Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 90 z 140

Wątek: Legia - Górnik Zabrze [16. kol. Ekstraklasy 2017/18, 19.11.2017, godz. 18:00]

Całe szczęście, że nie za dużo ludzi narzeka ale apel do narzekaczy: sprawdźcie sobie statystyki meczu! Są porażające, powinniśmy wygrać trzema albo i więcej bramkami! Wiem, że statystyki nie grają i niestety Loska zagrał chyba mecz życia, ale pisanie, że mecz w naszym wykonaniu był kiepski to zwykłe malkontenctwo, pewnie z przyzwyczajenia.

To co Makaron zrobił raz w polu karnym świadczy, że facet ma bardzo duże możliwości, zresztą miał jeszcze dzisiaj kilka klasowych zagrań, a jęczałem jak wszedł na boisko
    Większość naszych powyżej przeciętnej z ostatnich kilku meczów a Górnik miał po prostu świetnego dzisiaj bramkarza i mnóstwo fartu! Idziemy wiadomo po co ....

p.s. Kuchy niby sporo psuł. ale wyrobił swoją dniówkę, ten strzał z dystansu w pierwszej połowie to miodzio, setka z bliska to po prostu niefart i Loska!
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Naprawdę dobry mecz. Troche farta i mogło być dużo wyżej. Z szacunku nie napiszę nic o występie Kuchego.
    Hamalainen, Guilherme, Mączyński, środek obrony zagrali znakomite zawody. Niesamowite jak z braku rywali do gry odbudował nam się Fin.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Całe szczęście, że nie za dużo ludzi narzeka ale apel do narzekaczy: sprawdźcie sobie statystyki meczu! Są porażające, powinniśmy wygrać trzema albo i więcej bramkami! Wiem, że statystyki nie grają i niestety Loska zagrał chyba mecz życia, ale pisanie, że mecz w naszym wykonaniu był kiepski to zwykłe malkontenctwo, pewnie z przyzwyczajenia.

To co Makaron zrobił raz w polu karnym świadczy, że facet ma bardzo duże możliwości, zresztą miał jeszcze dzisiaj kilka klasowych zagrań, a jęczałem jak wszedł na boisko
    Większość naszych powyżej przeciętnej z ostatnich kilku meczów a Górnik miał po prostu świetnego dzisiaj bramkarza i mnóstwo fartu! Idziemy wiadomo po co ....

p.s. Kuchy niby sporo psuł. ale wyrobił swoją dniówkę, ten strzał z dystansu w pierwszej połowie to miodzio, setka z bliska to po prostu niefart i Loska!
    Garść statystyk: Posiadanie 66%-34% dla nas, strzały 19-7 dla nas. Jeśli dla kogoś to był słaby mecz to niech obejrzy sobie kilka meczów z początku sezonu. Szybko zmieni zdanie. To że nie było więcej bramek to tylko i wyłącznie zasługa Loski i naszej nieskuteczności (leci kontra 5-2 i nie ma gola kurde).

Makaron nic wybitnego, jeszcze sprowokował rzut wolny, Moulin bardzo dobrze (trybuny jak widać pomogły), Kuchy się starał jak zawsze ale dokładności zabrakło, Gui wzorowo (dawać w końcu ten nowy kontrakt), Dąbrowski i Astiz poradzili sobie z groźną ofensywą Zabrza. No i jeszcze Hama, ten to umie zachować zimną krew w końcówkach.
    Ostatnio edytowane przez Beziooo ; 19-11-2017 o 21:45
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Legionista Awatar Antares
    To nie żaden niefart tylko fatalny strzał, prosto w leżącego Loskę i to nie w rękę, ale bodajże klatkę piersiową.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista
    Cieszy wygrana. Nadal nie mamy napastnika. Aktualnie bazujemy na dobrej formie Guiego. Marzy mi się finał PP z Górnikiem.

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Uczciwym wynikiem z przebiegu gry było by tak ze 3:0 . Górnik rozczarował , nie licząc gola ze spalonego to naprawdę groźnie było tylko po wypluciu piłki przez Malarza . No może jeszcze wolny w końcówce ale to raczej gapiostwo Włocha niż kunszt piłkarzy byłego lidera . Gdyby skończyło się remisem byłby straszny niedosyt , generalnie brawo drużyna .

Legionista Awatar Benek
    Brawo Kurw.a.!!!!! Najlepszy mecz Legii za Jozaka w najlepszym momencie! Nie dość, że lider to jeszcze pokazaliśmy slazakom, kto jest mistrzem w tym kraju

Mega druga połowa, która pokazała jaki potencjał jest w tej drużynie i tylko czekać na kolejnych rywali

Super mecz Moulina. Jeżeli utrzyma ten poziom to szacun za powrot za światów
    świetny Gui, wreszcie pokazał to za co kocha się Brazylijczykow Polot, fantazje, technikę!! Jak ma tak grać zawsze a nie tylko pod koniec kontraktu to powinni zrobić wiele aby został.
    Brawo drużyna i brawo trenerze!!!
    304mecze*
    62 gole*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista
    Poszło o wiele łatwiej, niż się spodziewałem. Sytuacji multum (i dawno nie byłem tak dziwnie spokojny, że coś w końcu wpadnie), Angulo i Kurzawa skutecznie wyłączeni z gry, Górnik solidny ale nic więcej. Widać progres, pomysł na szybkie rozegranie piłki, wydaje się że zespół zaczyna wypracowywać schematy, czego też w Legii dawno nie pamiętam, ale przede wszystkim należy pamiętać czego życzyliśmy sobie jeszcze kilka kolejek temu - ciułać punkty i nie stracić kontaktu z czołówką. No to mamy lidera Ukłony, Panie Jozak!

Legionista Awatar Z.
    Bardzo dobry mecz. Brawo drużyna i trener!

I chyba "fatalne, tragiczne, beznadziejne, katastrofalne" przygotowanie fizyczne, gdzieś.... znikło. Pewnie wróci na przełomie sierpnia i września 2018
    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Legionista
    Dobry mecz, zarówno pod względem zdobyczy punktowej jak i jakości na boisku. Wygrać wszystkie mecze do końca roku i gitara

No właśnie, co z tym złym przygotowaniem fizycznym? Ponoć bez dwóch obozów przygotowawczych nic nie można było poprawić, bo zostało doszczętnie zwalone. Tak mawiał ekspert. A tu proszę, mieli siły na cały mecz

NS - brak słów! Kapitalne oprawy

Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    To nie żaden niefart tylko fatalny strzał, prosto w leżącego Loskę i to nie w rękę, ale bodajże klatkę piersiową.
    Ja to widziałem inaczej, sprawdź w TV jeżeli jest a powinno być ...
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar Budyń_70
    W końcu się miło to oglądało.
    W końcu nasza drużyna zagrała ładnie, składnie i z odpowiednim zaangażowaniem
    Przez bardzo długie fragmenty meczu dominując Górnik (lidera).
    W końcu wygrywali niemal wszystkie sytuacje stykowe….przebitki, walki o dolną czy górną piłkę,
    przy tym często wyprzedzali przeciwnika.
    Wg mnie powoli wychodzimy z kryzysu i co najważniejsze, powoli widać rękę/pracę Jozaka.
    Jak do tego popracujemy nad wykończeniem SFG oraz sytuacji podbramkowych, których w tym meczu mieliśmy co niemiara, to można powiedzieć, że o taką Legię walczymy

Mamy Lidera

Cytat Zamieszczone przez Skw_ Zobacz posta
    Chyba inny mecz oglądaliśmy, byliśmy o klasę lepsi, Górnik praktycznie nie istniał w ofensywie.
    Chłopaki zagrali jeden z najlepszych meczów w tym sezonie, w końcu powoli zaczynamy wyglądać tak jak na jesieni zeszłego roku. Brawo!
    Dokładnie.
    Praktycznie pełna dominacja przez całe 90 min.
    Górnik nie istniał.

Legionista Awatar Gabro
    Chorwat chyba jednak ma pojęcie o tym wszystkim. Górnik rozpracowany genialnie moim zdaniem. No i zaczyna sie nasza fajna gra - szybsza, agresywniejsza i dokładniejsza. Klepaliśmy dziś momentami tak, że ręce same składały się do oklasków.
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Cytat Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
    Cieszy wygrana. Nadal nie mamy napastnika. Aktualnie bazujemy na dobrej formie Guiego. Marzy mi się finał PP z Górnikiem.
    Trafimy na nich w 1/2 finału wg drabinki.

Legionista Awatar klinton
    Mecz na boisku i na trybunach - klasa

Fin w końcu zagrał tak dobrze, jak w poznańskich czasach. Gui wkręcał graczy Górnika jak dzieci. Hlosuek biegał tak, jakby miał dodatkowe płuco. Fajnie się to oglądało

Legia po największym kryzysie od lat jeszcze przed zimą wskakuje na fotel lidera. Ta liga jest niepodrabialna

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
    Bardzo dobry mecz. Brawo drużyna i trener!

I chyba "fatalne, tragiczne, beznadziejne, katastrofalne" przygotowanie fizyczne, gdzieś.... znikło. Pewnie wróci na przełomie sierpnia i września 2018
    Jak co roku
    Gratulacje dla drużyny i trenera.
    Chciałem napisać, że tak skuteczną Legię chciałbym zawsze widzieć. Ale biorąc pod uwagę nieskuteczność dzisiaj (co Górnikom Loska wyjął) mogłoby to zostać źle zrozumiane.
    Tak punktującą Legię chciałbym widzieć.
    koko koko Skorza spoko...

Legionista Awatar Jasper121
    Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    Półfinały losowane oddzielnie.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    pary półfinałów będą losowane.

Legionista Awatar Somebody
    Szczerze mówiąc 1:0 w takich okolicznościach cieszy o wiele bardziej czy powiezienie Zabrza trzema bramkami. Dawno nie było na Łazienkowskiej takiej radości po golu jak dzisiaj

Gratulacje dla zawodników i trenera, bo dzisiaj było naprawdę elegancko. Jednak nic tak dobrze nie buduje atmosfery jak wyniki

PS. NS - szacunek

Legionista
    Cieszy, że widać wreszcie całkiem sporo momentów niezłej gry i pomysłu na rozegranie akcji. Guilherme potrafi rozkręcić akcje z przodu. Przydałby się drugi tego typu zawodnik w środku pola.

Na trybunach genialna robota. Jedynie serce skakało do gardła jak Malarz wypluwał co i rusz piłkę niezbyt pewnie.

Co do Górnika odnoszę wrażenie, że Kurzawa czy Kądzior jeszcze w meczach o konkretniejszą stawkę nie są w stanie pokazać co potrafią.

Cytat Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
    Był Vadis jest Gui. Był też Pisz, był Rado. Zawsze jest jeden co ciągnie grę. Chociaż człowiek najbardziej tęskni za Belgiem...
    edit: literówka.

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Cytat Zamieszczone przez grassofobik Zobacz posta
    Był Vadis jest Gui. Był też Pisz, był Rado. Zawsze jest jeden co ciągnie grę. Chociaż człowiek najbardziej tęskni za Belgiem...
    Rado to jeszcze nie czas przeszły , przynajmniej mam taką nadzieję . Ten widok nigdy mi się nie znudzi .

Legionista Awatar Antares
    Co do Górnika odnoszę wrażenie, że Kurzawa czy Kądzior jeszcze w meczach o konkretniejszą stawkę nie są w stanie pokazać co potrafią.
    Kurzawa to taki Starzyński. Świetnie potrafi dośrodkowywać ze stojącej piłki, ale nie ma dynamiki. Bez tego kariery w poważnej lidze nie zrobi.

Jakbym kogoś miał wybierać do Legii z Górnika to zdecydowanie wybrałbym Żurkowskiego.

Ciekawy jestem jaką rolę w Legii będzie odgrywał w następnej rundzie kiedy mam nadzieje wszystko już na stałe wróci do normy i będziemy dominować w każdym spotkaniu będzie odgrywał Niezgoda. Raczej nie jest to napastnik do gry w ataku pozycyjnym. Zastawić się nie zastawi, poklepać kombinacyjnie nie poklepie, górnej walki o piłkę wygrać nie wygra, a więc i dośrodkowania na niego niezbyt dobrym pomysłem są. Jedynie co z niego może być w Legii to chyba tylko taki joker na ostatnie 20-30 minut. Jak rywal się bardziej odkryje to ma chłopak gaz, żeby odjeżdżać obrońcom.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar Somebody
    Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Ciekawy jestem jaką rolę w Legii będzie odgrywał w następnej rundzie kiedy mam nadzieje wszystko już na stałe wróci do normy i będziemy dominować w każdym spotkaniu będzie odgrywał Niezgoda. Raczej nie jest to napastnik do gry w ataku pozycyjnym. Zastawić się nie zastawi, poklepać kombinacyjnie nie poklepie, górnej walki o piłkę wygrać nie wygra, a więc i dośrodkowania na niego niezbyt dobrym pomysłem są. Jedynie co z niego może być w Legii to chyba tylko taki joker na ostatnie 20-30 minut. Jak rywal się bardziej odkryje to ma chłopak gaz, żeby odjeżdżać obrońcom.
    +1

Niezgoda to fajny chłop, ale ma niestety zbyt dużo ograniczeń, żeby w dłuższej perspektywie opierać na nim atak. Sprawdził się jako rozwiązanie tymczasowe, ale jeżeli chcemy w przyszłości prowadzić grę, to na pewno nie z Niezgodą na szpicy.

Legionista Awatar Orzelek
    Piękny obrazek w tv, gdzie po golu taka "dzika" radość Moulina. Jest współpraca, jest klimat. A po meczu w Poznaniu ktoś z pismaków pieprzył o tym jak to Jozak szatnię stracił :jprdl: Pasquato lepiej jak będzie wchodził na 20-30 ostatnich minut. Dąbrowski zajebiście zastąpił Pazdana (po golu była fajna akcja gdzie wyjebał piłkę poza boisko spod nóg Ledeckiego).

Powtorzę się "Po meczu w Poznaniu": my 5 zwycięstw; Leszki 5 spotkań bez zwycięstwa

Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Ja to widziałem inaczej, sprawdź w TV jeżeli jest a powinno być ...
    Głowa "w piłkę", brak kontroli pozycji bramkarza, strzał w "ciemno"

Jest cała akcja na ekstraklasa.tv - wszytsko widać od 28 sekundy

P.S.
    Mistrzem takich akcji był Frankowski - ale on patrzył na bramkarza, a nie na piłkę

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez Orzelek Zobacz posta
    Piękny obrazek w tv, gdzie po golu taka "dzika" radość Moulina. Jest współpraca, jest klimat. A po meczu w Poznaniu ktoś z pismaków pieprzył o tym jak to Jozak szatnię stracił :jprdl: Pasquato lepiej jak będzie wchodził na 20-30 ostatnich minut. Dąbrowski zajebiście zastąpił Pazdana (po golu była fajna akcja gdzie wyjebał piłkę poza boisko spod nóg Ledeckiego).

Powtorzę się "Po meczu w Poznaniu": my 5 zwycięstw; Leszki 5 spotkań bez zwycięstwa
    Jak dla mnie to mają wybaczone tą wpadkę. Wstrząs dał efekt.

coraz chudszy Awatar Kijek
    Po raz kolejny Gui najlepszy na boisku.
    Zobaczymy co klubowe kodziarstwo na to...
    MIODUSKI Z LEGII WON!

Legionista
    Dobry mecz w wykonaniu naszych chłopaków,widać było determinację oraz głód na bramki,pozdrawiam.

Uprawnienia umieszczania postów