Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 60 z 173

Wątek: Sandecja Nowy Sącz - Legia [18. kol. Ekstraklasy 2017/18, 02.12.2017, godz. 20:30]

Legionista
    Tutaj trzeba Chukwu! Inaczej gola nie strzelimy!

Legionista
    Banda ch Zagłaskaliśmy ich po tej porażce... Zero zaangażowania, stojanow na całej linii, tego się oglądać nie da. Obejrzałem dzisiaj parę meczów w europie to tam widać pasję w grze i zapierdalają aż miło mimo tego, że to zwykły mecz ligowy, a w sporej liczbie są to piłkarze spełnieni. A u nas brak słów, wiecznie to samo. Jak się odpowiednio zmotywuje to potrafią coś zagrać. Macie 45 minut żeby uratować honor

Cytat Zamieszczone przez emol Zobacz posta
    I jeszcze ten Trochim.. z którego dopiero sie śmiałem jak taki rzeźnik może grać na 10 w klubie ekstraklasy. Przy okazji ośmieszył Brozia i Malarza... Ehh no patola.
    Tak z ciekawości, co oni mieli więcej zrobić?

Legionista Awatar Antares
    Powtórzę po raz kolejny, że jak Legia nie ma okazji do grania z kontry to Niezgoda jest kompletnie bezużyteczny. Gui niestety dzisiaj forma ta sprzed kontuzji, czyli słabiutko jak przez całą wiosnę. Właściwie to nie ma kogo pochwalić. Astiz swoim błędem znowu otwiera konto bramkowe przeciwnika, z Koroną przy pierwszym golu to on złamał linię spalonego.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar Loko
    Ktoś się naprawdę spodziewał cudów?

Wiadomo było od początku jak zagra Sandecja, podwójna garda, autobus, zasieki, okopy, wilcze doły a na koniec kontra.
    Niestety na nas to wystarcza w polu kukurydzy.
    "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
    Wiedźmin

Legionista
    Nasi ewidentnie pekli psychicznie po tej bramce na gorącym terenie, oby dowiezlu tylko to 0-1 do przerwy...

Legionista Awatar Antares
    Potrzeba takiej metamorfozy jak w przerwie jak z Drutexem. To, że w plecy to jedno, to, że oczy krwawią to drugie.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Po golu całkowicie nasi stanęli. Tak jakby nie wiedzieli co się dzieje. Mam nadzieję, że nasz Romeo wstrząśnie nimi w szatni i to porządnie. I liczę na to, że sączersi siądą kondycyjnie jednak.

Mam nadzieje, że zobaczymy dwie różne połowy.
    edit: literówka.

Legionista
    Mam nadzieję, że Jozak ich naprawi, tak jak zrobił to w przerwie meczu z Drutexem.

Niezgoda na razie jest bezużyteczny. Dawać tego Chukwu!

Legionista Awatar (L)ukas
    Cytat Zamieszczone przez El Peyote Asesino Zobacz posta
    Niewiele, co nie zmienia faktu że ich ośmieszył.
    Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Mąka Kuchy do zmiany

Legionista
    Pierwszy w kolejności do zmiany Niezgoda. Teraz, jak już Bruk Bet ma swój wymarzony wynik, to nie będzie okazji dla Jarek "1:0" Niezgoda. Guilherme na razie zawodzi. Szkoda tej akcji, gdy odgwizdali nieprawdziwego Spalonego, mogła być dobra sytacja(Bońkowi udał się plan likwidacji lini spalonego z TV, gratuluję)

Legionista Awatar Jestem
    Zobaczymy Berto i Makarona? Wiele opcji nie ma ...
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Czerwona kartka
    Cytat Zamieszczone przez El Peyote Asesino Zobacz posta
    Tak jak kolega wyżej napisał.
    Nic nie mogli, ale Trochim sie z nimi zabawił. Jedno z drugim nie jest zawsze powiazane.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta
    Pierwszy w kolejności do zmiany Niezgoda. Teraz, jak już Bruk Bet ma swój wymarzony wynik, to nie będzie okazji dla Jarek "1:0" Niezgoda. Guilherme na razie zawodzi. Szkoda tej akcji, gdy odgwizdali nieprawdziwego Spalonego, mogła być dobra sytacja(Bońkowi udał się plan likwidacji lini spalonego z TV, gratuluję)
    Teraz jest dobra okazja żeby dać szansę Chukwu (a nie, czekaj)

Póki co słabizna, będą się murować jeszcze bardziej a my przeciwko autobusom grać nie umiemy.
    Ostatnio edytowane przez Beziooo ; 02-12-2017 o 20:29
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Cytat Zamieszczone przez felixxx Zobacz posta
    Banda ch Zagłaskaliśmy ich po tej porażce... Zero zaangażowania, stojanow na całej linii, tego się oglądać nie da. Obejrzałem dzisiaj parę meczów w europie to tam widać pasję w grze i zapierdalają aż miło mimo tego, że to zwykły mecz ligowy, a w sporej liczbie są to piłkarze spełnieni. A u nas brak słów, wiecznie to samo. Jak się odpowiednio zmotywuje to potrafią coś zagrać. Macie 45 minut żeby uratować honor
    Chyba inny mecz oglądamy. Wbrew wynikowi gramy naprawdę dobrze. Więcej strzałów z dystansu plus roszady w ataku (póki co Niezgoda,Kuchy i Hama grają fatalnie) i spokojnie możemy to wygrać.
    Tysiąc lat przeminie, Żyleta nie zginie... !

Mam nadzieję, że Jozak ich naprawi, tak jak zrobił to w przerwie meczu z Drutexem.

Niezgoda na razie jest bezużyteczny. Dawać tego Chukwu!
    Hello tu ziemia.....Chukwu nie ma w kadrze.

Ty trzeźwy jesteś? gramy z Sandecją.Dodaję Cię do ignorowanych i spokój będzie

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez gothblack Zobacz posta
    Ty trzeźwy jesteś? gramy z Sandecją.Dodaję Cię do ignorowanych i spokój będzie
    Ale o co chodzi? Niezgoda faktycznie gra słabo, a z wprowadzeniem Chukwu to są zwykłe żarty.

Inna sprawa że nie ma kogo za niego wpuścić, może dać Hamę na szpicę i Pasquato wprowadzić.
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Czerwona kartka
    Niezgoda do zmiany jak najszybciej..

Legionista Awatar Chmielo
    Niezgoda na ławkę. Dawać Albańca!
    A Melanż Trwa...

Legionista
    Proste podania w aut, co oni grają?

Czerwona kartka
    Ja pierdole.. no nawet czysto podac nie potrafi.. Armando dawaj

Niezgoda poza wykończeniem jest bardzo ograniczonym zawodnikiem.
    edit: literówka.

Legionista Awatar Chmielo
    No i uj, no i cześć.
    A Melanż Trwa...

Legionista
    Musiał musiał dać znać o sobie... czerwona albo karny przeciwko Legii jak w banku zawsze.

Czerwona kartka
    Gui sie pożegnał ladnie.. i tak dzis gra nedznie, jak dla mnie może już nie grać do końca

Legionista
    Słuszne obie żółte.

Legionista Awatar Raffels
    Ktoś tu jeszcze chce rekordowego kontraktu z tym pajacem?
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Uprawnienia umieszczania postów