Legia - Wisła Płock [21. kol. Ekstraklasy 2017/18, 16.12.2017, godz. 20:30]

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Z.
    Legionista
    • 08.2006
    • 7771

    Zamieszczone przez Chmielo
    Czy on na prawdę jest aż tak ujowy?
    Tak. Jak chyba wszystkie produkty naszej "akademii". Więcej w tym marketingu niż umiejętności.
    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

    Komentarz

    • RONVE
      Legionista
      • 11.2012
      • 505

      Może to będzie moja nadinterpretacja ale mam wrażenie że Jozak chciał pokazać Prezesowi wystawiając niektórych zawodników że z tej mąki chleba nie będzie. I nie było. Kucharczyk, marze o tym żeby ten gość zagrał cały sezon na równym bdb poziomie jak mu się czasem zdarzają mecze, ale to chyba niemożliwe, łeb spuści i strzela na bramkę, masakra. Pomijam stratę Kopczyńskiego i jego "szybki" powrót, dramat. Ogólnie mecz do zapomnienia, w sumie nie jestem zdziwiony wynikiem. Czas na zmiany.

      Komentarz

      • Barto(L)d
        Legionista
        • 06.2005
        • 1180

        Forumowicze kochani - mam kolejne pytanie za 100 pkt.
        Czy możecie wymienić zawodników Legii, którzy w ciągu ostatnich 7 lat (to ze względu na ograniczenie zabawy do aktualnej dekady) zagrali cały sezon na równym, bardzo dobrym poziomie?

        Bez wątpienia Vadis. Kto jeszcze? Ustalmy to!! A może założyć temat na ten temat?

        Komentarz

        • Hazardzista
          Czerwona kartka
          • 10.2017
          • 3104

          Zamieszczone przez Barto(L)d
          Forumowicze kochani - mam kolejne pytanie za 100 pkt.
          Czy możecie wymienić zawodników Legii, którzy w ciągu ostatnich 7 lat (to ze względu na ograniczenie zabawy do aktualnej dekady) zagrali cały sezon na równym, bardzo dobrym poziomie?

          Bez wątpienia Vadis. Kto jeszcze? Ustalmy to!! A może założyć temat na ten temat?
          Nie pamiętasz jak Vadis był grubasem?

          Komentarz

          • Barto(L)d
            Legionista
            • 06.2005
            • 1180

            Nawet Vadis nie ? Forumowicze pomóżcie!

            Komentarz

            • R.
              Legionista
              • 02.2007
              • 9675

              Zamieszczone przez Barto(L)d
              Nawet Vadis nie ? Forumowicze pomóżcie!
              U nas ciężko znaleźć kogoś z dobrą połówką rundy.
              Z przekroju sezonu to chyba jedynie Nikolic w ostatnich latach.
              Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

              Komentarz

              • Topico
                Legionista
                • 03.2017
                • 367

                Może Radovic 12/13 (27m 5b/12a) i 13/14 (27m 14b/3a)

                Komentarz

                • Yevaud
                  Legionista
                  • 05.2003
                  • 5877

                  Zamieszczone przez Raffels
                  U nas ciężko znaleźć kogoś z dobrą połówką rundy.
                  Z przekroju sezonu to chyba jedynie Nikolic w ostatnich latach.
                  Jodłowiec 14/15 i 15/16.
                  Kosecki 12/13
                  Kuciak 11/12
                  Jędza 12/13

                  Parę by się znalazło głównie z poczatku dekady.
                  A później - graliśmy tyle spotkań, co Bayerny, Reale itp. mając zupełnie inny materiał niż te topowe kluby. I zawsze na początku sezonu się to odbijało, zmęczenie się kumulowało a i świeża krew nie była w stanie pokazać pełni umiejętności bez wsparcia zespołu, który po prostu nie był w stanie utrzymać równego poziomu.
                  koko koko Skorza spoko...

                  Komentarz

                  • Barto(L)d
                    Legionista
                    • 06.2005
                    • 1180

                    Niewiele odpowiedzi się pojawiło Ale zabawę można podsumować tak, że piłkarze grający na naprawdę wysokim poziomie stanowią niewielkie kilka procent wszystkich zawodników w tym klubie. To jak można oczekiwiać, że Kuchy, który przecież wszyscy wiedzą, że jest "paździerzem", "surowym technicznie grajkiem", "jeźdźcem bez głowy", czy "nadaje się na czwartego na ostatnie 10-15 minut", właśnie Kuchy, będzie grał na maksymalnie wysokim poziomie cały sezon. Może lepiej, by jak Kosecki zagrał jeden sezon po mistrzowsku, a potem zaginął w czeluściach drugiej Bundesligi itp? Tak to Kuchy od lat daje drużynie 0 (słownie "zero"), zwałszcza na etapie zaangażowania i liczb

                    Komentarz

                    Pracuję...