Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Mistrzostwa Typerów Jesień 2017 - Półfinały (25.11.2017 - 26.11.2017)

  1. #1
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,205

    Mistrzostwa Typerów Jesień 2017 - Półfinały (25.11.2017 - 26.11.2017)

    25.11 14:00 SVK, Trencin - Ruzomberok
    25.11 16:00 I liga, GKS Katowice - Miedź Legnica
    25.11 18:00 CRO, Hajduk Split - Osijek
    25.11 18:00 CYP, Anorthosis - AEL Limassol
    26.11 14:00 AUT, AC Wolfsberger - Austria Wiedeń
    26.11 16:00 BOS, Zeljeznicar - Sarajevo
    26.11 16:30 AUT, Rapid Vienna - Salzburg
    26.11 18:00 CZE, Sigma Ołomuniec - Sparta Praga
    26.11 18:00 NOR, Molde - Sarpsborg 08
    26.11 19:15 ISR, H. Haifa - M. Tel Aviv

    Dogrywka
    25.11 18:00 I liga, Drutex-Bytovia - Podbeskidzie B-B
    25.11 20:45 NED, Heerenveen - Zwolle
    26.11 12:00 RUS, Kazań - CSKA Moskwa
    26.11 14:00 GRE, Panionios - PAOK
    26.11 16:00 SUI, Zurich - Lausanne

    • Punktacja 1 i 3 pkt
    • Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
    • Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
    • Wszystkie mecze i wyniki biorę z wynikinazywo.pl


    Jeżeli po dogrywce będzie remis, o awansie decyduje...
    • trafienia za 3 pkt w 1/2
    • zdobyte bramki w turnieju finałowym
    • trafienia za 3 pkt w turnieju finałowym
    • zdobyte bramki w eliminacjach
    • trafienia za 3 pkt w eliminacjach
    • ranking MT


    Grają ze sobą:
    (w nawiasach bilans spotkań)

    SirKruszon - leh71 (3-0-1, 21-19)
    Meazza - St.Maro (4-0-3, 46-37)

  2. #2
    Wiślak Awatar leh71
    Dołączył
    05.2003
    Skąd
    Kraków
    Posty
    1,824
    25.11 14:00 SVK, Trencin - Ruzomberok 2-2
    25.11 16:00 I liga, GKS Katowice - Miedź Legnica 2-2
    25.11 18:00 CRO, Hajduk Split - Osijek 1-0
    25.11 18:00 CYP, Anorthosis - AEL Limassol 1-0
    26.11 14:00 AUT, AC Wolfsberger - Austria Wiedeń 1-2
    26.11 16:00 BOS, Zeljeznicar - Sarajevo 1-2
    26.11 16:30 AUT, Rapid Vienna - Salzburg 1-2
    26.11 18:00 CZE, Sigma Ołomuniec - Sparta Praga 1-1
    26.11 18:00 NOR, Molde - Sarpsborg 08 1-0
    26.11 19:15 ISR, H. Haifa - M. Tel Aviv 2-0

    Dogrywka
    25.11 18:00 I liga, Drutex-Bytovia - Podbeskidzie B-B 2-0
    25.11 20:45 NED, Heerenveen - Zwolle 2-1
    26.11 12:00 RUS, Kazań - CSKA Moskwa 1-2
    26.11 14:00 GRE, Panionios - PAOK 0-2
    26.11 16:00 SUI, Zurich - Lausanne 2-1

  3. #3
    Legionista Awatar SirKruszon
    Dołączył
    07.2008
    Skąd
    zDŚ
    Posty
    3,193
    25.11 14:00 SVK, Trencin - Ruzomberok 1-0
    25.11 16:00 I liga, GKS Katowice - Miedź Legnica 0-1
    25.11 18:00 CRO, Hajduk Split - Osijek 1-0
    25.11 18:00 CYP, Anorthosis - AEL Limassol 0-0
    26.11 14:00 AUT, AC Wolfsberger - Austria Wiedeń 1-2
    26.11 16:00 BOS, Zeljeznicar - Sarajevo 1-1
    26.11 16:30 AUT, Rapid Vienna - Salzburg 0-1
    26.11 18:00 CZE, Sigma Ołomuniec - Sparta Praga 1-2
    26.11 18:00 NOR, Molde - Sarpsborg 08 1-1
    26.11 19:15 ISR, H. Haifa - M. Tel Aviv 1-2

    Dogrywka
    25.11 18:00 I liga, Drutex-Bytovia - Podbeskidzie B-B 1-2
    25.11 20:45 NED, Heerenveen - Zwolle 2-1
    26.11 12:00 RUS, Kazań - CSKA Moskwa 1-2
    26.11 14:00 GRE, Panionios - PAOK 0-1
    26.11 16:00 SUI, Zurich - Lausanne 1-0

  4. #4
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,205
    25.11 14:00 SVK, Trencin - Ruzomberok 2-0
    25.11 16:00 I liga, GKS Katowice - Miedź Legnica 1-1
    25.11 18:00 CRO, Hajduk Split - Osijek 1-0
    25.11 18:00 CYP, Anorthosis - AEL Limassol 1-0
    26.11 14:00 AUT, AC Wolfsberger - Austria Wiedeń 0-2
    26.11 16:00 BOS, Zeljeznicar - Sarajevo 2-0
    26.11 16:30 AUT, Rapid Vienna - Salzburg 1-2
    26.11 18:00 CZE, Sigma Ołomuniec - Sparta Praga 0-1
    26.11 18:00 NOR, Molde - Sarpsborg 08 2-0
    26.11 19:15 ISR, H. Haifa - M. Tel Aviv 2-0

    Dogrywka
    25.11 18:00 I liga, Drutex-Bytovia - Podbeskidzie B-B 1-1
    25.11 20:45 NED, Heerenveen - Zwolle 1-0
    26.11 12:00 RUS, Kazań - CSKA Moskwa 1-2
    26.11 14:00 GRE, Panionios - PAOK 0-1
    26.11 16:00 SUI, Zurich - Lausanne 1-0

  5. #5
    Olimpia Elbląg
    Dołączył
    06.2014
    Posty
    1,330
    25.11 14:00 SVK, Trencin - Ruzomberok 1-0
    25.11 16:00 I liga, GKS Katowice - Miedź Legnica 1-1
    25.11 18:00 CRO, Hajduk Split - Osijek 2-0
    25.11 18:00 CYP, Anorthosis - AEL Limassol 1-0
    26.11 14:00 AUT, AC Wolfsberger - Austria Wiedeń 2-1
    26.11 16:00 BOS, Zeljeznicar - Sarajevo 0-1
    26.11 16:30 AUT, Rapid Vienna - Salzburg 1-3
    26.11 18:00 CZE, Sigma Ołomuniec - Sparta Praga 1-0
    26.11 18:00 NOR, Molde - Sarpsborg 08 1-1
    26.11 19:15 ISR, H. Haifa - M. Tel Aviv 2-1

    Dogrywka
    25.11 18:00 I liga, Drutex-Bytovia - Podbeskidzie B-B 1-1
    25.11 20:45 NED, Heerenveen - Zwolle 2-0
    26.11 12:00 RUS, Kazań - CSKA Moskwa 1-2
    26.11 14:00 GRE, Panionios - PAOK 1-1
    26.11 16:00 SUI, Zurich - Lausanne 1-0

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •