Przygotowania do wiosny 2018

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Bonhart
    Legionista
    • 08.2003
    • 3650

    Wynik troche wieje sandalem... Jesli odzwierciedlal poziom ich gry to na chwile przed startem ligi nie dziwie sie zaniepokojeniu niektorych. Ze tak spytam: moze w koncu cos sie dzialo po wolnych i roznych? Bo chyba je trenowali przez ten miesiac?

    Komentarz

    • LioneL
      Legionista
      • 03.2011
      • 1749

      Zamieszczone przez MarioBis
      O co pytasz? O słabe wyniki sparingów? Według mnie Jozak sprawdza każdego zawodnika, miesza składem i ustawieniem, by mieć jak najlepsze rozeznanie w kadrze. To zaowocuje wyborem optymalnej "11" na Ekstraklasę. Szkoda, że kontuzjowany jest Vesović. No i trzeba sprowadzić skrzydłowego z prawdziwego zdarzenia. Z Zagłębiem i tak będzie zwycięstwo.

      PS. Viktoria to bardzo dobra drużyna, porażka nie dziwi ani trochę. Nie trzeba biadolić.
      Czyli możemy być spokojni, wszystko zgodnie z planem
      Po 5 kolejkach rundy rewanżowej zadam Ci to pytanie jeszcze raz ("Mario co tam?") i wówczas zobaczymy co i jak. Szansę Jozakowi i jego sztabowi dam, żeby nie było.

      Komentarz

      • R.
        Legionista
        • 02.2007
        • 9675

        Goście są w ciężkim treningu, grają sparing na braku świeżości z lepszym zespołem a tu już ludzkie dramaty, brak mistrzostwa, upadek klubu itp. Może poczekacie z tymi osądami do pierwszych kolejek chociaż?
        Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

        Komentarz

        • Bonhart
          Legionista
          • 08.2003
          • 3650

          Zamieszczone przez MarioBis
          Z Zagłębiem i tak będzie zwycięstwo.
          .
          Wyciagasz ten wniosek na podstawie swietnej formy naszych pilkarzy? Jak ogladalem ta kopanine w USA i czytam relacje z ktorej jednoznacznie wynika ze graja nadal tak samo slabo to...

          Komentarz

          • Sugarman
            Legionista
            • 02.2014
            • 3136

            Przypominam, że wrócili po 3 tygodniowych urlopach a przeciwnik jest na zupełnie innym etapie przygotowań.
            „Próbuję czasem być taki skromny, że ja się nie znam na tej piłce i tak dalej. Ale powiedzmy sobie szczerze, ja od siedmiu lat jestem bardzo pilnym studentem tego co się dzieje w piłce nożnej, co się dzieje na świecie, jak to wygląda.”

            Komentarz

            • Gabro
              Legionista
              • 10.2003
              • 4901

              Zamieszczone przez Bonhart
              Wynik troche wieje sandalem... Jesli odzwierciedlal poziom ich gry to na chwile przed startem ligi nie dziwie sie zaniepokojeniu niektorych. Ze tak spytam: moze w koncu cos sie dzialo po wolnych i roznych? Bo chyba je trenowali przez ten miesiac?
              Zero zagrożenia ze stałych fragmentów.
              "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

              Komentarz

              • Peer
                Legionista
                • 08.2008
                • 780

                Zamieszczone przez TheFatOne
                Pograli przyjęcie eduardo, utrzymał podanie do tyłu do hamy i hama takie chyba okno prawe, ładnie wyglądało
                To daje dużo do myślenia. Uważam, że powinni spróbować gry na dwóch napastników. Eduardo mógłby Niezgodzie sporo wypracowywać, do tego Rado, Vesović i Hamalainen/Szymański schodzący ze skrzydła i jakoś ta ofensywa by mogła wyglądać. Na prawdę musimy na siłkę grać trzema środkowymi pomocnikami, którzy będą turlać tą piłkę w poprzek między sobą i obrońcami?

                Komentarz

                • MarioBis
                  Legionista
                  • 05.2017
                  • 1211

                  Zamieszczone przez Bonhart
                  Wyciagasz ten wniosek na podstawie swietnej formy naszych pilkarzy? Jak ogladalem ta kopanine w USA i czytam relacje z ktorej jednoznacznie wynika ze graja nadal tak samo slabo to...
                  Przede wszystkim skład to pomieszanie rezerwowych z "pewniakami", na ligę wyjdą już tylko "pewniacy".

                  Malarz - Jędrzejczyk, Pazdan, Remy, Hlousek - Mączyński (albo nowy), Antolić - Vesović, Hamalainen, nowy - Eduardo. Tak bym to widział na chwilę obecną.
                  Zamieszczone przez Bary89
                  Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

                  Komentarz

                  • Gabro
                    Legionista
                    • 10.2003
                    • 4901

                    Nie będzie żadnego nowy na skrzydle...
                    "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

                    Komentarz

                    • Lillo
                      Legionista
                      • 04.2011
                      • 1843

                      Zamieszczone przez MarioBis
                      Przede wszystkim skład to pomieszanie rezerwowych z "pewniakami", na ligę wyjdą już tylko "pewniacy".

                      Malarz - Jędrzejczyk, Pazdan, Remy, Hlousek - Mączyński (albo nowy), Antolić - Vesović, Hamalainen, nowy - Eduardo. Tak bym to widział na chwilę obecną.
                      Antolic, na jakiej podstawie?

                      Komentarz

                      • LioneL
                        Legionista
                        • 03.2011
                        • 1749

                        Zamieszczone przez Lillo
                        Antolic, na jakiej podstawie?
                        Znajomek Jozaka

                        Komentarz

                        • Peer
                          Legionista
                          • 08.2008
                          • 780

                          Zamieszczone przez MarioBis
                          Przede wszystkim skład to pomieszanie rezerwowych z "pewniakami", na ligę wyjdą już tylko "pewniacy".

                          Malarz - Jędrzejczyk, Pazdan, Remy, Hlousek - Mączyński (albo nowy), Antolić - Vesović, Hamalainen, nowy - Eduardo. Tak bym to widział na chwilę obecną.
                          Malarz- Vesović, Pazdan, Remy, Hlousek- Mączyński- Szymański, Radović, Hamalainen- Eduardo, Niezgoda. Na razie bez nowych. Napastnik potrzebny na szybko. Mam nadzieję, że ten Maiga będzie coś jak Moulin i weźmie się za rozgrywanie.

                          Komentarz

                          • Antares
                            Legionista
                            • 08.2012
                            • 6339

                            Nam się czkawką to ciągle ta LM odbija. Tamtej drużyny już praktycznie nie ma. Odzidzia, Niko, Prijo, Bereś, teraz Gui i Moulin. Wyrwać się jeszcze Pazdan nie może. Oni osiągnęli już szczyt z Legią, wygrali na krajowym podwórku, grali w LM. Nie dziwię się, że chcą próbować czegoś innego. Podyktowane jest to też tym, że nie weszliśmy na wyższy pułap finansowy. Poza Beresiem i teraz Gui (chociaż to już klub bardziej z Serie B) reszta nie poszła wcale do topowych europejskich lig, ale każdy dostał lepsze pieniądze.

                            A zatrzymywanie większości z nich na siłę nic by nie dało. Widzieliśmy jak Moulin grał jesienią, a jak prezentował się wiosną tamtego roku. Widać też jaką robotę robi taki w pełni skoncentrowany Pazdan, a jakie babole popełnia sfochowany Pazdan.

                            Letnie transfery kompletnie nie wypaliły, trzeba szukać dalej. Przyszło czterech, dwóch jest w drodze. Ciężko ich oceniać po meczach sparingowych. Remy w USA pokazywał się ze świetnej strony, a dzisiaj knocił najprostsze podania. Poczekajmy do oficjalnych meczów i wtedy oceniajmy. Kadra potrzebuje gruntownej przebudowy, ale przecież nie ściągną 18 piłkarzy na raz. Do tego trzeba czasu.

                            Wiadome, że taki sparing optymizmem napawać nie może, ale przecież nie są aż tak słabi jak dzisiaj co pokazali z solidniakami z Danii. Zresztą swego czasu najlepszym piłkarzem Legii w sparingach był Aleksandrov. A potem w lidze już tak dobrze nie było.
                            "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

                            Komentarz

                            • Antares
                              Legionista
                              • 08.2012
                              • 6339

                              Zamieszczone przez Peer
                              Malarz- Vesović, Pazdan, Remy, Hlousek- Mączyński- Szymański, Radović, Hamalainen- Eduardo, Niezgoda. Na razie bez nowych. Napastnik potrzebny na szybko. Mam nadzieję, że ten Maiga będzie coś jak Moulin i weźmie się za rozgrywanie.
                              Według przeważnie dobrze poinformowanego Koźmińskiego z SE istnieją minimalne szanse, żeby Legia ściągnęła zimą napastnika. Najpierw to się trzeba skupić, żeby zespół tworzył tym napastnikom sytuacje, a dopiero potem narzekać, że ktoś ich nie wykorzystuje.
                              "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

                              Komentarz

                              • Sugarman
                                Legionista
                                • 02.2014
                                • 3136


                                Maciek90 ma inne informacje
                                „Próbuję czasem być taki skromny, że ja się nie znam na tej piłce i tak dalej. Ale powiedzmy sobie szczerze, ja od siedmiu lat jestem bardzo pilnym studentem tego co się dzieje w piłce nożnej, co się dzieje na świecie, jak to wygląda.”

                                Komentarz

                                Pracuję...