Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 120 z 143

Wątek: Hej wesele, hej wesele :imprezowicz:

Legionista Awatar Hjubi
    Jedna z ostatnio modnych wódek weselnych - Ogiński - jest w promocji w Kauflandzie.
    Niestety tylko butelka 0,7 L przez co może być mniej praktyczna na stole, ale kosztuje 29,99 zł.
    Przeliczając litraż na standardową połówkę wychodzi 21,42 zł / 0,5 L, a to już brzmi chyba przyzwoicie.
    ...

Legionista Awatar klinton
    Cytat Zamieszczone przez Hjubi Zobacz posta
    Jedna z ostatnio modnych wódek weselnych - Ogiński - jest w promocji w Kauflandzie.
    Niestety tylko butelka 0,7 L przez co może być mniej praktyczna na stole, ale kosztuje 29,99 zł.
    Przeliczając litraż na standardową połówkę wychodzi 21,42 zł / 0,5 L, a to już brzmi chyba przyzwoicie.
    Bardzo dobra cena. A wódkę polecam. Kupiłem z zeszłorocznej partii na swoje wesele i na "próbach" wypadła elegancko. Nie wiem jednak, jak z jej jakością sprawa wygląda obecnie. Plus za ładną butelkę

Też wziąłem na swoje wesele Ogińskiego z hurtowni w Ostrołęce cena niecałe 22 zł za 0.5l

Legionista Awatar Naguto
    No i już po
    Było zacnie

Legia Legia Warszawa

Cytat Zamieszczone przez Naguto Zobacz posta
    No i już po
    Było zacnie

Powodzenia!

U mnie coraz bliżej... Gdzie zakupiłeś takie eleganckie spinki?

Legionista Awatar Naguto
    W oficjalnym sklepie

Ja miałem te z herbem i też fajnie się prezentowały. Też w oficjalnym sklepie i z 10% zniżki dla karnetowiczów.

Legionistka Awatar amanda
    Gdyby ktoś wybierał się na nauki przedmałżeńskie to szczerze polecamy- http://www.przepisnamilosc.pl/.
    Zajęcia w trybie nadzwyczajnym czyli 2 weekendy( soboty 9-15, a niedziele 9:30-14:30), kurs honorowany w każdym kościele. Prowadzi go młode małżeństwo i tylko gościennie wpada ksiądz powiedzieć parę słów. Przyjemnie się wszystkiego słuchało i naprawdę czas szybko mijał. l
    Istnieją tylko dwie rzeczy, które można zrobić z czasem:
    spędzić go lub wykorzystać.
    James Arthur Ray

Cytat Zamieszczone przez amanda Zobacz posta
    Gdyby ktoś wybierał się na nauki przedmałżeńskie to szczerze polecamy- http://www.przepisnamilosc.pl/.
    Zajęcia w trybie nadzwyczajnym czyli 2 weekendy( soboty 9-15, a niedziele 9:30-14:30), kurs honorowany w każdym kościele. Prowadzi go młode małżeństwo i tylko gościennie wpada ksiądz powiedzieć parę słów. Przyjemnie się wszystkiego słuchało i naprawdę czas szybko mijał. l
    Ja z kolei polecam nauki u ojców franciszkanów w Serpelicach nad Bugiem. Kursy w formie jednego weekendowego zjazdu (piątek-niedziela) z noclegami i świetnym wyżywieniem. Dodatkowo piękna okolica. Sposób prowadzenia nauk również bardzo przyjemny. Spotkania z małżeństwami i bardzo mała ingerencja duchownych w temat.

Legionista Awatar Naguto
    Cytat Zamieszczone przez amanda Zobacz posta
    Rowniez polecam owych małżonków prowadzących 😀
    2 weekendy, szybko, miło, sprawnie po Bozemu 😀

https://m.youtube.com/watch?v=IKfdEaCpLEQ

Może ktoś złapie inspirację

PS. Żeby nie było to nie mój

No i w zeszłą sobotę wybiła godzina zero.

Powiem krótko- Było warto

Legionista Awatar Jaco
    Gratulacje!
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar Stout
    Witamy w klubie.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar Sosen
    9 dni to mało czasu a jeszcze trochę spraw zostało.

Potrzebuje namiar na kogoś-firmę, która w Warszawie zrobi mi tablicę z imionami + gdzie mógłbym ogarnąć księge gości. Niestety musi być czarna z opcją wklejania zdjęć z fotobudki. Wszędzie 14 dni na realizacje...

Legionista Awatar Alek
    Cytat Zamieszczone przez Sosen Zobacz posta
    9 dni to mało czasu a jeszcze trochę spraw zostało.

Potrzebuje namiar na kogoś-firmę, która w Warszawie zrobi mi tablicę z imionami + gdzie mógłbym ogarnąć księge gości. Niestety musi być czarna z opcją wklejania zdjęć z fotobudki. Wszędzie 14 dni na realizacje...
    788 804 358

Dziewczyna ogarnia Nam fotobudkę, powinni miec księgę gości. Poza tym jest z Piaseczna, więc może lepiej sie dogadacie.
    W sprawach związanych z T-Mobile ( dla firm ) służę pomocą.

Legionista Awatar Sosen
    Dzięki Alek za namiar.

Ja już po tym dniu. Co by tu napisać. Jebnęło nawet nie wiem kiedy. Kvrwa mać.

Cytat Zamieszczone przez Sosen Zobacz posta
    Dzięki Alek za namiar.

Ja już po tym dniu. Co by tu napisać. Jebnęło nawet nie wiem kiedy. Kvrwa mać.
    Jak znajomi mi opowiadali, że ich wesela zleciały im jakby to było 5 minut, to nie chciałem w takie bajki wierzyć. Teraz już wiem, że to nie bajki

Panowie, gardłowa sprawa. Pilnie poszukuję fotografa z odpowiednim zaświadczeniem (zgodą) na fotografowanie miejsc sakralnych. Na 1.5 miesiąca przed ślubem dowiedzieliśmy się od księdza, że wymaga takiej zgody a oczywiście nasza ekipa filmowo-fotograficzna jej nie posiada :/ termin 15 września, ok. 80 km od Warszawy. Interesują nas tylko zdjęcia z kościoła bez wesela. Ratujcie bo narzeczona już w histerii.

Legionista Awatar PeCe
    Cytat Zamieszczone przez mikkocz Zobacz posta
    Panowie, gardłowa sprawa. Pilnie poszukuję fotografa z odpowiednim zaświadczeniem (zgodą) na fotografowanie miejsc sakralnych. Na 1.5 miesiąca przed ślubem dowiedzieliśmy się od księdza, że wymaga takiej zgody a oczywiście nasza ekipa filmowo-fotograficzna jej nie posiada :/ termin 15 września, ok. 80 km od Warszawy. Interesują nas tylko zdjęcia z kościoła bez wesela. Ratujcie bo narzeczona już w histerii.
    Znajdź na fb Paweł Kamionka Fotografia. Zadzwoń i zapytaj, nie wiem czy ma pozwolenia.

www.nsa.net.pl Niezależne Stronnictwo Akademickie

Legionista Awatar Stout
    Czego wymaga???
    To jakas nowa fanaberia ,czy tyle czasu żyłem w błogiej nieznajomości tematu ?

Legionista
    Dobra bzdura. Miesiąc temu były chrzciny mojego syna i nic takiego nie miało miejsca, ale pewnie to jakaś regionalna zachcianka proboszcza. Aż dziwne że sam nie zaproponował fotografa z okolicy który akurat taki glejt posiada.

PeCe dzięki za namiar, niestety termin ma zajęty co było do przypuszczenia

Cytat Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
    Czego wymaga???
    To jakas nowa fanaberia ,czy tyle czasu żyłem w błogiej nieznajomości tematu ?
    Szczerze mówiąc też byłem w niemałym szoku gdy się tego dowiedziałem. Podobno takie zezwolenia istnieją już od dawna i otrzymuje się je po odbyciu odpowiedniego kursu organizowanego przez kurię jednak większość parafii ich nie wymaga. Najśmieszniejsze jest to, że nawet jeżeli posiadasz takie zezwolenie to podobno i tak decydujące słowo należy do proboszcza. Więc jak powie, że się nie zgadza na kamerowanie/fotografowanie w kościele to nie i koniec.

Legionista Awatar Stout
    W dupach sie przewraca.
    A później jęki,że kościoły puste.

Szczerze to większość księży wymaga takiego kwitka i zdecydowana większość fotografów takie coś posiada. Zwłaszcza jak targetują się na śluby/ chrzciny.
    Jeżeli któryś ksiądz o to nie pyta to najpewniej wychodzi z założenia, ze osoba profesjonalnie zajmująca się tego typu usługami na 100% kwit posiada

W kwestii wyjaśnienia aby dostać świstek trzeba przejść szybki kurs, który sprowadza się do informacji jak zachować się w trakcie eucharystii.
    Np, zeby nie biegać przed ołtarzem jak jest podniesienie Najświętszego Sakramentu.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    "Nigdy nie mów wszystkiego, co wiesz." Roger H. Lincoln

Legionista Awatar TNTP
    Cytat Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
    W dupach sie przewraca.
    A później jęki,że kościoły puste.
    No jeśli ktoś chodzi do kościoła żeby sobie pierdolnac fotkę, to może rzeczywiście niech zastanowi sie nad zrobieniem w nim większego luzu
    Lieber tot als rot!!

Legionista Awatar Stout
    Wiesz kolego,z szacunku do Ciebie ,odpisze szerzej wieczorem.

Legionista Awatar met(L)
    Sprawdź http://www.fotografslub.pl/ robił zdjęcia na moim ślubie, jest z Wesołej. Pozwolenie ma na pewno, tylko pytanie czy ma wolny termin. Ale zadzwoń zapytaj.
    Marketing Internetowy Google Adwords www.internica.pl

Legionista Awatar rey
    A skoro masz już klepniętą ekipę foto na ślub, a zrobienie tego świstka w kościele to formalność i chwila moment, to może łatwiej będzie - zamiast szukać nowej ekipy - wysłać tą klepniętą, żeby sobie to szkolenie zrobili? Tym bardziej, że jak wynika z postów powyżej, na pewno im się to przyda w przyszłości?
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Cytat Zamieszczone przez rey Zobacz posta
    A skoro masz już klepniętą ekipę foto na ślub, a zrobienie tego świstka w kościele to formalność i chwila moment, to może łatwiej będzie - zamiast szukać nowej ekipy - wysłać tą klepniętą, żeby sobie to szkolenie zrobili? Tym bardziej, że jak wynika z postów powyżej, na pewno im się to przyda w przyszłości?
    Niestety, rzeczywiście jest to formalność ale kursy odbywają się periodycznie co jakiś czas. Sprawa rozwiązana ogarnęliśmy kogoś. Dzięki za wszelką pomoc.

Uprawnienia umieszczania postów