby się do 800 zł wyrobić.

Berserk do Ciebie napisałem priva w tej sprawie

Legionista Awatar rey
    Znajomy wozi nowożeńców Infinity M37S:

Nie wiem ile sobie liczy, ale jak byś był zainteresowany to podeślę Ci namiary na niego.
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

To jak jest temat to i ja dorzucę post z prośbą o poradę . Zastanawiam się nad wódką weselną. Myślę nad: Biały Bocian, Ogiński, Palace. Co byście poradzili?

Legionista Awatar Jaco
    Cytat Zamieszczone przez gryglipuff Zobacz posta
    To jak jest temat to i ja dorzucę post z prośbą o poradę . Zastanawiam się nad wódką weselną. Myślę nad: Biały Bocian, Ogiński, Palace. Co byście poradzili?

Tylko Chrobry z Polmosu Bielsko-Biała!
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar klinton
    Byłem w ciągu kilku ostatnich miesięcy na kilku weselach, gdzie był Ogiński. Goście byli bardzo zadowoleni. A i mnie samego głowa nie bolała

Sam zakupiłem już tę wódkę na swoje wesele. Biały Bocian fajnie się prezentuje dzięki butelce z wąską szyjką. Produkuje go ten sam zakład z Bielska, co Ogińskiego.

Nie wiem czy ktoś pomoże ale może jesteście w stanie polecić jakiś salon sukni ślubnych z rozsądnymi cenami? Nawet może być pod Warszawą. Narzeczona jest na etapie szukania sukni i nie ukrywam, że jest to straszna mordęga dla nas

Legionistka Awatar amanda
    Jeżeli chodzi o Warszawę to koło bazaru Różyckiego przy Targowej warto zerknąć. Dodatkowo z opinni osób, które maja to za sobą Skierniewice i Łódź. Ceny tych samych modeli co w Warszawie potrafią różnić się 1000, a nawet 1500 zł.
    Istnieją tylko dwie rzeczy, które można zrobić z czasem:
    spędzić go lub wykorzystać.
    James Arthur Ray

Legionista Awatar norullez
    Jeżeli chodzi o zespol weselny który utrzyma wesele w tradycyjnym klimacie pod nozke + zagra wszystkie weselne szlagiery + zajebi.ście zabawi gości za stołami smialo mogę polecić zespół Activ z okolic Garwolina ( dojezdzaja prawie wszędzie). Sam zaklepałem ich na swoje wesele, tylko od razu mowie trzeba klepać z dużym wyprzedzeniem, bo maja zarezerwowane już niektóre terminy na 2020r.
    Jak by co to priv

Legionista
    Siostra w 2016 wybrała Palace na weselną i nie żałowała. Zrobiliśmy ślepy test wódek przed weselem i Palace wypadła dużo lepiej od popularnych marek z tego segmentu. Plus dobrze wchodziła na ciepło, co też ma znaczenie w dalszej części imprezy
    A jeszcze się trafiło, że była akurat dostępna w ofercie weselnej Selgros lub Makro.
    Ostatnio edytowane przez emil83 ; 18-01-2018 o 12:34
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

Hej mordeczki, czas się w życiu ogarnąć

Szukam klimatycznego lokalu w Warszawie i okolicy na smaczny obiad dla rodziny.
    Fajnie jak będzie jakieś patio/ ogródek/ lub miły widok.

Dzięki.

Legionista Awatar jasna długa prosta
    Cytat Zamieszczone przez Bobicz Zobacz posta
    Hej mordeczki, czas się w życiu ogarnąć

Szukam klimatycznego lokalu w Warszawie i okolicy na smaczny obiad dla rodziny.
    Fajnie jak będzie jakieś patio/ ogródek/ lub miły widok.

Dzięki.
    Dobrze, ale i drogo to St Antonio. Dobrze, tanio i dużo to Karczma Guca w Grzędach. Właściciel to Goran, który kiedyś był szefem kuchni w Banja Luce.

Uprawnienia umieszczania postów