Strona 1 z 6 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 163

Wątek: Legia - Termalica Nieciecza [19. kol. Ekstraklasy 2017/18, 09.12.2017, godz. 20:30]

Legionista Awatar St.Maro

Legia - Termalica Nieciecza [19. kol. Ekstraklasy 2017/18, 09.12.2017, godz. 20:30]

5 ostatnich spotkań Legii:
    • 3-1 Pogoń Szczecin (w, liga) - Broź, Moulin, Dwali (sam)
    • 1-0 Górnik Zabrze (d, liga) - Hämäläinen
    • 2-3 Korona Kielce (w, liga) - Niezgoda, Hämäläinen
    • 4-2 Bytovia Bytów (d, PP) - Hildeberto x2, Szymański x2
    • 2-2 Sandecja Nowy Sącz (w, liga) - Dąbrowski, Niezgoda

5 ostatnich spotkań Termaliki:
    • 1-1 Cracovia (w, liga) - Jovanović
    • 2-1 Piast Gliwice (d, liga) - Piątek, Śpiączka
    • 0-0 Jagiellonia Białystok (w, liga)
    • 3-3 Wisła Kraków (d, liga) - Piątek, Pawłowski, Jovanović
    • 2-4 Zagłębie Lubin (w, liga) - Piątek

ligowe mecze z Termaliką:
    Kod:
    ogółem:	6  1-2-3  9-8
       dom:	3  1-2-0  8-2
    wyjazd:	3  0-0-3  1-6

1. 2015/16, 2015.09.27 Legia - Termalica Nieciecza 1-1
      2. 2015/16, 2016.03.02 Termalica Nieciecza - Legia 3-0
      3. 2016/17, 2016.09.10 Termalica Nieciecza - Legia 2-1
      4. 2016/17, 2017.02.26 Legia - Termalica Nieciecza 1-1
      5. 2016/17, 2017.05.14 Legia - Termalica Nieciecza 6-0
      6. 2017/18, 2017.08.05 Termalica Nieciecza - Legia 1-0

Legionista Awatar (L)ukas
    Bilans mamy zajebisty. Zaczynam liczyć od 3:0 Chętnie zobaczyłbym Pasquato od 1. minuty.
    Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Legionista
    My jesteśmy silni u siebie, a nasz rywal w słabej formie. Ostatnia ich wizyta przy Ł3 skończyła się srogim łomotem. Tym razem aż tak łatwo raczej nie będzie, ale powinniśmy dać radę (chyba że się schowają jak Sandecja a my będziemy bić głową w mur).
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Legionista Awatar BlackAdder
    Obyśmy wygrali, bo jak nie to jak na Legię będzie już mały kryzysik
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Łatwe 5:0. Tyle ode mnie.

A tak na poważnie to wygrana chyba obowiązkiem. 2:0 starczy.
    edit: literówka.

Legionista Awatar Gabro
    Wygrywamy w cuglach. Niezgoda bohaterem.

Legionista
    Ciekawe czy Gui wystąpi. Po ostatnich wyczynach w Niecieczy i biorąc pod uwagę sytuację nie wystawił bym go.

Legionista Awatar Lillo
    Gui jest obecnie naszym najlepszym zawodnikiem, na zgrywanie innych będzie czas w zimę. Teraz liczą się tylko pkt i oby było ich 9 do końca roku.

Czerwona kartka
    Cytat Zamieszczone przez Lillo Zobacz posta
    Gui jest obecnie naszym najlepszym zawodnikiem, na zgrywanie innych będzie czas w zimę. Teraz liczą się tylko pkt i oby było ich 9 do końca roku.
    Gui raczej zdaje sobie sprawe ze swojej szklistosci, a na pewno już jego menager, ktory liczy hajsik za podpis z Turkami czy Wlochami. Gui wiec zabijac sie nie będzie - tego jestem pewien. Być może zagra niezły mecz, zaliczy asyste czy strzeli bramke, ale nie będzie gral na 100%.

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez emol Zobacz posta
    Gui raczej zdaje sobie sprawe ze swojej szklistosci, a na pewno już jego menager, ktory liczy hajsik za podpis z Turkami czy Wlochami. Gui wiec zabijac sie nie będzie - tego jestem pewien. Być może zagra niezły mecz, zaliczy asyste czy strzeli bramke, ale nie będzie gral na 100%.
    Przecież on ten kontrakt już dawno ma podpisany.
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Zresztą jak złapie kontuzje to umowę ma do końca roku więc to nie będzie nasz problem. Dobrze myślę czy chorobowe przedłuża umowę z obecnym klubem?

Legionista Awatar b.
    Cytat Zamieszczone przez grassofobik Zobacz posta
    czy chorobowe przedłuża umowę z obecnym klubem?
    ...nie bez powodu "drugi Paryż" mówili na Nią,
    nie bez powodu Nieśmiertelnej dostała miano...

Czerwona kartka
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Przecież on ten kontrakt już dawno ma podpisany.
    Dawno? Tydzień temu byl u prezesa dopiero, ze wybral inna oferte.. moze zdefiniuj najpierw swoje "dawno"?

Legionista Awatar invictus

Legia - Termalica Nieciecza [19. kol. Ekstraklasy 2017/18, 09.12.2017, godz. 20:30]

Czy jakaś życzliwa morda mogłaby jutro w przerwie meczu dla mnie kupić zgodowy szal Legia-Radomiak i plakaty NS? Jakoś się odwdzięczę.

Niestety nie mogę być jutro na meczu, będę za tydzień, ew. mogę gdzieś na tygodniu podjechać.

Jak coś to pw.

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez emol Zobacz posta
    Myślę, że zgodnie z dewizą Romeo, Gui raczej nie wystąpi.
    Będzie ogrywanie wariantu bez niego.
    Podobnie jak z Pazdkiem.

http://eurosport.interia.pl/klub-leg...tu,nId,2475119

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    Myślę, że zgodnie z dewizą Romeo, Gui raczej nie wystąpi.
    Będzie ogrywanie wariantu bez niego.
    Podobnie jak z Pazdkiem.

http://eurosport.interia.pl/klub-leg...tu,nId,2475119
    Mam nadzieję, że tak będzie, szkoda minut ... Sytuacja w tabeli taka, że musimy wygrać!
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Czerwona kartka
    Wiecie doskonale co się dzieje w naszych meczach jak nasze grajki nie przeciwstawiaja rywalom 100% zaangażowania, a taka gra na pół gwizdka jest zaraźliwa, dlatego jestem zdecydowanie za tym, żeby Brazylijczyk nie grał już. Opcjonalnie wpuścić go w ostatnich min przy pewnym wyniku, żeby się pożegnał.

Legionista
    Już zapomnieliście jak Bartoszek podczas wielkanocnego poniedziałku ustawił Koronę u nas? Trochę pokory....
    Mój dom Łazienkowska 3

Legionista Awatar Lorenzo
    Cytat Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
    Już zapomnieliście jak Bartoszek podczas wielkanocnego poniedziałku ustawił Koronę u nas? Trochę pokory....
    To był mecz z serii "Wy nam teraz, My wam później", więc nie traktowałbym tego jako jakiś wyznacznik.

Cytat Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    U mnie w pracy- mój ty śmieszku - pamiętam że było tak że jak ktoś dostał wypowiedzenie to szedł na chorobowe i ciągnął do bólu. Płacone miał. Wiem że umowa o pracę i kontrakt piłkarski to zupełnie inne umowy ale nie znam się na zapiskach i zasadach kontraktu więc stąd to pytanie. Rozumiesz że ludzie czasami czegoś nie wiedzą czy nie jesteś w stanie sobie tego wyobrazić?

No ale po co miałby uciekać na L4 i dostawać tylko ok 80% podstawy...?

Ile oni pracują poza meczami 2-3h dziennie z tego pewnie godzinka masażu ?

Legionista Awatar Lorenzo
    Kuchy dzisiaj na ławce, uff!

Ciekawe ustawienie z trójką ofensywnych pomocników, z których chyba każdy najlepiej czuje się na środku. A dwóch z nich będzie musiało dzisiaj biegać po skrzydłach. Pytanie czy to Gui będzie tym środkowym czy też będą się wymieniać na tej pozycji.

Dobrze, że Kuchy na ławce. Liczę też na dłuższy występ Szymańskiego w drugiej połowie.

Gintleman Awatar księciuniu
    Se gadajcie, se gadajcie. A Kuchy wejdzie na 15 minut i strzeli zwycięską bramkę
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Pasquato

Legionista
    Czy Niezgoda przyda się w meczu z przeciwnikiem, który wjedzie klubowym autokarem na murawę? Pewnie tak, piłka odbije mu się od piszczela, czy coś, i strzeli zwycięskiego gola.

Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Se gadajcie, se gadajcie. A Kuchy wejdzie na 15 minut i strzeli zwycięską bramkę
    Tego mu życzę, natomiast fakty są takie, że jest aktualnie bez formy i uparte wystawianie go w pierwszym składzie to jawny sabotaż. Jozak nie jest ślepy, a przecież i tak Kuchy dostanie szansę z ławki (dużego wyboru nie mamy).

Legionista Awatar Jestem
    Myślę, że Romeo przemyślał sobie sprawy, jedyna kontrowersja to Gui ale to się jeszcze okaże, a w razie czego wypad z baru i wejdzie Kuchy/Szymański.
    Za skrzydłowych mają robić Broź z Hlouskiem a w środku taran do przebijania autobusu z Niezgodą na szpicy. Może wreszcie ustawią się do strzałów z dystansu? Pasquato do tego się nadaje wyjątkowo dobrze.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar Raffels
    Cytat Zamieszczone przez Marymoncki Dżon Zobacz posta
    Ciekawe ustawienie z trójką ofensywnych pomocników, z których chyba każdy najlepiej czuje się na środku. A dwóch z nich będzie musiało dzisiaj biegać po skrzydłach. Pytanie czy to Gui będzie tym środkowym czy też będą się wymieniać na tej pozycji.

Dobrze, że Kuchy na ławce. Liczę też na dłuższy występ Szymańskiego w drugiej połowie.
    Szymański ze swoją posturą to póki co nie nadaje się do dorosłej piłki.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Uprawnienia umieszczania postów