Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 91 do 101 z 101

Wątek: Hej wesele, hej wesele :imprezowicz:

Legionista Awatar Hjubi
    Jedna z ostatnio modnych wódek weselnych - Ogiński - jest w promocji w Kauflandzie.
    Niestety tylko butelka 0,7 L przez co może być mniej praktyczna na stole, ale kosztuje 29,99 zł.
    Przeliczając litraż na standardową połówkę wychodzi 21,42 zł / 0,5 L, a to już brzmi chyba przyzwoicie.
    ...

Legionista Awatar klinton
    Cytat Zamieszczone przez Hjubi Zobacz posta
    Jedna z ostatnio modnych wódek weselnych - Ogiński - jest w promocji w Kauflandzie.
    Niestety tylko butelka 0,7 L przez co może być mniej praktyczna na stole, ale kosztuje 29,99 zł.
    Przeliczając litraż na standardową połówkę wychodzi 21,42 zł / 0,5 L, a to już brzmi chyba przyzwoicie.
    Bardzo dobra cena. A wódkę polecam. Kupiłem z zeszłorocznej partii na swoje wesele i na "próbach" wypadła elegancko. Nie wiem jednak, jak z jej jakością sprawa wygląda obecnie. Plus za ładną butelkę

Też wziąłem na swoje wesele Ogińskiego z hurtowni w Ostrołęce cena niecałe 22 zł za 0.5l

Legionista Awatar Naguto
    No i już po
    Było zacnie

Legia Legia Warszawa

Cytat Zamieszczone przez Naguto Zobacz posta
    No i już po
    Było zacnie

Powodzenia!

U mnie coraz bliżej... Gdzie zakupiłeś takie eleganckie spinki?

Legionista Awatar Naguto
    W oficjalnym sklepie

Ja miałem te z herbem i też fajnie się prezentowały. Też w oficjalnym sklepie i z 10% zniżki dla karnetowiczów.

Legionistka Awatar amanda
    Gdyby ktoś wybierał się na nauki przedmałżeńskie to szczerze polecamy- http://www.przepisnamilosc.pl/.
    Zajęcia w trybie nadzwyczajnym czyli 2 weekendy( soboty 9-15, a niedziele 9:30-14:30), kurs honorowany w każdym kościele. Prowadzi go młode małżeństwo i tylko gościennie wpada ksiądz powiedzieć parę słów. Przyjemnie się wszystkiego słuchało i naprawdę czas szybko mijał. l
    Istnieją tylko dwie rzeczy, które można zrobić z czasem:
    spędzić go lub wykorzystać.
    James Arthur Ray

Cytat Zamieszczone przez amanda Zobacz posta
    Gdyby ktoś wybierał się na nauki przedmałżeńskie to szczerze polecamy- http://www.przepisnamilosc.pl/.
    Zajęcia w trybie nadzwyczajnym czyli 2 weekendy( soboty 9-15, a niedziele 9:30-14:30), kurs honorowany w każdym kościele. Prowadzi go młode małżeństwo i tylko gościennie wpada ksiądz powiedzieć parę słów. Przyjemnie się wszystkiego słuchało i naprawdę czas szybko mijał. l
    Ja z kolei polecam nauki u ojców franciszkanów w Serpelicach nad Bugiem. Kursy w formie jednego weekendowego zjazdu (piątek-niedziela) z noclegami i świetnym wyżywieniem. Dodatkowo piękna okolica. Sposób prowadzenia nauk również bardzo przyjemny. Spotkania z małżeństwami i bardzo mała ingerencja duchownych w temat.

Legionista Awatar Naguto
    Cytat Zamieszczone przez amanda Zobacz posta
    Rowniez polecam owych małżonków prowadzących 😀
    2 weekendy, szybko, miło, sprawnie po Bozemu 😀

https://m.youtube.com/watch?v=IKfdEaCpLEQ

Może ktoś złapie inspirację

PS. Żeby nie było to nie mój

Uprawnienia umieszczania postów