Strona 6 z 21 PierwszyPierwszy ... 234567891016 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 180 z 616

Wątek: Przygotowania do wiosny 2018

Legionista Awatar CW(L)KS
    Cytat Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
    Kiurwa, to ile w końcu było i z kim grali?
    Mejt maj dej 😀

Legionista
    "- W naszym rozumieniu kontuzja Eduardo nie jest szczególnie niebezpieczna. Nastąpiła nagła poprawa, zawodnik chodzi sam, normalnie funkcjonuje. Dla jego dobra i odpowiedniej diagnozy w poniedziałek przejdzie jednak badania rezonansem magnetycznym - powiedział lekarz Legii Warszawa, dr Maciej Tabiszewski.

W sobotę mistrzowie Polski rozpoczęli udział w turnieju Florida Cup. Zespół Romeo Jozak przegrał 2:3 z ekwadorską Barceloną SC, a na domiar złego - z powodu kontuzji - straciła trzech piłkarzy: Adama Hlouska, Sebastiana Szymańskiego oraz Eduardo.

Jak się okazało urazy dwóch pierwszych nie są groźne, to stłuczenia o czym zaraz po meczu mówił sam Jozak. Gorzej prezentowała się kontuzja Eduardo, który boisko opuścił z powodu kontuzji pleców.

- Eduardo został uderzony kolanem w kręgosłup i najprawdopodobniej przesunął mu się kręg w kręgosłupie. Kontuzja wyniknęła z tego, że jego ciało w chwili zderzenia było za bardzo rozluźnione, zrelaksowane. Poczuł mocny ból, a problemy z kręgosłupem to poważna sprawa, dlatego zdecydowaliśmy się zdjąć go z boiska - powiedział Jozak.

W niedzielę do stanu zdrowia reprezentanta Chorwacji odniósł się lekarz legionistów, dr Maciej Tabiszewski. - W naszym rozumieniu kontuzja Eduardo nie jest szczególnie niebezpieczna. Nastąpiła nagła poprawa, zawodnik chodzi sam, normalnie funkcjonuje. Dla jego dobra i odpowiedniej diagnozy w poniedziałek przejdzie jednak badania rezonansem magnetycznym (podobnie jak Hlousek) - powiedział."

Gintleman Awatar księciuniu
    Cytat Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
    Kiurwa, to ile w końcu było i z kim grali?
    Przegraliśmy 2-3 z Barceloną, grającą w rezerwowym składzie (bez żadnego zawodnika z ostatniego Gran Derbi). U nas najlepiej zaprezentował się nowy nabytek – Pogba. Albo jego brat cioteczny.

Mam nadzieję, że pomogłem
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista
    Ludzie jak wracacie z 2-tygodniowego urlopu ze słonecznej plaży, ciepłego piasku do pracy to też od samego początku wchodzicie na maksymalne obroty i tyracie jak woły? Dajcie im przepracować ten wyjazd do Stanów i później będziemy mogli ich wyzywać od ogórków, jeżeli po tym właśnie urlopie i zgrupowaniu nic się w ich grze nie zmienii.

Legionista Awatar Bonhart
    Cytat Zamieszczone przez Makrel Zobacz posta
    Ludzie jak wracacie z 2-tygodniowego urlopu ze słonecznej plaży, ciepłego piasku do pracy to też od samego początku wchodzicie na maksymalne obroty i tyracie jak woły? Dajcie im przepracować ten wyjazd do Stanów i później będziemy mogli ich wyzywać od ogórków, jeżeli po tym właśnie urlopie i zgrupowaniu nic się w ich grze nie zmienii.
    Pelna zgoda - to tylko sparing, w dodatku niemal bez treningow, 48h po wyjsciu z samolotu na innym kontynencie.
    Natomiast fakt numer 2 to to,ze zagrali ch**owo, prezentujac niekiedy umiejetnosci rodem z okregowki I pewnie glownie to uwiera tych, ktorzy poswiecili wieczorkiem 2h czasu ogladajac te szmire

Legionista Awatar Paramonow
    Jeżeli ten i następny mecz na Florydzie mają służyć między innymi takim odkryciom jak bardzo dobra gra Willy'ego na defensywnym pomocniku czy Turzynieckiego na prawej obronie - to jestem za. Ja (szczególnie II połowę) oglądałem z dużym zainteresowaniem i jestem bardzo podbudowany tym jak prezentują się nowi.

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Paramonow Zobacz posta
    Jeżeli ten i następny mecz na Florydzie mają służyć między innymi takim odkryciom jak bardzo dobra gra Willy'ego na defensywnym pomocniku czy Turzynieckiego na prawej obronie - to jestem za. Ja (szczególnie II połowę) oglądałem z dużym zainteresowaniem i jestem bardzo podbudowany tym jak prezentują się nowi.
    Sparingi chyba po to są, aby dać pograć większości zawodnikom w bojowych warunkach z połowę meczu. Są już zwycięzcy (w tym Remy i Turzyniecki) jak i przegrani ale z litości przemilczę ponieważ jeszcze mają szansę na poprawę ...
    Remy się zapowiada na hit sezonu jeśli mu skrzydełka nie opadną oczywiście
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    Nie jest dobrze skoro już mi się to po nocach śni dziś 5:2 nas Polonia Bytom pojechała grając w jakiś retro szatach powszechnie mnie poniżono wz z tym faktem co do zgrupowania to tak sobie mysle ze naprawdę fajnie to wymyślono. Atrakcyjne miejsce do treningów , fajne boiska, promocja wśród Polonii (sic) , do tego mecze dość rzadko ja na zgrupowania wiec spokojnie można "w pizdeczke" wstawiać ... oby tylko gość od tego znał się na robicie bo jesienią to chłopaki pod tym względem wyglądali fatalnie ... odbudowanie ich pod tym względem to tez będzie duże wzmocnienie.

Legionista Awatar Raffels
    Ponoć gorzej niż z Eduardo wygląda sprawa z Hlouskiem. Dzisiaj mają być wyniki badań.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Mistrzów Polski czekają we wtorek jeszcze zajęcia indywidualne. Wieczorem zawodnicy oraz sztab pojawią się na spotkaniu NBA spełniając marketingowe obowiązki wobec organizatorów. „Wojskowi” obejrzą spotkanie Orlando Magic z Minnesotą
    Timberwolves
    Daj mi Boże takie "obowiązki"!

Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    Daj mi Boże takie "obowiązki"!
    Sam jesteś kowalem swego losu

Legionista Awatar dzikus911
    We wtorek Eduardo da Silva przeszedł badanie rezonansem magnetycznym. - Badanie wykluczyło poważne, ostre urazy. Silne dolegliwości związane ze stanem zapalnym po urazie mogą przeszkodzić w pełnym treningu w najbliższym czasie. Liczymy, że przerwa nie powinna trwać dłużej niż dwa tygodnie - powiedział dr Maciej Tabiszewski dla legia.com.

Oznacza to, że nowy napastnik Legii straci niemal całe przygotowania do rundy wiosennej

Źródło LL

Legionista Awatar rey
    Tak ogólnie patrząc na tę amerykańską wyprawę to trzeba przyznać klubowi, że bardzo fajnie ogarnęli temat od strony medialnej. Codziennie relacje i fotoreportaże z treningów, mini serial na Youtubie Nieoficjalne portale legijne w tym temacie też dają radę.
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Cytat Zamieszczone przez dzikus911 Zobacz posta
    We wtorek Eduardo da Silva przeszedł badanie rezonansem magnetycznym. - Badanie wykluczyło poważne, ostre urazy. Silne dolegliwości związane ze stanem zapalnym po urazie mogą przeszkodzić w pełnym treningu w najbliższym czasie. Liczymy, że przerwa nie powinna trwać dłużej niż dwa tygodnie - powiedział dr Maciej Tabiszewski dla legia.com.

Oznacza to, że nowy napastnik Legii straci niemal całe przygotowania do rundy wiosennej

Źródło LL
    to słabo.. przecież on nie grał tyle czasu i jeszcze to. No to zgaduje, że cała runda bez większego pożytku z niego. Chyba, że naprawdę obroni się samymi umiejętnościami czysto piłkarskimi i bez przygotowania fizycznego coś pokaże..

Legionista
    Szkoda, straci sporo czasu potrzebnego na zgranie z drużyną. Mam nadzieję, że będziemy mieli z niego jeszcze jakiś pożytek, może uda mu się choć trochę poćwiczyć indywidualnie na obozie w Hiszpanii.
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Ciekaw jestem sobotniego sparingu, na Legia.net piszą że spróbujemy zagrać trójką z tyłu. Dla mnie spoko, tylko co w sezonie? Pazdan, Jędza, Dąbrowski, Astiz, Hlousek. Dwóch siada na ławie. Zawsze któregoś będzie szkoda. Może Astiza najmniej.

Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    Ciekaw jestem sobotniego sparingu, na Legia.net piszą że spróbujemy zagrać trójką z tyłu. Dla mnie spoko, tylko co w sezonie? Pazdan, Jędza, Dąbrowski, Astiz, Hlousek. Dwóch siada na ławie. Zawsze któregoś będzie szkoda. Może Astiza najmniej.
    W sensie biegacza, idealnego wahadłowego Hlouska liczysz do stoperów?

Legionista Awatar so(L)dier
    Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    trójka z tyłu oznacza system 3-5-2 więc taki Hlousek będzie jako wahadłowy

Cytat Zamieszczone przez so(L)dier Zobacz posta
    trójka z tyłu oznacza system 3-5-2 więc taki Hlousek będzie jako wahadłowy
    Znam system i zasady. Ale patrząc na skład:

Malarz
    Pazdan - Dąbrowski - Astiz
    Remy
    Hlousek - Moulin - Antolic - Vesovic
    Eduardo/Sadiku - Niezgoda

nie ma OPS ??? Mąka wypada? Moulin? Hama/Szymański/Rado/Pasquato ławka?

No skoro mają grać Moulin i Antolic, i jeszcze Remy jako DP to logiczne, że Mąka musi usiąść..

Dla mnie w takim ustawieniu z Remym, Moulinem i Antoliciem brakuje typowej 10, która cos podrybluje, puści prostopadłe do napadziorow.
    Ostatnio edytowane przez blaise101 ; 18-01-2018 o 18:12

no i wtedy zamiast 2 napastników będzie podwieszony Hama/Pasquato i Niezgoda/Armando na szpicy. Wątpię żebyśmy zagrali na 2 napadziorów przy absencji Edka

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Anderson Zobacz posta
    no i wtedy zamiast 2 napastników będzie podwieszony Hama/Pasquato i Niezgoda/Armando na szpicy. Wątpię żebyśmy zagrali na 2 napadziorów przy absencji Edka
    A to niby czemu? Niech Niezgoda i Sadiku zagrają razem, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Nie jestem fanem tego ustawienia, ale i tak wszystko jest lepsze od grania na jednego napastnika.
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Legionista Awatar Antares
    Tak jak wiele razy tu pisałem, że kolejne transfery wskazują na system 3-5-2 to w tym momencie chyba Jędza - Dąbrowski - Pazdan ten środek obrony by najsolidniej wyglądał. Astiz na tego pół stopera jest za wolny i do tego pomimo, że jest Hiszpanem to piłki nie potrafi wyprowadzać. Linię spalonego też ostatnio ciągle gubi, nawet w tym sparingu z Barceloną. A ta trójka musi być ze sobą zgrana, bo łatwo w takim systemie rozrywać obronę prostopadłymi podaniami.

A skoro Remy docelowo ma być "6" to chyba muszą zmienić kolejny cel transferowy na stopera niezależenie od odejścia Pazdana czy Jędzy.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar Chmielo
    Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    A ta trójka musi być ze sobą zgrana, bo łatwo w takim systemie rozrywać obronę prostopadłymi podaniami.
    Eee, u nas gracz na pozycji "6" będzie bardziej ryglem, a wahadła w 3-5-2 robią za bocznych obrońców tak, że grając w defensywie mamy 6 zawodników z pola nastawionych stricte na bronienie plus zapas dwóch pomocników w środku.

Generalnie formacja bardzo rozwojowa i dobra okazja do grania dwoma napastnikami. Jakbyśmy mieli takiego cofniętego rozgrywającego, który w obecnych realiach kosztuje krocie, to już w ogóle cud, miód i malina.
    A Melanż Trwa...

Wg mnie mamy nawet dwóch - Moulin i Antolic.
    Na naszym poziomie ciężko znaleźć lepszych.

Legionista Awatar Antares
    To takie typowo włoskie 3-5-2 z registą, który jest rozgrywającym na defensywnym pomocniku. U nas z tego co słychać szukali typowego przecinaka na pozycję numer "6". Ja jako kibic Milanu oglądam większość ich meczów i pomimo trzech bardzo dobrych stoperów jakim są Bonucci, Musacchio i Romangolli widać, że to nie takie proste bezboleśnie przejść na ten system. Dąbrowski który pewnie grałby jako centralna postać tej defensywny musi być w bardzo dobrej formie, żeby to wszystko trzymać w kupie.

U nas chyba bardziej podchodziłoby to pod angielskie 3-4-2-1 z dwójką defensywnych pomocników.
    ----------------- Malarz -----------------
    --- Jedza ---- Dąbrowski ----- Pazdan--
    -Vesović -- Moulin ---- Remy --- Hlousek--
    ---- Rado ---------------------- Antolić ---
    --------------Eduardo/Niezgoda----------
    Ostatnio edytowane przez Antares ; 19-01-2018 o 12:36
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

no takie coś lepiej wygląda znacznie niż:
    ----------------- Malarz -----------------
    --- Jedza ---- Dąbrowski ----- Pazdan--
    -Vesović -- Moulin ---- Remy --- Hlousek--
    ------------------ Antolić -------------------
    ------------Eduardo---Niezgoda----------

Bo wtedy nie ma gościa co ruszy z piłką, przedrybluje, stworzy przewagę (prócz Vesovicia, ale potrzeba też kogoś takiego za napastnikiem). Inna sprawa, że w tych ustawieniach jest 6 nominalnych (z Vesoviciem) obrońców (sic!), więc sporo jak na drużynę, która ma dominować. To trochę ustawienie na Ligę Mistrzów

ps. ta menda Kuba z tt znowu sieje ferment. Loczek go wyjaśnił szybko. Pytanie od kogo on ma ciągle newsy.. Może Tabiszewski?
    https://twitter.com/DariuszMioduski/...eo_jozaka.html
    Ostatnio edytowane przez blaise101 ; 19-01-2018 o 13:18

Legionista Awatar Lorenzo
    Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    ps. ta menda Kuba z tt znowu sieje ferment. Loczek go wyjaśnił szybko. Pytanie od kogo on ma ciągle newsy.. Może Tabiszewski?
    https://twitter.com/DariuszMioduski/...eo_jozaka.html
    A co tam Kubuś znowu napisał, bo niestety mnie zablokował jak zadałem mu kilka pytań na temat jego pierdów?
    #teamMioduski

Legionista Awatar Raffels
    Cytat Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
    A co tam Kubuś znowu napisał, bo niestety mnie zablokował jak zadałem mu kilka pytań na temat jego pierdów?
    Że obóz słabo zorganizowany, trener wyjechał i że ma nadzieję na lepszą organizację w Hiszpanii.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Lorenzo
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Że obóz słabo zorganizowany, trener wyjechał i że ma nadzieję na lepszą organizację w Hiszpanii.
    Dzięki
    #teamMioduski

Uprawnienia umieszczania postów