Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 90 z 159

Wątek: Hej wesele, hej wesele :imprezowicz:

Legionista Awatar Alek
    Co do zespołu nie zgodzę się, bo Nam za nieco ponad 3000 zł udało się ogarnąć swietny zespół, który ma ponad 70 bardzo dobrych ocen, a jeden z klipów ma pół miliona wyświetleń. Mamy ślub w październiku, a dogadaliśmy się w połowie stycznia. Oczywiście, jeśli ktoś ma ślub w te wakacje, a do uroczystości kilka msc to może mieć ciężko.

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Mat Zobacz posta
    Gaże kapel powoli przekraczają granicę dobrego smaku.

Mnie najbardziej irytuje jeden fakt: jeśli chodzi o podwyżki w salach weselnych - to jestem w stanie zrozumieć (drożeją produkty, energia itp), ale kurła, co takiego drożeje kapeli, fotografowi albo kamerzyście, że rok w rok podwyżka +20%??

Po mojemu zwykłe nahapać się póki jest popyt.
    No skoro sam przyznałes że drożeje co nie co w kraju to nie powinno Cie dziwić, że ludzie chcą więcej zarabiać
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Naguto
    Coraz więcej moich znajomych rezygnuje z mega wesel, na rzecz potupajki dla rodziny i najbliższych na 50 osób w restauracji. No i mają rację bo wyjebać 100 tys w jedną noc (a o takich sumach rozmawiamy dzięki aktualnie panującej zmowie cenowej ) to już ładny pieniądz na chałupę, albo 1/3 mieszkania.
    Co Ty zaplanowales na tym weselu ze Ci ca 100 tys wychodzi.
    My robimy na okolo 100 osób i się w połowę tego zamknięty.
    Tu robię - http://skalnydwor.pl

Legionista Awatar Mat
    Cytat Zamieszczone przez Naguto Zobacz posta
    Co Ty zaplanowales na tym weselu ze Ci ca 100 tys wychodzi.
    My robimy na okolo 100 osób i się w połowę tego zamknięty.
    Tu robię - http://skalnydwor.pl
    Mam lekko ponad 200 osób, a mam podwarszawską stawkę za talerzyk. Pewnie się w 80 zamknę, więc porządne wesele w stolicy to stówka pęka.

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
    podpis under construction

Legionista Awatar Naguto
    No na 200 osób to rozumiem.

Legionista Awatar klinton
    Dzięki Bogu, ja swoje weselicho organizuję w rodzinnych stronach na Podlasiu i pomimo ponad 200 gości cenowo wychodzi to całkiem przystępnie

Legionista Awatar Sosen
    To nie zmowa to złodziejstwo. 200 osób, ślub w ostatni weekend czerwca, po podliczeniu wszystkich wydatków to około 80 tyś. Dobra fura jedym słowem. Jeżeli zwróci się 50 %, uznam to za sukces.

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Sosen Zobacz posta
    To nie zmowa to złodziejstwo. 200 osób, ślub w ostatni weekend czerwca, po podliczeniu wszystkich wydatków to około 80 tyś. Dobra fura jedym słowem. Jeżeli zwróci się 50 %, uznam to za sukces.
    Rób razem z chrzcinami Zwróci się w całości
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar kubrick
    Cytat Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    Co do zespołu nie zgodzę się, bo Nam za nieco ponad 3000 zł udało się ogarnąć swietny zespół, który ma ponad 70 bardzo dobrych ocen, a jeden z klipów ma pół miliona wyświetleń. Mamy ślub w październiku, a dogadaliśmy się w połowie stycznia. Oczywiście, jeśli ktoś ma ślub w te wakacje, a do uroczystości kilka msc to może mieć ciężko.
    Podrzucisz jakieś info o nich na privie? Też się powoli zaczynam rozglądać
    Warszawskie dzieci, pójdziemy w bój,
    Za każdy kamień Twój, Stolico, damy krew!

Legionista
    Brałem ślub 2 lata temu za 140 osób zapłaciliśmy ok 45 tys. I to bez żadnych oszczędności zespół za 6000 za talerz ok 220/os. w sumie ok 30000. suknia 2500, garniak 1000, kościoł tysiąc, wódka + inne alkohole z 2000, kwiaty w sumie gdzieś 1500, fotograf i kamerzysta 2500, samochód w prezencie mieliśmy. Nie wiem jak mozna wydać z 100000

A post ten powstał dzięki owocowi można by rzec wyżej wymienionych wydatków młody spać nie daje :P a nie do końca wierzyłem w święte słowa śpij szybko

Legionista Awatar Alek
    Cytat Zamieszczone przez kubrick Zobacz posta
    Podrzucisz jakieś info o nich na privie? Też się powoli zaczynam rozglądać
    zespół Oxide

Legionista Awatar Mat
    Cytat Zamieszczone przez Roar Zobacz posta
    Brałem ślub 2 lata temu za 140 osób zapłaciliśmy ok 45 tys. I to bez żadnych oszczędności zespół za 6000 za talerz ok 220/os. w sumie ok 30000. suknia 2500, garniak 1000, kościoł tysiąc, wódka + inne alkohole z 2000, kwiaty w sumie gdzieś 1500, fotograf i kamerzysta 2500, samochód w prezencie mieliśmy. Nie wiem jak mozna wydać z 100000

A post ten powstał dzięki owocowi można by rzec wyżej wymienionych wydatków młody spać nie daje a nie do końca wierzyłem w święte słowa śpij szybko
    Poprawiny?

Legionista Awatar NGA

A post ten powstał dzięki owocowi można by rzec wyżej wymienionych wydatków młody spać nie daje a nie do końca wierzyłem w święte słowa śpij szybko
    Dokładnie. U mnie nie minął rok od ślubu i wesela. Robiliśmy w sali weselnej z własnymi kucharkami, dekoratorkami itd. Na weselu jakoś szczególnie nie oszczędzaliśmy. Wszystkie te obecne bajery typu fotobudka, drinbar, wiejski stół, napisy podświetlane + fotograf, dwóch operatorów kamer, zespół. Wesele na 220 osób i zamknęliśmy się w 50.000. Z tym, że na przygotowania trzeba było poświęcić więcej czasu i energii, bo nie płaciliśmy od talerzyka.
    E: Poprawiny na drugi dzień na ok 120 osób z DJ.
    Ostatnio edytowane przez NGA ; 21-02-2018 o 07:47

Gintleman Awatar księciuniu
    ...
    A post ten powstał dzięki owocowi można by rzec wyżej wymienionych wydatków młody spać nie daje :P a nie do końca wierzyłem w święte słowa śpij szybko
    Ludzie małej wiary... Przy drugim już będziesz mądrzejszy
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Sosen
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Rób razem z chrzcinami Zwróci się w całości
    Nie będę córce zabierał imprezy

Co do hajsu. Przy 200 osobach, uśredniając koszt talerzyka 200zł/osoba to nie ma szans zmieścic się w mniej 70tyś. Oczywiście mówię o weselu w Warszawie lub okolicach.

Gdzie najtaniej kupię wódkę ? Mam ofertę na Stumbrasa za 24 zł/butelka. Ktoś ogarnia obecne ceny ?

Podobno a Oszołomie da radę ogarnąć dobrą cenę. Ktoś próbował z sukcesem ?
    Ostatnio edytowane przez Sosen ; 21-02-2018 o 16:46

Co do wódki, to sprawdź ofertę Eurocash oraz Makro

@Jaco
    Bóg zapłać
    @Roar
    Pozazdrościć, ja mam nieco tylko większe wesele i wątpię bym się zmieścił w 50000, a robię je pod Gdańskiem
    @Sosen
    Wesela się nie robi by się zwracało tylko by się pobawić z rodziną i przyjaciółmi. Zaś co do cen czy to zmowa? Może coś w tym być bo nie znalazłem ani jednej sali w pobliżu gdzie najtańsze menu nie kosztuje 189, a najdroższe 289. Z zespołami jest podobnie standard cenowy(w mojej okolicy) to 3300+1200
    Z drugiej strony terminów na ten rok znalazłem 27 w całym Trójmieście więc popyt jest tak duży że mogą prowadzić dyktat cenowy
    Co do wódki ja płaciłem 18.70 za 0.5 wyborowej i 17.50 za 0.5 zubrowki. Jak masz kogoś znajomego kto ma koncesję to on ci to ogarnie taniej
    Ostatnio edytowane przez Buziek_LG ; 21-02-2018 o 17:38
    Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Legionista Awatar Mat
    Cytat Zamieszczone przez Sosen Zobacz posta
    Nie będę córce zabierał imprezy

Co do hajsu. Przy 200 osobach, uśredniając koszt talerzyka 200zł/osoba to nie ma szans zmieścic się w mniej 70tyś. Oczywiście mówię o weselu w Warszawie lub okolicach.

Gdzie najtaniej kupię wódkę ? Mam ofertę na Stumbrasa za 24 zł/butelka. Ktoś ogarnia obecne ceny ?

Podobno a Oszołomie da radę ogarnąć dobrą cenę. Ktoś próbował z sukcesem ?
    Sosen, dobra ofertę zrobiło mi "alkohole wina MP" tylko trza uderzać do centrali w Karpinie.

Dają cenę a jak znajdziesz taniej w sklepie to opuszczają od tej ceny sklepowej 50 gr.

Legionista Awatar Benek
    W makro często są promocje weselne przy zakupie większej ilości.
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar beka
    Sosen, dobra ofertę zrobiło mi "alkohole wina MP" tylko trza uderzać do centrali w Karpinie.

Dają cenę a jak znajdziesz taniej w sklepie to opuszczają od tej ceny sklepowej 50 gr.

tez u nich bralem (tyle, że w Raszynie), do tego duzo dala opcja zwrocenia nadmiaru wodki po weselu

Dobra Pany ��
    co na pierwszy taniec?
    Może Walc?
    https://youtu.be/cPiCejN-Wek - co to za film? Ktoś wie?
    Jak już mam poplatac nogi to przy czymś ładnym ��
    jako taneczny antytalent wyszedlem z zalozenia - byle krotko i do przetupania. Skonczylo sie na "What a wonderful world"

W zeszłym tygodniu zaczęliśmy z narzeczoną organizować własne i napiszę tak:
    Otwieram salę weselną albo zakładam kapelę i gram do kotleta
    a jak ktos po ślubie buduje dom/kupuje i wykańcza mieszkanie to juz w ogole ma pelne spektrum branz, na ktore spokojnie mozna przejsc

Legionista Awatar Sosen
    @Buziek_LG
    Co fakt to fakt. Udana zabawa gości to podstawa.

Co do koncesji to mamy, ale mimo to cena Stumbrasa jest taka sama - 24 zł. Do tego dochodzą "gratisy", więc nawet 1 zł różnicy mnie nie urządza. Wszystkie sieciowe czyli makro, selgros itd. ogarnięte i cena to minimum 26 zł. Wole też mieć to z bani, niż czekać do ostatniej chwili, że cena będzie jeszcze niższa.

Cena w polecanej przez Was hurtowni jest wyższa.

Muszę zaopatrzyć się w alkoholu do drink baru. Najwięcej whisy, żadko pije, a co za tym idzie cen nie znam. Może ktoś coś polecić? wiadomo że nie najniższa półka, ale też bez przesady. Może ktoś się wypowiedzieć ? coś polecić ? jakiś zakres dobrych cen ?

Legionista Awatar Alek
    W selgrosie biały bocian za 17,90 -

Radzę najpierw spróbować, bo jakościowo ostatnio trochę z nim gorzej. Aczkolwiek cena wspaniała

A Ogiński w jakiej cenie?

Legionista Awatar Alek
    Cytat Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
    Radzę najpierw spróbować, bo jakościowo ostatnio trochę z nim gorzej. Aczkolwiek cena wspaniała

A Ogiński w jakiej cenie?
    Oj to nie wiem, bo pytałem jedynie o bociana ale łap tel do nich - 22 51-48-000

Legionista Awatar Mat
    Brutto??

Legionista Awatar Alek
    Brutto??
    okazało się, że jednak netto. sory za zamieszanie

Legionista Awatar Benek
    Jak byście chcieli barmana n wesele to dajcie znać bo mam kumpla w temacie
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Paluch
    Ja mam rade: nie kupujcie nic w Aparcie.
    Gowniana jakosc, w ciagu 5 miesiecy bede skladal 2 reklamacje, bo pierscionek wyglada jakby mial ze 30 lat, caly porysowany, powyginany, wybrzuszenia, jakby rdzewial od srodka.
    Jednym slowem tragedia. Nie warto tam kupowac, a pierwsza rezerwacja uznana z taka łaską, jakbym przyszedł tam żebrać, a nie po swoje.

Legionistka Awatar nieznanalegionistka
    Cytat Zamieszczone przez Paluch Zobacz posta
    Ja mam rade: nie kupujcie nic w Aparcie.
    Gowniana jakosc, w ciagu 5 miesiecy bede skladal 2 reklamacje, bo pierscionek wyglada jakby mial ze 30 lat, caly porysowany, powyginany, wybrzuszenia, jakby rdzewial od srodka.
    Jednym slowem tragedia. Nie warto tam kupowac, a pierwsza rezerwacja uznana z taka łaską, jakbym przyszedł tam żebrać, a nie po swoje.
    Realia Apartu,

najważniejsza zasada: obrączki kupujemy na wagę, nie na piękne oczy. Większy pan potrzebuje więcej złota, aby to miało swoją wytrzymałość i wygląd (tak mi mówi 6 lat doświadczenia w tej branży)

Uprawnienia umieszczania postów