Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 90 z 160

Wątek: Legia - Wisła Płock [21. kol. Ekstraklasy 2017/18, 16.12.2017, godz. 20:30]

Legionista Awatar MarioWOLF
    Broź totalne zero dzisiaj ###

Legionista Awatar Raffels
    Ale złość, ale ambicja, ale walka... Kolejny raz plują kibicom w twarz.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar klinton
    Pressing i zadziorność Kopczyńskiego, gdy Katne holuje piłkę Co za pozorant.

Legionista Awatar grodzisk1
    Wisła oddała 1 celny strzał i prowadzi 2-0. Skuteczność, *****.

Legionista
    Moulin, Hlousek i Hamalainen
    reszta to nawet na ławkę nie wiem czy powinna

Legionista Awatar Loko
    Do szczęścia brakuje tylko gola Furmana.
    "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
    Wiedźmin

Kuchy i jego technika ...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
    Pressing i zadziorność Kopczyńskiego, gdy Katne holuje piłkę Co za pozorant.
    Też na to zwróciłem uwagę. Dramat. Wystawianie go to jest sabotaż. I jodła i Mączyński są gorsi?

Cytat Zamieszczone przez pawlik Zobacz posta
    Też na to zwróciłem uwagę. Dramat. Wystawianie go to jest sabotaż. I jodła i Mączyński są gorsi?
    Jedyne atuty tego beztalencia to bycie dobrym chłopakiem i Warszawiakiem. Ale z takimi atutami to połowa Forumki by się mogła łapać na pierwszy plac

Coś ostatnio mówiłem (i nie tylko ja) o Kopie...trzymanie tego człowieka to jawne zaniżanie poziomu.
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Legionista Awatar Strudzio
    Czy jak Kucharczyk strzeli gola to znowu będzie wszystko ok, że to wspaniały skrzydłowy?

Karny słusznie podyktowany?

Jak najbardziej słusznie. Bezdyskusyjna jedenastka. Astiz się skompromitował.

Legionista
    A Kuchy zwala winę na sędziego . No ***** bezczelny typ.

Zimą trzeba pognać 3/4 składu... To są paralitycy, którzy nie są godni reprezentowania naszego klubu.

Jak już ktoś wspominał, Hama, Hlousek i Moulin coś grają. Reszta dno i 3 metry mułu. Broź poniżej krytyki. Jeśli do 60 minuty nie wciśniemy kontaktowej bramki, to raczej pozamiatane. Tym bardziej, że straciliśmy gościa, który w ostatnich spotkaniach ciągnął drużynę.

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Strudzio Zobacz posta
    Czy jak Kucharczyk strzeli gola to znowu będzie wszystko ok, że to wspaniały skrzydłowy?
    Jak walnie trzy sztuki to mu wybaczą

Śmieszne i żałosne jest upatrywanie dzisiejszego nieszczęścia w osobach Kuchego i Kopy, trochę więcej pomyślunku proponuję!
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar Bootleg
    Generalnie to sami sobie strzeliliśmy te bramki... Płock to żadna rewelacja, ale też niecałkowite ogóry więc z tego skorzystali... normalka ciężko będzie odwrócić ten mecz :/ a taki mieliśmy ładny bilans u siebie
    Always look on the bright side of life!

Całe szczęście że to ostatni mecz w przerwie rozgonić to patologie parę sensownych transferów i na wiosnę będzie git

Legionista Awatar alfa
    Astiz było miło, ale do widzenia. Kopczyński nigdy nie było miło i też do widzenia. Dość ogórów.

Legionista Awatar Antares
    Graliśmy w tym sezonie dużo gorsze spotkania, które wygrywaliśmy. Wisła oddała w meczu jeden strzał i to z karnego, a prowadzi 2-0... My w pierwszej połowie mieliśmy ze cztery sytuacje co też nie zawsze jest normą.

Zimą jak odejdzie Pazdan to trzeba szukać dwóch stoperów, a Astiz niech zostanie jako rezerwowy rezerwowego stopera do końca sezonu, a Czerwiński gdzieś koniecznie na wypożyczenie.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Teraz nie ma czego bronić, dawać albana i lecim na dwóch napastników.
    Ostatnio edytowane przez Beziooo ; 16-12-2017 o 20:32
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Legionista Awatar Paramonow
    Pasquato już dawno na boisku...

Cytat Zamieszczone przez Paramonow Zobacz posta
    Pasquato już dawno na boisku...
    Kurde, tak to jest jak się szybko pisze, w swoim wkurwieniu nie zauważyłem tej zmiany.

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Sadiku Zobacz posta
    Teraz nie ma czego bronić, dawać albana i lecim na dwóch napastników plus Pasquato za Kuchego, sorry ale znów padaka w jego wykonaniu.
    Pasquato już jest za Hamę

Edit: Szymański za Brozia!
    Ostatnio edytowane przez Jestem ; 16-12-2017 o 20:35
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    Nie wiem czy stać Legię na coś w tym meczu. Oczywiście Wisła to żadna potęga i jeśli Legia zacznie grać jakoś mega zaangażowanie (w co wątpię ) to da rade coś w tym meczu ugrać.

Cytat Zamieszczone przez Sadiku Zobacz posta
    Kurde, tak to jest jak się szybko pisze, w swoim wkurwieniu nie zauważyłem tej zmiany.
    No, jakbyś wolno pisał to byś zauważył

Bramka na 2:0 powinna być pożegnalną Kopczyńskiego w Legii. Najpierw nie potrafi zagrać prostej piłki z klepki i rozpoczyna kontrę, którą następne odprowadza biegnąc jak jakaś ciipa.

Legionista Awatar (L)ukas
    Oprócz Malarza, wszyscy wypie.rdalać. Dobrze że teściu ma dzisiaj urodziny bo na trzeźwo nie idzie tego oglądać.
    Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Legionista
    Odzidzia, Niko, Prijo, Duda, Bereś - 13 mln EUR?
    Rado, Jędza, Nagy poza składem z różnych powodów
    właściwie to gramy drugą 11

Legionista
    Guilherme Dziękujemy !!!!!!! Będzie go brakowało. Dzisiaj bardzo słaby występ ale szacunek za całokształt

Uprawnienia umieszczania postów