Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Pokaż wyniki od 121 do 126 z 126

Wątek: NajlepSza oprawa w 2017 roku - WYBIERAMY!!!

Legionista
    To jeszcze ja, bo się zbierałem i nie mogłem się zabrać.

1. 1944 - samo to, że śmigała po brazylijskich portalach mówi wszystko.

2. Nie poddawaj się - Oprawa z tych, które przy pierwszym spojrzeniu wywołują ":O" + dopasowanie do okoliczności

3. Czas odrobić ligowe zaległości - za zajebiste białe piro, postać poniekąd już kultową, ogólny efekt wizualny

4. Czołówka sceny ultras - za wejście na kolejny, nieosiągalny dla innych poziom trudności

5. Fanatyzm - kolejny raz wyjdzie moja miłość do kartonów. Przypominają mi się dyskuje, że na dwupoziomowej trybunie możemy zapomnieć o kartoniadach, a ta oprawa pokazuje, jak można świetnie przeszkodę obrócić z zaletę.
    ​Boże Chroń Fanatyków.

Legionista Awatar Herman
    To ja jeszcze rzutem na taśmę:

1. Czołówka sceny ultras
    2. Czas odrobić ligowe zaległości
    3. Nie poddawaj się
    4. UEFA Świnia
    5. Za kibicowski trud
    LEGIA&FC DEN HAAG

No i jeszcze ja, zaliczycie to zaliczycie, nie to nie.

Tak jeszcze na wstępie chciałbym powiedzieć, że nie podoba mi się robienie rankingów latami, a nie sezonami. No i musiałem wyrwać połowę rankingu z tamtego sezonu + to co było w tym roku.

1. "Do końca!"
    Uwielbiam sektorówki na całą trybunę (których w naszej historii nowego stadionu było zaledwie 3 - "A my na tej wojnie ładnych parę lat", "WarSaw", "Przyświecają nam najwyższe cele" i na starym zaledwie jedna "Zabił legionista smoka", pomijając te z finałów Pucharu Polski). Kolorystyka, zwłaszcza mieszanka zielonego i czerwonego koloru + Husar w boju robią wrażenie, poza tym to co się odwaliło po zjechaniu sektorówki. Chyba nigdy jeszcze nie było tyle piro.

2. "1944"
    Oprawa może nie jest specjalnie piękna, ale nadrabia swoją sławą wszystkie mankamenty. No i te słowo 'GERMANY'.

3. "Czas odrobić ligowe zaległości"
    Mroczność tej oprawy i piękny niebieski kolor oraz kontynuacja gościa który odwiedził NaS na Borussi zrobił spore wrażenie.

4. "Fanatyzm odbijający się"
    Porównuje tą oprawę do trzech najlepszych na Żylecie jakie pokazano tzn "Jihad Legia", "Nienawidzimy wszystkich" i "Ultra Extreme Fanatical Atmosphere" i umieściłbym je właśnie za nimi. Odbicie samo w sobie jest fascynujące.

5. "Nie poddawaj się"
    Chyba najlepsza oprawa na 3 trybuny lub dwie. Na pewno lepsza od "2013" i "Legia Warszawa". Prosta i estetyczna. Pokaz dla pyroków jak to się powinno robić.

To tyle z konkursu, tutaj reszta:

6. "Czołówka sceny ultras"
    Najlepsza oprawa wjazdowa w historii. Albo druga. Nie mogę się zdecydować czy lepszą była ta Krakowska "Coraz bliżej mistrza".

7. "Przyświecają nam najwyższe cele"
    Najprostsza z sektorówek ma całą trybunę, a jaka dobra w przekazie i te podświetlenie...

8. "Za kibicowski trud"
    Z sześciu zaprezentowanych do tej pory opraw podwieszanych jedna z najgorszych (gorsza tylko "Ostatnia prosta na drodze do mistrzostwa") ale i tak piękna. Żółte ognie wrocławskie u góry komponują się pięknie ze słońcem.

9. "And the 35.000 € fine goes to…”
    Świnia jak świnia - dobra kontynuacja ale jakoś do mnie specjalne nie przemawia. Ładniejsza kolorystyka od poprzedniej świni, dobór piro również lepszy.

10. "Królu Zygmuncie powiedz nam"
    Race w idealnym rządku pod pięknym transem czynią tą oprawę 4 najlepszym racowiskiem w historii zaraz po "You gotta fight for your right", "Dbajmy o to, by Sprawcy tych czynów" i "Sorry, taki mamy klimat!".

11. "Od pierwszego gwizdka do ostatniego"
    Trochę dziwnie to wyszło ale każda oprawa nie jest przecież zła. Ciekawy pomysł na rozgrzewkę.
    Ostatnio edytowane przez JIHADStróże ; 02-01-2018 o 15:22 Powód: Błędy

1 Czołówka sceny ultras - za poziom trudności, pomysł i genialny efekt końcowy
    2 1944 - wszystko zostało już powiedziane
    3 Nie poddawaj się - za rozmach, perfekcję i okoliczności
    4 do końca - piękne szczegóły sektorówki i najdłuższy pokaz piro
    5 fanatyzm - genialny efekt z kartonów - kozak!
    (L)

Legionista Awatar Stout
    1. 1944
    Bezapelacyjnie najlepsza.Za przekaz,za szum medialny.Zrobiła więcej w nauce historii,niż najlepszy serial na Netflixie.
    2.Czołówka sceny ultras
    Taka kartoniada i to na wyjeździe musi być na pudle.
    3. Uefa świnia
    Piro,sektorówka,kolejna szpila dla lewackiej uefy.Mam nadzieje,że będzie ver3.0
    4.Do końca
    Jako osoba nie potrafiąca namalować"prostego kółka" mega szanuje ludzi,którzy potrafią namalować takie arcydzieło.
    5.Od pierwszego gwizdka
    Piro,flagi-chaos.Po prostu ultras.Flagi na kijach powinny być stałym elementem na Żylecie.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista
    Moi drodzy, mamy zwycięzcę!

Co nie będzie wielkim zaskoczeniem wygrała oprawa z meczu z Astaną:

Poniżej parę słów z fejsbuka, które pojawiły się już wczoraj.

Jeśli chodzi o pierwsze miejsce to zaskoczenie jest porównywalne z tym, kiedy to pod choinką znajdujecie zestaw kosmetyków (dezodorant + żel po goleniu), ale tym razem nie mogło być inaczej, najlepszą Waszym (i NaSzym ) zdaniem oprawa była ta poświęcona pamięci Powstańców Warszawskich.

Drugie miejsce, było już trochę większą zagadką a zajęła je... jedyna w tym zestawieniu oprawa wyjazdowa, czyli cała masa kartonów w odpowiedniej konfiguracji z wymownym transparentem "Czołówka sceny ultras", a no i race!

Dżentelmen z kolejnego miejsca, pewnie jest trochę niezadowolony gdyż, jego kandydatura już raz brała udział w tego typu głosowaniu i kiedy to trzymał karteczkę z napisem Legia Warszawa, zajął najwyższe miejsce na podium.
    Tym razem oprawa z jego udziałem, kiedy to zabierał się za odrabianie ligowych zaległości na miejscu trzecim.

Na czwartym miejscu oprawa, znowu z dużą ilością kartonów, tyle że tym razem nigdzie ich nie woziliśmy, a podnieśliście je tylko raz. Nie poddawaj się, czyli kartoniada zaprezentowana podczas meczu z Lechem, tuż za podium. Co ciekawe w pierwszej czwórce, dwie oprawy bez piro.

Piąte miejsce z minimalną stratą do czwartego i trzecia kartoniada w zestawieniu.
    Oprawa z meczu, który bez wątpienia odbił się szerokim echem i przyprawił o ciężką sraczkę całą masę różnych kretynów. Rzecz jasna mowa o napisie FANATYZM, z kartonów na Żylecie.

Szóste miejsce, znowu z bardzo małą stratą do poprzedniego dla sektorówki na calutką Żyletę. Sektorówki, z której to można wyczytać, że zawsze trzeba walczyć do końca.

Z kolejnego, czyli siódmego miejsca racicą macha do Was świnia. Świnia, którą już znamy, która to podobnie jak pan od guess who's back, brała udział w takich wyborach i również zajęła pierwszej miejsce.

Ósme miejsce dla drugiej w zestawieniu sektorówki opuszczanej z dachu, tym razem tej z meczu, po którym udaliśmy się na starówkę i piliśmy ciepłe królewskie z puszki, chodzi oczywiście o oprawę z hasłem „Za kibicowski trud... i tak dalej”

Dziewiąte miejsce, dla drugiej sektorówki na całą Żyletę, tym razem tej przypominającej o tym, że przyświecają nam najwyższe cele, która przyświeciliśmy trochę racami.

Dwa ostatnie miejsca, dla taki trochę pół-opraw.
    Na dziesiątym, transparent zaprezentowany na trybunie wschodniej w asyście rac, czyli Królu Zygmuncie i na ostatnim, jedyna „oprawa” zaprezentowana długo przed meczem, dająca znać piłkarzom, aby walczyli od pierwszego gwizdka do ostatniego.

1. 1944 - 528 punktów
    2. Czołówka sceny ultras - 303 punkty
    3. Odrabiamy ligowe zaległości - 224 punkty
    4. Nie poddawaj się - 150 punktów
    5. Fanatyzm - 148 punktów
    6. Do Końca - 144 punktów
    7. Świnia - 105 punktów
    8. Za kibicowski trud - 71 punktów
    9. Przyświecają nam najwyższe cele - 45 punktów
    10. Królu Zygmuncie - 28 punktów
    11. Od pierwszego gwizdka - 9 punktów (!)
    W imieniu swoim, kolegów dziękujemy wszystkim, którzy oddali głosy! Przy okazji zachęcam Was do porównania wyników z forum, z wynikami eLek na LL! Jest parę niespodzianek
    Narkotyki i Spirytus

Uprawnienia umieszczania postów