Strona 21 z 21 PierwszyPierwszy ... 111718192021
Pokaż wyniki od 601 do 616 z 616

Wątek: Przygotowania do wiosny 2018

Legionista Awatar b.
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Trenerzy, transfery, ustawienia... - a i tak jak zwykle pozostaje nam liczyć, że Kuchemu coś wejdzie/zejdzie

Cytat Zamieszczone przez Barwol Zobacz posta
    Jak dla mnie kadrowo jesteśmy na plus
    Czy ja wiem?

Odeszli: Moulin, Guilherme, Nagy, Czerwiński, Jodłowiec, Sadiku, Berto, Moneta.

Moulin i Gui to byli bardzo ważni zawodnicy, reszta to w zasadzie statyści.

Przyszli: Eduardo, Vesović, Philipips, Antolić, Remy.

Wszystko wyjdzie w praniu oczywiście, może się okazać, że Eduardo będzie drugim Ljuboją, Vesović będzie kozackim skrzydłowym nawet lepszym od Kuchego (), Antolić zagra jak Vrdoljak, a Remy to będzie Ouattara

Ale też przecież niewykluczone jest, że Eduardo jest po drugiej stronie rzeki i nic nie wniesie, Vesović się posypie na całą rundę, a Antolić z Remym będą grać tak, jak w sparingu z Pilznem, czyli pożytek z nich będzie mniej więcej taki, jak z letniego zaciągu Sadiku Berto Pasquato, czyli w zasadzie zerowy.

Na oceny przyjdzie czas, na razie mają czystą kartę

ps. no i wraca Rado - i jak dla mnie to będzie największe wzmocnienie.
    Ostatnio edytowane przez b. ; 05-02-2018 o 15:46

Legionista Awatar Antares
    Czy ja wiem?

Odeszli: Moulin, Guilherme, Nagy, Czerwiński, Jodłowiec, Sadiku, Berto, Moneta.

Moulin i Gui to byli bardzo ważni zawodnicy, reszta to w zasadzie statyści.

Przyszli: Eduardo, Vesović, Philipips, Antolić, Remy
    Każdy z nowych może okazać się kozakiem na swojej pozycji w lidze, a oczywiście każdy też może okazać się niewypałem. Okienko jak okienko, zawodnicy, którzy dawaliby pewność podniesienia poziomu są poza naszym zasięgiem finansowym i PR-owym, bo jednak poziom ligi robi swoje. Ile cała piątką kosztowała ze wszelkimi kosztami? Pewnie coś koło tych 1.5 mln euro na 5 zawodników.

A dużymi wzmocnieniami właśnie mogą okazać się ci, którzy wracają po kontuzjach jak Rado czy Jędza. Czy też może po prostu tacy co wrócą do formy jak Dąbrowski czy Pazdan, nowa runda nowe rozdanie. Taki Hlousek też się okazało, że całą rundę jechał z kontuzją ręki i dopiero teraz po zabiegu i zdjęciu gipsu będzie w pełni zdrowy.

Udało się oczyścić trochę kadrę, na przyszłość mamy perspektywicznych zawodników jak Majecki, Żyro czy Szymański, który ma zacząć ligę w podstawowym składzie. Zrobiono transfery na przyszłość Kwietniewskiego, tego Łotysza czy Iloskiego. Jest Michalak, jest możliwość odkupu Wieteski.

Trochę dobrej roboty wykonali, parę spraw wyprostowali. Wszystkiego w jedno okienko nie da się zrobić.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    No trzeci napastnik by nie zawadził oczywiście, ale w razie czego może tam zagrać Rado i Hama. A jesienią to nie tyle był problem, żeby był skuteczny napastnik co stwarzanie sytuacji temu napastnikowi. Rado jest jedynym takim kreatywnym zawodnikiem, a opieranie gry tylko o 34-latka z kontuzjowanym kolanem to duże ryzyko.
    Jest jeszcze trochę czasu żeby spróbować sprowadzić zarówno kreatywnego pomocnika jak i jeszcze jednego napastnika, pytanie tylko ile mamy jeszcze na to środków w budżecie (płacowym też).
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Cytat Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
    Informacja o wyjeździe na Florida Cup pojawiła się na oficjalnej stronie Legii 9 października, natomiast o wyjeździe wiedzieli od miesiąca. Musiałeś coś źle skojarzyć

Dla piłkarzy, na Wilanowie mówi się, że byli zadowoleni
    Skojarzyłem dobrze Tylko pracownicy klubu wprowadzili mnie w błąd, bo sprawdziłem i faktycznie info o turnieju latało po necie już październiku
    Cytat Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
    Z tego co kojarzę to któryś z pracowników klubu (chyba Wołowicz albo Paśniewski) podczas wywiadu udzielanego już w Hiszpanii (na legia.com), mówił że przygotowania były zaplanowane inaczej, ale w listopadzie pojawiła się oferta ze Stanów, na którą Legia się zdecydowała i musieli logistycznie sprostać temu wyzwaniu.
    od 8:30
    https://www.youtube.com/watch?v=6SLZQUafI9c

od 1:10
    https://www.youtube.com/watch?v=9LJFQt8k8Uo
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Legionista
    ***** Vesovic dalej nie trenuje na boisku z drużyną..
    Jozak może mówić, że jest jak pocisk i będzie w mig gotowy do gry, ok wierzę, ale zgrania z zespołem i adaptacji do taktyki nie ogarnie swoją muskulaturą..

Legionista
    Trenerzy, transfery, ustawienia... - a i tak jak zwykle pozostaje nam liczyć, że Kuchemu coś wejdzie/zejdzie
    W tym Twoim wybieraniu najlepszego i najgorszego zawodnika meczu, Kucharczyk trzeci najgorszy piłkarz rundy jesiennej. Masz rację, pozostaje już tylko liczyć, że dziecko będzie dobrze spało.
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!

coraz chudszy Awatar Kijek
    Ale jak Kijek pisał miesiąc temu, że co by się nie dzialo to wyjdziemy w pierwszym meczu Kuchym to zwyzywano mnie od pokemonów

Ps. i dobrze, że wyjdziemy Kuchym.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

"wykonamy gigantyczną pracę aby znaleźć nowego trenera"

"Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."...

04.06 zatrudnił Klafurica
    31.07 "nie jestem w stanie myśleć o zmianie trenera"
    01.08 Klafuric zwolniony.

Kompetencje strategiczne

Legionista
    https://legia.net/lekki/wiadomosci,7...vesovicia.html

Pięknie. Stawiam, że mamy z głowy Marko do końca sezonu. Już było wiele takich przypadków u nas, nie wiadomo do końca co jest, przeciągający się powrót.. szykuje się powtórka z rozrywki. Dalej rzeźbienie w gównie.

Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    https://legia.net/lekki/wiadomosci,7...vesovicia.html

Pięknie. Stawiam, że mamy z głowy Marko do końca sezonu. Już było wiele takich przypadków u nas, nie wiadomo do końca co jest, przeciągający się powrót.. szykuje się powtórka z rozrywki. Dalej rzeźbienie w gównie.
    Na razie nie można powiedzieć, że do końca sezonu, ale faktem jest że stracił całe przygotowania i zanim to nadrobi to trochę minie

Może ktoś powiedzieć, czy wcześniej miał już problemy z tym kolanem?
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Legionista
    Ostatnie, bardzo szczegółowe badania wykazały, że piłkarz ma problem w okolicach rzepki - dokładnie chodzi o włókna wchodzącze w skład układu więzadłowego. Piłkarz przez ostatnie dni rehabilitował się z legijnymi fizjoterapeutami. Czarnogórzec nie będzie gotowy na mecz z Zagłębiem w Lubinie. W jego przypadku pośpiech nie jest wskazany, wszystko musi się zagoić. Dlatego trudno przewidzieć, czy piłkarz będzie gotowy do treningów i gry za dwa tygodnie czy może za miesiąc.
    ja po prostu żyje już na tym świecie tyle, że pamiętam niestety wiele takich sytuacji u nas i zawsze kończyło się to bardzo słabo.. no, ale chciałbym się mylić, w końcu już nie ma Machowskiego

naprawdę zapowiadało się super, na dziś bym powiedział, że lepiej to raczej nie jest.. nie chcę siać defetyzmu, ale mamy po prostu Antolicia za Moulina (jak Chorwat będzie prezentował poziom Francuza to będzie spoko, nie oczekiwałbym jednak nic ponadto absolutnie), Eduardo na ławkę za Sadiku, no i to w sumie tyle... Remy do obrony spoko, ale np. w porównaniu do zeszłego sezonu i Dąbera w formie to też pewnie wielka zmiana nie będzie (ale już w porównaniu do jesieni na pewno).

Cała nadzieja w Rado albo, że kogoś jeszcze wyczarują, ale nie oszukujmy się - to już takie działanie po omacku. Miał byź Maiga, nie ma Maigi, to nagle zmiana zainteresowania na zawodnika bardziej ofensywnego.. Nie wygląda to na przemyślane, planowane ruchy, chociaż chciałbym się mylić.
    Ostatnio edytowane przez blaise101 ; 06-02-2018 o 08:32

Legionista
    Miał byź Maiga, nie ma Maigi, to nagle zmiana zainteresowania na zawodnika bardziej ofensywnego...
    No przeciez wzieli Panasonica w jego miejsce to szukaja teraz ofensywnego wiec o jakiej zmianie piszesz?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Marek.Only Zobacz posta
    No przeciez wzieli Panasonica w jego miejsce to szukaja teraz ofensywnego wiec o jakiej zmianie piszesz?
    przecież miał być ZARÓWNO Phillips jak i Maiga.. Maiga to ponoć bardziej 8, a Philipps 6.

Legionista Awatar Raffels
    przecież miał być ZARÓWNO Phillips jak i Maiga.. Maiga to ponoć bardziej 8, a Philipps 6.
    Dodaj do tego kontuzja Vesovica i niewiadomą kiedy wróci.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Flip
    Cytat Zamieszczone przez Beziooo Zobacz posta

Może ktoś powiedzieć, czy wcześniej miał już problemy z tym kolanem?
    Sam zainteresowany przyznał w wywiadzie, że nigdy dotąd nie miał z nim żadnych kłopotów. To może być dobre info, bo przynajmniej nie jest to kontuzja przewlekła, powtarzalna, lecz to wcale nie oznacza, że nie będzie się ciągnęło pół rundy. I tym sposobem najciekawszy transfer zimowy na razie się nam nie zaprezentuje...
    "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
    Podsumowując te przygotowania przyznam, że jestem pełen obaw. Niby na papierze to okienko wygląda bardzo dobrze ale.... Boję się, za duża rewolucja zaszła w składzie co przy zmianie systemu tylko potęguje chaos. Druga sprawa to brak wg mnie działań, które mogłyby rozwiązać naszą bolączkę z jesieni - małą ilość strzelonych bramek. Wzmocnilismy defemsywną cześć środka pola natomiast z przodu...wg mnie zrobiono za mało.
    Nie to, że nie wierzę w mistrza bo oczywiście będę darł ryja jak zawsze i wierzył do końca. To są po prostu spore obawy.
    Niestety....do tego dochodzi mierne przygotowanie fizyczne. Drużyna niezgrana i grająca jak na hamulcu ręcznym - przepis na katastrofę.
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Legionista
    Legia "I" - Legia "II" 2:0

Składy miały być pomieszane, ale.. nie były ostatecznie. Do 1 po prosty dokoptowano kilku juniorów, którzy weszli w 2 połowie. Tym bardziej więc kiepsko wygląda to, że skład z Eduardo, Rado, Cafu, Antoliciem, Hama, Pasquato nie potrafił strzelić gola, powiedzmy sobie szczerze, po prostu REZERWOM przez tyle czasu..
    Gole strzelili dopiero jak zeszli (a jakby inaczej) Eduardo i Rado..
    Nie widziałem tego meczu, ale to chyba nie przypadek. To hamulcowi Legii. Dziady won.

Uprawnienia umieszczania postów