Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456
Pokaż wyniki od 151 do 159 z 159

Wątek: Hej wesele, hej wesele :imprezowicz:

Legionista Awatar Chmielo
    Dzięki Panowie za pomoc. Impreza za równy rok, także w październiku chyba takiego obłożenia u fotografa nie będzie. Niemniej trzeba się powoli decydować.

Z wódek próbowałem Białego Bociana, Palace też spoko. A ten Ogiński jak wypada na tle tej dwójki?

U brata, w tamtym roku, był Absolut, ale wybitnie mi nie podszedł.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Alek
    U nas goście byli bardzo zadowoleni z bociana. Chcesz możemy się podzielić namiarem do kobitki która ogarnęła nam ją w sierpniu w cenie 20,60 za 0,5l.
    Tylko kwestia była taka, że również trzeba było wziąć wino do tego, około 30 butelek.
    W sprawach związanych z T-Mobile ( dla firm ) służę pomocą.

Cytat Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    U nas goście byli bardzo zadowoleni z bociana. Chcesz możemy się podzielić namiarem do kobitki która ogarnęła nam ją w sierpniu w cenie 20,60 za 0,5l.
    Tylko kwestia była taka, że również trzeba było wziąć wino do tego, około 30 butelek.
    Sprawdzę ile wyjdzie z mojego źródła i w razie czego odezwę się na PW.
    A Melanż Trwa...

Ogiński również daje radę, był u mojej siostry i dobrego kolegi, dobrze wchodzi, ładna butelka.

Legionista Awatar klinton
    Na moim weselu był Ogiński. U kilku znajomych był Biały Bocian. Obie wódki rozlewane w tym samym zakładzie w Bielsku. Moim zdaniem obie równie dobre i stosunkowo tanie. Generalnie polecam

Legionistka Awatar amanda
    My już po i dlatego mam do polecenia kilka firm/osób, dzięki którym wszystko wyszło tak jak sobie zaplanowaliśmy.

-"Dom Weselny Bronowska" jeżeli ktoś nie szuka pałaców i innych dworków tylko kameralnego miejsca w Warszawie to strzał w dziesiątkę. Właściciele to bardzo sympatyczni ludzie, którzy byli z nami non stop w kontakcie i wiele pomogli (dodatkowo bardzo ugodowi w wielu sprawach). Jedzenie przepyszne, przygotowywane na miejscu. Sala raczej max na 100 osób.

-Zespół muzyczny „Oxide”- prowadzący świetny, nikt się nie nudził, a parkiet był cały czas pełny. Ceny bardzo przystępne.

-"Mariusz Mieczkowski Fotografia-Wideofilmowanie"- fajna ekipa, która właściwie zawsze była na zawołanie. Otwarci na wszelkie propozycje. Dodatkowo w cenie sesja narzeczeńska(a nawet dwie jak ktoś sobie zażyczy ) i sesja ślubna.

-„Kwiaty i mech”- dekoracja wszystkiego od A do Z- Kościół, sala, samochód. Dodatkowo wszystkie pierdółki typu zaproszenia, winietki, podziękowania. Pani florystka pomogła w doborze kwiatów, materiałów i wszystkiego o czym w sumie nie mamy pojęcia.

-Fotobudka „Pikibudka” najpierw byłam sceptycznie nastawiona do tego pomysłu, ale jednak to było trafione w punkt. Przy fotobudce było czas mnóstwo ludzi i goście stworzyli super pamiątkę.

-Garnitur młodego(przez wielu polecane miejsce) „Roland Moda Męska”- ludzie, którzy znają się na rzeczy i sporo doradzili.

-Suknia ślubna- „Alpina Mróz- salon mody ślubnej”, raczej Panom to się nie przyda, ale możecie szepnąć dobre słowo przyszłym żonom, które będą w trakcie poszukiwań.

Z tych ważniejszych to chyba tyle. W razie dodatkowych pytań służę pomocą.
    Istnieją tylko dwie rzeczy, które można zrobić z czasem:
    spędzić go lub wykorzystać.
    James Arthur Ray

Chmielo nie wiem czy jeszcze aktualne, ale u mnie był Ogiński. Smak każdy chwalił A dodatkowo chwalili wygląd butelki i poręczność szyjki podczas polewania. Też wybierałem między tymi trzema i z bratem stwierdziliśmy, że Ogiński lepszy.

Cały czas aktualne. Jeszcze raz podziękowania za podpowiedzi.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Sosen
    A u mnie był Stumbras. Zero kaca, zimna wchodzi jak woda. 24 zł w marcu płaciłem. Na 150 osób poszło z piciem, rozdawaniem 150 butli. Wziąłem 200 ale dzięki temu jest co pić ��
    Ostatnio edytowane przez Sosen ; 15-11-2018 o 23:43

Uprawnienia umieszczania postów