Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 120 z 126

Wątek: NajlepSza oprawa w 2017 roku - WYBIERAMY!!!

Legionista Awatar cezary_L
    1. 1944
    2. Czas odrobić ligowe zaległości
    3. Fanatyzm odbijający się szerokim echem
    4. Do końca
    5. Uefa świnia
    Jedyny łatwy dzień był wczoraj.

1. 1944- za przekaz i świetne wykonanie
    2. Czołówka sceny ultras- Technicznie trudne do wykonania, ale nie dla nas i to na wyjeździe 😉
    3. Za kibicowski trud- Przyjemna dla oka + piro dopełniające całość
    4. UEFA Świnia- nie trzeba wyjaśniać, FUCK UEFA
    5. Czas odrobić ligowe zaległości- klimat i wykonanie oprawy na najwyższym jak zawsze poziomie

1. 1944 - co tu duzo mowic - przekaz, forma, wykonanie, echo w Europie. Czapki z glow!
    2. Czas odrobić ligowe zaległośc
    3. Czołówka sceny ultras
    4. Nie poddawaj się
    5.UEFA ŚWINIA

NS - Szacunek!!

Legionista Awatar hmB.
    Ostatnio wpisywałem się na koniec, ale teraz widzę, że jest wyjątkowo mało głosów, więc czas bym i ja dał swoje typy.

1. DO KOŃCA. Multum szczegółów, paleta kolorów, świetny napis z dobrze dobranym fontem. Do tego solidny pokaz pirotechniczny. Dla mnie zdecydowanie najbardziej efektowna sektorówka jaką widziały polskie trybuny.

2. 1944. Obok WarSaw najbardziej efektowna z naszych opraw o tematyce patriotycznej. Bardzo estetycznie wyszło tło z datą, którą zgrabnie zmieściliśmy. Nie da się pominąć rozgłosu jaki wywołała. W załeżeniu miała trafić dużo szerzej niż do środowiska kibicowskiego oraz na nasze podwórko. Tak też się stało.

3. CZOŁÓWKA SCENY. Efektowna, skomplikowana oprawa z dużą ilością rac w sektorze gości. Fajny mecz, wesoły wyjazd. Czego chcieć więcej?

4. FANATYZM. Nadal mam zajawkę na estetyczne kartoniady. Tym razem z nowym patentem i z pasującym hasłem. Do tego dobrze dobrane piro.

5. PRZYŚWIECAJĄ NAM CELE. Niepokojące hasło A tak w pełni serio, świetne hasło, z monumentalnym pucharem i podświetleniem “mistrza Polski”, o którego było trudno, ale udało się.

I jeszcze żeby podsumować. Bardzo udany rok z wieloma naprawdę dobrymi prezentacjami i przyzwoitą ilością pirotechniki Nie miałem problemu z doborem 5 najlepszych opraw - choć z kolejnością było już ciężej - ale kilku pozostałym też nie brakuje argumentów żeby je wyróżnić.
Chociażby NIE PDDAWAJ - które wyszło świetnie, na meczu z Lechem, który przyjechał do nas po bodaj dwóch wtopach z kartoniadami. Czy kontynuacje opraw w europucharach - Świnia 2.0 i dżentelmen z plecakiem. No i bardzo estetyczny piłkarz z meczu mistrzowskiego.

Patrząc na szybko na głosy innych forumowiczów, zaskoczony jestem pomijaniem DO KOŃCA. Daje do myślenia.
    "Jest tej najlepszej firmy. Wart jest bardzo dużo. Ma ekran komputerowy i jak się kręci pedałami, to wyskakują cyfry"

1. 1944.

Bez dyskusji. Jeśli oprawa ma jakieś "cel" i zostaje on zrealizowany w taki sposób to wybór nie może być inny.
    Trochę czasu, z różnych względów nie zrobiliśmy oprawy w tej tematyce.
    Ja się bardzo cieszę, że NaSze oprawy z takiej "okazji" wyglądały tak jak wyglądały, czyli z rozmachem, bez odrobiny prowizorki, z konkretnym pomysłem, nawet jeśli nie pojawiały się co roku. Nie chce żeby to źle zabrzmiało i żeby ktoś pomyślał, że innych opraw nie jesteśmy pewni, ale fajnie, że nie robimy na taką rocznice czegoś, tak o, żeby zrobić bo wypada.
    A co do samej oprawy? Wszystko tak jak sobie zaplanowaliśmy, czytelna sektorówka z dwoma monumentalnymi postaciami robiąca odpowiednie wrażenie, czytelny transparent z treścią, która nie mogła zostać nie zauważona, proste tło, do wszystko zaprezentowane na meczu pucharowym i cel zrealizowany z nawiązką.

2. Czołówka sceny ultras

Trochę czuje się niezręcznie oceniając coś czego jestem współautorem, gdyż pisząc co mi się podoba, wiadomo, że muszę wygłosić sporo ciepłych słów na ten powyższy temat, ale ch uj trudno.
    Przyznaje, że tak jak z pierwszy miejscem nie miałem wątpliwości, tak z dalszymi pozycjami łatwo nie było.
    Zdecydowałem się na umieszczeniu tej oprawy na drugim miejscu z kilku względów. Jakby nie była pięknie namalowana sektorówka, choćby miała miliard dopieszczonych detali, to mówiąc nieskromnie już trochę takich zrobiliśmy i trochę brakuje w nich "elementu zaskoczenia". Tutaj pojechaliśmy 350km od domu i zajebaliśmy kartoniadę z 5 różnymi wzorami, do tego wszystkie części tworzyły spójną, logiczną całość i współgrały z hasłem, które pewnie każdy dziś pamięta. Było to coś innego, coś czego pewnie mało kto się spodziewał, co więcej coś czego w ruchu ultras jaki znamy jeszcze się w takich okolicznościach nie pojawiło i moim zdaniem o to też w tej "zabawie chodzi". Do tego element niepewności czy się uda i uśmiech na gębie jak ktoś pokazał fotki. Supcio.

3. Nie poddawaj się

Kurczę sam trochę się tego po sobie nie spodziewałem, że do pięciu najlepszych opraw jakie zrobiliśmy wytypuje coś takiego.
    Ani tu rac, ani jakiegoś super oryginalnego pomysłu, do tego trochę wieje andrzejadą.
    Pamiętam ile było przy tym zapierdalania, jak zwykle przy takich oprawa nie pewności, czy ludzie wejdą na wschodnią kiedy trzeba, czy te jeb ane klatki i schody będą tak jak trzeba itp. Pamiętam dokładnie jak stałem na gnieździe, rozejrzałem się po stadionie, zobaczyłem na telebim i mimo tego, że od paru dobrych dni wiedziałem co tam zobaczę, gęba mi opadła na poziom murawy. Serio zrobiło to na mnie niesamowite wrażenie, cały stadion pokazał to hasło, które wtedy było mega na czasie a do tego co mega ważne, nie było pokazane o tak sobie, przy okazji jakiegoś tam meczu o nic, ale rzeczywiście pasowało do bieżących okoliczności, walki o mistrza itp.

4. DO KOŃCA

Nie za dużo można tu napisać jakiś górnolotnych myśli. Po prostu to jest super, patrzę na to i się cieszę, dynamika, detale, hasło, kolory, bajka.
    Trochę też wrzucam to na czwarte miejsce za względu na całą otoczkę tego meczu i na to co wyjechało z pod sektorówki, wzbudza to we mnie przemiłe uczucia

5.Przyświecają nam najwyższe cele/ Czas odrobić ligowe zaległości

Nie umiem zdecydować, serio.
    Z jednej strony kontynuacja hitu, namalowana bez najmniejszego błędu, wszystko trochę wpada w trójwymiar, pomysłowe hasło, wszystko znowu odnosi się do bieżącej sytuacji, białe świdry na tle ciemnych kartonów też super, no i jeszcze dym, który normalnie raczej przeszkadza, a tutaj jeszcze nadał moim zdaniem trochę klimatu.
    Z drugiej strony, prosta sektorówka, z jednym wielkim elementem, przez to robiącym super wrażenie, piro nie jako wypełnienie a ważna część całości co zdarza się co raz rzadziej, super hasło - gra słów z piro i świeceniem, które i łączy się z tym co na trybunie i z tym tym co rzeczywiście miało miejsce i czego sobie kibice życzyli.
    Wobec tego nie wiem co daje na 5 miejscu, przykro mi.
    Piłka Nożna dla Bandytów !

1. 1944
    2. DO KOŃCA
    3. Przyświecają nam najwyższe cele
    4. Czas odrobić ligowe zaległości
    5. Czołówka sceny ultras
    WIWAT MAJ, 2 MAJ, DLA KIBOLI BŁOGI RAJ!

Legionista Awatar LOL3K
    1. 1944 - za tematrykę
    2. Ligowe zaległości - za estetykę
    3. Nie poddawaj się - za rozmach
    4. UEFA świnia - za bekę
    5. Czołówka sceny ultras - za trudność w 5-stronicowej kartoniadzie

hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

Gintleman Awatar księciuniu
    1. 1944 – za pomysł, za wykonanie, a przede wszystkim za przekaz, który „odbił się szerokim echem”

2. Czołówka sceny ultras – za wykonanie niewykonalnego. I pomysłowość

3. Nie poddawaj się – za rozmach

4. Przyświecają nam najwyższe cele – za idealną „pracę światłem”

5. UEFA ŚWINIA – za celny strzał w odpowiednim momencie - chociaż od strony czysto wizualnej „kibicowski trud” lub „Ligowe zaległości” robią większe wrażenie, ale świnia jest świnia i wali kopytem jak trzeba.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

1) 1944 – tu nie mam wątpliwości, poprzednicy dokładnie uargumentowali czemu ta oprawa była najlepsza w 2017, długo zastanawiałem się czy 1944 nie zepchnęła w moim rankingu BCHF z pozycji lidera opraw na nowym stadionie ( ostatecznie wskazuję BCHF jako mojego osobistego lidera opraw ale bardzo nieznacznie i po długim namyśle )

2) Czołówka sceny ultras – za to, że w Gdańsku do dziś rozkminiają kto co był i jak Legia wniosła na sektor telebim, ( tak na serio to była to jedna z tych opraw, które wskazują gospodarzom miejsce w szeregu ultras )

3) Fanatyzm – pomysł i wykonanie, idealne spuentowanie tego co działo się w Polsce i na świecie po oprawie 1944, podoba mi się prostota oprawy, ma w sobie coś z "trybun szarych"

4) Przyświecają nam najwyższe cele - kolejna lekcja Ultrawersytetu z cyklu: "Jak z oczywistości zrobić prosty i dobitny przekaz". Wszystko okraszone estetyką i pomysłowością na najwyższym poziomie.

5) Nie poddawaj się - docenię skalę, jestem zwolennikiem opraw na samej Żylecie ale raz do roku miło jest zobaczyć dużą część stadionu przybraną w oprawę.

Legionista Awatar Francais
    1. 1944: za to, żezrobiliście więcej dobrego jedną oprawą niż polskie MSW i ciągu ostatnich 10lat.

2.
    Za kibicowski trud- jasny przekaz i bardzo dobrze zrobionasektorówka, trafia do mnie taki styl, gdyby nie warość przekazu oprawy powstańczej ta byłaby nr.1

3. Uefa świenia- za warszawską ciętą ripostę ipokazanie wszystkim że my górą a .uj z nimi
    4. Czas odrobić ligowe zaległości- dobrzewykonana postać, świecidełka, bardzo dobrze wygląda tło w takiej oprawie
    5. DO KOŃCA- nawet nie chcę się zastanawiaćile trwało namalowanie tego Husara

Mon honneur s'appelle fidélité

joł mordo

1. 1944
    2. UEFA ŚWINIA
    3. Czas odrobić ligowe zaległości
    4. DO KOŃCA
    5. Czołówka sceny ultras
    Nikt gorszy nikt lepszy wszyscy równi wszyscy tacy sami. (L)

Legionista Awatar Kusza
    1. 1944 - za rozgłos
    2. Za kibicowski trud - za estetykę
    3. Czas odrobić... - po raz kolejny nieosiągalny poziom dla innych ekip w kraju
    4. Czołówka... - chociaż nie jestem zwolennikiem prześcigania się w ilości stron w kartoniadach tutaj było to podyktowane dobrym pomysłem i chwytliwym hasłem
    5. Do końca - z reguły rzadko zgadzam się z HmB. ale tutaj idealnie wypunktował czemu ta oprawa jest dobra
    ...Trzech setek armat ryczy kanonada,
    Zda się pod trupem ziemia się rozpęknie, —
    O dziecko polskie, za Twojego dziada,
    Który tam zginął, niech Twe serce klęknie,
    O dziecko polskie, święć się krwi szkarłatem
    I wołaj: Wolność! I bij w kratę lochów,
    Bo jeśli Bóg jest nad tym podłym światem,
    Toś ty zbawione przez Wolę i Grochów...

Legionista Awatar Crammer
    1. 1944
    4. UEFA ŚWINIA
    5. DO KOŃCA

Legionista Awatar beka
    1. 1944 - szczerze mówiąc jeśli chodzi o tę tematykę powstańczą to WarSaw podobała mi się dużo bardziej. Jednak tutaj był rozgłos - i dlatego niekwestionowane pierwsze miejsce w 2017
    2. CZolowka sceny ultras - Generalnie nie jestem fanem wyścigów na wielkość sektorówek, wysokość zbiórek czy tego ilu stronna jest kartoniada. Tutaj jednak zadecydował świetny pomysł, jego wykonanie oraz hasło będące idealnym podsumowaniem. Gdyby nie rozgłos 1944 to własnie ta oprawa byłaby zdecydowanie moim nr 1
    3. Przyswiecają nam najwyższe cele - ja po prostu jestem wielkim fanem sektorówek podświetlanych od spodu
    4. Czas odrobić ligowe zaległości - fajne nawiązanie do oprawy z LM, dobrze zagrało z piro i dymem
    5. Do końca - świetne hasło i wykonanie.

Legionista Awatar Zajacc
    Przypominam, ze glosujemy do konca roku.
    Nazywam się Henryk Zając i od 20 lat naprawiam pralki.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Francais Zobacz posta
    5. DO KOŃCA- nawet nie chcę się zastanawiaćile trwało namalowanie tego Husara
    Cytat Zamieszczone przez baran Zobacz posta
    2. Do Końca W ramach ciekawostki dodam, że użyliśmy do niej bodajże 30 różnych kolorów i że była to jedna z najszybciej namalowanych przez nas sektorowek.

..

Legionista Awatar robert1985_
    1. 1944 !!!!!!!!!!!!!
    2. Czołówka sceny ultras
    3. Nie poddawaj się
    4. Za kibicowski trud
    5. Od pierwszego gwizdka

Legionista Awatar Ljubo-jad
    1. 1944
    3. UEFA ŚWINIA
    4. Za kibicowski trud...
    5. Przyświecają nam...

Legionista Awatar Ćwirek
    1. Do końca.
    2. Czołówka sceny ultras.
    3. 1944.
    4. Fanatyzm.
    5. uefa świnia.

1. 1944 – odbiła się szerokim echem na całym świecie
    2. Czas odrobić ligowe zaległości – świetna aluzja do LM
    3. Uefa świnia – przez sentyment do pierwszej wersji
    4. Czołówka sceny ultras – pięciostronna kartoniada na wyjeździe bez komentarza
    5. Do końca – piękna sektorówka

Legionista
    Panowie, zanim się opijecie gorzały to zachęcam do głosowania. Czas do północy. Pozdrawiam
    Narkotyki i Spirytus

1. 1944
    4. Do końca
    5. Uefa świnia

Legionista Awatar nil
    1. Fanatyzm
    2. Czołówka sceny ultras
    3. 1944
    4. Królu Zygmuncie
    5. Czas odrobić ligowe zaległości
    NIL ZONE
    Któż umie tak jak Polak mówiąc milczeć, milcząc pić
    Tak szumieć, tak o słowo jedno zaraz w mordę bić

Legionista Awatar h_L
    1. 1944
    2. Nie poddawaj się
    3. Czas odrobić ligowe zaległości
    4. Fanatyzm odbijający się szerokim echem
    5. Za kibicowski trud

Legionista Awatar Niko
    Mój ranking + 3 x "bo" przy każdej pozycji:

1 - 1944, bo siła przekazu; bo zagraniczne echo; bo perfekcyjna w estetyce

2 - Czołówka..., bo przeskoczyliście do innego wymiaru profesjonalizmu; bo uwielbiam dwuznaczność haseł; bo tło zegara zmienia się z ciemno-szarego na jasno-szary co jest absolutnym majstersztykiem

3- UEFA świnia, bo europuchary, gdzie każdy zwija uszy pod siebie przed UEFA, a my kopiemy ją centralnie w dupę; bo świetna idea z kontynuacją tematu; bo pomysłowy motyw z ciągłym karaniem tylko jednego klubu

4- Przyświecają..., bo krótki, ale treściwy przekaz na pucharze; bo dwuznaczność hasła, bo w malowaniu anatomicznych szczegółów jesteście nieznośnymi maestrami

5 - Fanatyzm... - bo "szeroko odbija się", bo znów niszczycie system szczegółowością i zachowaniem zmieniającego się, blaknącego odbicia; bo perfekcyjnie i przemyślanie zasłoniliście klatki, schody, bandy przy jednoczesnym mądrym wyczernieniu tła i mądrym ułożeniu i dobraniu piortechniki

Legionista Awatar Alek
    1. 1944
    2. Przyświecają nam najwyższe cele
    3. Nie poddawaj się
    4. Czas odrobić ligowe zaległości
    5. Czołówka sceny ultras.

Administrator Awatar Raffi
    1. 1944 - będzie pamiętana jeszcze długo, odbiła się szerokim echem w kraju i za granicą. Plus wykonanie 100%
    2. Czołówka sceny ultras - ilość zmian obrazu
    3. Za kibicowski trud - obrazek pamiętny i przemawiający do wyobraźni i do uczuć
    4. UEFA Świnia - zabawne nawiązanie + wykonanie
    5. Nie poddawaj się - bo na cały stadion prawie, a wyszło.
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Administrator Awatar CywiL
    1. 1944
    2. Fanatyzm odbijający się szerokim echem
    3. Czołówka sceny ultras
    4. Za kibicowski trud
    5. DO KOŃCA
    Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !
    Grupa Trzymająca Wagę - Dzieki nam monopolowe nie martwią się o plajtę !!!

Legionista Awatar Traper
    1. 1944- wybór oczywisty. Bardzo mnie cieszy, że nie staramy się robić na siłę opraw z racji przypadających roczni, a tylko wtedy gdy mamy na nią jakiś ciekawy pomysł. Założenie oprawy zostało spełnione, jakiś Szwed, Anglik czy ktokolwiek inny mało znający prawdziwe dzieje II WŚ wiedział jak straszne w skutkach było Powstanie oraz kto dopuścił się rzezi. Bez zakłamań zwanych poprawnością polityczną. Pod kątem technicznym duży plus za podwieszanie i to, że nie poszliśmy na łatwiznę z wypełnieniem.

2. Nie poddawaj się- Może nie było w niej nic nowatorskiego i zaskakującego, ale nawiązanie do wydarzeń boiskowych, cała otoczka rywalizacji i perfekcyjne wykonanie pozwalają umieścić mi ją tak wysoko. Fajnie się to również zgrało z czasem gdy Lechowi po raz kolejny nie wyszła kartoniada na finale, miałem możliwość widzieć ich reakcje po podniesieniu kartonów, fajne uczucie Kartoniady mają to do siebie, że mimo ogromnej dokładności i zaplanowania nie wszystko zależy od nas, tutaj potrzebny był cały stadion, duża ilośc dobrze zrobionych klatek i schodów i wszystko wypaliło

3. Czołówka sceny ultras- kartoniada na obcym stadionie, 5 stronna z której każdy element tworzył całość a nie jakieś 5 części od czapy + piro. Ogólnie bardzo fajny wyjazd

4. Przyświecają nam najwyższe cele- moim zdaniem bardzo niedoceniana oprawa. Hasło, hasło i jeszcze raz hasło. Na pierwszy rzut oka oczywiste, że chodzi nam o mistrzostwo, jednak wraz z odpaleniem rac hasło nabiera drugiego znaczenia.

5. Fanatyzm/ Do końca- nie umiem wybrać 5 opraw i tyle. Fanatyzm to chyba nasza najlepsza kartoniada na Żylecie, hasło, odbicie i dokładne wykonanie, uwielbiam kartoniady i nie mogłem jej nie umieścić mimo, że to już 3 na którą głosują. Do końca- majstersztyk, nasza najlepiej pomalowana sektorówka no i świdry które pojawiły się po zjechaniu.

To był doby rok w naszym wykonaniu i oby 2018 nie był gorszy

Legionista
    Chyba po terminie, ale może jednak klepniecie.

1. Do końca - za efekt, chaos , długość trwania (prawie "do końca" ), idealnie namalowaną sektorówkę, krótko mówiąc AMT w czystej postaci.

2. Czas nadrobić ligowe zaległości - bez dwóch zdań wyszło idealnie. O głosie zadecydowało bardzo dobrze dobrane piro, które pięknie dopełniło sektorówkę.

3. Fanatyzm - za jakość kartoniady, niedoścignioną dla większości ekip na świecie. Po prostu dzieło sztuki.

4. 1944 - tak, jak pisali poprzednicy, za lekcje historii dla świata, ale również za jakość wykonania.

5. UEFA świnia - za kontynuację pewnej historii i szybką reakcję na wydarzenia
    Ostatnio edytowane przez Barto(L)d ; 02-01-2018 o 12:05

Uprawnienia umieszczania postów